Svadeni.cz | Poloha 69 | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop

Poloha 69

Šedesát devítka není sice přímo o pohlavním styku, ale kolikrát je lepší volbou, než kterákoliv jiná milostná pozice. Má mnoho výhod i možností provedení, může být něžná i vášnivá. Dnes nahlédneme do tajů jedné z nejzajímavějších poloh vůbec.

Mám nápad, dáme 69

Proč je poloha 69 oblíbená?

 

Provedení

Zpravidla se klasická „šedesát devítka“ provádí následujícím způsobem: Muž leží na zádech s pokrčenýma nohama a žena si mu obkročmo kleká před obličej, s koleny podél mužovy hrudi. Skloní se hlavou nad penis svého partnera a během toho si kontroluje pozici své pánve, aby se neodsunula příliš daleko a muž na ni snadno dosáhl. Jednoduše řečeno, každý z aktérů má mezi nohami hlavu toho druhého, což ostatně právě znázorňují čísla 69. Muž provádí partnerce cunnilingus a partnerka jemu felaci – orální uspokojování tedy probíhá u obou aktérů zároveň.

 

Zpestření

Existuje nepřeberné množství ozvláštnění této polohy. Tím pádem ani neexistuje přesný návod na bezchybně správné provedení. Každý pár má své individuální potřeby a preferuje různé úkony.

Ženy mívají při milování v této poloze nejraději buď zasouvání jazyku partnera do pochvy, nebo dráždění klitorisu jazykem. Muž má také k dispozici obě ruce, což je také velká výhoda – může partnerku hladit po bocích a po zadečku, nebo jí zasouvat prst do análního otvoru a opatrně i do pochvy. Základním úkonem je ale pořád lízání. Zkoušejte partnerce jemně poklepávat jazykem po klitorisu a poševním otvoru, nebo lízejte její intimní partie dlouhými tahy. Měnit můžete i směr lízání, takže jej nebudete provádět jen nahoru a dolů, ale i ze strany na stranu, nebo krouživě.

Pánům se zase z partnerčiny strany líbí nejvíce klasická felace, buď s dopomocí rukou, nebo bez nich. Nejpříjemnější ze všeho je pro muže nejprve jemné olizování žaludu a uzdičky penisu, obkružování jazykem, nebo kmitání. Později může žena přitvrdit a zasouvat do úst celý penis (kdo zvládne, tak klidně až ke kořenu, protože někteří muži tvrdí, že čím hlouběji, tím lépe). To všechno se dá ještě navíc zpestřit jemným škrabáním a lechtáním varlat, které ještě více umocňuje prožitek muže.

U obou aktérů platí, že je nejlepší volbou tyto techniky různě kombinovat a střídat, dokud ten druhý nenaznačí, že se blíží vyvrcholení. V tu chvíli je určitá monotónnost na místě.

Další variantou provedení je obrácení pozic, tedy muž je nahoře a žena dole. Takto je milování poněkud krkolomnější a mužům bývá často méně příjemné, než v klasické šedesát devítce. Představuje ale vhodnou alternativu v případě, že nemá žena v danou chvíli dostatek sil, nebo je unavená.

 

Když se žena nemůže udělat

Je velmi důležité hlídat si intenzitu lízání vagíny, protože to, co vám připadá při orálním sexu jako jemné, nebo slabé dráždění, může být pro mnoho žen nepříjemné, až bolestivé. Proto vsaďte na heslo „méně je někdy více“ a zpočátku zvolte něžnější techniku. Také mějte na vědomí, že citlivost klitorisu je u každé ženy individuální a ne vždy platí, že nejpříjemnější je dráždění na jeho špičce. Nejlepší je vyzkoušet si milimetr po milimetru, na kterých částech vagíny je žena nejvzrušivější a jaké dráždění se jí líbí ze všeho nejvíce. Poznáte to velmi snadno ze zrychleného dechu a sténání.

V čem je 69 lepší než ostatní polohy?

Šedesát devítka je poloha mnoha možností. U této pozice jsou snad nejvíce ze všeho znatelné obměny technik, i když se mohou zdát na první pohled nepatrné. Je velký rozdíl, zda se muž v této poloze rozhodne olizovat ženě stehna, zadeček, stydké pysky, klitoris, nebo jen jemně dráždit anální otvor. Každá z těchto změn působí na ženské tělo jinak, a když bude muž vhodně střídat tyto techniky, dokáže svou partnerku neuvěřitelně rozpálit a následně dovést k bouřlivému orgasmu.

U dam platí to samé, je zde opravdu široké pole působnosti a velké množství úkonů, které se dají různě kombinovat. Od olizování penisu po celé jeho délce, přes cumlání a lízání varlat až k rozmanitému dráždění žaludu a uzdičky a hlubokému pronikání penisu do úst.

 

Když to nemůžete vydržet

Tato situace je v poloze 69 velmi běžná a často i žádaná. Stručně řečeno, orgasmus si každý z aktérů vychutná nejlépe sám a je to tak lepší i pro toho druhého, který má tak možnost se pokochat pohledem na svůj protějšek. Pokud muž i žena v této poloze dosáhnou orgasmu zároveň, bude to sice velmi bouřlivé, ale i trochu křečovité. Jakmile na vás tedy jde vyvrcholení, nechte se unést a naplno si ho užijte. 

Plusy polohy

§ silná vnější stimulace vagíny a intenzivní dráždění penisu

§ vysoká intimita milování a intenzita prožitku

§ poloha je vhodná i pro ostřejší předehru

Mínusy polohy

§ zvýšená náročnost, obzvláště to platí pro ženy s nadváhou

§ ne vždy lze při dráždění držet krok s partnerem a nedochází ke společnému orgasmu

§ prožitek bývá často omezován soustředěním na správné dráždění protějšku

 

Závěr

Poloha 69 je rozhodně zajímavá a příjemná, ovšem sama o sobě může kvůli absenci pohlavního styku působit jako málo uspokojivá. Proto ji silně doporučuji kombinovat s ostatními polohami, nebo ji využívat k předehře. Rozhodně ji ale ze svého sexuálního života nevyřazujte úplně, byla by to velká škoda a ochudili byste sami sebe o úžasný prožitek ze společného orálního sexu.

 

Dodatek pro muže (Xen)

Mám pro vás hned několik rad, které vám tuto polohu hodně zpříjemní. Základem je, abyste si vy i žena dali sprchu předtím, než se do sebe pustíte. Jakkoli je vagina ženy krásná a přitažlivá, po několikahodinovém zapařování ve spodním prádle nechutná zrovna nejlépe. Stejně tak vy a váš nástroj.

Šedesát devítku dále doporučuji dělat na dostatečně široké posteli, aby žena mohla více roztáhnout nohy. Lépe tak dosáhne orgasmu. Vy si před vlastním počinem dejte pod hlavu jeden či dva polštáře, budete pak mít veškerá citlivá místečka ženy doslova na dosah jazyka, aniž by vás bolelo za krkem.

Pokud není přítelkyně příliš těžká, řekněte jí, ať povolí nohy a lehne si na vás. Rovněž vám to usnadní cestu k jejímu orgasmu. A jestli jí opravdu chcete udělat, dohodněte se s ní, ať vás přestane kouřit, když se přiblíží k vyvrcholení. Až si ho prožije, může pokračovat. Ostatně na rozdíl od vás, ona může být víckrát. 

P.S. Ještě jedno upozornění. Pokud se rozhodnete ženě strkat prst do zadečku, jak radí Alyx, nestrkejte pak ten samý prst i do vaginy. Mohli byste tam zavléct bakterie způsobující infekci.

 

Související články...

  xen
  Dostaňte ji do nebe
  Správně provedený cunnilingus, tedy dráždění ženských genitálií jazykem, je zaručeným způsobem, jak navnadit partnerku k orgasmu. Podívejme se na základní techniku cunnilingu a na několik tipů, jak ji ještě ...

  Seznamte se s feromony
  Víte, že existují parfémy, díky nímž se můžete stát neodolatelnými pro opačné pohlaví? Někteří lidé je běžně používají. Ostatní pak na jejich úspěch zírají s ...

  alyx
  Misionářská poloha
  Misionářská poloha je jednou z nejoblíbenějších milostných poloh. Při styku zaručuje maximální potěšení jak pro muže, tak i pro ženu. V tomto článku si povíme, proč je tolik oblíbená, ...

87%
Počet komentářů: 1 (poslední ze dne 24. 9. 2012 17:26:51)
posledni komentare  "Poloha 69"
Tommy 24.09.2012 17:26
Číst vybrané  |  Číst všechny  |  Přidat názor
nejlepsi clanky
Šest velkých chyb při svádění

V tomto článku se budeme zabývat šesti zásadními chybami v procesu seznamování. Tyto chyby jsou ...
dots
Na co ženy myslí při sexu

Také občas přemýšlíte, co se asi honí v hlavě té usměvavé krásce ze zadní ...
dots
Balení na ulici (40)

Lucka, 20 let, Studentka Další video s Kubou v hlavní roli. V létě jsme byli s Kubou v knihovně a cestou na tramvaj (v ...
dots
nejlepsi videa
play
Lenka: Na ulici telefon nedávám

Shlédnuto: x | Komentářů: 8
dots
play
Důvěrně (4) Seznamování

Shlédnuto: x | Komentářů: 17
dots
play
Martina: Jsem v sexu pro každou špatnost

Shlédnuto: x | Komentářů: 10
dots
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2018 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak