Svadeni.cz | Poloha medvídek | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop

Poloha medvídek

Milostná pozice zvaná „medvídek“ je víceméně běžná, i když si mnoho párů často ani neuvědomuje, že ji provádí. Někteří ji nazývají typickou polohou vsedě, takových je ovšem vícero. Konkrétně u polohy „medvídek“ jde o velmi intimní a dráždivý způsob milování.

Medvídek je můj!

Jak na polohu medvídka

 

Provedení

Pro tuto polohu je podobně jako u pozice „na koníčka“ typický sed, ve kterém probíhá celý milostný akt. Zpravidla muž sedí na posteli s nohama nataženýma před sebou, může se při tom opírat lopatkami o libovolnou oporu. Žena na něj nasedá obkročmo a zasouvá si jeho penis do pochvy, přičemž nohama svého partnera obejme a přimkne se těsně k němu. Aktér má v průběhu sexu nohy buď lehce roztažené, nebo mírně pokrčené v kolenou. Rukama objímá partnerku kolem boků, nebo ji drží za zadeček a při kopulaci si k sobě ženu pravidelně rytmicky přisouvá.

 

Zpestření

Poloha medvídek je sama o sobě hodně dráždivá, ale s pomocí různých vylepšení si ji můžete lehko oblíbit a to i v případě, že jste jí dosud nevěnovali přílišnou pozornost.

Základním ozvláštněním je použití úst a rukou. Skvělou výhodou této pozice je totiž možnost vášnivého líbání.Líbat, okusovat a olizovat můžou oba aktéři jeden druhého na různých částech těla – na krku, na uších, nebo na hrudníku. Velmi oblíbené je u žen milování, při kterém jim muž dráždí prsa jazykem a rty. Vášnivější ženy mohou preferovat i variantu, kdy jim jejich partner mačká a okusuje bradavky.

Je důležité, aby muž ženě pomáhal s kopulačními pohyby, a proto je ve většině případů k dráždění partnerky volná pouze jedna mužova ruka. To ovšem vůbec nevadí, protože i takto je možné partnerce přivodit maximální potěšení.Ženy mají v této poloze velmi rády, když jim muž různými způsoby dráždí klitoris. Při tom je však třeba, aby oba aktéři mírně zpomalili tempo soulože.

Dále je pro ženy velmi příjemné, když jim muž hladí a laská anální otvor. Při objímání a kopulaci klidně použijte jednu ruku právě k těmto vzrušujícím účelům, rozhodně tím nic nezkazíte. Jedinou nevýhodou je fakt, že je takto obtížné vydržet v rytmu kopulace po delší dobu.

Pánové zase mají v oblibě, když žena při sexu projevuje slast a vzrušení. Proto bez obav dejte průchod svému prožitku a zaryjte svému miláčkovi drápky do zad, nebo hrudníku. Využijte vzájemné blízkosti a vzdychejte přímo do uší toho druhého, nebo jen šeptejte něžná slůvka.

Nesmíme také zapomínat na usměrňování úhlu a hloubky průniku penisu do pochvy. V tomto případě záleží na dvou faktorech – roztažení nohou muže a pozice pánve ženy. Chcete-li hlubší penetraci, roztáhněte nohy více od sebe a nakloňte si pánev partnerky do ostrého úhlu. Pro mělčí průnik nechte nohy blízko u sebe a dovolte partnerce, aby kopulační pohyby řídila převážně ona.

 

V čem je „medvídek“ lepší než ostatní polohy?

Svým způsobem je alternativou polohy na koníčka a dá se s ní kombinovat. Na rozdíl od této polohy má však jednu nespornou výhodu, a to skutečně velmi intenzivní dráždění klitorisu. Úhel průniku penisu v této pozici je k tomuto účelu jako dělaný, aproto je u této polohy vcelku běžné, že žena prožívá své vyvrcholení mnohem dříve, než muž. U něho naopak nemusí k orgasmu dojít vůbec.

Medvídek je také jednou z mála poloh, při kterých se žena nachází v pozici nad svým partnerem, díky čemuž má pocit určité nadvlády. Zároveň zde funguje přirozenější úhel průniku penisu do vagíny, než v poloze na koníčka. I to přispívá k snadnějšímu dosažení orgasmu ženy.

Velmi příjemnou výhodou jsou také občasné pauzy v kopulaci, kdy žena pouze krouží pánví, nebo jí pohybuje ze strany na stranu. Mnoho žen prožije své vyvrcholení už jen díky těmto zdánlivě nevýrazným pohybům, jelikož tak vyvíjí přímý tlak na klitoris o partnerovu stydkou kost.

 

Když to nejde vydržet

Něco takového se v poloze „medvídek“ stává málokdy. Pokud ale přece jen, zaručeně pomůže známá pauza a něžné líbání. Přestávka se dá ještě vylepšit tak, že žena intenzivně svírá poševní svaly, hýbe pánví, nebo se nechá od muže dráždit na různých částech těla, které jsou v dosahu, tedy na klitorisu, prsou a análním otvoru.

Plusy polohy

§ silná stimulace klitorisu

§ něžnost, intimita a souznění aktérů

§ vhodné pro ženy, které dosahují výhradně klitorálního orgasmu

Mínusy polohy

§ méně dráždivá poloha pro muže

§ poměrně malý rozsah pohybů při kopulaci

§ pro začátečníky bývá problémovější udržet se v dané pozici během kopulačních pohybů

 

Závěr

Pokud stojíte o něžné a intimní milování, plus máte chuť zkusit něco jiného, než častou polohu na koníčka, medvídek je ta správná volba. Zažijete něhu i mrazivé vzrušení. Stačí jen naslouchat svým touhám a možná i v této poloze objevíte skryté kouzlo. Nejenže si patřičně vychutnáte přítomnost druhého, ale vzájemná blízkost při sexu nabere nových dimenzí. 

 

Dodatek pro muže (Xen)

Jak už nenápadně poznamenala Alyx, tato poloha je výhodná především pro ženy, které v ní mohou dosáhnout orgasmu. Dráždění penisu je v této poloze nejenom velmi slabé, ale závisí především na ženě. Právě ona v podstatě ovládá své i vaše vyvrcholení. Proto je tato poloha ideální pro muže s předčasnou ejakulací. Ale nesmíte se při ní příliš zaklánět, protože pak měníte úhel penetrace a více se dráždíte.

Vaším úkolem v této poloze je především ženu líbat, dráždit ji erotogenní zóny a nadzvedávat jí zadeček. Jakmile se přiblíží orgasmu, můžete jí začít rukou dráždit klitoris, abyste jí to trochu usnadnili. A pak se klidně zakloňte nebo přejděte do dráždivější polohy, abyste se také dokončili.

 

Související články...

  Seznamte se s feromony
  Víte, že existují parfémy, díky nímž se můžete stát neodolatelnými pro opačné pohlaví? Někteří lidé je běžně používají. Ostatní pak na jejich úspěch zírají s ...

  Sladká vůně feromonů
  Stále více lidí se nás ptá, jak feromony ze Svadeni.cz vnímat. Názory se různí, a proto jsme udělali analýzu a test v terénu.

  xen
  Dostaňte ji do nebe
  Správně provedený cunnilingus, tedy dráždění ženských genitálií jazykem, je zaručeným způsobem, jak navnadit partnerku k orgasmu. Podívejme se na základní techniku cunnilingu a na několik tipů, jak ji ještě ...

  alyx
  Poloha zezadu
  Klasická poloha zezadu, neboli „doggie style“, je oprávněně jednou z nejoblíbenějších milostných pozic vůbec. Je velmi intenzivní a dráždivá, ale zároveň i velmi příjemná a ...

95%
Počet komentářů: 0
posledni komentare  "Poloha medvídek"
nejlepsi clanky
Šest velkých chyb při svádění

V tomto článku se budeme zabývat šesti zásadními chybami v procesu seznamování. Tyto chyby jsou ...
dots
Na co ženy myslí při sexu

Také občas přemýšlíte, co se asi honí v hlavě té usměvavé krásce ze zadní ...
dots
Balení na ulici (40)

Lucka, 20 let, Studentka Další video s Kubou v hlavní roli. V létě jsme byli s Kubou v knihovně a cestou na tramvaj (v ...
dots
nejlepsi videa
play
Lenka: Na ulici telefon nedávám

Shlédnuto: x | Komentářů: 8
dots
play
Důvěrně (4) Seznamování

Shlédnuto: x | Komentářů: 17
dots
play
Martina: Jsem v sexu pro každou špatnost

Shlédnuto: x | Komentářů: 10
dots
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2018 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak