Svadeni.cz | Doveďte na vrchol každou | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop

Doveďte na vrchol každou

Konečně vám můžeme představit pomůcku, která dovede na vrchol skutečně každou ženu. Je malá, je zahnutá, stimuluje vás i ženu najednou a hned na několika místech. Představujeme vám We-Vibe 2, skvělého pomocníka bez kompromisů.

 

We Vibe II

Jak udělat každou ženu

Nalézt v dnešní době produkt, který by splňoval to, co od něj čekáte, je velmi obtížné. U erotických pomůcek je to ještě horší, častokrát jste zklamaní, za co jste vyhodili své peníze. Po měsíčním testování We-Vibe 2 musím s jistotou říci, že u tohoto produktu se vám to nestane. Konečně je tu přístroj, s jehož pomocí uspokojíte každou ženu!

 

 

Popis

We-Vibe 2 je poměrně malý přístroj (roztažený na délku má 8,5cm), který by se dal označit jako dvoumotorový zahnutý vibrátor s několika programy určený ke stimulaci klitorisu, G-bodu a penisu zároveň. Prodává se v různých barevných provedeních, které však mají stejnou funkčnost.

Je to právě stavba We-Vibe2, která mu dodává originalitu a zároveň jeho výbornou funkčnost. Ono zmiňované zahnutí se dá přirovnat k podkově, jejíž dva konce na sebe doléhají. Při tom však lze od sebe oba konce jednoduše roztáhnout, což ostatně musíte při použití udělat. Vznikne tak pnutí, díky kterému We-Vibe 2 přesně dosedá tam, kam má. Ale k tomu se ještě dostaneme.

Každý z obou konců vibrátorku je rozšířen a vybaven samostatným vibračním motorkem. Kromě toho mají obě zakončení na spodní straně drážky, díky kterým lépe ženu stimulují. Na horní části We-Vibe 2 je zapuštěn spínač a také zdířka na nabíjení (přístroj má vlastní baterii). V dolní části žádné ovladače nejsou, což je dobře, protože tato část je při použití v ženě.

Materiál We-Vibe 2 je velmi příjemný, pravděpodobně jde o nějaký druh silikonu. Je zcela voděodolný.

V balení kromě samotného přístroje naleznete také nabíječku a speciální pouzdro (něco jako saténový sáček).

 

Použití v praxi

Při rozbalení We-Vibe 2 nás poněkud překvapila jeho velikost. Opravdu nejde o klasický vibrátor, ale o jakýsi malý přístroj. Naši chuť hned vše vyzkoušet ale zchladil návod, ve kterém se doporučuje před prvním použitím nechat We-Vibe 2 nabíjet 24 hodin v kuse kvůli prodloužení životnosti akumulátoru. Pokud tedy přístroj budete také chtít vyzkoušet, nezapomeňte jej dát nabít předem.

První seznámení tedy nedopadlo nejlépe, o den později si nás už ale získal. Díky svému tvaru vibrátor přesně sedí tam, kam má sedět. Tvůrci si nad tím viditelně lámali hlavu a výsledek opravdu stojí za to, protože We-Vibe 2 přesně pasuje na ženy bez rozdílu velikosti přirození či jejich věku. Pasuje na mladou puberťačku stejně dobře jako na ženu v nejlepších letech. Vůbec nezáleží na tom, jak velký vibrátor ženě vyhovuje, We-Vibe 2 má jednu univerzální velikost pro všechny. Skvělé také jsou již zmiňované drážky na přístroji. Díky nim téměř neklouže a zároveň ženu dráždí.

We-Vibe 2 se používá tak, že se roztáhnou jeho dvě zakončení od sebe, spodní se vloží do ženy, horní se položí na klitoris. Protože se přístroj zavádí poměrně mělko, nepotřebuje k tomu žena být ani moc vzrušená, stačí spodní část lubrikovat či zkrátka olíznout. Poté We-Vibe 2 na horní straně zapnete vybráním jednoho z programů a buď do ženy vstoupíte i vy nebo nikoli. Vibrátor vám ve vstupu do ženy téměř nebrání. Dále se nemusíte o nic starat, We-Vibe 2 drží sám na místě, případně si žena občas horní část upraví tak, aby jí to bylo co nejpříjemnější.

Když jsme u toho vkládání, rozhodně se nemusíte bát, že si spletete horní a dolní část přístroje. Jednak kvůli zapínání, ale hlavně kvůli rozdílným tvarům horní a dolní části. Ta dolní je placatější, aby méně překážela při styku a zároveň stimulovala větší část ženy.

We-Vibe 2 nabízí celkem 9 vibračních režimů (jejich přehled najdete v popisu produktu v shopu)Různé režimy mají různé funkce, takže například režim rychlých skoků se hodí pro skutečně rychlý orgasmus do pěti minut, další režimy nabízejí stálou frekvenci pro postupné vyvrcholení, a takové dorážení je vyloženě pro dráždění ženy, kdy dotyčná opakovaně dosahuje téměř zakončení, a poté je zase ústup (říkám tomu režim „mokrá postel“). Mezi režimy lze během styku samozřejmě přepínat.

Veškeré vibrace zajišťuje baterie We-Vibe 2, která vydrží dle údajů v závislosti na programu až dvě hodiny. V praxi jsem já ani moji známí během testování nenarazili na situace, kdy by žena nedosáhla orgasmu do dvaceti minut.To znamená, že ženu můžete na jedno nabití buď zakončit vícekrát za sebou, nebo We-Vibe 2 zkrátka jednou nabít a pak používat několik dní.

 

Závěr

Na We-Vibe 2 je zkrátka poznat, že jej mají na svědomí lidé, kteří mají rádi sex a chtěli vytvořit jednoduchý a při tom účinný přístroj pro maximální prožitky. Jeho originální konstrukce a množství vychytávek zaručují, že žena dosáhne orgasmu takřka bez námahy.

Hodně se mi líbí, že tvůrci tohoto přístroje mysleli skutečně na vše. Nabíjecí zdířka se po vytažení kolíku nabíječky sama uzavře, aby byla zaručena naprostá voděodolnost, režimy vibrací lze měnit během styku, sáček umožňuje přenos kamkoli bez nutnosti další krabice, stroječek lze jednoduše omýt. Ale především s We-Vibe 2 dokážete naprosto uspokojit přítelkyni hned několika různými způsoby a nepotřebujete k tomu žádné složité ovládání či asistenci.

K We-Vibe 2 mám pouze dvě výtky. Za prvé se mi nelíbí, že se před prvním použitím musí nabíjet 24 hodin, a za druhé si při misionářské poloze musí žena při prudším přirážení občas horní část přístroje posunout zpátky na klitoris.

 

I přes dvě drobnosti považuji We-Vibe 2 za nejdokonalejší pomůcku k partnerskému sexu, a proto ho hodnotím 100 %.

 

Detailnější informace o vibračních programech We-Vibe 2 a možnost zakoupení naleznete v eshopu kliknutím na tuto větu.

 

Související články...

  hitch
  Tenga - Zažijte tu rozkoš!
  Dostaly se mi do ruky produkty značky Tenga určené především pro muže. Rád bych se s vámi podělil o zkušenosti s těmito zajímavými pomůckami. Za poměrně slušnou cenu získáte velmi zajímavý produkt, ...

  testovane
  Konec zapáchajících nohou
  Také se vám stává, že si vyzujete nohy z bot a najednou ucítíte velmi nepříjemný zápach? Člověk si pak nemůže ani ulevit a vyzout se ve vlaku či někde u stolu. Mohou za to bakterie, které se na noze hromadí během ...

  xen
  Klitoris a jak ho stimulovat
  Klitoris je jedním z nejdůležitějších orgánů ženské rozkoše. Jeho stimulací dosáhne vyvrcholení naprostá většina žen. Hrátky s klitorisem můžete zapojit do vaší milostné předehry nebo ...

0%
Počet komentářů: 4 (poslední ze dne 14. 3. 2011 19:58:00)
posledni komentare  "Doveďte na vrchol každou"
Reaper 10.03.2011 12:40
Re: 10.03.2011 13:15
velikost Jame 14.03.2011 14:43
Re: velikost 14.03.2011 19:58
Číst vybrané  |  Číst všechny  |  Přidat názor
nejlepsi clanky
Šest velkých chyb při svádění

V tomto článku se budeme zabývat šesti zásadními chybami v procesu seznamování. Tyto chyby jsou ...
dots
Na co ženy myslí při sexu

Také občas přemýšlíte, co se asi honí v hlavě té usměvavé krásce ze zadní ...
dots
Balení na ulici (40)

Lucka, 20 let, Studentka Další video s Kubou v hlavní roli. V létě jsme byli s Kubou v knihovně a cestou na tramvaj (v ...
dots
nejlepsi videa
play
Lenka: Na ulici telefon nedávám

Shlédnuto: x | Komentářů: 8
dots
play
Důvěrně (4) Seznamování

Shlédnuto: x | Komentářů: 17
dots
play
Martina: Jsem v sexu pro každou špatnost

Shlédnuto: x | Komentářů: 10
dots
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2018 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak