Svadeni.cz | Zvládněte problémy v posteli | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop

Zvládněte problémy v posteli

Na to, že žena nemá někdy v posteli náladu, jsme zvyklí. Občas ale také může nastat situace, kdy to budete vy, kdo nemá náladu a odmítá postelové hrátky. A protože je něco takového u mužů ojedinělé, mohou nastat komplikace. Jak takovou situaci zvládnout s přehledem?

 

Dneska nic nebude. :(

Jak vyřešit problémy v posteli

Občasné výmluvy na únavu a bolest hlavy bývají převážně výsadou žen. Od mužů se všeobecně očekává, že budou připraveni jít na věc kdykoliv a kdekoliv. Většině případů tomu tak skutečně i bývá. Ovšem ani vy nemůžete vědět, co za problémy vás v životě potká a jak moc nahlodají váš jinak pravidelný sexuální život.

 

 

Co se děje?

Existuje mnoho důvodů, které mohou zavinit snížení, nebo dočasné vymizení vaší chuti k sexu. Pro muže je většinou něco takového potupné a sám si to nerad přiznává. My ženy jsme do jistých mezí tolerantní bytosti, ale do hlavy vám nevidíme. Pokud zničehonic začnete odmítat sex a nechcete o tom mluvit, často si hned představujeme to nejhorší - hororové scénáře o tom, že vás už nepřitahujeme, že máte milenku a podobně.

Některé problémy vidíte opravdu jako své osobní a nehodláte s nimi zatěžovat své okolí, což je do určité míry pochopitelné. Pokud však nechcete ve své partnerce zbytečně vyvolávat podezření a obavy, řekněte jí aspoň něco. Neodsekávejte stylem: „Ne, nic mi není, nic se neděje.“ Toto řešení možná na nějakou dobu vydrží, ale dřív nebo později dojde nevyhnutelně ke konfliktu, což vaši situaci rozhodně neulehčí. V těchto případech bývají časté jakési pomyslné „oplátky“ a naschvály – aneb „když nechceš, tak nechtěj a příště zase nebudu chtít já“.

 

Komunikace je základ

V případě, že je na vině pouze únava z náročného dne nebo náhlá nemoc, vůbec nic se neděje – něco takového pozná na svém partnerovi snad každá žena a jen zřídkakdy to znamená pro vztah nějaký větší problém.

Pokud však jde o dlouhodobější problém s penězi, v zaměstnání, nebo o cokoliv jiného, zkuste své partnerce říct například: „Miláčku, vidíš, že poslední dobou nejsem ve své kůži, ale nestrachuj se. Mám prostě pár starostí v práci, je to komplikované a bude nějakou dobu trvat, než se to vyřeší. Tak mi dej prosím trochu času.“ A máte vystaráno. Vaše partnerka bude ráda, že jí věříte natolik, abyste jí řekli aspoň toto, a pravděpodobně se v tom již nebude dál pitvat.

Mnoho žen totiž v dnešní době stále nechápe, že se někdy potřebujete uzavřít sami do sebe a chtějí s vámi vaše problémy mermomocí řešit. Je proto třeba ženě sdělit alespoň nějaký důvod a vysvětlení, a zároveň ji ujistit o tom, že si s tím poradíte. Důležité je taktéž dát jí najevo, že se vaše city k ní nemění, jinak opět riskujete nepochopení z její strany.

 

Obětovat se?

Jistě, existují i různé způsoby mimo sexu samotného, jak ženu potěšit, i když zrovna nejste ve své kůži. Toto řešení je ale schůdné jedině v případě, že chuť máte, ale váš stres se projevuje převážně „tam dole“. Je hloupost se do něčeho nutit jen proto, abyste se nám zavděčili. Nemusíte se obávat, že pro nás již nebudete stoprocentními muži, nebo že si v takové situaci ihned najdeme milence. Rozumnou a chápavou ženu v žádném případě nenapadne vám něco takového vyčítat, nebo se doprošovat a dělat hysterické scény. V opačném případě je taková žena obyčejný sobec a bylo by na místě se zamyslet, zda s ní opravdu chcete být.

 

Možná, že by to přece jen šlo

Kupodivu i sexem se dá stres krátkodobě odbourat. Pokud vaše partnerka převezme iniciativu a pokusí se vás i přes to všechno nabudit, zkuste se nechat svést. Řekněte jí, co by se vám líbilo a o čem si myslíte, že by vás mohlo navnadit a vzrušit. Ideálně orální sex, masáž, nebo třeba klidně i striptýz. Zapomeňte aspoň na chvíli na všechno trápení a problémy a jen si užívejte. A možná po chvíli zjistíte, že se může jít na věc. 

 

Na závěr

Pokud se už stane, že není nálada, zbytečně se nestresujte, i když je to dlouhodobější problém. Hlavně nenechávejte partnerku v nejistotě, nepotřebujete si přidělávat další starosti. Soustřeďte se primárně na řešení problému, který způsobuje vaši nechuť k sexu, a nezapomínejte se pravidelně odreagovávat něčím, co vás baví. Uvidíte, že už při prvních pokrocích k lepšímu se zákonitě zlepší i váš intimní život.

 

Související články...

  xen
  Dostaňte ji do nebe
  Správně provedený cunnilingus, tedy dráždění ženských genitálií jazykem, je zaručeným způsobem, jak navnadit partnerku k orgasmu. Podívejme se na základní techniku cunnilingu a na několik tipů, jak ji ještě ...

  testovane
  Vibrace, které vás uvolní
  Masáže vždy přitahovaly pozornost žen. Je to pro ně úžasné uvolnění, odpočinek a relaxace. Právě proto většina masérů rozhodně nemá nouzi o přízeň opačného pohlaví. Dnes vám představíme ...

  testovane
  Doveďte na vrchol každou
  Konečně vám můžeme představit pomůcku, která dovede na vrchol skutečně každou ženu. Je malá, je zahnutá, stimuluje vás i ženu najednou a hned na několika místech. Představujeme vám We-Vibe 2, skvělého pomocníka bez ...

  alyx
  Co si ženy představují při ...
  Existuje hodně pověr o tom, na co ženy při milování myslí. Někteří lidé se dokonce domnívají, že se při tom dívky nudí a jejich myšlenky se točí převážně okolo nakupování a ...

73%
Počet komentářů: 0
posledni komentare  "Zvládněte problémy v posteli"
nejlepsi clanky
Šest velkých chyb při svádění

V tomto článku se budeme zabývat šesti zásadními chybami v procesu seznamování. Tyto chyby jsou ...
dots
Na co ženy myslí při sexu

Také občas přemýšlíte, co se asi honí v hlavě té usměvavé krásce ze zadní ...
dots
Balení na ulici (40)

Lucka, 20 let, Studentka Další video s Kubou v hlavní roli. V létě jsme byli s Kubou v knihovně a cestou na tramvaj (v ...
dots
nejlepsi videa
play
Lenka: Na ulici telefon nedávám

Shlédnuto: x | Komentářů: 8
dots
play
Důvěrně (4) Seznamování

Shlédnuto: x | Komentářů: 17
dots
play
Martina: Jsem v sexu pro každou špatnost

Shlédnuto: x | Komentářů: 10
dots
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2018 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak