Svadeni.cz | Polohy vestoje | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop

Polohy vestoje

Milování vestoje zní opravdu lákavě a živočišně. Ani nemusíte hledat postel, zkrátka se ženy chopíte kdykoli a kdekoli. Říkáte si, že sex vestoje není příliš obvyklý ani pohodlný? Možná ne, ale rozhodně stojí za to ho vyzkoušet. Povíme si k pozici vestoje různé zajímavosti a tipy, včetně správného provedení a ozvláštnění.

Jak na sex ve stoje

 

Provedení

Na polohách vestoje není teoreticky nic složitého, ovšem praxe je o poznání těžší. Ve výchozí pozici je muž vzpřímený, žena ho nohama obejme kolem boků, vyskočí na něj a zasune si do pochvy jeho penis.

Jsou tři varianty sexu v této poloze.

1.   Žena je opřená zády o zeď, popřípadě ji může její partner přidržovat pod zadečkem, což je o něco náročnější způsob.

2.   Žena stojí zády k muži a může se buď předklonit, nebo zůstat vzpřímená. Následná penetrace probíhá v obou případech zezadu.

3.   Poslední variantou je klasický sex zepředu, kdy oba stojí čelem k sobě.

 

Zpestření

U této milostné pozice silně závisí ozvláštnění na okolních podmínkách. Kupříkladu ji lze provádět napůl vestoje a napůl vsedě. Provedení je jednoduché. Jestliže je k dispozici libovolný kus nábytku, pračka, nebo kuchyňská linka, stačí, aby muž ženu vysadil na toto místo a následně postupoval jako ve výchozím bodě při milování zepředu. Tento způsob rozhodně představuje odlehčení pro oba aktéry. Mimo jiné má muž takto možnost dráždit své partnerce klitoris, nebo to může dělat i ona sama.

Pro ženy menšího vzrůstu existuje také způsob, jak si užít sex vestoje. Stačí, aby se její partner mírně pokrčil v kolenou tak, aby se výškově sladili. Muž takto bude ženu dráždit v pochvě pod správným úhlem, aby si na své přišel i její G-bod. Penis také bude pronikat hlouběji a snižuje se jeho šance vypadnutí z pochvy.

V akutním případě lze využít nábytku pro zvýšení pozice aktérky, aby se usnadnil mužův průnik do její pochvy. Může to znít legračně, ale postačí i zvýšení o pár desítek centimetrů a požitek ze sexu bude zase o něčem jiném. Ve všech případech platí, že čím je žena ve vyšší pozici, tím hlubší, ale zároveň méně intenzivní je průnik.

Jedna z možností při milování zepředu je varianta, kdy žena zdvihne jednu nohu ženy a obtočí ji kolem partnerových boků, přičemž druhá noha zůstává na zemi jako opora těla. Tuto obměnu doporučuji raději ohebnějším jedincům, aby nedošlo k poranění. Zároveň se také zvyšuje nárok na provedení a prožitek proto nemusí být až tak intenzivní, jako u výchozí pozice.

Hodně žen má mimo jiné rádo, když se při sexu opírá o studený a tvrdý podklad, ať už při variantě zepředu, nebo zezadu. Například o okno, dveře sprchového koutu, nebo o zrcadlo, čímž se navíc páru naskytne zajímavý pohled na celou akci.

 

V čem je poloha vestoje lepší než ostatní polohy?

Málokterá poloha je tak vášnivá a divoká, jako právě tato. Je také nejrychlejším řešením náhlého vzplanutí touhy. Stačí ze sebe shodit spodek oblečení a jde se na věc. I kdyby šlo o rychlý sex v temné uličce, absence naprosté nahoty v tomto případě umocňuje naléhavost celého aktu.

Další nespornou výhodou této milostné pozice je vcelku silné dráždění poštěváčku. Důvodem je rozdílné postavení pánve obou aktérů, mužův podbřišek je v podstatě v přímém kontaktu s vagínou ženy. Aktérka si také může dopomoct tak, že se bude jemně třít o partnerovu stydkou kost.

Sex vestoje je také mimo jiné skvělou variantou pro BDSM hrátky, jelikož se i v této poloze muž nachází v dominantní pozici a má nad partnerkou plnou moc. Funguje zde určitý druh agrese a naléhavosti, který rozžhaví oba aktéry na maximum. Žena se takto nemá jak bránit a už to je samo o sobě velmi vzrušující.

 

Když to nejde vydržet

Pro vhodné oddálení orgasmu v této pozici silně doporučuji zcela přerušit kopulaci. Žena může i nadále svírat poševní svaly, nebo lehce pohybovat pánví, jak jen jí to její prostor dovolí. Další možností je pro muže varianta, kdy vysune penis z pochvy a pomalu se jím tře o vagínu ženy. Je však lepší postupovat obezřetně, obzvláště v případě, kdy už máte vyvrcholení na krajíčku. 

Plusy polohy

§ intenzivní stimulace G-bodu

§ vášeň a živočišnost

§ sex vestoje lze praktikovat v podstatě kdekoliv

§ ideální poloha pro klasickou intimní „rychlovku“

Mínusy polohy

§ vyšší náročnost pro oba aktéry v případě sexu bez opory

§ ztížená technika pro ženy malého vzrůstu

§ počáteční nezvyk a neobvyklost polohy

 

Závěr

Poloha vestoje nabízí opravdu žhavou změnu, oproti staré misionářské klasice, nebo pozici na koníčka. Vášeň, nespoutanost a živočišnost je nepopiratelnou výsadou sexu vestoje. Jen to chce překonat nechuť ke zkoušení nových a neobvyklých poloh a výsledný prožitek vážně stojí za to. Navíc tato poloha může při správném provedení rozdmýchat touhu i v několikaletém vztahu, ze kterého se vytratila počáteční vášeň.

 

Dodatek pro muže (Xen)

Alyx v tomto článku v podstatě smíchala několik poloh ve stoje, z nichž každá je jinak náročná a působí trochu jinak.Nejjednodušší na provedení je varianta zezadu. Žena se jednoduše ohne a vy do ni vklouznete. Hodně se to podobá klasické poloze zezadu, ale toto na rozdíl od ní můžete tuto polohu dělat skutečně kdekoli. Mají ji rády především submisivní ženy.

U polohy zepředu je důležitá velikost ženy a typ její pochvy. Pokud je žena menší, nedostanete se do ní tak snadno. Musí se na vás buď zavěsit, nebo si na něco stoupnout, aby byla výš. Každopádně ženy milují ten pocit, že mají silného chlapa, který je udrží a dokáže je na sebe narážet. Takže ideální je ženu popadnout, aby si vás objala nohama a dát jí co pro to.

A ještě poznámka na závěr. Zatím jsem nepotkal ženu, která by ve stoje dosáhla orgasmu. Můžete ji sice dráždit a jí se to bude líbit, ale pravděpodobně ji neuděláte. Většina žen totiž pro dosažení orgasmu potřebuje povolit svaly na nohou. A to ve stoje moc nejde.

 

Související články...

  alyx
  Poloha zezadu
  Klasická poloha zezadu, neboli „doggie style“, je oprávněně jednou z nejoblíbenějších milostných pozic vůbec. Je velmi intenzivní a dráždivá, ale zároveň i velmi příjemná a ...

  alyx
  Misionářská poloha
  Misionářská poloha je jednou z nejoblíbenějších milostných poloh. Při styku zaručuje maximální potěšení jak pro muže, tak i pro ženu. V tomto článku si povíme, proč je tolik oblíbená, ...

  Sladká vůně feromonů
  Stále více lidí se nás ptá, jak feromony ze Svadeni.cz vnímat. Názory se různí, a proto jsme udělali analýzu a test v terénu.

  Seznamte se s feromony
  Víte, že existují parfémy, díky nímž se můžete stát neodolatelnými pro opačné pohlaví? Někteří lidé je běžně používají. Ostatní pak na jejich úspěch zírají s ...

64%
Počet komentářů: 1 (poslední ze dne 6. 11. 2012 10:10:10)
posledni komentare  "Polohy vestoje"
orgasmus vestoje michal 06.11.2012 10:10
Číst vybrané  |  Číst všechny  |  Přidat názor
nejlepsi clanky
Šest velkých chyb při svádění

V tomto článku se budeme zabývat šesti zásadními chybami v procesu seznamování. Tyto chyby jsou ...
dots
Na co ženy myslí při sexu

Také občas přemýšlíte, co se asi honí v hlavě té usměvavé krásce ze zadní ...
dots
Balení na ulici (40)

Lucka, 20 let, Studentka Další video s Kubou v hlavní roli. V létě jsme byli s Kubou v knihovně a cestou na tramvaj (v ...
dots
nejlepsi videa
play
Lenka: Na ulici telefon nedávám

Shlédnuto: x | Komentářů: 8
dots
play
Důvěrně (4) Seznamování

Shlédnuto: x | Komentářů: 17
dots
play
Martina: Jsem v sexu pro každou špatnost

Shlédnuto: x | Komentářů: 10
dots
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2018 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak