Svadeni.cz | Co jste chtěli vědět o nás ženách | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop

Co jste chtěli vědět o nás ženách

Pokud jste se, pánové, někdy chtěli zeptat žen na nějaké otázky, ale nešlo vám to přes ústa, pak jistě uvítáte, že jsme se různých žen zeptali za Vás.

Tady najdete jejich odpovědi na anonymní dotazník.

Vyberte věk dotázané ženy:

15 16 16 17 19 20 21 21 23 25 26 27 27 28 30 30 30 33 33 34 35 35 35 35 36 40 40 42 43 44 44 47 48 49 49 50 50 52 54 57

 

UPOZORNĚNÍ: Text je autentická odpověď dotázané, může proto obsahovat názory, které mohou být proti Vašemu vkusu, nebo i vulgární výraz.

Uvedené soukromé názory nereprezentují názory mužů jako celku, jsou ryze subjektivní.

Převzato se souhlasem seznamky www.Znamost.cz.

47let - Jitka


Co se Vám líbí na mužích?
Na muzích se mi líbí, ze jsou muzi.
Co hledáte ve svém partnerovi?
Ve svém partnerovi hledám prítele, kamaráda, oporu, zázemí.
Z jakého důvodu jste začala chodit se svým prvním partnerem?
Se svým prvním partnerem jsem se seznámila jako velmi mladá a zamilovala jsem se do nej.
Jaké jednání ze strany muže Vás těší?
Ze strany muze mne tesí láska ke mne, pozornost, je milý, kamarádský a dá se sním o cemkoliv popovídat, tolerance, laskavost, nemá rád zbytecné spory a hádky, umí být spolecenský, je inteligentní a to nespocívá jen ve vzdelání. Mela jsem moznost setkat se s ruznými typy muzu a ne vzdy ti vzdelaní se umí chovat nejlépe ke své partnerce.
Je lepší mít alespoň nějakého partnera, nebo to raději nelámat?
Nez mít partnera se kterým se budu hádat a nebudeme mít stejné zájmy, tak radeji zustanu sama. Vím o cem hovorím. V mladém veku je to vsechno jednodussí, s pribývajícím vekem a odrostlými detmi se na zivot dívám jiným pohledem. Je to také o velké toleranci obou a musí oba chtít zacít nový vztah a upustit hodne ze svého navyklého JÁ.
Měl by být hlavou rodiny muž?
Muz muze být hlavou rodiny, ale musí mít k tomu ten správný vztah a selský rozum. Nesmí direktivne dávat najevo, ze je tam on pánem. Pak to prinásí jen nervozitu, sikanu aj. V dnesní dobe to zálezí na dohode a inteligenci.
Co pro Vás znamená mít své dítě?
Mít své díte znamená pro kazdou zenu mnoho, napr. mít pro koho zít, pokud zena zustane sama bez partnera.Je to také pokracování zivota zeny.
Jak je pro Vás důležitá svatba?
Ve stredním a pokrocilém veku znamená svatba mozná urcitou jistotu pro partnery, ale je to velmi individuální, protoze mnozí po spatných predchozích zkusenostech o tom nechtejí ani slyset. Jsou to muzi i zeny. Nekterí chtejí do svazku manzelského znovu vstoupit. Já sama mám partnera, který by si mne chtel vzít, ale já mám z toho obavy, protoze nás vztah není tak pohodový, jako bych si prála, protoze je velmi zatízen na své deti, hlavne na svou nejmladsí ¨skoro dospelou dceru a mé deti moc nebere, coz mne mrzí a mám obavy jak by to dopadlo v prípade, ze bych opustila své vlastní zázemí a zustala bydlet u nej. Mladí lidé svatbu opomíjejí a papír k zivotu nepotrebují.
Co pro Vás znamená mít svou rodinu?
Mít vlastní rodinu tzn. manzela, deti. V prípade, ze je zena rozvedená a má deti ve své péci, najde si partnera, to je úplne o necem jiném. Ne kazdý partner prijme cizí deti kladne a v tom je dost velký problém. Tuto otázku bych radeji nechala zodpovedet tem, kterí rodinu dokázali udrzet stastne a já jim ve skrytu duse tise závidím v tom dobrém slova smyslu.
Co Vám na mužích vadí?
Na muzích mi vadí: nedá se to tak ríct protoze kazdý muz má jiné chyby, ale urcite bych nemohla být s muzem, který casto a rád navstevuje restaurace, jedna spatná zkusenost mi stacila. Také bych nemohla tolerovat neveru.
Co pro Vás znamená věrnost?
Vernost pro mne znamená duveru v toho druhého. Kazdý si urcite vyzkousel jiného partnera, ale mít partnera, který není mým manzelem a jeste mít k tomu nejakého jiného to ne. To si pak muzu dát seznamku na flirt a ne na trvalý vztah. Kazdý at si vybere co vlastne chce.
Co si myslíte, že muži nejsou o ženách stále schopni pochopit?
Muzi nejsou schopni pochopit a nikdy to nepochopí a to je zenská logika a myslení. Zrovna tak nechápeme jejich myslení my zeny.
Jaké chování shazuje skutečného chlapa na úroveň mužského?
Skutecný chlap a muzský muze být jedno a to samé, kdyz se chovají ke své partnerce jak by meli.
Jaké chování u muže Vám pomáhá cítit se více žensky?
Cítit se více zensky muzu v prípade, ze muz je vuci mne pozorný, galantní, mám v nem zázemí a oporu chová se mile a nezne. Sama jsem nekolik let u trí detí zastávala roli matky a otce zároven a není to nic jednoduchého a stejne toho otce nikdy nenahradíte.
Jak by měla vypadat schůzka Vašich snů?
Setkat se s muzem, který si hledá opravdu partnerku pro zivot, pro vztah na úrovni, je schopen mít partnerku rovnocennou. Sejít se s takovým muzem je opravdu sen a nezálezí jestli to je v restauraci pri sklence dobrého vína nebo nekde v prírode na kole aj.
Co myslíte, že muži hledají u ženy?
Nekterým muzum zálezí na zenských proporcích, jiným na kontu, dalsím na tom, aby se meli kam pristehovat. Nekomu zálezí opravdu na tom, aby mel partnerku pro zivot, nekterí dávají prednost sexu. Je to opravdu ruzné. Tech co to myslí opravdu uprímne a vázne je opravdu málo.
Oblékáte se ráda pěkně, proč, co to pro Vás znamená?
Oblékat se hezky neznamená vzdy podle poslední módy. Musím se v tom cítit pohodlne a príjemne, ráda nosím pastelové i cerné oblecení. Nejsem extravagantní typ, spíse romantický a sportovní. Já osobne si myslím, ze se neoblékám spatne.
Líčíte se, a proč?
Lícím se, ale ne prílis, spíse pro zvýraznení obliceje. Je to mozná uz nekolik let zvyk, ale já se cítím lépe.Líbí se mi, kdyz jsou zeny upravené.
Pokud už byl první vztah, proč myslíte, že nevydržel?
První vztah nevydrzel, protoze jsme byli velmi mladí a partner holdoval ve velké míre alkoholu.
Proč myslíte, že si ženy s muži občas vůbec nerozumí?
Zeny si nerozumí obcas s muzi, protoze mají rozdílné myslení a kazdý ten problém resí jinak.Proto je to o porozumení mezi nimi a toleranci.
Jak by měl vypadat Váš ideální vztah s mužem?
Pro mne ideální vztah je maximální porozumení, chtít pochopit toho druhého, umet mu pomoci a podrzet jej v tezsích chvílích napr. pri ztráte zamestnání, v nemoci, dát mu najevo, ze jsem tady zrovna pro nej, vedle neho.Nevyvolávat zbytecné hádky a sarvátky, vzdyt zivot utíká jako voda, deti jsou odrostlé takze si muzeme uzívat zivota, radovat se z nej, pokud jsou moznosti tak nekam cestovat. Hlavne si rozumet v kazdé oblasti i té intimní. Mít jeden druhého rád a uvedomit si to.
Co cítíte, jako žena, za své životní poslání?
Zivotní poslání, to se nedá takhle definovat. Vychovala jsem 3 deti snad dobre, nechala je vystudovat, ted budu ocekávat, ze se stanu také nekdy babickou, nejsem cinná v politice. Myslím si, ze zivot sám ukáze, co se jeste stane.
Co na Vás, jako ženě, oceňují muži?
Nekterí muzi ocenují to, ze jsem sama stacila vychovat deti, jiní ocenují, ze dobre vypadám, jiným se líbí mé vlasy, nekterým, ze stále cvicím, nekomu ze jsem pracovitá, jiní ocenují smysl pro spravedlnost
Jak se cítíte ve světě, kde vládnou muži?
Je pravda, ze se mluví o rovnoprávnosti, ale ve skutecnosti je tomu jinak. Já sama jsem mnoho let pracovala v kolektivu, kde byla vetsina muzu. Ve vedoucích pozicích a na postech reditelu byli jen muzi. Já osobne si nemuzu na jednání muzu stezovat a pracovalo se mi s nimi velmi dobre. Naopak v kolektivu, kde je více zen pohromade to funguje mnohem hur. To je ta zenská závist a pomluvy.
Máte dobrou kamarádku na prodebatování životních problémů?
Hovorit o problémech muzu s kamarádkou, ale ne o vsech. Kamarádka je v prípade, ze nehovorí o mých problémech s nekým jiným. A to mnoho zen nedokáze. A proto jí nemuzu sverit vsechno, takze mnoho problému nemám s kým probrat a musím si je stejne vyresit sama.
Jak se k Vám muži chovají na pracovišti, jakožto svobodné?
Problémy s chováním muzu nemám, dokázu si s nimi poradit a oni vedí, ze na lichotky jim nenaletím.
Co Vám jako ženě v životě přináší největší potěšení?
Jako zene mi prinásí nejvetsí potesení, kdyz je pohoda, milé prekvapení, kvetina, slunícko
Měl by se o Vás postarat muž, nebo Vám na tom nezáleži?
Nevím presne co znamená postarat muz, pokud je to mysleno jako financní zabezpecení tak pri dnesní emancipaci si nedokázu predstavit, ze bych jako zena nic nedelala. Na druhé strane kdoz ví, nikdy neríkej nikdy.
Co Vám nejvíce chybí, nežijete-li ve vztahu s mužem?
Schází mi partner, který má stejné zájmy a je schopen se prizpusobit a neceká, ze se bude partnerka prizpusobovat jen jemu.
Kdy je žena nejzranitelnější?
Kdyz ji partner prehlízí, dává jí najevo jaká je nula a jak by bez nej nic nebyla, protoze on je pán a vládce tvorstva.
Kdy je ideální čas vdát se, mít potomka?
Jako dríve narozená zastávám názor, ze je lépe mít deti v mládí. Dnes je to ale jiné, zeny studují, pak je pro ne kariéra, byt a pak deti. Nekdy uz bohuzel je na to pozde. Je to vse dáno dobou.

*** INTIMNÍ OTÁZKY - četba pouze pro duševně dospělé! ***

Co jste prožívala, když jste se z dítěte měnila v dívku?
Odpověď na tuto otázku se zobrazuje jen registrovaným uživatelům.
Jakou roli hraje v životě ženy milování?
Odpověď na tuto otázku se zobrazuje jen registrovaným uživatelům.
Miluje se žena ráda se svým mužem?
Odpověď na tuto otázku se zobrazuje jen registrovaným uživatelům.
Z čeho jste měla obavy před prvním milováním?
Odpověď na tuto otázku se zobrazuje jen registrovaným uživatelům.
Máte nyní nějaké obavy před milováním?
Odpověď na tuto otázku se zobrazuje jen registrovaným uživatelům.
Co se při milování líbí ženskému tělu?
Odpověď na tuto otázku se zobrazuje jen registrovaným uživatelům.
Záleží ženě na délce, tvaru mužského přirození?
Odpověď na tuto otázku se zobrazuje jen registrovaným uživatelům.
Jaký průběh by pro ženu mělo milování mít?
Odpověď na tuto otázku se zobrazuje jen registrovaným uživatelům.
Co musí být nejprve vyřešeno, aby žena byla schopna pustit si muže k tělu?
Odpověď na tuto otázku se zobrazuje jen registrovaným uživatelům.
Co se Vám zdá, že se při milování líbí muži?
Odpověď na tuto otázku se zobrazuje jen registrovaným uživatelům.
Jaký má žena vztah k mužskému přirození?
Odpověď na tuto otázku se zobrazuje jen registrovaným uživatelům.
Jaký myslíte, že mají muži vztah ke svému přirození?
Odpověď na tuto otázku se zobrazuje jen registrovaným uživatelům.
Jaký má žena vztah ke svému přirození?
Odpověď na tuto otázku se zobrazuje jen registrovaným uživatelům.
Jaký má žena vztah ke svému poprsí?
Odpověď na tuto otázku se zobrazuje jen registrovaným uživatelům.
Co si myslíte, že si muži myslí o ženském poprsí?
Odpověď na tuto otázku se zobrazuje jen registrovaným uživatelům.
Myslíte, že mužům záleží na velikosti, tvaru poprsí?
Odpověď na tuto otázku se zobrazuje jen registrovaným uživatelům.
Co by měl muž v intimní oblasti vědět o ženě?
Odpověď na tuto otázku se zobrazuje jen registrovaným uživatelům.

55%
Počet komentářů: 8 (poslední ze dne 19. 2. 2008 1:30:15)
 "Co jste chtěli vědět o nás ženách"
ChaCha loveass 10.06.2007 17:04
Zajímavé 07.07.2007 23:43
Re: Zajímavé Draco 25.07.2007 13:18
Kraky dodo 08.07.2007 14:24
15tiletá hozykozy 24.07.2007 00:09
kecal kecal 29.07.2007 18:44
kydy Topinka 05.12.2007 15:37
Hanec 11.01.2008 19:32
laborant 19.02.2008 01:30
Číst vybrané  |  Číst všechny  |  Přidat názor
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2018 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak