Svadeni.cz | Předejděte problémům při milování | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop

Předejděte problémům při milování

Ne každé milování je vždy ve všech směrech dokonalé. Občas se stane, že něco prostě nefunguje tak, jak bychom si představovali. Povíme si, jaké potíže mohou během sexu nastat, jakých nejčastějších chyb se před a během milování vyvarovat a jak situaci vyřešit, když už se nějaká ta komplikace objeví.

Já si počkám...

Problémy v sexu

Dobrý sex je v mnoha případech záležitostí cviku a sehranosti obou aktérů. Dlouholetí partneři většinou za dobu svého soužití zjistí, co a jak dělat, aby to tomu druhému bylo co nejpříjemnější a jak zabránit zbytečným komplikacím. Mladé vztahy však mohou v této oblasti mít různé potíže. Ty se dají rozdělit na psychické a fyzické. Mnohdy spolu souvisí, jelikož psychika může hodně ovlivňovat tělesné projevy a vjemy.

 

 

Fyzické problémy

Ty jsou způsobeny pochybením některého z partnerů, popřípadě neodhadnutím situace.

1) Bolest, potíže se zasunutím či krvácení

Tyto problémy jsou zpravidla způsobeny přílišným spěchem, intenzivním sexem, hrubostí a nedostatečnou předehrou. Ať už u muže, nebo u ženy, je třeba si dát více záležet na mazlení a postupovat ohleduplně. Pokud nebude žena uvolněná a vlhká, může jí i vám pohlavní styk působit nepříjemné pocity.

V případě, že vy nebo vaše partnerka pociťujete bolesti, přerušte pohlavní styk a věnujte se ještě nějakou chvíli mazlení, nebo zkuste zvolit jinou polohu. Není třeba hned házet flintu do žita.

Pokud ale bolest přetrvává i přes dostatečnou vlhkost a uvolnění, může to značit pohlavní onemocnění. Na toto už sami nestačíte, bude potřeba návštěva lékaře.

2) Vzduch v pochvě

Občas se během sexu stane, že se ženě do vagíny dostane trocha vzduchu. Tento problém pak mohou provázet nepříjemné a rušivé zvuky, které díky tomu žena vydává a nemůže jim nijak zabránit. Ani jednomu z partnerů to pochopitelně není příjemné.

Tomuto se dá předejít jednoduše: při zasouvání penisu jej nevytahujte z pochvy zcela, ale dbejte na to, aby byl vždy alespoň špičkou v ženině těle. V opačném případě se pomocí vašeho penisu dostane dovnitř vzduch, který tam takto sami natlačíte. Tento problém se může objevit při poloze zezadu a když žena leží na zádech a přidržuje si nohy u hrudníku. Některé ženy k tomu mohou být jednoduše náchylnější. Řešením je vyvarovat se těchto poloh a nepočínat si příliš překotně, ale raději pomalu.

Když už se vzduch dostane dovnitř, nezoufejte, žena jej ze sebe snadno vytlačí, můžete se tomu společně zasmát a potom pokračovat v milování. Nejde o bolestivý problém.

3) Zlomení penisu

Zlomení penisu je závažnější poranění – u této komplikace už nehrozí žádné pokračování v sexu, nebo domácí léčba. Je třeba co nejrychleji vyhledat lékařskou pomoc.

Zpravidla se muž takto poraní při příliš divokém a vášnivém sexu, nebo při nedbalém experimentování s exotickými polohami. Snažte se proto nezkoušet příliš náročné pozice, se kterými nemáte zkušenosti, a to obzvlášť v případě, že vaše fyzička není zrovna dvakrát nejlepší. Nenechávejte se při milování příliš unést a zapomeňte na turbo-hrubé pohyby pornoherců, milování není žádný závod. A pokud už takovéto počínání nevadí vám, berte alespoň ohledy na ženu.

4) Líbánková cystitida

Velmi nepříjemná komplikace nejen vášnivých začátků vztahu a líbánek. Tato ženská obtíž je způsobená vášnivým, intenzivním a častým sexem, na který nejsou ženské pohlavní orgány uzpůsobeny. Hraje zde roli několik faktorů: drobné ranky uvnitř pochvy, zásadité pH spermatu a nedostatečná hygiena po sexu.

Projevuje se jako běžná infekce močových cest, ovšem spolu se svěděním a zarudnutím pohlavních orgánů. Rozhodně to není nic příjemného. Takový problém může lehko zkazit romantickou dovolenou nebo společný víkend. Pro předcházení je nejlepší nesexovat příliš často a dodržovat hygienu ihned po pohlavním styku. Držet vášeň na uzdě je pochopitelně složité, ale pokud však má žena sklony k těmto problémům, není jiná možnost.

Jestliže se milujete a vaše partnerka aktuálně trpí tímto problémem, počínejte si pokud možno co nejněžněji a pomalu, co se zasouvání týče. Orální sex v této situaci pravděpodobně nebude snášen s velkým ohlasem. Nejlepší ze všeho je tedy počkat, až obtíže pominou, a dalším podobným pak už jen předcházet.

 

Psychické problémy

Tyto problémy se sice projevují jako fyzické, ale jejich podstata je zpravidla ve vaší mysli.

1) Poruchy erekce

Porucha erekce nemusí hned znamenat nějaké vážnější onemocnění, neboť většinou bývá způsobena nervozitou a psychickou nepohodou. Nejčastější komplikací je zhoršení, nebo úplné opadnutí erekce během milostného aktu.

Důvodů může být více: strach ze selhání, nedostatek zkušeností v sexu, ztráta pozornosti, monotónnost, únava, přílišná citlivost penisu, stres. V tomto případě je tedy nejlepší pohlavní styk přerušit a říct partnerce, aby se muže pokusila znovu „oživit“ čímkoliv, co je mu příjemné a co ho spolehlivě vzruší. Velmi pravděpodobně problém rychle odezní a vy můžete pokračovat.

Předcházet se této komplikaci dá častějším sexem a trénováním výdrže, například i při masturbaci.

2) Předčasná ejakulace

Častý problém mladých mužů, kteří mají málo zkušeností v oblasti milování. U mladých páru tento problém bývá vcelku dobře tolerován, starší ženy však předčasnou ejakulaci nesnáší zrovna nejlépe.

Rozhodně ale předčasná ejakulace není nic neobvyklého a dá se lehko korigovat. Podobně jako u poruch erekce je na místě více sexu a trénink výdrže.

Když se vám při sexu, nebo i před ním stane, že předčasně vyvrcholíte, nezoufejte. Pokud je vaše partnerka tolerantní, bude to brát s nadhledem a pokusí se vás znovu nabudit. Pokud však vy z jakéhokoliv důvodu nebudete už chtít pokračovat, nezapomeňte uspokojit ji! Není nic sobečtějšího, než se soustředit na vlastní uspokojení a partnerku nechat „rozdělanou“.

3) Neschopnost dosáhnout orgasmu

S tímto problémem se potýkají jak ženy, tak muži, bez ohledu na délku vztahu. Čas od času se může stát každému, že nebude moci vyvrcholit, a sám nebude vědět proč.

Při intimní sehranosti bývá tato obtíž čistě psychického rázu, pokud tedy jednoho z aktérů při sexu například něco nebolí. Na vině je především stres, nedostatek spánku, celkově špatné rozpoložení a zkažená nálada. Někdy se také v těchto situacích člověk tak moc soustředí na to, aby se konečně udělal, až se zablokuje a jeho snaha stejně vyjde vniveč.

Nejlepším řešením je přestat se honit za orgasmem jako za nějakým cílem a užívat si milování, vnímat svého partnera a snažit se vypnout, nepřemýšlet nad problémy a soustředit se jen na příjemné pocity. Orgasmus pak zpravidla přijde, a i kdyby ne, není to přece jen o tom.

4) Neúmyslná sabotáž sexu

Právě tento problém způsobuje v důsledku mnoho dalších výše zmíněných. Většinou jde o návyky, které někteří jedinci mají, a neuvědomují si jejich dopad. Zde je několik nejčastějších:

§ mluvení

§ znuděnost

§ přerušení a nedokončení sexu

§ nerespektování tempa protějšku

§ monotónnost

Takové a podobné činnosti znamenají faktory, které mohou velmi narušovat vaši sexuální rovnováhu a sehranost. I během milování je velmi důležité nejen logicky uvažovat, ale i vnímat partnerovy potřeby a touhy a snažit se je co nejlépe splnit.

Zalovte v paměti, jestli některými z těchto návyků neoplýváte i vy. Pokud ano, pokuste se vybavit si reakce vašeho protějšku související s těmito činnostmi. Doteď jste na ně evidentně nebrali ohled, jinak byste si dávno všimli, že něco není v pořádku...

 

Závěr

O sexu všeobecně platí, že fungovat může jen v případě tolerování a altruistickému přístupu k druhému. Snažte se vycítit, co je vašemu protějšku příjemné, co naopak ne, a nezapomínejte na dostatečnou komunikaci. Chce to sice čas, ale předcházení potížím a postupné vychytávání chybiček se vám mnohonásobně vrátí.

 

Související články...

  testovane
  Vibrace, které vás uvolní
  Masáže vždy přitahovaly pozornost žen. Je to pro ně úžasné uvolnění, odpočinek a relaxace. Právě proto většina masérů rozhodně nemá nouzi o přízeň opačného pohlaví. Dnes vám představíme ...

  testovane
  Doveďte na vrchol každou
  Konečně vám můžeme představit pomůcku, která dovede na vrchol skutečně každou ženu. Je malá, je zahnutá, stimuluje vás i ženu najednou a hned na několika místech. Představujeme vám We-Vibe 2, skvělého pomocníka bez ...

  alyx
  Zvládněte problémy v posteli
  Na to, že žena nemá někdy v posteli náladu, jsme zvyklí. Občas ale také může nastat situace, kdy to budete vy, kdo nemá náladu a odmítá postelové hrátky. A protože je něco takového u mužů ojedinělé, mohou ...

  alyx
  Co si ženy představují při ...
  Existuje hodně pověr o tom, na co ženy při milování myslí. Někteří lidé se dokonce domnívají, že se při tom dívky nudí a jejich myšlenky se točí převážně okolo nakupování a ...

68%
Počet komentářů: 1 (poslední ze dne 20. 5. 2012 21:00:47)
posledni komentare  "Předejděte problémům při milování"
nikolajn 20.05.2012 21:00
Číst vybrané  |  Číst všechny  |  Přidat názor
nejlepsi clanky
Šest velkých chyb při svádění

V tomto článku se budeme zabývat šesti zásadními chybami v procesu seznamování. Tyto chyby jsou ...
dots
Na co ženy myslí při sexu

Také občas přemýšlíte, co se asi honí v hlavě té usměvavé krásce ze zadní ...
dots
Balení na ulici (40)

Lucka, 20 let, Studentka Další video s Kubou v hlavní roli. V létě jsme byli s Kubou v knihovně a cestou na tramvaj (v ...
dots
nejlepsi videa
play
Lenka: Na ulici telefon nedávám

Shlédnuto: x | Komentářů: 8
dots
play
Důvěrně (4) Seznamování

Shlédnuto: x | Komentářů: 17
dots
play
Martina: Jsem v sexu pro každou špatnost

Shlédnuto: x | Komentářů: 10
dots
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2018 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak