Svadeni.cz | Předehra jistí úspěch | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop

Předehra jistí úspěch

Muži i ženy vnímají sex rozdílně. Zatímco mužům stačí kratší předehra a poté akce, ženy potřebují ke skutečně dobrému styku delší předehru. Právě délka předehry je rozhodujícím faktorem toho, zda bude mít žena orgasmus nebo ne.

Proč je důležitá předehra

Většina žen má ráda sex. Ale všechny ženy milují mazlení. Chtějí se dotýkat, líbat, hladit… Než se žena dostatečně vzruší, trvá jí to mnohem déle než muži. Tento rozdíl je jedním z hlavních důvodů, proč má mnoho žen problémy s dosažením orgasmu. Zároveň je to i kámen úrazu mnoha mužů, kteří si stěžují na to, že v sexu jsou příliš rychle. Chyba není často v tom, že by oni sami byli příliš rychle, ale v tom, že nedostatečně vzruší partnerku.

 

 

Samozřejmě i ženy mají období, kdy je rychlovka pro ně velmi vzrušující. Nicméně slouží spíše na zpestření sexu, v drtivé většině případů vyžaduje žena dlouhou předehru.

 

Jak má správná předehra vypadat?

Každá žena potřebuje trochu jinou předehru. Přibližně ale můžeme říct, že k plnému vzrušení ženy je potřeba asi 40 minut uvolnění, z toho alespoň 20 minut líbání. Můžete začít různými způsoby, ukážeme si několik tipů. U všeho platí, že to nemá smysl přehánět. Když jednu věc uděláte 5x za sebou, vězte, že už nebude mít takový účinek, jaký měla poprvé.

Pokud máte rádi SMS, zkuste si během dne posílat erotické zprávy o tom, co budete večer dělat. Je to jednoduché a vzrušivé. Naneštěstí ne všechny ženy to mají rády. Pokud ta vaše zrovna tento typ předehry nemusí, můžete jí zavolat. Nebo jí pošlete jednoduchou SMS: „Přijdu v 8 večer, vezmi si na sebe župánek a připrav koupel. :)“ I takové jednoduchá zpráva dokáže v ženě vyvolat zvědavost a vzrušení.

Před vlastní předehrou vytvořte atmosféru, která vám nejlépe sedne. Ženy mají rády svíčky a vůni. Hudba je také účinná, ale u mladých slečen s ní příliš neuspějete. Nejvíce se mi osobně osvědčily vonné svíčky, tma a trocha nanesených feromonů.

Pokud ženu teprve svádíte, je téměř nezbytné šampaňské či víno.

Oblečení

Každou předehru nemine svlékání. Zkuste si vzít na sebe něco, co ženu vzrušuje. Nejlépe se mi v tomto ohledu osvědčila košile, ženy rády potají rozepínají knoflíčky. Můžete jí říci, ať vám předvede striptýz. Když jí budete povzbuzovat, stane se z něj vzrušující zážitek nejenom pro vás, ale i pro ni.

Vzrušuje-li ženu vaše tělo, zkuste společnou koupel nebo sprchu.

Stimulace

Nejdůležitější částí předehry, kterou byste rozhodně neměli vynechat, je líbání. Rty jsou tím nejvíce citlivým bodem na ženském těle, nepočítáme-li genitálie. Líbání na ústa by mělo trvat alespoň 20 minut z celkových 40 minut předehry. Setrvejte v polibcích opravdu dostatečně dlouho. Můžete zkoušet různé techniky líbání, ale vždy nakonec skončete u toho, co se ženě líbí nejvíce (pravděpodobně to bude líbání s hrátkami s jazykem). Můžete dále zkusit sání rtu, společné dýchání atd. Možností je skutečně mnoho.

Dále jí můžete líbat v podstatě po celém jejím těle, vyjma genitálií, které si nechte nakonec. Nejpříjemnější jí to bude na krku, za ušima (některé ženy mají rády i líbání uší), na zátylku, na loktech, na prsou, na bříšku, podbřišku, stehnech či hýždích. Pozor, někde jí to může lechtat, takovým místům se raději vyhněte.

Při líbání na ústa i na zbytek těla jí hlaďte nebo si jí na sebe tiskněte. Opět platí, že genitáliím se vyplatí věnovat až nakonec.

Předehra není nic těžkého, přesto jí mnoho mužů nevěnuje dostatečnou pozornost, protože si myslí, že těch 5 minut zkrátka stačí. Věřte mi, že tomu tak není. Ženské vzrušení je zkrátka odlišné od toho mužského. Má-li být opravdu vzrušená, musíte se jí věnovat déle. Samozřejmě můžete vynechat svíčky, SMS i další věci a spokojit se pouze s líbáním a laskáním. O to déle však tyto věci provádějte.

Lehkou formou stimulace je i erotická masáž těla, o které jsem již psal v jiném článku (viz související články).

 

Související články...

  Feromony a zkušenosti uživatelů
  Feromony, které se v poslední době staly synonymem pro úspěch, přitahují stále větší pozornost. Důkazem toho je neustálý nárůst objednávek v sex-shopu webu Svadeni.cz. Připomeňme jen, že tento sex-shop se jako ...

  Sladká vůně feromonů
  Stále více lidí se nás ptá, jak feromony ze Svadeni.cz vnímat. Názory se různí, a proto jsme udělali analýzu a test v terénu.

  xen
  Orgasmus nám prospívá
  Orgasmus přináší člověku kromě potěšení také mnoho dalších výhod. Tělo reaguje na uvolnění napětí velmi pozitivně. Přestože někteří lidé tvrdí, že orgasmus pro ně není ...

  xen
  Dopřejte jí erotickou masáž
  Masáž je výborným prostředkem pro uvolnění partnerky či partnera. Pokud ji provedete správně, masírovaný zažije úžasné pocity, které mohou při masáži různých částí těla dospět až k ...

  xen
  Jak na masáž pohlaví
  Již víme, jak provést erotickou masáž těla. Při jejím popisování jsem se ale schválně vyhnul masáži pohlaví, protože toto téma je dost široké samo o sobě. Podívejme se tedy na to, jak provádět ...

72%
Počet komentářů: 4 (poslední ze dne 26. 5. 2011 7:50:33)
posledni komentare  "Předehra jistí úspěch"
1.MAJ 21.06.2010 12:05
Re: Dobrý! Květinka 13.08.2010 17:32
Tereza 27.03.2011 21:50
Lubin 26.05.2011 07:50
Číst vybrané  |  Číst všechny  |  Přidat názor
nejlepsi clanky
Šest velkých chyb při svádění

V tomto článku se budeme zabývat šesti zásadními chybami v procesu seznamování. Tyto chyby jsou ...
dots
Na co ženy myslí při sexu

Také občas přemýšlíte, co se asi honí v hlavě té usměvavé krásce ze zadní ...
dots
Balení na ulici (40)

Lucka, 20 let, Studentka Další video s Kubou v hlavní roli. V létě jsme byli s Kubou v knihovně a cestou na tramvaj (v ...
dots
nejlepsi videa
play
Lenka: Na ulici telefon nedávám

Shlédnuto: x | Komentářů: 8
dots
play
Důvěrně (4) Seznamování

Shlédnuto: x | Komentářů: 17
dots
play
Martina: Jsem v sexu pro každou špatnost

Shlédnuto: x | Komentářů: 10
dots
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2018 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak