Svadeni.cz | Vibrace, které vás uvolní | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop

Vibrace, které vás uvolní

Masáže vždy přitahovaly pozornost žen. Je to pro ně úžasné uvolnění, odpočinek a relaxace. Právě proto většina masérů rozhodně nemá nouzi o přízeň opačného pohlaví. Dnes vám představíme přístroj, se kterým se může stát výborným masérem každý z nás. Je malý, levný, lehký na obsluhu a poskytuje opravdu úžasnou rozkoš.

Mini massager

 

Co to je mini massager

Masáže jsou jednou z mnoha věcí, ve kterých se muži a ženy neshodnou. Zatímco muži často považují masáže za zbytečnost, pro ženy jsou jedním z nejpřitažlivějších umění. Muž, který dokáže ženě udělat ženě výbornou masáž, se může těšit velké náklonnosti. Na skutečně kvalitní masáž je potřeba masážní olej, ručník, zručné ruce a spousta času. Nebo můžete tyto pomůcky zahodit a vyzkoušet Mini massager.

 

 

Mini massager je malý vibrující přístroj, který dokáže uvolnit veškeré svaly na vašem nebo ženině těle. Jeho rozměry jsou asi 10 x 10 x 8 cm. Pro lepší představu: massager je pouze o něco málo vyšší a širší než standardní 250ml hrnek, který určitě máte v kuchyni. Do hlavy se ukládají tří AAA baterie, pomocí tří noh se masíruje. Určitě si prohlédněte obrázek pro lepší představu.

Masáž probíhá tak, že vezmete massager za hlavu, zapnete ho a třemi nohami jezdíte po obnaženém těle. Můžete masírovat sami sebe, lepší však je masáž ve dvou. Mini massager nepotřebuje žádný olej, ručník, nic jiného. Můžete ho mít připravený, pouze vzít do ruky a začít. Z vlastní zkušenosti mohu říct, že se v něm ani nevybíjí baterie, když massager déle nepoužíváte.

Mini massager k vám dorazí v papírové krabičce. Je poměrně pevná, takže ji nevyhazujte, bude se vám hodit na cesty. Přístroj vypadá na první pohled poněkud levně. Je to zkrátka plast. Zpočátku jsem k němu neměl důvěru, zvláště když se kvůli pohyblivému kontaktu baterie zaboha nechtěl zapnout. Jakmile jsem ale tento problém po několika vteřinách vyřešil, bylo již vše naprosto v pořádku. Stačilo si dávat pozor při vkládání baterií.

 

Použití přístroje

Při koupi masážní pomůcky nás nejvíce zajímá, nakolik je tato pomůcka vlastně užitečná. Musím říci, že v tomto ohledu Mini massager velmi překvapil. Vibrující nohy jsou neskutečně příjemné. Můžete si vzít massager do ruky a masírovat s ním partnerce záda. Nebo ona vám. Všechny ztuhlé svaly se několika krouživými pohyby uvolní. Je to opravdu velmi rychlé a hlavně se vám to bude líbit.

Když vás omrzí masáž zad a šíje, zkuste přejít k zadečku či kolenům, pokud s nimi máte problémy. S Mini massagerem lze masírovat téměř cokoli – záda, kolena, lokte, ramena, bříško nebo třeba i trochu nižší oblasti.

Během našeho zkoušení Mini massageru nás hodně zaujala intenzita vibrací. Jsou skutečně silné, ale zároveň díky úpravě noh massageru jemné. Zkusili jsme tedy massager použít do našich erotických hrátek a výsledek byl skutečně nad očekávání. Ženy vibrace skutečně milují. Pouze vám pak od dlouhého držení massageru poněkud vibruje ruka. 

 

Shrnutí

Shrnu-li Mini massager, musím říci, že je to hodně zajímavý přístroj. Masáže zvládá skutečně výborně, a to jak v jednom tak ve dvou lidech. Dokonce ho lze zapojit do milostných hrátek. Je malý, pevný a lehce přenosný. Jako nevýhodu vidím fakt, že vás od dlouhého masírování brní ruka, a také trochu komplikovanější vkládání baterií. Osobně hodnotím Mini massager velmi kladně. Navíc je překvapivě levný.

Pro více informací o Mini massageru a možnost objednání klikněte na tuto větu.

 

Související články...

  Feromony a zkušenosti uživatelů
  Feromony, které se v poslední době staly synonymem pro úspěch, přitahují stále větší pozornost. Důkazem toho je neustálý nárůst objednávek v sex-shopu webu Svadeni.cz. Připomeňme jen, že tento sex-shop se jako ...

  hitch
  Tenga - Zažijte tu rozkoš!
  Dostaly se mi do ruky produkty značky Tenga určené především pro muže. Rád bych se s vámi podělil o zkušenosti s těmito zajímavými pomůckami. Za poměrně slušnou cenu získáte velmi zajímavý produkt, ...

  xen
  Dopřejte jí erotickou masáž
  Masáž je výborným prostředkem pro uvolnění partnerky či partnera. Pokud ji provedete správně, masírovaný zažije úžasné pocity, které mohou při masáži různých částí těla dospět až k ...

93%
Počet komentářů: 0
posledni komentare  "Vibrace, které vás uvolní"
nejlepsi clanky
Šest velkých chyb při svádění

V tomto článku se budeme zabývat šesti zásadními chybami v procesu seznamování. Tyto chyby jsou ...
dots
Na co ženy myslí při sexu

Také občas přemýšlíte, co se asi honí v hlavě té usměvavé krásce ze zadní ...
dots
Balení na ulici (40)

Lucka, 20 let, Studentka Další video s Kubou v hlavní roli. V létě jsme byli s Kubou v knihovně a cestou na tramvaj (v ...
dots
nejlepsi videa
play
Lenka: Na ulici telefon nedávám

Shlédnuto: x | Komentářů: 8
dots
play
Důvěrně (4) Seznamování

Shlédnuto: x | Komentářů: 17
dots
play
Martina: Jsem v sexu pro každou špatnost

Shlédnuto: x | Komentářů: 10
dots
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2018 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak