Svadeni.cz | U ní doma - Sex ano, či ne? | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop

U ní doma - Sex ano, či ne?

Postavila na čaj, políbil jsem ji zezadu na rameno a posadil se na pohodlnou židli. Zcela se svlékla, šla něco připravovat do kuchyně. Díval jsem se na ni, jako by byla oblečená. Bylo to velmi příjemné. Já na pohodlném, dobře strategicky položeném místě a ona nahá připravuje skrovný servis.

Navazuji na článek „Erotika na lavičce" a posílám další část reálného příběhu z terénu.

Dnešní motto článku je prosté: Za vším hledej ženu, aneb všechno je to stejně naplánováno.

Překročil jsem práh jejího bytu - část první

Postavila na čaj, políbil jsem ji zezadu na rameno a posadil se na pohodlnou židli. Zcela se svlékla, šla něco připravovat do kuchyně. Díval jsem se na ni, jako by byla oblečená. Bylo to velmi příjemné. Já na pohodlném, dobře strategicky položeném místě a ona nahá připravuje skrovný servis.

Jde do koupelny, mezitím se dovaří čaj, přeliji ho, čekám. Pak jdu do koupelny já, trochu si zpívám. Ona na mě čeká s čajem v posteli. Je náruživá, divoká i něžná, milujeme se téměř nepřetržitě až do rána. Čaj se pil až studený. ;-)

Opustím ji bez jakéhokoliv náznaku, že se znovu sejdeme. Dívá se na mne, jako by jí odcházelo část jejího já.

Muž a žena v posteli

E-mail - část první

I pro mne to nebylo jednoduché. Počkal jsem 5 dní a napsal jí e-mail:

Petro, posílám Ti pozdrav z malé dovolené na kolech. Milování, hlazení, povídání i mlčení s Tebou se mi moc líbilo. Chci Tě poznat více. Když mi pošleš Tvé tel. č., potěší to. Posílám Ti pusu na pusu a přeji hezký víkend. Ahoj. Petr.

Odpověď přišla během několika hodin:

Ahoj Petře, Překvapils (tedy příjemně). :-) Myslela jsem že se už neozveš. :-) Některé věci které jsi tehdy večer říkal a to jak ses choval-mi přišly jak ze scénáře určeného pro jiné místo a někoho jiného. :-) Tak jsem měla takový lehký dojem, že jsi trochu profi na balení holek. :-))) Ale fajn, jsi hezký a sympatický kluk, není důvod proč se znova nesejít a nepodniknout třeba něco zajímavějšího než procházku. :-) Petra Následuje tel. č. (jména jsem změnil).

Překročil jsem práh jejího bytu - část druhá

Mám za to, že jakmile jsem se dostal až sem, nemá smysl dál pokračovat v roli dobyvatele. Končím s jakýmkoli dotýkáním, líbáním, hlasitým hovorem, vtipem. Už to není potřeba Těch pár minut je lepší počkat, než vypadat jako nadržený nedočkavý sexuální loudil. Další hovor už může pokračovat v plynulém tónu, žádné důvěrnosti.

Dobré je pozorovat, jak se pohybuje po bytě, jak bere věci do rukou - hodně to prozradí o její náladě/stavu. Pokud se chce dotyčná okamžitě milovat a je alespoň trochu zkušená, udělá to nejnutnější a jde se sama osprchovat. Když jen tak bezcílně chaoticky „bloudí" po vlastním bytě, neví, co s rukama, věci bere do rukou a nelogicky přemisťuje, chce to něco udělat.

V tomto případě nesvádím dotyky, ale příkladem. Řeknu si o ručník, jdu do sprchy, tam si zřetelně, nikoliv zcela nahlas zpívám. Jakmile vyjdu ven, řeknu jí, že je na řadě. Během času, co je ve sprše, vlezu do postýlky. :-) Naaranžuji se tak, abych byl přikryt, ale také bylo vidno, že jsem zcela nahý. Přijde-li k posteli a uvidí to, obvykle to jde zcela samo. Mám několik variant. Buď dělám, že jsem usnul a ona mě „budí," nebo ji v humoru vyčtu, proč je stále oblečená. Velmi zřídka ji rukou stáhnu k sobě do postele. Nikdy se za dotyčnou neotáčím, nevolám, nejdu za ní a nepřesvědčuji, aby šla ke mně. Je pravda, že někdy čekám 10 minut, tak si prostě trochu zdřímnu. :-)

E-mail - část druhá

S e-maily jsem si vypracoval tuto koncepci: Než něco odešlu, „posílám" to do konceptů. Má to dva důvody. Na e-mail chci stejně „odpovědět" až za několik dní a má první reakce nebývá úplně dobrá.

Předně má bezprostřední odpověď bývá velmi dlouhá a plná věcí, které se z hlediska zvyšování zájmu ženy projeví později jako kontraproduktivní. Pro představu, výše uvedený e-mail byl třikrát obsažnější. Během čtyř dnů jsem ho zkracoval sedmkrát, než jsem ho „očesal" do této podoby.

Velmi tristní jsou fráze: „Děkuji Ti za překrásný večer/noc/milování apod." Není za co děkovat, vždyť jsem se také podílel na programu, ne? :-) „Bylo mi s Tebou moc hezky" - raději zaměňuji za: „To a to se mi s Tebou moc líbilo." „Jsi skvělá, úžasná, jedinečná, výjimečná, apod." Nahrazuji: „Chci Tě poznat více."

Během rande jsem si zapomněl říct o telefonní číslo. :-( Fakt. To se mi zdálo jako největší oříšek. Jak si o něj napsat takto ex post? Věty typu: „Mohla bys mi poslat Tvé tel. č.?," zcela zavrhuji. Neměla by to být otázka. Formulaci: „Když mi pošleš Tvé tel. č., potěší to," považuji za zcela vyhovující.

Pokračování příště...

P.S: Autor se nesnaží popsat „správné," či „nesprávné" provedení toho, či onoho, neřeší morálku. Jedná se čistě o záznam z terénu, který může někomu posloužit k analýze chyb, dobrých momentů a rozvinutí vlastních sváděcích „technologií." Piště své poznatky, pokusy, žádný flame.

Související články...

  Erotika na lavičce
  Navazuji na článek „Jak přivést ženu ke vzrušení (1)" a posílám další část reálného příběhu z terénu. Pokračovat budeme situací na lavičce a podíváme se také na ...

  Dvě rande za jeden den aneb Případ ...
  Volně navazuji na článek „Jak na ICQ“ a posílám další reálný příběh z terénu. Mám jednu pověru – když si dám 2 rande za sebou tentýž den, nevyjde ani jedno. Příběh je tedy o jednom ...

  Seznamte se s feromony
  Víte, že existují parfémy, díky nímž se můžete stát neodolatelnými pro opačné pohlaví? Někteří lidé je běžně používají. Ostatní pak na jejich úspěch zírají s ...

  Feromony a zkušenosti uživatelů
  Feromony, které se v poslední době staly synonymem pro úspěch, přitahují stále větší pozornost. Důkazem toho je neustálý nárůst objednávek v sex-shopu webu Svadeni.cz. Připomeňme jen, že tento sex-shop se jako ...

68%
PŘEDCHOZÍ  PŘEDCHOZÍDALŠÍ  DALŠÍ
Počet komentářů: 6 (poslední ze dne 29. 11. 2008 23:27:43)
posledni komentare  "U ní doma - Sex ano, či ne?"
Erik 23.12.2007 00:50
Pěkný článek Lada 03.01.2008 17:15
Re: Pěkný článek blackbone 25.01.2008 16:53
?? mvp 22.03.2008 22:49
Sex BLEK. 12.09.2008 18:36
jo jo Jussy 29.11.2008 23:27
Číst vybrané  |  Číst všechny  |  Přidat názor
nejlepsi clanky
Šest velkých chyb při svádění

V tomto článku se budeme zabývat šesti zásadními chybami v procesu seznamování. Tyto chyby jsou ...
dots
Na co ženy myslí při sexu

Také občas přemýšlíte, co se asi honí v hlavě té usměvavé krásce ze zadní ...
dots
Balení na ulici (40)

Lucka, 20 let, Studentka Další video s Kubou v hlavní roli. V létě jsme byli s Kubou v knihovně a cestou na tramvaj (v ...
dots
nejlepsi videa
play
Lenka: Na ulici telefon nedávám

Shlédnuto: x | Komentářů: 8
dots
play
Důvěrně (4) Seznamování

Shlédnuto: x | Komentářů: 17
dots
play
Martina: Jsem v sexu pro každou špatnost

Shlédnuto: x | Komentářů: 10
dots
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2018 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak