Svadeni.cz | Feromony funguji | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop
muž

Feromony funguji

Feromony opravdu funguji. Po priblizne dvouletem zajmu o jednu slecnu (moc jsme se nevidali) kdy jsem niceho nedocilil, jelikoz se chovala naprosto odtazite a nezabiralo nic. (Ne ze bych nic jineho behem te doby nepodnikal :) ) Potom jsem zkusil feromony. Trvalo to asi tyden a vztah se dostal ze stadia "absolutni nezajem" do stadia "chodime spolu". :) Myslim ze tohle mluvi za vse.

Nicmene pouziti feromonu neznamena, ze Vam holka ihned lehne do postele. Postup je stale stejny, rady ktere najdete na tomto webu take pomohou. Jasne receno: Stejne ji musite sbalit, ale aspon mate sanci a to slusne zvysenou.
Vložil Hroz | Datum: 23. 9. 2008 0:57:46 | Odpovědí: 40 | Poslední příslěvek: 1. 12. 2018 23:08:49
 |<< | < | 1 | 2 | 
Autor Text příspěvku Datum
Jirka11
neregistrovaný
muž
Aha tak děkuji za vysvětlení. Já ale k psychologovi nechci. Chci se s tím poprat sám. Musí existovat nějaké řešení jak se pomoci nějakých metod zbavit toho stresu a naučit se normálně bavit s holkama.
Nechci žádné laciné triky, ale fakt něco co se dá trénovat a pomůže to.
25. 10. 2016 17:05:48
Kety
neregistrovaný
muž
Rozumím ti. Není jednoduché absolvovat psycho..., ale věř mi, že tato cesta je přirozenější než jakékoliv triky.
Je potřeba najít příčinu a tu potom nějak odstranit. Když začneš tu příčinu jen potlačovat tak to není to správné a nebude ti z toho stejně dobře.
26. 10. 2016 22:04:25
Jirka11
neregistrovaný
muž
Asi máš v něčem pravdu jenže já na něco takového nejsem připravený. Nemyslím si že bych na tom byl až tak špatně. Proto to chci zkusit sám. Podle to stačí jednou překonat a podruhé, potřetí.. už to bude lepší a lepší.
27. 10. 2016 6:05:16
Xavo
neregistrovaný
muž
Čeho se bojíš? Sám si s tím neporadíš. Naopak to bude jen horší. A nedej bože, když to zkusíš a setkáš se s odmítnutím. To se ti ten stres ještě prohloubí.
Psycholog ti pomůže se s tím naučit pracovat. Takže s chutí do toho ;-)
27. 10. 2016 9:22:41
Jirka11
neregistrovaný
muž
No nevím. Psychologa fakt zatím ne. A nějaké jiné rady by nebyly? :-P
28. 10. 2016 16:19:18
Olpram
neregistrovaný
muž
Žádnej trik ti nepomůže když máš problém vůbec holku oslovit. Mrkni na Google a uvidíš mraky rad jak sbalit holku. Ale všechny jsou o tom, že za ni musíš přijít a něco jí říct. Bez toho žádná rada nefunguje. A když toho nejsi schopný tak ti nebude fungovat žádný trik.
28. 10. 2016 22:37:30
Kety
neregistrovaný
muž
Podívej se na to jinak. Hledáš rady jak sbalit holku A to je docela jednoduché. Začátek je v tom, že ji oslovíš. Když ne, tak ji těžko sbalíš :-)
Takže musíš pracovat na tom, jak ji oslovit. A je na začátku jedno co jí řekneš. Hlavní je jí vůbec něco říct. Bez toho to nepůjde. To je asi jasné.
Takže když nechceš odbornou pomoc, musíš začít s tím že k nějaké holce přijdeš a na něco se jí zeptáš. Na cokoliv. Klidně i kolik je hodin, nebo kde je "něco"..
Až se ti to povede, tak můžeš začít s dalšími krůčky.
A to je navázat rozhovor. Ale nečekej, že budeš hned balit holky. Nejdřív se s nimi musíš naučit mluvit jen tak. Vlastně o ničem :-)
Až toto zvládneš tak budeš postupně přidávat a mířit rozhovor k "balení".
30. 10. 2016 21:01:10
Xavo
neregistrovaný
muž
Každá celebrita má svého psychologa .-) Tak proč by jsi ty neměl mít :-)
Čeho se bojíš? Že to bude horší? To už víc nejde.
31. 10. 2016 1:50:29
Spaul11
neregistrovaný
muž
Ahoj nevíte jestli se daji tady ty Feromony koupit někde levněji?
8. 11. 2016 22:52:42
Kotlik
neregistrovaný
muž
Jo dají. Stačí se potřít ženskýma vložkama :-D :-D to budeš vonět každý. Pak se můžeš vypravit balit kam chceš. Ale pozor na krev. Tu holky nemají moc rádi :-D :-P
9. 11. 2016 23:08:26
Spaul11
neregistrovaný
muž
To Kotlik. Tak díkec za radu :-D a kde se použité vložky dají levně koupit? :-P ale prosím od nějaké mladé holky, ne od babičky :-P
12. 11. 2016 17:31:38
Jirka11
neregistrovaný
muž
Takže mi nikdo poradně neporadí? Ach jo :-(
Doufal jsem v nějakou radu která mi pomůže. Nechci nic jednoduchého to je mi jasný, ale něco co bude fungovat a pomůže mi to. Prosím!!!!!!!!!
12. 11. 2016 22:21:07
Kotlik
neregistrovaný
muž
Hele žádná rada neexistuje. Každá ženská je jiná a proto na každou působí něco jiného. Klidně zkus tady ty feromony. Nemáš co ztratit. Jen můžeš získat. vetšinou všichni píšou, že jim fungují, tak proč to nezkusit? Já to třeba nemá zapotřebí, protože mám skvělou holku a jinou nechci. Ale kdybych se dostal do situace že bych nějakou hledal, tak bych se tomu nebránil. Je potřeba zkusit všechno. Od dobrých fára, přes oblečení, voňavky a i klidně ty feromony. Je jasný, že to nemusí pomoct, ale ublížit taky ne. Takže je potřeba zkusit všechno co může pomoct. Toť moje rada :-)
18. 11. 2016 20:42:05
Kanec1
neregistrovaný
muž
Rada
Ahoj, Jirko11, doporučoval bych ti také zkusit feromony jak píší ostatní, možná by ti dodaly i pocit sebevědomý, protože bys podvědomě věděl že je na sobě máš a budeš se tak cítit přitažlivější a sebevědomější.

Jestli ani to nepomůže, tak ti nezbude nic jiného než zapracovat na sobě a tvém sebevědomí, protože bez sebevědomí jen velmi těžko nějakou holku sbalíš. ;-)
28. 11. 2016 11:09:33
Jirka11
neregistrovaný
muž
Dík za rady i kritiku.
Kamarád dělá jógu a meditaci. Dal jsem si teď 3 týdny u něj kurz abych našel sebevědomí a zbavil se bloku.
Tento týden budu mít ještě 2 lekce a potom to zkusím dát do praxe.
Můj cíl při meditacích je ji konečně oslovit a chvíli se s ní o něčem bavit. Nic víc. Zatím jen toto.A až se mi to povede, tak půjdu o krok dál.
Zjistil jsem že si musím dávat malé cíle a ne hned, že se do mě po prvním kontaktu zamiluje. Proto mě to asi blokovalo.
Držte mi palce ti co to se mnou mysleli dobře ;-)
29. 11. 2016 22:06:44
Kleopatra :-)
neregistrovaný
muž
Holky zkoušeli jste některá Feromony magnetifico? Jedna moje kamarádka je měla a říkala, že cítila rozdíl, ale ne nijak zásadní. To me přesvědčilo, že to asi funguje a chci to taky zkusit. Jenže nevím jaké. Když jsem zkouška hledat, tak je jich asi milion :-) jenže je mi jasné, že všechny nebudou stejné. To je jako když kupuji máslo, taky je každé jiné :-D
Ale vážně. Mate někdo zkušenosti s tím které jsou fakt kvalitní a hlavně že fungují?
Mám výhled útlého jednoho fakt krásného kluka u nás v práci a teď budeme mít vánoční večírek, tak to na něj chci zkusit. Je svobodný, ale ke mě se moc nemá. Už jsem mu parkrát zkoušela naznačit, ale jeho reakce jsou takové vlažné. Tak jsem si řekla, že použiji nějaké kouzlo abych ho dostala. Nejde mi o vztah, jen se mi strašně líbí a chtěla bych to s nim zkusit v posteli. Já vím, je to nezvyklé o tom takto mluvit, tedy psát, ale já už taková jsem :-) když si něco umíním tak to musím dostat :-P
Potřebuji aby si mě začal víc všímat a mohla jsem to dotáhnout do svého vysněného cíle ;-) Tak co mate nějaká zkušenost jestli je to fakt taková zázrak a funguje to? Nechce se mi úplně vyhodit prachy, ale na druhou stranu je mi jedno kolik to bude stát, když mi to pomůže.
Zkusila jsem že své zásoby triků už všechny ale nic nezabralo :-o A to mě vadí, takže chci zkusit ještě něco víc abych ho dostala. Klidně i něco jiného než feromony ale na toto jsem dnes narazila a zda se mi to zajímavé, tak se ptám :-)
14. 12. 2016 0:15:23
Eva
neregistrovaný
muž
Napiš jestli jsi to zkusila a jestli to k něčemu bylo. Taky hledám pomoc kvůli jednomu muži kterého chci získat. Prosím.
21. 1. 2017 22:29:24
Kaja
neregistrovaný
muž
Podle mě jsou feromony blbost? Nebo ne? Máte někdo faktické zásahy, že funguji?
5. 11. 2017 15:30:21
Kety
neregistrovaný
muž
Jestli fungují, nebo je to blbost? Zkus pohledat na internetu, důkazů a testů najdeš dost. Hlavně na zahraničních fórech. U nás jsou feromony ještě málo známé. Já si androvitu kupuji už asi 10 roků. Mám kamarádku z USA a ona mi o nich kdysi povídala, tak jsem si je od ní nechala koupit a od té doby je mám pořád u sebe. Člověk nikdy neví, kdy se naskytne situace je použít. V americe dokonce před několika lety zakázali některé druhy, kde byla velká koncentrace prodávat. Ne proto že by nefungovaly, ale byl tam nějaký lobing výrobců parfémů, kteří měli strach, že se jim normální parfémy přestanou úplně prodávat.Parfém si holka taky kupuje proto, že chce okolí a partnerům vonět, takže u feromonů je to stejné a navíc znásobené tím, že jim voní podvědomě ona, a ne jen parfém. Zkus uvidíš.
12. 6. 2018 20:37:01
Zeman
neregistrovaný
muž
Nejsem prezident, ale skoro :-)
Feromony jsou blbost. Všechno chemické je blbost. Jako koupit si lásku ve spreji? Aháá. Teď už je to jasné? Neblbněte a makejte na sobě. Tělo, svaly, kecy. Na to holky letí. Ne na nějaké chemické sračky.
1. 12. 2018 23:08:49
 |<< | < | 1 | 2 | 

Sledování diskuse

Sledování diskuse je dostupné pouze registrovaným uživatelům. Pro jeho použití se prosím registrujte nebo přihlaste.

Zaslat příspěvek jako přihlášený uživatel, případně se registrujte
:-/ :'( :-| :-( :-o :-D :-) :-P ;-)
tučněkurzívoupodtrženě
Upozornění
Před vložením svého komentáře se ujistěte, že neobsahuje hrubé narážky, vulgarismy, spamy, není napsaný velkými písmeny, nevzbuzuje podezření z porušení zákona či není lživý. Svadeni.cz poskytuje prostor pouze konstruktivním komentářům. Pokud bude Váš komentář v rozporu s Pravidly diskuze, bude smazán. Při opětovném porušování Pravidel Vám bude zablokován přístup na stránky.
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2019 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak