Svadeni.cz | Vzrušivost českých žen | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop

Vzrušivost českých žen

Ženy se v rámci vzrušivosti zpravidla rozdělují do třech kategorií – první z nich se vzruší drážděním klitorisu, druhá drážděním pochvy a třetí kombinací dráždění klitorisu a pochvy. Existují však i ženy, které necítí žádné sexuální vzrušení.

Jak nažhavit českou ženu

Pro většinu mužů je vzrušení a posléze i orgasmus ženy známkou kvalitního sexuálního výkonu. Jak však odhalil průzkum, ne vždy se ženě daří vzrušení a posléze i orgasmu dosáhnout. Takové ženy často vyvolávají v mužích tajné naděje, že právě oni budou ti první, kdo přivedou ženu do nebe. Pokud jste někdy v takové situaci byli, nevěště hlavu. Skutečně platí, že ne všechny ženy se milují rády a mohou dosáhnout orgasmu.

 

 

V tomto článku se podíváme na údaje týkající se vzrušivosti a orgasmické schopnosti českých žen. Údaje čerpám z roku 1998, avšak i tak lze tyto údaje brát jako stále platné. Průzkumy totiž neodhalili v této oblasti výraznější změny až na nárůst počtu žen s akutní sexuální poruchou.

 

Sexuální vzrušivost

Přibližně 38 % žen se vzruší drážděním klitorisu i pochvy, dále se 35 % žen vzruší pouze drážděním klitorisu, 13 % žen se vzruší pouze drážděním v hloubce pochvy, 9 % žen se vzruší drážděním poševního vchodu a 5 % žen necítí žádné vzrušení.

Všimněme si, že v součtu jsou téměř tři čtvrtiny všech žen schopny dosáhnout vzrušení prostřednictvím dráždění klitorisu. Rozhodně tedy tento malý bod slasti během předehry nevynechejte.

Dále si všimněte, že každá dvacátá žena není schopna dosáhnout vzrušení. To je poměrně vysoké číslo, a pokud jste během svého života měli hodně partnerek, možná jste na nevzrušitelnou ženu narazili. Nemusíte si myslet, že jste tehdy zklamali. Pokud běžně ženu vzrušíte, byla vina pravděpodobně na její straně.

 

Orgastická schopnost

Nejčastěji ženy uváděly, že dosahují orgasmu ve většině styků nebo dokonce vždy. Početné jsou však i skupiny žen, které uvádí orgasmus v polovině nebo v menší polovině styků. Spíše výjimečná je pak situace, kdy žena orgasmu při styku nedosáhne.

Nejčastěji ženy uvádí, že při souloži zažijí jeden orgasmus (64 %). Méně obvyklá (27 %) je pak situace, kdy žena zažívá více orgasmů. Zbytek tvoří ženy, které orgasmus při souloži nemívají.

Ženy, které během styku prožívají více orgasmů, byly dotázány na počet orgasmů. Nejčastěji pak uvedly 3 orgasmy během styku.Jen pro zajímavost, nejvyšší odpověď na tuto otázku byla 30 orgasmů během jedné soulože. Výherkyni gratulujeme.

Délku svého orgasmu ženy odhadly průměrně na 17,31 vteřin. Odpovědi žen se pohybovaly v rozmezí 1 – 180 vteřin, přičemž vysoké hodnoty byly spíše výjimečné.

Kdybychom si na základě zjištěných údajů měli vytvořit „průměrnou ženu“, měla by tato žena jeden orgasmus ve většině styků, přičemž by tento orgasmus trval přibližně 17 vteřin. Ženu bychom vzrušili drážděním klitorisu i pochvy. No, nevím jak vy, ale z mých zkušeností to docela sedí. Problém osobně spatřuji v délce orgasmu, resp. je otázkou, od kterého místa začátek orgasmu počítat. Je to od místa nejvyšší citlivosti? Nebo od místa, kdy i při přerušení stimulace již žena orgasmus prožije? Každá žena na tuto otázku odpověděla podle toho, jak orgasmus chápe ona sama. Proto je možné, že rozdíl mezi nejnižší a nejvyšší odpovědí není v intenzitě zážitku, ale spíše v chápání orgasmu.

 

Sexuální poruchy

Ze všech žen, které se účastnily výzkumu, odpovědělo 17 %, že mělo někdy v životě sexuální poruchu. Tento údaj je relativně stálý, avšak poměrně rapidně vzrostl počet žen, které sexuální poruchou trpí v současné době.

Nejčastějším problémem žen jsou bolesti či nepříjemné pocity při souloži. Na druhém místě je nemožnost dosahovat orgasmus a na třetím místě je snížená chuť na sex. Všechny tyto problémy jsou zastoupeny co do počtu velmi podobně, rovněž se často kombinují.

 

Výsledky výzkumu

Pokud si shrneme data z jednotlivých částí výzkumu, přijdeme na to, že 5 % žen není nikdy schopno dosáhnout orgasmu. 8 % žen nedosahuje orgasmu v rámci partnerských aktivit a asi 9 % žen nikdy nedosáhne orgasmus při koitálním styku.

Sečteno a podtrženo, existuje v naší republice poměrně početná skupina žen, které nejsou vzrušivé či nedosahují během milování orgasmu.

 

Zdroj:

Weiss Petr, Zvěřina Jaroslav: Sexuální chování v ČR - situace a trendy. 1.Vyd.,Praha: Portál 2001. 160 s. ISBN 80-7178-558-X

 

Související články...

  Feromony a zkušenosti uživatelů
  Feromony, které se v poslední době staly synonymem pro úspěch, přitahují stále větší pozornost. Důkazem toho je neustálý nárůst objednávek v sex-shopu webu Svadeni.cz. Připomeňme jen, že tento sex-shop se jako ...

  testovane
  Konec zapáchajících nohou
  Také se vám stává, že si vyzujete nohy z bot a najednou ucítíte velmi nepříjemný zápach? Člověk si pak nemůže ani ulevit a vyzout se ve vlaku či někde u stolu. Mohou za to bakterie, které se na noze hromadí během ...

  Žena a orgasmus
  Když je muž nějakou dobu ve vztahu, všimne si rozporů mezi tím, co žena říká, a co skutečně chce. Jedním z takových rozporů je postoj ženy k orgasmu. Ženy často potlačují svoji sexualitu jako něco nečistého, a proto orgasmus na ...

  Co se děje v českých postelích
  Které sexuální techniky nejčastěji praktikujeme a které naopak nemusíme? Podívejme se do českých ložnic, abychom zjistili, co se v nich odehrává.

99%
Počet komentářů: 3 (poslední ze dne 15. 10. 2010 15:17:04)
posledni komentare  "Vzrušivost českých žen"
v menší polovině? red 09.10.2010 12:24
Re: v menší polovině? 09.10.2010 12:36
Dobrý članek AppleLady 15.10.2010 15:17
Číst vybrané  |  Číst všechny  |  Přidat názor
nejlepsi clanky
Šest velkých chyb při svádění

V tomto článku se budeme zabývat šesti zásadními chybami v procesu seznamování. Tyto chyby jsou ...
dots
Na co ženy myslí při sexu

Také občas přemýšlíte, co se asi honí v hlavě té usměvavé krásce ze zadní ...
dots
Balení na ulici (40)

Lucka, 20 let, Studentka Další video s Kubou v hlavní roli. V létě jsme byli s Kubou v knihovně a cestou na tramvaj (v ...
dots
nejlepsi videa
play
Lenka: Na ulici telefon nedávám

Shlédnuto: x | Komentářů: 8
dots
play
Důvěrně (4) Seznamování

Shlédnuto: x | Komentářů: 17
dots
play
Martina: Jsem v sexu pro každou špatnost

Shlédnuto: x | Komentářů: 10
dots
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2018 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak