Svadeni.cz | Začátky jsou citlivé | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop

Začátky jsou citlivé

První sex je často ve znamení předsudků, obav, ale i přehnaných očekávání. Bodejť by ne, když je to jeden z pomyslných přechodů mezi dětským a dospělým věkem. Většina z nás si svůj první styk pamatuje alespoň matně dodnes. Včetně toho, co mu předcházelo a co následovalo po něm.

 

Jak na první sex

Počátky naší sexuality provází velká citlivost, a to jak psychická, tak fyzická. Psychickou stránku jsem již vysvětloval v úvodu – vzrušení a očekávání smíšené s obavami nás prakticky oslepuje. Jaké to bude, až se s ní spojím? Jak dlouho se dokážu udržet?

 

 

Fyzická citlivost je daná tím, že pro naše orgány je vše jaksi nové. Mohli jste doma trénovat, ale v ženě je to zkrátka jiné. Ochrana také dělá své. Takže zažíváte různorodé pocity, které můžete nazvat jakkoli, ale rozhodně nejsou tak úžasné, jak vám ostatní popisovali. Časem se to samozřejmě změní, ale my jste teď na začátku.

Ženy své poprvé zažívají kupodivu podobně jako muži. Taktéž je pro ně všechno nové. Taktéž se obávají, ne sice z opadu erekce, ale pro změnu z možné bolesti. A stejně tak prožívají smíšené pocity, které můžou nazvat jakkoli, ale rozhodně ne jako něco extrémně příjemného.

 

Rozdíl mezi mužskými a ženskými počátky

Muži se na svůj první styk připravují poměrně dlouho a často dopředu. Již od puberty trénují své ruční dovednosti a to často několikrát denně. Ženy rovněž masturbují. Ale ne všechny a ne tak často, jako muži.

Důsledek tohoto rozdílu je velmi znatelný, pokud se rozhodnete mít něco s nezkušenou pannou. Jakmile jí budete chtít dráždit klitoris, dá vám ruku pryč s tím, že jí to bolí. Klitoris se svým obrovským množstvím nervových zakončení je bezpochyby klíčem ke dveřím ženské rozkoše. Jenže každý zámek jde zezačátku trochu víc ztuha, i když je dobře namazaný. Než si žena zvykne na dotek mužských prstů přímo na svém klitorisu, je třeba tomu dát čas a masírovat prozatím okolí. Třeba i několik měsíců. Do té doby se alespoň můžete kochat pocitem, že si vaše přítelkyně ještě příliš mužů ani intimních chvilek neužila. Citlivý klitoris je jedním ze znaků nezkušených žen.

Pokud si vzpomenete na své počátky, určitě také najdete několik zážitků, ve kterých váš citlivý orgán také sehrál svoji úlohu. V patnácti vám stačilo, když vás žena hladila přes džíny a už jste neměl daleko k vyvrcholení. V pětadvaceti vám to vyvolá erekci, v pětatřiceti vám to bude stále příjemné, o deset let později ve vás takové dráždění vyvolá již pouze myšlenky na sex, pokud vůbec. Přesto jste však bolest při dráždění na začátku pravděpodobně necítili, na to má žalud málo nervových zakončení. Tedy pokud jste se nechystali na třetí kolo nebo nejste příznivci S/M.

Existuje ještě jeden velký rozdíl mezi mužskými a ženskými počátky. Žena zpravidla poprvé prožívá bolest. Většinou jen malou, někdy větší, zřídkakdy nepřekonatelnou. Tato bolest ji provází i dalších přibližně deset styků spolu s tím, jak se její panenská blána otevírá světu nových sexuálních zážitků. Muži tuto bolest neznají, není pro ni ekvivalent.

 

Společné prožitky v počátcích

Kromě rozdílných prožitků existují samozřejmě i ty společné, které provázejí obě pohlaví. Prvním je neovládání orgasmu. Nezkušení muži či ženy nedokážou orgasmus oddalovat nebo se mu naopak poddat. Spodní prádlo nejedné nezkušené ženy zažilo příval rozkoše, aniž by se muž rukou dostal přímo na to správné místo. A obráceně to platí taktéž. Zakončení s partnerem je něco nového a tělo na to reaguje různě.

Zatímco na ruční či orální stimulaci od partnera si muži i ženy zvyknou poměrně rychle, přímo u styku to trvá o něco déle. A může to mít hned několik důvodů, od již popisované ženské bolesti při prvním proniknutí, po přílišnou necitlivost mužského údu. Pokud jste před prvním stykem byli navyklí na autostimulaci pevnou a razantní rukou, může vám sevření v ženě zezačátku připadat slabé.

Souvislost s předchozím odstavcem má i tento, který se zabývá postupným objevováním erogenních zón. Stejně jako ostatní části těla i ony jsou zezačátku velmi citlivé a lechtají. Jak máte mladou ženu dostatečně uvolnit, když jí polibky téměř všude lechtají? Zezačátku si tak musíte vystačit především s jejími ústy, krkem, zátylkem, vnitřní stranou stehen a pohlavím. Na její uši, ňadra, podbřišek, zadeček či pánevní oblast teprve přijde čas. A i vy postupem času pravděpodobně zjistíte, že ne všechna tabu je vhodná důsledně dodržovat.

Jak budete ve svém milostném životě pokračovat, je pouze na vás. Objevíte nové techniky, z nichž některé se vám zalíbí a jiné nikoli. Vystřídáte partnery, zjistíte, že ač jsme každý individuum, některé techniky zkrátka zabírají univerzálně. Až se ale někdy ocitnete v posteli s mladou krásnou nezkušenou kočičkou, budete po tomto článku vědět, že je lepší jít na ní s citem. Aspoň napoprvé.

 

Související články...

  Feromony a zkušenosti uživatelů
  Feromony, které se v poslední době staly synonymem pro úspěch, přitahují stále větší pozornost. Důkazem toho je neustálý nárůst objednávek v sex-shopu webu Svadeni.cz. Připomeňme jen, že tento sex-shop se jako ...

  testovane
  Vibrace, které vás uvolní
  Masáže vždy přitahovaly pozornost žen. Je to pro ně úžasné uvolnění, odpočinek a relaxace. Právě proto většina masérů rozhodně nemá nouzi o přízeň opačného pohlaví. Dnes vám představíme ...

  Jak na dívky v pubertě (1)
  Puberťačky jsou zvláštní kategorií žen. Nejsou ještě dostatečně psychicky vyspělé, ale ani životem zklamané. Teprve se postupně osamostatňují od svých rodičů, budují svoji osobnost. Ale co především, ...

  ayam
  Šílenství mladých ze sexuální ...
  „Mnoho mladých chlapců se zajímá o sex více nežli o jakýkoli jiný předmět. Je to přirozené, neboť jejich těla pracují přesčas, aby vyprodukovala miliony spermiových buněk. Ženy si neumí představit, jaký ...

97%
Počet komentářů: 6 (poslední ze dne 14. 12. 2010 22:05:49)
posledni komentare  "Začátky jsou citlivé"
nikolajn 12.12.2010 13:24
Re: 12.12.2010 15:42
Re: Nesmělý 13.12.2010 17:35
Re: Re: nikolajn 13.12.2010 18:11
Re: Re: 13.12.2010 19:17
Killer 14.12.2010 22:05
Číst vybrané  |  Číst všechny  |  Přidat názor
nejlepsi clanky
Šest velkých chyb při svádění

V tomto článku se budeme zabývat šesti zásadními chybami v procesu seznamování. Tyto chyby jsou ...
dots
Na co ženy myslí při sexu

Také občas přemýšlíte, co se asi honí v hlavě té usměvavé krásce ze zadní ...
dots
Balení na ulici (40)

Lucka, 20 let, Studentka Další video s Kubou v hlavní roli. V létě jsme byli s Kubou v knihovně a cestou na tramvaj (v ...
dots
nejlepsi videa
play
Lenka: Na ulici telefon nedávám

Shlédnuto: x | Komentářů: 8
dots
play
Důvěrně (4) Seznamování

Shlédnuto: x | Komentářů: 17
dots
play
Martina: Jsem v sexu pro každou špatnost

Shlédnuto: x | Komentářů: 10
dots
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2018 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak