Svadeni.cz | Partnerský sex v Čechách | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop

Partnerský sex v Čechách

Nechce se ta vaše milovat, protože jste podle ní v posteli až moc často? Mám pro vás účinnou zbraň. V tomto článku se dozvíte, jak často se české páry milují, jak dlouho mají předehru či jak je to s chutí na sex. Až se vás příště pokusí odmítnout, zamávejte jí před obličejem vytisknutým článkem a argumentujte, že se díky ní snižuje český průměr.


Sex v Česku

Kolik styků měsíčně máte, tedy pokud jste zadaní? Pokud byste byli „průměrný Čech“, měli byste přibližně 9 sexuálních styků měsíčně. Jestli se vám to zdá málo, tak si uvědomte, že do tohoto průměru jsou započítaní i starší Češi. V několikaletém partnerském svazku dochází k výraznému utlumení sexuální aktivity.

 

 

Průměrná soulož trvá dle vyjádření mužů přibližně 16 minut, ženy jí vnímají o minutu delší. Zajímavější je však údaj o předehře. Muži jí vnímají průměrně jako 18 minutovou, zatímco ženy 16 minutovou. Když si to tedy shrneme, mužům se zdá předehra delší než ženám. Naopak samotný styk vnímá většina žen o něco delší než muži.

Napadají mě dvě vysvětlení, proč k tomuto jevu dochází. Za prvé je otázkou, co je již předehra či styk a co ještě ne. Rozdíly mezi vnímáním začátku a konce částí styku mohou v konečném součtu ovlivňovat jeho délku. Druhým vysvětlením může být prostý fakt, že se někteří muži při předehře trochu nudí, zatímco při styku se nudí více ženy. Když se nudíme, ovlivňuje to naše vnímání času. Zkuste si jen tak pro zajímavost s partnerkou po styku vyměnit svůj názor na to, jak dlouho předehra a soulož trvaly. Možná budete překvapeni odlišností odpovědí.

 

Chuť na sex

Jak často máme chuť na sex a v kolika letech byla nejvyšší? Na tuto otázku odpovídali muži i ženy v další části výzkumu.

Z výsledků mužů vyplývá, že muži mají chuť na sex přibližně 11x měsíčně. Milují se při tom o něco málo méně, asi 10x měsíčně. Ženy uvedly, že mají chuť na sex asi 9x měsíčně a přibližně tolikrát se i vybíjí. Jde však o zaokrouhlené hodnoty, ve skutečnosti u žen rovněž mírně převažuje chuť na sex nad skutečným vybitím.

Muži nejčastěji uvádí, že mají stejnou chuť na sex jako jejich partnerka (40 %). O něco menší skupina mužů v průzkumu prozradila, že jejich chuť na sex je vyšší, než je tomu u partnerky (37 %). Zbývající počet mužů uvedlo, že mají nižší chuť na sex než jejich partnerky (23 %).

Situace u žen přibližně odpovídá tomu, co nám sdělili muži. Stejnou chuť s partnerem uvádí více než třetina dotázaných žen (39 %). Stejné číslo žen uvádí, že má menší chuť na sex než partner (39 %). Zbývající ženy nám sdělily, že mají vyšší chuť na sex než partner (22 %).

Když si získané údaje porovnáme, zjistíme, že odpovědi v této kategorii přibližně souhlasí s kategorií výše. Muži uvedli, že mají chuť na sex průměrně 11x měsíčně, zatímco ženy asi 9x. To souhlasí s tím, že muži i ženy často vnímají u mužů vyšší chuť na sex.

V kolika letech člověk zažívá nejvyšší potřebu sexu? Na webu jsme vždycky uváděli, že u mužů nastává vrchol kolem 20 let, zatímco u žen o 10 let později. Průzkum potvrdil, že ženy cítí svoji sexuální potřebu nejintenzivněji později než muži, rozdíl však není tak vysoký. Muži se shodli na tom, že vrchol jejich sexuální aktivity přichází přibližně ve 22 letech. Ženy ho vnímají o pět let později, tedy ve 27 letech.

 

Zdroj:

Weiss Petr, Zvěřina Jaroslav: Sexuální chování v ČR - situace a trendy. 1.Vyd.,Praha: Portál 2001. 160 s. ISBN 80-7178-558-X

 

Související články...

  xen
  Dostaňte ji do nebe
  Správně provedený cunnilingus, tedy dráždění ženských genitálií jazykem, je zaručeným způsobem, jak navnadit partnerku k orgasmu. Podívejme se na základní techniku cunnilingu a na několik tipů, jak ji ještě ...

  xen
  Klitoris a jak ho stimulovat
  Klitoris je jedním z nejdůležitějších orgánů ženské rozkoše. Jeho stimulací dosáhne vyvrcholení naprostá většina žen. Hrátky s klitorisem můžete zapojit do vaší milostné předehry nebo ...

  Vzrušivost českých žen
  Ženy se v rámci vzrušivosti zpravidla rozdělují do třech kategorií – první z nich se vzruší drážděním klitorisu, druhá drážděním pochvy a třetí kombinací dráždění ...

  hitch
  Pomohou vám feromony?
  Někteří muži používající naše feromony říkají, že se k nim ženy začaly chovat viditelně příjemněji. Jiní naopak cítí pouze velmi malou či dokonce žádnou změnu v chování žen. Tyto ...

100%
Počet komentářů: 7 (poslední ze dne 4. 11. 2010 8:33:20)
posledni komentare  "Partnerský sex v Čechách"
Whisky 03.11.2010 00:29
HS 03.11.2010 23:45
Re: 04.11.2010 00:01
Re: HS 04.11.2010 00:22
Re: Re: 04.11.2010 08:26
Marcus 04.11.2010 08:20
Re: 04.11.2010 08:33
Číst vybrané  |  Číst všechny  |  Přidat názor
nejlepsi clanky
Šest velkých chyb při svádění

V tomto článku se budeme zabývat šesti zásadními chybami v procesu seznamování. Tyto chyby jsou ...
dots
Na co ženy myslí při sexu

Také občas přemýšlíte, co se asi honí v hlavě té usměvavé krásce ze zadní ...
dots
Balení na ulici (40)

Lucka, 20 let, Studentka Další video s Kubou v hlavní roli. V létě jsme byli s Kubou v knihovně a cestou na tramvaj (v ...
dots
nejlepsi videa
play
Lenka: Na ulici telefon nedávám

Shlédnuto: x | Komentářů: 8
dots
play
Důvěrně (4) Seznamování

Shlédnuto: x | Komentářů: 17
dots
play
Martina: Jsem v sexu pro každou špatnost

Shlédnuto: x | Komentářů: 10
dots
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2018 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak