Svadeni.cz | Přizvěte jídlo do postele | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop

Přizvěte jídlo do postele

Jistě už vás někdy napadlo zpestřit si milostné hrátky něčím dobrým. Jídla je kolem nás nepřeberné množství a některé lze využít ke vzrušující předehře. Stačí skočit do ledničky či do obchodu a vaše intimní chvilky nabudou nový rozměr.

Mňam, slaďoučká

Jak si zpestřit sex dobrotami

Na hrátky s jídlem jsou ideální sladké potraviny. Ty slané většinou zanechávají po snězení určitou chuť a pach, který později už nemusí působit zrovna přitažlivě.

 

 

Šlehačka ve spreji

Začneme starou klasikou. Šlehačka se k podobným účelům hodí výborně, jelikož dobře chutná, je lehká a povětšinou se nachází v praktické plechovce se zdobicí tryskou. K sehnání je většinou několik druhů, ale osobně doporučuji kvalitnější přislazenou šlehačku, která má vysoký podíl živočišného tuku. Dají se sehnat i neslazené levnější varianty, ale ty někdy chutnají zvláštně. Pro milovníky čokolády se také velmi dobře hodí pařížská šlehačka ve spreji, která obsahuje určité procento kakaa.

A co že se s takovou šlehačkou dá v posteli provádět? Fantazii se meze nekladou, pouze doporučuji ji používat v případě, že jste vy i váš partner již nazí, nebo jen ve spodním prádle. Šlehačku potom můžete stříkat na různé části těla toho druhého a následně ji slízávat. Nejlepší je zaměřit se na bříško, prsa, záda, krk, zadek a samozřejmě i na intimní partie. Pro muže je příjemné aplikovat ji na špičku penisu, nebo po celé jeho délce. U žen se dá začít u podbřišku a pokračovat přes stydké pysky až poštěváčku. Příjemně to studí a následné pocity při slízávání této dobroty jsou velmi vzrušující.

Další možností je stříkat šlehačku jeden druhému přímo do pusy, ale tímto způsobem se můžete namísto erotického vzrušení lehce přejíst.

 

Med a marmeláda

Další dobrou variantou pro postelové hrátky je med. Od šlehačky se liší chutí a konzistencí a není tak populární, jelikož ne každý chuť medu snese. Pokud už se však pro něj rozhodnete, nebudete se s ním při mazlení rozhodně nudit. Můžete ho rozmazávat svému miláčkovi po celém těle. Nejlepší je začít u rtů a postupovat stále níž, přes krk a šíji ke klíční kosti a prsům. Pánům radím věnovat větší pozornost bradavkám, ženy to mají rády. Vzrušující je také namáčet si do medu prsty a potom nechávat svého partnera, aby je jeden po druhém cumlal a olizoval. Dále je možné namazat trochu medu okolo pupíku, nebo i do něj. U intimních partií postupujte podobně, jako se šlehačkou.

Doporučuji postupovat kousek po kousku a ihned omedovanou část těla olízat, abyste se potom nelepili k povlečení. Je také dobré mít po ruce hadřík, nebo vlhčené ubrousky, protože i po důkladném olízání určitá lepivost na daném místě přetrvá a v pozdější fázi milování by to mohlo být nežádoucí.

Další pochutina, kterou nemusí každý, je marmeláda. V mnoha ohledech je lepší volbou než med, protože tolik nelepí a je lépe vstřebatelná. Postupovat s ní můžete obdobně, jako s medem.

 

Čokoláda a polevy

Velmi oblíbenou pochutinou do postele je právě čokoláda. Použít se dá bílá, mléčná, i hořká. Doporučuji však vybírat raději ty, které v sobě nemají žádné oříšky, rozinky, ani jiné kousky. Při vašich hrátkách by to mohlo škrábat a dělat nepořádek.

S čokoládou máte více možností. Můžete ji po partnerově těle roztírat za pomoci tělesného tepla. Takto se každý jednotlivý čtvereček rozpustí postupně a bude zanechávat na kůži tenké stopy, které následně očistíte jazykem. Rovněž lze experimentovat i s kreslením jednoduchých obrázků, pokud máte trpělivost a dobrou fantazii. Další dobrý tip je čokoládu předem rozpustit například v kastrůlku a potom ji na druhého lít a kapat. Velmi eroticky působí však i jen obyčejné vzájemné krmení – čtvereček vy, čtvereček váš protějšek. Během krmení si můžete například pohrávat s partnerovým vzrušením a přejíždět mu kouskem čokolády po rtech. Zajímavé je také varianta, kdy si jeden z vás vezme do úst jeden kousek a při líbání si jej vyměňujete a hrajete si s ním, dokud se zcela nerozpustí.

U polev s různými příchutěmi máte zase tu výhodu, že jsou od výroby v tekutém stavu, tedy se nemusíte obtěžovat se zdlouhavým tavením, jako je tomu u čokolády. Některé z oblíbených příchutí polev jsou například kakaová, jahodová, nebo citronová. Postupovat s nimi můžete stejně jako u rozpuštěné čokolády.

 

Zmrzlina

Milujete zimu a led? Zmrzlina je v tom případě volba přesně pro vás. Ideální je použít nanukový dort nebo kvalitní zmrzlinu ve větší krabičce. Nanuky a verze v kornoutu si raději nechte k jídlu. Zvolte takovou příchuť, která vám vyhovuje a která chutná i vašemu protějšku, nebo se zásobte více variantami. Opět připomínám, že je lepší nepoužívat zmrzlinu, která obsahuje bonbóny, nebo jiné tvrdé kousky.

Se zmrzlinou úzce souvisí i kostky ledu, které se také dají využít k příjemnému dráždění. Ovšem pozor, takovéto dráždění není příjemné každému. Je proto lepší se na něčem takovém předem domluvit, než dělat svému miláčkovi mrazivé překvapení.

 

Ovoce

Nejvhodnější jsou jahody, banány, mandarinky, meloun, třešně či hroznové víno. Zapojte s nimi fantazii a hrajte si. Jednotlivé kousky můžete pokládat na různé části partnerova těla a potom je jeden po druhém sbírat rty a jíst. Nebo můžete opět využít vzájemného krmení. Velmi příjemné je také využití šťávy z ovoce. Stačí jím přejíždět po libovolné části těla, dokud na tom místě nezůstane vláha z dužniny, kterou potom s chutí olížete.

Další poněkud více „hard“ možností pro ženy je použití banánu k zasouvání do pochvy. Je jen na vás, jestli ho předtím oloupete a oblečete do kondomu, nebo ne. Ovšem pozor, zralejší banány se rády lámou. 

 

Zelenina

Nejlepší volbou jsou bezesporu okurky a mrkve, které se po sexuálních hrátkách dají sníst. Zelenina v posteli slouží již výhradně k jednomu účelu, a to k zasouvání do pochvy či análního otvoru. Ale po vytažení ze zadečku už ji raději nejezte.

Další možnosti

Výše zmíněné potraviny můžete libovolně kombinovat mezi sebou. Nejlepší je si například ovoce ochutit polevou, čokoládou, nebo šlehačkou. Taktéž můžete využít i další nezmíněné sladké potraviny, třeba Pikao. Labužníci mohou krom jídel využít i různých vín, nebo šampaňského.

 

Kam všude aplikovat dobroty aplikovat

Můžete v podstatě využít celé tělo partnerky kromě vlasů a některých tělesných otvorů. Vždy je lepší dohodnout se vzájemně předem, protože třeba taková šlehačka na penisu ničemu nevadí, ale dovnitř pochvy rozhodně nepatří. Vyhněte se zkrátka všem místům, které by byly vám či partnerce nepříjemné či nehygienické. Jiné omezení není.

Přejeme dobrou chuť. 

 

Související články...

  reklama
  Feromony vám zaručí úspěch nejen u ...
  Víte, že existují parfémy, díky kterým po vás ženy budou doslova šílet? Mnozí muži už je běžně používají a ostatní na jejich úspěch jen zírají s otevřenou pusou. Feromony mají ...

  xen
  Dostaňte ji do nebe
  Správně provedený cunnilingus, tedy dráždění ženských genitálií jazykem, je zaručeným způsobem, jak navnadit partnerku k orgasmu. Podívejme se na základní techniku cunnilingu a na několik tipů, jak ji ještě ...

  xen
  Předehra jistí úspěch
  Muži i ženy vnímají sex rozdílně. Zatímco mužům stačí kratší předehra a poté akce, ženy potřebují ke skutečně dobrému styku delší předehru. Právě délka předehry je ...

0%
Počet komentářů: 0
posledni komentare  "Přizvěte jídlo do postele"
nejlepsi clanky
Šest velkých chyb při svádění

V tomto článku se budeme zabývat šesti zásadními chybami v procesu seznamování. Tyto chyby jsou ...
dots
Na co ženy myslí při sexu

Také občas přemýšlíte, co se asi honí v hlavě té usměvavé krásce ze zadní ...
dots
Balení na ulici (40)

Lucka, 20 let, Studentka Další video s Kubou v hlavní roli. V létě jsme byli s Kubou v knihovně a cestou na tramvaj (v ...
dots
nejlepsi videa
play
Lenka: Na ulici telefon nedávám

Shlédnuto: x | Komentářů: 8
dots
play
Důvěrně (4) Seznamování

Shlédnuto: x | Komentářů: 17
dots
play
Martina: Jsem v sexu pro každou špatnost

Shlédnuto: x | Komentářů: 10
dots
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2018 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak