Svadeni.cz | Testujeme DVD o svádění žen (1) | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop

Testujeme DVD o svádění žen (1)

Pravděpodobně jste si již všimli, že jsme po nekonečných oddalováních uvedli do prodeje DVD z Czech Social Dynamics Konference 2009. Mým úkolem bylo tato DVD shlédnout a krátce zhodnotit jednotlivé přednášky. Nyní vám předkládám zhodnocení prvních čtyř kousků a ukázky z nich. Doufám, že se vám budou líbit.

DVD o svádění žen

 

  

DVD 01: Direktivní balení na ulici (SmoothDoc)

SmoothDoc z Nizozemí je první přednášející na Konferenci. Pro posluchače si hned zezačátku přichystal překvapení – praktickou ukázku toho, jak mají muži přistupovat k ostatním mužům a k sobě samým. SmoothDoc sám organizuje setkání podobná Konferenci a na jeho výstupu je to poznat. Je to velmi zkušený přednášející, který dokáže posluchače vtáhnout, zaujmout a pohltit.

Ve vlastní přednášce se SmoothDoc zaměřuje na direktivní balení na ulici. Popisuje postup od oslovení ženy až po její dostání do postele. Všechny kroky jsou rychlé a při tom velmi přirozené. K tomu, abyste to dokázali i vy, nepotřebujete nic navíc, než v tuto chvíli máte. Stačí vědět jak na to, vyjít na ulici a pustit se do toho.

Přednáška od SmoothDocka je ucelený postup prošpikovaný praktickými ukázkami. Každý muž, který ji uvidí, si z ní může odnést spoustu nových inspirativních nápadů, které se dají velmi lehce zkoušet v terénu. Přednáška je tak vhodná v podstatě pro kohokoli. Začátečníci se dozvědí, jak jednoduše získat ženu, zkušenější načerpají novou inspiraci.

Osobní hodnocení: 100 %

 

DVD 02: Pick-Up jako Matrix (Bas)

Bas je pravděpodobně jediný řečník na Konferenci, který během svého působení v komunitě procestoval téměř celou Evropu, část Asie, a při té příležitosti vyzkoušel nespočet povolání. Jak získával nové zkušenosti a zážitky, zjistil, že ho vysoký počet žen v posteli nenaplňuje. Když mluvil s dalšími nejúspěšnějšími svůdníky, všiml si, že tento problém řeší mnoho z nich.

V úvodu přednášky má Bas v prezentaci nadpis, který by si měli uvědomit všichni pickupeři: „Jste obelháváni“. Bas tím chce říci, že kopírování učení od konkrétního guru a snažení se o dosažení co nejvyššího počtu žen v posteli vás nenaplní. Není to totiž váš cíl. Přejali jste ho společně s daným učením, nechali jste se zmanipulovat. To je ten důvod, proč právě ty nejúspěšnější svůdce často trápí jejich vlastní existence. Dostavuje se nespokojenost sama se sebou.

Bas ve své přednášce nabízí řešení tohoto problému, a zároveň nabízí i prevenci, jak se takovému vyhoření bránit. Poskytne konkrétní příklady a návody, jak programovat mysl tak, abyste byli schopni dosáhnout všeho, co ve skutečnosti chcete. A to nejen v balení. Pouze na vás záleží váš úspěch.

Pokud se ponoříte do Basovy přednášky, můžete pomocí nových informací získat nový náhled na váš dosavadní život a zjistit, jak ho zlepšit. Přednášku doporučujeme všem lidem, kteří nejsou se sebou stoprocentně spokojeni či těm, kteří se chtějí více dozvědět o sebezdokonalování.

Osobní hodnocení: 90 %

 

DVD 03: Jak najít svou identitu (Caspar)

Caspar je na Konferenci v podstatě náhradníkem. Jak sám říká, nemá připravenou žádnou suprovou prezentaci, a tak dává posluchačům na Konferenci vybrat, zda chtějí ukazovat praktické ukázky z balení nebo slyšet jeho životní příběh. Posluchači spolu s Casparem volí druhou variantu.

Přednáška se tak stává v podstatě příběhem šťastného a zadaného muže, kterého lákají jeho pudy. Když se dozví o komunitě, začne testovat v terénu a během dvou měsíců přítelkyni podvádí. Caspar postupně zjišťuje, že spolu s pickupem přejal i cíle pickuperů, které mu bránily vést šťastný život.

Casparův výstup je něco mezi přednáškou a uměleckým výstupem. Nedozvíte se žádný konkrétní návod na balení žen, ale za to se dozvíte, jak najít a umět vnímat svoji osobnost. Vřele můžeme doporučit všem, kteří se v tuto chvíli cítí nešťastní se svojí existencí, či těm, pro které je pickup v tuto chvíli středem života. Čím později z takovéto iluze procitnete, tím drsnější probuzení to bude.

Osobní hodnocení: 70 %

 

DVD 04: DNA – dominantní, naturální, agresivní (Badboy a Marius)

Badboy a Marius jsou velmi zkušení chorvatští pickupěři, kteří se snaží odstranit nefunkční techniky a nahradit je tím, co na ženy skutečně a hlavně co nejrychleji a nejlépe zabírá.

Na Konferenci přicestovali Badboy a Marius s tím, že posluchačům odhalí kompletně novou velmi účinnou metodu balení, na které pracovali několik měsíců, a kterou teprve po Konferenci začnou zveřejňovat a vyučovat. Pojmenovali ji DNA – Direct Natural Attraction (Přirozená přitažlivost). Název to je vskutku výstižný, v samotné přednášce se totiž přitažlivostí zabývají. Téma mají detailně rozpracované a skutečně kopíruje realitu, se kterou se denně dostáváme do styku.

Kromě tohoto tématu Badboy a Marius rozebírají spoustu dalších souvisejících témat jako typologii žen podle toho, kdy chtějí sex. Dokonce se i dozvíte, jak zjistit, o co žena ve skutečnosti má zájem či kdy je nejlepší balit ženy na jednu noc. Vše má své odůvodnění vycházející z desetileté svůdnické praxe lektorů. Používají názorná schémata, díky kterým snadněji porozumíte, jak to přesně přednášející myslí. Dokonce ukážou i přesné schéma svedení ženy.

Přednášky Badboye a Mariuse se od ostatních vždy odlišují. Mnohaleté působení na poli svádění oběma lektorům přineslo spoustu poznatků, ale také specifické chování, které někdo může vnímat až mírně nepřátelsky. I s ohledem na toto drobné omezení přicházejí Badboy a Marius s něčím novým, neotřelým a především fungujícím. Jde o nejdelší a pravděpodobně i nejlepší přednášku Konference. Tito dva vědí, o čem mluví. Řiďte se jejich radami a velmi brzy se vaše svůdnické schopnosti závratně zlepší. 

Osobní hodnocení: 100 %

 

Zaujala vás některá z hodnocených přednášek? Klikněte na tuto větu a vyberte si.

Chcete se dozvědět více informací o přednáškách nebo si přečíst hodnocení dalších přednášek? Klikněte sem.

 

Související články...

  Feromony a zkušenosti uživatelů
  Feromony, které se v poslední době staly synonymem pro úspěch, přitahují stále větší pozornost. Důkazem toho je neustálý nárůst objednávek v sex-shopu webu Svadeni.cz. Připomeňme jen, že tento sex-shop se jako ...

  ctenar
  Feromony - magnet na chlapy?
  Chci se s vámi podělit o své zkušenosti s feromony pro muže, které vyrábí a propaguje tento web. Prostudoval jsem si všechny možné návody a texty, poté jsem vyšel ven a sledoval reakce lidí. Pár pokusů mi ...

  eivind
  Report z SD Konference
  O víkendu 18. - 19. dubna proběhla v našich poměrech dosud nevídaná akce pod názvem Czech Social Dynamics Conference 2009. Kdybych měl říct ve zkratce, jaké to bylo, řekl bych jen: WOW!!! Kdo tam byl, jistě potvrdí, že to bylo velmi ...

  eivind
  Okénko z Konference - Smoothdoc
  Jste zahlceni nejrůznějšími navzájem si odporujícími návody všemožných svůdníků? Nebaví vás učit se odbornou hantýrku a velice komplikované postupy (attraction, comfort, escalation...), ...

  eivind
  Okénko z konference - Irshad
  Znáte strach z oslovení? Ovšemže ho znáte. Chcete vědět, jak se s ním vypořádat? Irshad má pro vás odpověď. „Kamkoli se chcete dostat, já vás tam dovedu, jen mi musíte říct, kde přesně se ...

  Testujeme DVD o svádění žen (2)
  Přinášíme vám recenze dalších čtyř DVD z Konference a malé ukázky z jednotlivých výstupů. Jak jste si určitě všimli v předchozím dílu, DVD hodnotím poměrně vysoce. Je to z toho důvodu, že ...

  admin
  Testujeme DVD o svádění žen
  Ve této minirecenzí se kromě zhodnocení 4 DVD o svádění žen a závěrečného zhodnocení dozvíte také něco navíc. Tento článek se bezpochyby vyplatí přečíst!

96%
Počet komentářů: 7 (poslední ze dne 8. 6. 2010 15:13:47)
posledni komentare  "Testujeme DVD o svádění žen (1)"
Klára 01.06.2010 10:59
Re: 01.06.2010 11:46
Ukázky nefungují Levi 05.06.2010 01:53
Re: Ukázky nefungují 05.06.2010 10:14
pekny tOpi 05.06.2010 17:01
Re: pekny 05.06.2010 18:46
Smoothdoc Eivind 08.06.2010 15:13
Číst vybrané  |  Číst všechny  |  Přidat názor
nejlepsi clanky
Šest velkých chyb při svádění

V tomto článku se budeme zabývat šesti zásadními chybami v procesu seznamování. Tyto chyby jsou ...
dots
Na co ženy myslí při sexu

Také občas přemýšlíte, co se asi honí v hlavě té usměvavé krásce ze zadní ...
dots
Balení na ulici (40)

Lucka, 20 let, Studentka Další video s Kubou v hlavní roli. V létě jsme byli s Kubou v knihovně a cestou na tramvaj (v ...
dots
nejlepsi videa
play
Lenka: Na ulici telefon nedávám

Shlédnuto: x | Komentářů: 8
dots
play
Důvěrně (4) Seznamování

Shlédnuto: x | Komentářů: 17
dots
play
Martina: Jsem v sexu pro každou špatnost

Shlédnuto: x | Komentářů: 10
dots
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2018 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak