Svadeni.cz | Slova ji dokážou navnadit (2) | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop

Slova ji dokážou navnadit (2)

Lechtivá slovíčka dokážou se ženou mnohem víc, než jste si mysleli. Ale je potřeba umět je správně zvolit. Odhadněte vaší přítelkyni a okořeňte váš vztah. Lechtivá slůvka do něj přivedou spoustu života. Romantická vyznání nebo malé sprosťárny vyřčené v tu pravou chvíli totiž dokážou divy.

 

Chceš být moje děvka?

Jak ji nažhavit (2)

Reaguji na článek od Xena, který vyšel před několika dny. Radil v něm, co říkat ženě, abyste jí navnadili. Trochu toto téma rozšířím, abyste dokázali dostat opravdu každou z nás. Hned zezačátku radím, zapomeňte na hlášky z pornofilmů. Xen je uváděl jako nadsázku, jenže podobné pokusy nemají zpravidla žádný vliv, spíše ještě ženu mohou od milování odradit.

 

  

Každý muž by měl umět vycítit, jaká jeho partnerka je. Už podle jejího chování, vystupování a názorů můžete lehko rozpoznat, jestli je dotyčná spíše submisivní, nebo dominantní typ ženy, což je pro vás v tomto případě směrodatné. Právě tento fakt se hodně odráží i v jejím sexuálním životě a do jisté míry určuje, co ji v sexu dokáže nažhavit.

 

Submisivní typ

Submisivní typ ženy se dá lehko poznat podle celkové spořádanosti a jemného a kultivovaného vystupování. Tyto ženy bývají jen zřídkakdy průbojné, spíše naopak. Ovšem své hodnoty a názory si hájit umí a mívají ve svém životě jasno, tedy jsou velmi vyrovnanými osobnostmi.

Raději si myslí svoje a jednoduše řečeno „jdou s davem“. Bývají to zábavné, chápající a empatické bytosti a dobré partnerky, které rády přijímají svou roli ženy – necítí potřebu se nijak bouřit proti dnešním normám, stejně tak si mohou budovat kariéru a řídit si život podle svého. Mohou se zdát velmi křehké a zranitelné.

Jejich chování a vystupování bývá často přesným opakem toho, jaké jsou v posteli. I když si to mnoha z nich třeba nechce přiznat, většinou se jim líbí drsnější a přímočaré jednání. Nemusíte si pod tímto pojmem hned představovat tvrdé S/M hrátky, mám na mysli výhradně gesta a slova.

Pokud ji chcete nažhavit před romantickou večeří a společně strávenou nocí, můžete jí napsat smsku znějící například takto:,,Mam na tebe chut…“, nebo: ,,Chci te, kocicko/lasko…silene moc“. Ano, je to jednoduché a stručné, ale můžete si být jisti, že svůj účel to splní a dostanete ji přesně tam, kam chcete.

Později, například v kině, nebo při večeři můžete pokračovat v jejím napínání. Stačí jen občas mezi řečí pronést šeptem několik lechtivých slov, či vět, např: ,,Dnes večer jsi opravdu nádherná…ani netušíš, co se mnou děláš“, či třeba: ,,Moc mě vzrušuješ, potvůrko“. Můžete a nemusíte jí to říkat do ouška, ovšem své kouzlo to bezpochyby má. Pokud tato nezbedná slova doplníte o necudné pohledy na její prsa, či odhalené nohy v krátké sukni, nic tím nezkazíte. 

Když už dojde na věc, můžete přitvrdit. V těchto okamžicích je velmi důležité pozorně sledovat její reakce na cokoliv, co řeknete, nebo uděláte. Může se totiž lehko stát, že jí něco z toho nebude příjemné, a je ve vašem zájmu to podchytit včas, abyste pak zbytečně neměli pokaženou intimní chvilku.

Řiďte se hlavně mírou jejího vzrušení. Na tom není nic těžkého, stačí pozorovat její výraz, poslouchat, jestli zrychleně dýchá, nebo občas tichounce vzdychne. Bezpochyby tu pravou chvilku poznáte sami. Když si budete jisti, že je vzrušená a líbí se jí vaše doteky a dráždění, zkuste (nejdřív jen potichu) zašeptat:,,Tohle se ti líbí, co…?“Pokud její vzrušení neopadne, ba naopak vycítíte, že se stupňuje, pokračujte třeba slovy: ,,Jsi krásně mokrá…neuvěřitelně mě rajcuje, jak jsi vzrušená“. Pokud i s tímto uspějete, máte vyhráno.

Zbývá jen poslední zkouška a to jsou vulgarismy – lehké, nebo i tvrdší. Mnoho žen dokážou sprostá slůvka doslova rozpálit. Žena prostě chce být při sexu vaše děvka, jen se bojí, nebo stydí o tom mluvit. Mnohým z nich proto stačí jen to vědomí a představa, ale přímé vyslovení něčeho takového jim až tak příjemné není. Je to tak trochu sázka do loterie, ale jak už jsem psala – její nelibost snadno vycítíte a poznáte, že to byl krok vedle. Pokud se tak stane, pokračujte v něžném mazlení nebo milování a dejte jí šetrně najevo svou lásku. Propříště se už vulgarismů vyvarujte a využívejte jen těch slov, která ji vzrušují a neponižují.

 

Dominantní typ

Dominantní typy žen se od těch submisivních znatelně liší, především v jednání, názorech a prioritách. Oba dva typy mohou být cholerici, nebo flegmatici – tohle v tomto případě hraje jen pramalou roli.

Těmto ženám většinou hodně záleží na vzdělání a kariéře, odmítají všeobecné požadavky na submisivní chování, nenechají si nic líbit. Málokdy dokážou jít s davem – pokud se jim něco nelíbí, dají to zřetelně najevo, a to platí i ve vtazích. Bývají hodně průbojné a energické, občas mívají tendence „jít přes mrtvoly“. Jeví se navenek jako silné a stabilní osobnosti, ale opak bývá pravdou, a to nejen v sexu. To nás v tuto chvíli zajímá.

Mnoho takových „ranařek“ si překvapivě v posteli potrpí na něžné a romantické zacházení. Rády se mazlí a nechávají se ochraňovat od svého vyvoleného. Svou zranitelnost však dávají najevo jen do určité míry. Proto ji třeba při té večeři rozpálí slova jako: ,,Jsi překrásná a vzrušující“, nebo: ,,Chci tě líbat po celém těle…“, tedy na začátku chtějí více romantiky. V tom zbytku se již od submisivní ženy příliš neliší, je třeba experimentovat a zkoušet, co ji vzruší nejvíce, protože každý člověk je unikát a to bez ohledu na výše uvedené typy.

Ještě dodám, že tyto ženy bývají při sexu hodně nápadité, aktivní a nestydí se ani hlasově projevit. Jen na jednu věc si dejte pozor, a to na již zmíněná sprostá slova. Dominantní typy žen si mohou taktéž užívat slovních sprosťáren. Ale zezačátku buďte obezřetní. Může se také stát, že se takováto žena při vašich pokusech o svůdné „nadávání“ při sexu nějakým způsobem zasekne. Může jí to v tu chvíli dodat mylný pocit, že si jí dostatečně nevážíte, i když (jak už jsme zmiňovala výše) ji to pravděpodobně ve skrytu duše vzrušuje. Může tím pádem dojít k mnohem bouřlivější reakci v negativním slova smyslu, než v prvním případě.

Klíčem k úspěchu je tedy nebát se zkoušet. Odhodlání je naprostý základ – zbytek už udělá vaše intuice a zkušenosti.

 

Související články...

  reklama
  Feromony vám zaručí úspěch nejen u ...
  Víte, že existují parfémy, díky kterým po vás ženy budou doslova šílet? Mnozí muži už je běžně používají a ostatní na jejich úspěch jen zírají s otevřenou pusou. Feromony mají ...

  testovane
  Doveďte na vrchol každou
  Konečně vám můžeme představit pomůcku, která dovede na vrchol skutečně každou ženu. Je malá, je zahnutá, stimuluje vás i ženu najednou a hned na několika místech. Představujeme vám We-Vibe 2, skvělého pomocníka bez ...

  xen
  Slova ji dokážou navnadit
  Máte rádi svoji partnerku a sex? Tak to můžete potěšit ji a vzápětí i sebe. Postačí vám k tomu zdánlivá maličkost – stačí jí říkat své představy, nápady a nebát se mluvit s ...

88%
Počet komentářů: 6 (poslední ze dne 19. 5. 2011 18:26:15)
posledni komentare  "Slova ji dokážou navnadit (2)"
opačně Alastria 16.05.2011 06:19
ale jo Bongobongo 16.05.2011 09:53
16.05.2011 22:35
carlos 18.05.2011 16:09
Jistě Alyx 19.05.2011 14:47
Re: Jistě 19.05.2011 18:26
Číst vybrané  |  Číst všechny  |  Přidat názor
nejlepsi clanky
Šest velkých chyb při svádění

V tomto článku se budeme zabývat šesti zásadními chybami v procesu seznamování. Tyto chyby jsou ...
dots
Na co ženy myslí při sexu

Také občas přemýšlíte, co se asi honí v hlavě té usměvavé krásce ze zadní ...
dots
Balení na ulici (40)

Lucka, 20 let, Studentka Další video s Kubou v hlavní roli. V létě jsme byli s Kubou v knihovně a cestou na tramvaj (v ...
dots
nejlepsi videa
play
Lenka: Na ulici telefon nedávám

Shlédnuto: x | Komentářů: 8
dots
play
Důvěrně (4) Seznamování

Shlédnuto: x | Komentářů: 17
dots
play
Martina: Jsem v sexu pro každou špatnost

Shlédnuto: x | Komentářů: 10
dots
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2018 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak