Svadeni.cz | feromony svadeni | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop

feromony svadeni

Nyní se s vámi podělím o moje zkušenosti s výrobkem, jenž jsem zde zakoupil.

4. 5. 2017 jsem objednal zásilku s feromony pro muže a 15.5 jsem jí z rukou soukromého přepravce s díky obdržel. O české poště jsem si do té doby myslel, že je to státní neschopný moloch, ale asi jsem tomu molochovi přeci jen trošku křivdil, neboť by tu zásilku možná doručil i o den dříve, dva, nebo třeba tři.

Ale co, člověk by neměl vidět ve všem hned to negativní, kterého je beztoho kolem nás mraky, prostě zásilky jsem se nakonec přece jen dočkal.

Sám jsem byl zvědavý, jestli lze synteticky vyrobit něco, co funguje dokonale třeba mezi motýli, který mají vlastní a účinný feromonový produkt. Ikdyž člověk na rozdíl od motýla nemá integrovaná tykadla se 40 tisíci nervovými buňkami. Ale zase má jiné praktické vychytávky moderní doby, třeba družicovou navigaci s níž se při cestě za svou samičkou neztratí (pokud má aktuální mapy), a když nasaje cestou alkohol, tak má dojem, že při stopadesáti kilech v hodině lítá se svou károu příliš nízko.

Předpoklad funkčnosti výrobku je, že by měl zabrat u zdravých jedinců a ve vhodném prostředí. Už dopředu jsem zavrhnul k otestování taneční kluby, protože tam najít někoho, kdo se dokáže bavit bez alkoholu a nezapáchá jako popelník je skoro naprosto výjimečné. Kdyby motýli kouřily cigarety, asi by se mezi sebou nikdy feromonálně nepřivábily. Pominu-li fakt, že cigaretový kouř dokáže zničit a změnit i anorganické materiály doslova k nepoznání bez možnosti opravy. Prostě pokud se snažíte na takovém místě na někoho feromonálně zapůsobit, tak koncentrace dalších vdechovaných látek je tak neúnosně silná, že pokud vaše feromony nebudou mít žádný efekt, nemusí to být chyba produktu. Daleko více člověk na takovém místě zapůsobí, pokud voní jako čerstvá tráva, kráva, nebo alespoň čerstvě natřená lavička. To jsou totiž i ve velice zahuléném doupěti naprosto nezaměnitelné smyslové i mimosmyslové pachy. A to jsem ještě zapomněl zmínit myšlenku mého doktora-veterináře, že v dnešní době neexistují zdraví lidé, jen špatně vyšetřený lidé, a že i z mého okolí není nikdo, včetně mě, kdo by měl dýchací cesty úplně v pořádku. A o tom to celé je, proč to nemusí fungovat tak perfektně, jako u motýlů. Prostě co nezvládnou cigarety, prach, a sajrajt v povětří, to doplní všemožné alergie, chronické rýmy a záněty HCD (horních cest dýchacích), které s nezdravým způsobem života a místa pobytu mohou souviset.

Někdo tu zmiňoval, že použití feromonů má na opačné pohlaví pozitivní vliv, pokud je ta osoba na vás kvůli něčemu naštvaná. I to jsem vyzkoušel, u několika žen, s konverzací bez feromonu a s konverzací s feromony, jelikož jako bývalý soustružník-brusič dokážu vytočit každého během několika málo okamžiků. Bohužel, ani zde se funkčnost feromenálního zázraku neprojevila. Asi měli holky víc testosteronu, než bývá pro něžné pohlaví obvyklé, protože jim mužská práce u lisu nedělala žádný problém, nebo moje balení feromonů byla nějaká beta verze produktu či co.

No skoro denně sedávám v dopravních prostředcích vedle děvčat a žen, tak i tam jsem výrobek otestoval, bohužel nic výjimečného, než obvykle se nekonalo, a dokonce nezafungovala ani moje jiskra v oku, kterou sem měl z předchozího dne od brusky, když jsem si nevzal brejle. Dokonce jsem to vyzkoušel i v obchodě s dámskou konfekcí, kde jako jediný muž jsem sháněl pro fiktivní přítelkyni něco pěkného a zapojil jsem do toho nejen prodavačku. Nicméně ani tam, kde se to samičkama hemžilo, preparát nezafungoval. Ještě klika, že mi prodavačka odmítla vzít za červené saténové spodní prádlo stodolarovku, jelikož moje platební karta záměrně nefungovala a já u sebe koruny ani eura jako na potvoru samozřejmě neměl. Pak už jsem to zkoušel jenom zběžně. Jediné, co jsem nevyzkoušel byl klášter s jeptiškama, někde vysoko v horách Tibetu, kam oko nedohlédne, a mužský pach nezavane.

Jestli ono to s funkčností syntetických feromonů nebude tak prosté, jako hláška z filmu Šest dní a sedm nocí slovy H. Forda: Víte jak ženská dostane chlapa? Přijde za ním.
Vložil optimystik | Datum: 1. 6. 2017 2:25:32 | Odpovědí: 4 | Poslední příslěvek: 11. 3. 2019 14:33:41
Autor Text příspěvku Datum
Kolin
neregistrovaný
muž
Ty kráso, ty jsi fakt soustružník? To se musíš asi hodně u soustruhu nudit, když dokážeš psát takové eseje :-) Neberou k vám lidi? Docela bych si taky probral svoji tvořivost ;-)
4. 8. 2017 20:02:23
Petr
neregistrovaný
muž
O víkendu jsem poprvé testoval (v pátek a v sobotu na diskotéce) zatím nemůžu úplně potvrdit, že bodoval u každé holky, Ale změna to byla očividní. Jedna holka co je jinak dost namyšlená se se mnou poprvé bavila jakoby nic. To jinak nedělá, spis jenom odsekne a tváři se namyšleně. Teď jsme stáli u baru asi půl hodiny a kecali o všem možném. Byl jsem z toho docela paf :-o na víc jsem si netroufl, protože jsem to vůbec nečekal. Prostí týden ji zkusím znovu a jsem zvédav jak to dopadne. Jestli jo, tak dam pochvalnou recenzi ;-)
30. 8. 2017 21:56:15
Jitka
neregistrovaný
muž
Také bych chtěla nakoupit pár hraček a feromony , ale stydím se to jít koupit do obchodu.... a když to objednám, tak co děti bůh ví co by na tom bylo napsané
23. 10. 2017 19:49:07
milan
neregistrovaný
muž
soustružník
Soustružník, co dokáže každého nasrat? :D Dobře ty. Hledat jsem recenze na feromony a našel tento skvělej příspěvěk :D
Už jenom kvůli tomu, abych zažil s tim takovou srandu si to snad koupim :D :D
11. 3. 2019 14:33:41

Sledování diskuse

Sledování diskuse je dostupné pouze registrovaným uživatelům. Pro jeho použití se prosím registrujte nebo přihlaste.

Zaslat příspěvek jako přihlášený uživatel, případně se registrujte
:-/ :'( :-| :-( :-o :-D :-) :-P ;-)
tučněkurzívoupodtrženě
Upozornění
Před vložením svého komentáře se ujistěte, že neobsahuje hrubé narážky, vulgarismy, spamy, není napsaný velkými písmeny, nevzbuzuje podezření z porušení zákona či není lživý. Svadeni.cz poskytuje prostor pouze konstruktivním komentářům. Pokud bude Váš komentář v rozporu s Pravidly diskuze, bude smazán. Při opětovném porušování Pravidel Vám bude zablokován přístup na stránky.
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2019 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak