Svadeni.cz | Jak na ženský orální sex (3) - Techniky orálního sexu | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop

Jak na ženský orální sex (3) - Techniky orálního sexu

Nejdůležitější otázka v oblasti orálního sexu je, jakými konkrétními pohyby docílit orgasmu. Popíšu tři techniky, ale je jich jistě mnohem víc. Vše záleží na vaší fantazii.

Kam patří ten jazyk, miláčku?

Jak udělat ženu jazykem (3)

 

Poklepávání (prstem nebo jazykem na klitoris)

Měla by to být docela rychlá frekvence. Musíte vydržet až do úplného vrcholu a nezpomalovat.

 

Rychlé krouživé pohyby okolo klitorisu

Lze to provádět buď jazykem, což je dost náročné a únavné, nebo ukazovákem (v tomto případě jde vlastně o stimulaci rukou, ale jazyk může pomoci, opět je to záležitost fantazie). Důležitá je hlavně určitá rychlost, ve které je třeba setrvat, popřípadě zrychlovat a vydržet. Jde tedy o to provádět ty pohyby dostatečně dlouhou dobu. Raději nezpomalujte, to by mohlo orgasmus oddálit. Jak jsem již zmínila v předchozím dílu, důležité je neztratit nervová zakončení, tedy klitoris. Jinak se orgasmus nedostaví.

Ještě zbývá popsat, jak přesně ty pohyby vypadají. Představte si, jaké pohyby děláte, když chcete vykroutit ukazováčkem klíště z pokožky. Tak to klíště by mohl být klitoris. Doporučuji to provádět nejprve jemně (toto místo je opravdu citlivé), ale rychle. Pokračujte v určitém tempu, postupně zrychlujte a přidávejte na síle. Ke konci už jsou pohyby opravdu stereotypní. Může to vše trvat i několik minut, proto vydržte.

 

Kmitání jazykem ze strany na stranu

Jsou to rychlé pohyby jazykem, jakoby třepání motýlích křídel. Jde opět o stereotypní pohyby. Nemusíte zkoušet žádné další fígle, toto by mělo stačit, pokud to vydržíte dělat určitou dobu. Je možné pohyby postupně ještě zrychlovat. Já osobně tuto techniku považuji za nejkrásnější, protože dotyk vlhkého kmitajícího jazyka je velmi příjemný.

Důležité u všech praktik je, že se postupně zvyšuje intenzita. Když se blíží orgasmus, tak je dobré jet na plné obrátky. Může to vše trvat déle, než předpokládáte, proto nezoufejte, že to nejde rychle. Nemám odhad v čase, protože při tom většinou čas nevnímám, ale obvykle potřebuji několik minut. Pokud se vám hned nepodaří dovést ji až do konce, nic není ztraceno. Pokud se partnerka nestydí, tak jí přimějte, ať si to zkusí nejprve udělat sama rukou. Sledujte, co dělá, anebo jí to dělejte rukou vy a ptejte se, co je dobré a co ne. Vážně nebuďte zklamaní, když se to nepodaří napoprvé nebo napodruhé. Zkoušejte to dál a dál, každá žena by měla být schopna dosáhnout orgasmu. Jen je někdy obtížné přijít na to jít. Když se vám to jednou podaří, odměna bude sladká, to mi věřte.

Jestli si někdy stěžujete, že vám vaše přítelkyně neumí říct, co se jí líbí a jak jí to máte udělat, nemusí to být jen tím, že je stydlivá. Třeba se jí neumíte správně zeptat. Nečekejte, že vám dá do ruky popis pracovního postupu. Některé ženy nerady mluví o sexu jako o obyčejné činnosti, na kterou potřebujete návod. Mají rády zkoumání a objevování. Předpokládají, že to budete zkoušet, a že se jí budete ptát vy. Neptejte se: „Co se ti líbí? Co chceš, abych dělal?" Těžko vám žena bude říkat: „Tak miláčku, nejdřív strč ruku tam a potom tam, potom zakruž jazykem..." Ptejte se na konkrétní činnost, kterou právě děláte. „Líbí se ti tohle? A tohle? Je lepší tohle nebo tohle?" Čekejte na odezvu (což nemusí být jen slovní odpověď). Chtějte skutečně vědět, co se jí líbí. Naléhejte tak dlouho, dokud se to nedozvíte. Dalším problémem ale může být, že žena sama neví, jak dosáhnout vrcholu. Proto vám to říct nemůže, i kdyby chtěla sebevíc. Ale i tady mám tu samou radu: Zkoušejte to vy, ptejte se při tom, a buďte neodbytní.

Na závěr bych chtěla dodat, že způsoby, kterými lze dosáhnout vrcholu při orálním sexu, je mnoho. Neexistuje jeden univerzální návod. V případě orálního uspokojování ženy je to ještě složitější, protože některé ženy samy nevědí, jak na to. Rozhodně to ale není nemožné, a stojí to za vyzkoušení. Když se to podaří jednou, je vyhráno. Možná se mnoho dvojic ochuzuje o spoustu krásných prožitků jen proto, že se stydí o sexu mluvit nebo jinak projevovat své pocity. To je podle mne škoda, a proto radím všem - buďte otevření, hraví, experimentujte, naslouchejte si a vzájemně se pozorujte. To je první krok k oboustranné spokojenosti.

 

Související články...

  Sladká vůně feromonů
  Stále více lidí se nás ptá, jak feromony ze Svadeni.cz vnímat. Názory se různí, a proto jsme udělali analýzu a test v terénu.

  Jak na ženský orální sex (1) - ...
  Jelikož poměrně často slýchávám nebo čtu otázky týkající se orálního sexu - jak na to, jak přivést ženu k orgasmu - rozhodla jsem se podělit se se svými zážitky, protože si myslím, že ...

  Jak na ženský orální sex (2) - ...
  Ženský orální sex lze rozdělit na 3 fáze - úvod, jemné mazlení s klitorisem a následná stimulace vedoucí až k orgasmu. Podíváme se na to, jaké techniky jsou v jednotlivých fázích ...

  Jak je u vás oblíbený orální sex?
  V únoru 2008 proběhla na našich stránkách anketa týkající se obliby orálního sexu. Jaké závěry přinesla? Dozvíte se to v tomto článku.

  Jak na orální sex
  Pro některé nejkrásnější praktika a pro jiné něco, do čeho se musí přemáhat. Oblíbenost orálního sexu u lidí je zkrátka velmi individuální. Ale při správném provádění ...

83%
Počet komentářů: 2 (poslední ze dne 10. 3. 2010 21:37:04)
posledni komentare  "Jak na ženský orální sex (3) - Techniky orálního sexu"
další technika jaja 04.11.2008 17:43
mimi 10.03.2010 21:37
Číst vybrané  |  Číst všechny  |  Přidat názor
nejlepsi clanky
Šest velkých chyb při svádění

V tomto článku se budeme zabývat šesti zásadními chybami v procesu seznamování. Tyto chyby jsou ...
dots
Na co ženy myslí při sexu

Také občas přemýšlíte, co se asi honí v hlavě té usměvavé krásce ze zadní ...
dots
Balení na ulici (40)

Lucka, 20 let, Studentka Další video s Kubou v hlavní roli. V létě jsme byli s Kubou v knihovně a cestou na tramvaj (v ...
dots
nejlepsi videa
play
Lenka: Na ulici telefon nedávám

Shlédnuto: x | Komentářů: 8
dots
play
Důvěrně (4) Seznamování

Shlédnuto: x | Komentářů: 17
dots
play
Martina: Jsem v sexu pro každou špatnost

Shlédnuto: x | Komentářů: 10
dots
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2018 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak