Svadeni.cz | Sex ve výkladní skříni | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop

Sex ve výkladní skříni

Po dlouhé době se mi ozval kámoš ze školy, který se před pár lety odstěhoval na druhý konec republiky. Prý bude mít cestu kolem a rád by se se mnou potkal. Naplánovali jsme si tedy schůzku. Těšil jsem se, že se zas uvidíme a trochu pokecáme. Setkání se nám opravdu vydařilo, i když úplně jinak, než jsem si představoval.
Prošli jsme se s Mirkem po městě, ukázal jsem mu co je tu novýho a tak. Poznávací exkurzi jsme samozřejmě prokládali nezbytnými pitstopy. Bary a hospůdky u nás vyrostly jak houby po dešti a žízeň byla veliká. Není divu, že po pár hodinách začal působit efekt průtokovýho ohřívače a tělu bylo třeba odlehčit. Zabočili jsme do odlehlé uličky a tam jsme narazili na jakýsi hotýlek, kde měli ještě otevřeno.

Uvnitř pusto prázdno, podnapilý číšník nám ukázal cestu nahoru po schodech, samozřejmě za příslušný poplatek. „Vyhodit kilo za nějakej shit," procedil Mirek mezi zubama. Ani jsme netušili, jak se nám ta investice vyplatí.

Když jsme se trochu porozhlédli, našli jsme vchod do nenápadnýho, modře prosvětlenýho baru, ze kterýho se linula tlumená hudba. První, co jsem zaregistroval, bylo, že v útulné, spoře osvětlené místnosti je jen pár lehce oděných a překvapivě mladých slečen. Vzhledem k tomu, že už jsme měli trochu upito a slečny byly opravdu pěkné, rozhodli jsme se, že posedíme.

Kurvičky

Pokračovali jsme ve spanilé jízdě a po pár tequillách jsme sotva zaregistrovali, že hudba o něco zesílila a zrychlila rytmus. 2 metry od nás se předváděla štíhlá, ale dobře vyvinutá blondýna, a smyslnými pohyby se zbavovala posledního kousku šatstva.

„Kluci, tady je dneska hrozná nuda, můžeme si přisednout?"
Vedle mě už seděla blondýnka s culíkem, na sobě jen azurově modré prádélko. Před Mirkem postávala pohledná brunetka a tvářila se nerozhodně.
„Jasně, já jsem pro, ale nevím, co Mirek," odvětil jsem, zatímco kámoš zarytě mlčel. Brunetka na nic nečekala a obkročmo se na něj zlehka posadila.
„Hele, todleto nedopadne dobře," varoval Mirek, zatímco se na něm brunetka pomalu pohybovala směrem dopředu a dozadu. Blondýnka mně nenápadně šátrala mezi nohama.

Než jsme se stačili vzpamatovat, naklonila se k nám dáma s hlubokým dekoltem a šibalským úsměvem. „Neměli by pánové chuť na nějakou specialitu?" Podávala mi kožené desky s nápisem Menu. Uvnitř široká nabídka s cenami na úrovni lepší restaurace, ale vynásobeno x 10. U každé položky i číslo pokoje.

„No, je to tady fajn, ale my jsme si chtěli s kámošem jen trochu pokecat. Sedneme si ještě chvíli dole." Tohle menu bylo pro nás nedostupný a zavelel jsem k ústupu, přestože nám ta milá paní nabídla i „množstevní slevu."

Jenže ještě nebyl konec. Seděli jsme v restauraci jen pár minut, když se naše usměvavé společnice objevily znovu. „Nechceme vás rušit, jen vám neseme něco na čtení." Titulní strany časopisů byly dostatečně výmluvný. „Díky moc, ale radši se budeme dívat na vás," pokusil jsem se o kompliment, který se stal osudným.

Blondýnka si lehla na stůl a brunetka ji pomalu svlékala. Nevěřícně jsme koukali na tuhle live show pro dva. Když už byly holky v nejlepším, blondýnka se smutným úsměvem povídá: „Děláš to moc dobře, ale tam dole ti něco chybí." Tady už šlo o prestiž a museli jsme se zachovat jako chlapi.

Byl to nečekaně prožitý večer a taky dlouhý ráno. Nějak nám ani nedošlo, že prosklené stěny restauračky vypadaly tmavé jen zevnitř. Pár náhodných chodců mělo po ránu asi zajímavý zážitek

Související články...

    Seznamte se s feromony
    Víte, že existují parfémy, díky nímž se můžete stát neodolatelnými pro opačné pohlaví? Někteří lidé je běžně používají. Ostatní pak na jejich úspěch zírají s ...

    Feromony a zkušenosti uživatelů
    Feromony, které se v poslední době staly synonymem pro úspěch, přitahují stále větší pozornost. Důkazem toho je neustálý nárůst objednávek v sex-shopu webu Svadeni.cz. Připomeňme jen, že tento sex-shop se jako ...

56%
PŘEDCHOZÍ  PŘEDCHOZÍDALŠÍ  DALŠÍ
Počet komentářů: 2 (poslední ze dne 14. 10. 2007 19:49:18)
posledni komentare  "Sex ve výkladní skříni"
hch 11.10.2007 12:12
Re: Treff 14.10.2007 19:49
Číst vybrané  |  Číst všechny  |  Přidat názor
nejlepsi clanky
Šest velkých chyb při svádění

V tomto článku se budeme zabývat šesti zásadními chybami v procesu seznamování. Tyto chyby jsou ...
dots
Na co ženy myslí při sexu

Také občas přemýšlíte, co se asi honí v hlavě té usměvavé krásce ze zadní ...
dots
Balení na ulici (40)

Lucka, 20 let, Studentka Další video s Kubou v hlavní roli. V létě jsme byli s Kubou v knihovně a cestou na tramvaj (v ...
dots
nejlepsi videa
play
Lenka: Na ulici telefon nedávám

Shlédnuto: x | Komentářů: 8
dots
play
Důvěrně (4) Seznamování

Shlédnuto: x | Komentářů: 17
dots
play
Martina: Jsem v sexu pro každou špatnost

Shlédnuto: x | Komentářů: 10
dots
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2018 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak