Svadeni.cz | Misionářská poloha | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop

Misionářská poloha

Misionářská poloha je jednou z nejoblíbenějších milostných poloh. Při styku zaručuje maximální potěšení jak pro muže, tak i pro ženu. V tomto článku si povíme, proč je tolik oblíbená, jaké jsou její výhody a nevýhody, jak ji správně provádět a jaké jsou možnosti ozvláštnění.

 

A je moje!

I misionářská poloha může být dechberoucí

 

Provedení

Zpravidla probíhá milování v misionářské poloze tak, že žena leží na zádech, nohy má roztažené, a buď pokrčené v kolenou, nebo volně položené na posteli. Muž na ni nalehne a vnikne penisem do vagíny, přičemž se může o podložku opírat buď dlaněmi, nebo jen lokty. Veškeré pohyby řídí a koriguje on, žena v podstatě nemusí dělat nic. Takto vypadá základ této milostné pozice.

 

Zpestření

Já osobně silně doporučuji ženskou spolúčast minimálně v pohybech pánve, které umožňují hlubší průnik penisu do pochvy. Pánví může žena pohybovat nahoru a dolů, ze strany na stranu, nebo jí dělat krouživé pohyby. Nohy může žena mít blíž, nebo dál od sebe, to záleží na vašem vkusu.

Vhodným vylepšením bývá také zdvižení nohou ženy blíž k tělu, kde si je může přidržovat buď sama, nebo se o ně může opírat muž. V tomto případě je ale potřeba dávat pozor na možnost vniknutí vzduchu do pochvy (viz článek„Předejděte problémům při milování“).

Dalším ozvláštněním této polohy je zaklínění nohou ženy za partnerova lýtka. Takto může být milování o něco náročnější, ovšem prožitek z něj stojí za to. Tato praktika umožňuje ženě podílet se na korigování tempa kopulace a zároveň si pánev nastavit tak, aby ji penis uvnitř pochvy dráždil co nejvíce. Také je tímto způsobem klitoris stimulován více, než kdyby měla žena nohy volně položené na posteli.

Velmi oblíbený způsob zpestření této polohy je také podložení zadečku ženy dekou nebo polštářem. Tím se změní úhel a hloubka průniku penisu a je více stimulován G bod.

 

V čem je lepší, než ostatní

V této poloze může jeden druhého líbat, jemně okusovat, dávat polibky na krk nebo na obličej a dívat se tomu druhému do očí, což činí tuto pozici hodně intimní, nežnou a romantickou. Pokud je muž dostatečně ohebný, může také laskat ženě prsa pomocí rtů a jazyku,nebo je i jemně kousat a hladit, což bývá pro ženu v této pozici velmi vzrušující a příjemné.

Je též vhodné, aby žena při sexu v této poloze používala ruce – může partnera objímat, hladit ho po těle, škrábat nebo mu třeba držet a mačkat zadek. Nechat ruce jen ležet podél těla by byla velká škoda. Navíc muži se obecně rádi dívají, takže žena nic nezkazí ani tím, když si bude v této poloze sama dráždit na prsa nebo klitoris.

 

Když to nejde vydržet

Misionářská poloha je i pro muže velmi příjemná a dráždivá. Tím pádem se příliš nehodí pro jedince, kteří trpí předčasnou ejakulací, a pro ty, co mají se sexem málo zkušeností. V souvislosti s těmito problémy však můžete vyzkoušet několik tipů, které vám pomohou lépe obstát a déle vydržet.

Doporučuji krátké pauzy při milování, kdy jen ležíte na partnerce a líbáte se, a když pocítíte sebekontrolu, můžete pokračovat dál.

Při kopulaci v této poloze se snažte obměňovat hloubku přírazů, nebo můžete zkusit myslet na něco jiného, co odvede vaši pozornost od probíhajícího sexu, čímž také prodloužíte délku trvání styku. Mnoha mužům taktéž pomáhá začít se soustředit na nějaký určitý bod v okolí.

Dalším možným řešením je sex s kondomem, nebo znecitlivující krém, který před sexem nanesete na penis. Hodně pomáhá také hojnější lubrikace, která snižuje tření při styku. Můžete si takto vypomoct kvalitním lubrikačním gelem.

Plusy polohy

• snadné provedení
• poměrně silná stimulace
• možnost hlubokého průniku
• intimnost, oční kontakt s partnerem
• možnost vzdychání partnerovi do ouška

Mínusy polohy

• nelze ji efektivně provádět jinde, než v soukromí na měkkém
• náročnější pro muže
• ženám s úzkou pánví nemusí tato poloha vždy vyhovovat

 

Závěr

I když je misionářská poloha často nazývána „starou klasikou“ zůstává stále jednou z nejintimnějších a nejromantičtějších milostných pozic. Při správném a procítěném provedení je sex v této poloze vždy krásný a intenzivní.

 

Dodatek pro muže (Xen)

Chlapi, nesoustřeďujte se v misionářské poloze jenom na stálé a prudké přírazy. To je totiž ta nejrychlejší cesta, jak dosáhnout svého vyvrcholení. Místo toho si můžete pohrávat: střídejte mělké a hluboké přírazy, měňte tempo i hloubku. Když už budete cítit, že se dostáváte k orgasmu, můžete ho oddálit tím, že začnete myslet na něco jiného, nejlepší jsou asi vlny a šumění moře. Tímto způsobem můžete s trochou cviku regulovat své vyvrcholení.

Čili, pokud chce vaše partnerka zažít dlouhý styk v misionářské poloze, jsou klíčem k úspěchu čtyři věci:

1.   partnerka vás nesmí příliš dráždit,

2.   musíte měnit intenzitu přírazů během styku,

3.   musíte umět odvést své myšlenky od pocitů k orgasmu,

4.   musíte trénovat.

A ještě jeden tip vám dám. Pro jednou vyzkoušejte v této poloze méně přirážet a místo toho hýbat hýžděmi do stran, abyste pochvu více dráždili. Některé ženy to mají hodně rády.

 

Související články...

  xen
  Jak oddálit ejakulaci
  Mnoho mužů má problémy s tím, že ejakuluje příliš brzy. Pro většinu z nás tato formulace lidově řečeno znamená, že se muž udělá dříve než žena. Podívejme se na to, jak prodloužit svoji soulož a jak ...

  alyx
  Předejděte problémům při milování
  Ne každé milování je vždy ve všech směrech dokonalé. Občas se stane, že něco prostě nefunguje tak, jak bychom si představovali. Povíme si, jaké potíže mohou během sexu nastat, jakých nejčastějších chyb se před ...

  testovane
  Doveďte na vrchol každou
  Konečně vám můžeme představit pomůcku, která dovede na vrchol skutečně každou ženu. Je malá, je zahnutá, stimuluje vás i ženu najednou a hned na několika místech. Představujeme vám We-Vibe 2, skvělého pomocníka bez ...

  Feromony a zkušenosti uživatelů
  Feromony, které se v poslední době staly synonymem pro úspěch, přitahují stále větší pozornost. Důkazem toho je neustálý nárůst objednávek v sex-shopu webu Svadeni.cz. Připomeňme jen, že tento sex-shop se jako ...

80%
Počet komentářů: 0
posledni komentare  "Misionářská poloha"
nejlepsi clanky
Šest velkých chyb při svádění

V tomto článku se budeme zabývat šesti zásadními chybami v procesu seznamování. Tyto chyby jsou ...
dots
Na co ženy myslí při sexu

Také občas přemýšlíte, co se asi honí v hlavě té usměvavé krásce ze zadní ...
dots
Balení na ulici (40)

Lucka, 20 let, Studentka Další video s Kubou v hlavní roli. V létě jsme byli s Kubou v knihovně a cestou na tramvaj (v ...
dots
nejlepsi videa
play
Lenka: Na ulici telefon nedávám

Shlédnuto: x | Komentářů: 8
dots
play
Důvěrně (4) Seznamování

Shlédnuto: x | Komentářů: 17
dots
play
Martina: Jsem v sexu pro každou špatnost

Shlédnuto: x | Komentářů: 10
dots
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2018 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak