Svadeni.cz | Problem si najit holku | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop
muž

Problem si najit holku

Je mi 22 a jeste jsem nemel holku?Asi to neni normalni.Muj problem je ten ze jsem asi malo spolecensky.A asi to bude i vzhledem protoze nejsem pohledny...Ale pojem skaredy je relativni.Poradte.
Vložil foresto4x | Datum: 30. 12. 2009 21:44:23 | Odpovědí: 38 | Poslední příslěvek: 9. 11. 2017 20:39:34
 |<< | < | 1 | 2 | 
Autor Text příspěvku Datum
antioidipus
neregistrovaný
muž
Archeopteryx
no tak tvůj výlad zní sice logicky, ale já si to pořád nějak nemůžu dosadit do reality, nevím k čemu ve svých zkušenostech bych to měl prostě přiřadit. Jakoby mi to nějak není vůbec povědomé, že by prestiž měla co dělat s partnerkami. S tím sexem a panictvím souhlasím - bezpochyby puberťák, kterému se podaří si někde poprvé vrznout, sklidí od vrstevníků ovace, to úplně chápu. Ale třeba si nějak nedokážu vybavit puberťáka který sklízí uznání za to, že dlouhodobě (třeba půl roku) chodí s holkou. To se mi zdá spíše na posměch. Už vidím nějaké šampóny nebo nějaké kretény s kapucí přes halvu jak uznale poplacávají kamaráda za to, že si vytvořil dlouhodobý partnerský vztah :-). Že by se puberťáci snažili chovat dospěle, o tom bych taky trošku pochyboval... :-) Já si dokonce v tuto chvíli ani nevzpomínám na nikoho kdo by takový vztah v pubertě měl, mi se zdá že se to začalo objevovat až někdy kolem dvacítky. A tak nějak podobně to vidím kolem sebe i dnes - kdo má nějaký vztah tak nejenže mu nijak nenarostl kredit, ale dokonce je stále méně společensky aktivnější. To teďka neteoretizuju - to je fakt u lidí dost vidět. Říkám - do hospod chodí taková stále míň, a to my ještě nechodíme do hospody často, maximálně jednou za týden, za 10 dní, není to tak že bychom tam seděli každý den. Domluvit s někým zadaným třeba jen nějakou víkendovou akci do Tater, to už je skoro nereálné. Zkrátka - nevím o tom, že by se někomu, kdo si našel na další dobu holku, zvýšil společenský kredit, já bych dokonce řekl, že se ty společenské vztahy trochu zhoršily. Nevím, možná je to lokalizováno jen na Moravskoslezský kraj :-D. Jestli něco ve společnosti zvyšuje kredit, tak bych spíše než ženy řekl nějaký výrazný úspěch v něčem. Třeba mám kamaráda který se už párkrát dostal do televize a novin, tak to o něm říkáme že je dobrý, protože se mu v oboru daří. Možná si někteří vzájemně uznávají dobrá auta nebo tak něco, ale že by si někdo vzájemně uznával ženskou, to se stalo jen párkrát. Jako vesměs když bych se zeptal jeslti by to svobodní kamarádi měnili s těmi, co mají třeba několik let ženské, tak by se do toho přinejmenším moc nehrnuli :-).

Jiné je to možná u těch starších chlapů, to mě nenapadlo, tak tam si asi navzákem závidějí když se někomu podaří ulovit mladou holku, to je fakt.

Vzpoměl jsem si na jednu krásnou tragikomickou situaci ze svého života, která to všechno trochu ilustruje: kamarád se v květnu ženil. Říkal jsem doma v předstihu matce, že v ten a ten den pojedu na svatbu, že se žení kamarád, kterého matka znala taky. Zrovna v kuchyni vařila, tak se otočila a říkala: "jó, on se žení? No tak vidíš, zase jsi přišel o kamaráda." ;-)
1. 1. 2010 15:40:52
Jirka
neregistrovaný
muž
antioidipus:
"já nevím jaké s tím máte zkušenosti vy, ale co já vím tak ten, kdo si najde holku, se naopak ze společnosti postupně jakoby vytrací, je tam čím dál míň."

Podle mých zkušeností je to dost individuální. Jedni po nalezení dívky na kamarády skoro "zapomenou" a po její ztrátě se zas "objeví". U jiných se jejich frekvence styků skoro vůbec nemění.

Že by to bylo tím, že se nechtějí se svými "úlovky" chlubit mi nepříjde moc pravděpodobné. To "vytracení" jsem vypozorval i u těch, kteří se
čím chlubit měli a navíc když jdu jen tak s kámoši do hospody, tak tam přece nemusím tahat holku.

Možná hraje roli i žárlivost. Nebo je prostě pro dotyčného dívka mnohem důležitější a tak nechce svůj čas dělit; o to jsou potom zajímavější ty "návraty" :-P
1. 1. 2010 16:25:24
emu
neregistrovaný
muž
je přirozenou lidskou vlastností, že v období mezi řekněme 15 a 30 lety dochází k postupnému ústupu od společenského zabavení se směrem k partnerským vztahům. už kolem 25 asi většinu akcí a zábavy prožívají lidé s partnerem, se kterým jezdí na dovolenou a tráví s ním víkendy, na kamarády se čas pochopitelně taky dostane, ale spíše v rámci jiné aktivity (práce, koníček), než pouhopohého tlachání v hospodě, eventuálně do té hospody zajdou s partnerkou.
to že má kluk holku jednoznačně zvyšuje jeho kredit a to i ve vyšším věku. aspoň já tedy lidi hodně posuzuju podle toho, jestli mají v mém věku (22) nějakého partnera a na ty, co mají, pohlížím s větším respektem a od doby, co mám vzath já, také cítím od ostatních o něco větší uznání. holku nemají v naprosté většině ti, které prostě žádná moc nechce, eventuálně oni prostě nemají čas na dlouhodobý vztah, což ale většinou je jen dočasné, časem si ten čas určitě najdou. už proto, že i s kamarádama v hospodě se nakonec řeší ženský a to, kdo má s tou svou jaký problémy. kdo nemá žádnou, je prostě tak trochu ze hry...
kdo už zažil fungující partnerský vztah, moc dobře ví, jaké obrovské bonusy s tím přicházejí, jaké nové pocity a stavy člověk prožívá, jak se mu mění myšlení, jak ho to obohacuje. za 7 měsíců, co já mám vztah (byť ted možná v rozpadu :( jsem byl na spoustě míst, kde už předtím roky ne, jelikož bych tam s kamarádama nikdy nešel.
znám dost kluků v mém věku, kteří ještě k holce nepřičuchli a je to na většině z nich znát a to v negativním smyslu. v písničce support lesbiens se zpíváý "jé těžké žíti s tebou, ale bez tebe strádám..." a přesně takhle to funguje. z kluků může časem vyrůst buď osamělý starý mládenec, který je většinou v 50 už úplně mimo a v podstatě blázen neschopný žít s kýmkoliv (má svůj svět, do kterýho si nenechá mluvit, takže už ani jiný než sám být neumí) a nebo druhá možnost, časem kluk najde partnerku na založení rodiny a má s ní děti. pro druhý případ je vždy výhodnější nabrat co nejvíce zkušeností ve věku řekněme 15-25. i proto jsem přesvědčen, že ti, kteří v tomto věku mají stabilní partnerku, jsou na tom lépe a tudíž je hodnotím výš, než ty, co partnerky nemají.
na ženský se furt nadává, ale bez nich normální chlap bejt nechce a zrovna tak to platí i naopak!
1. 1. 2010 17:07:59
antioidipus
neregistrovaný
muž
"já tedy lidi hodně posuzuju podle toho, jestli mají v mém věku (22) nějakého partnera a na ty, co mají, pohlížím s větším respektem" Kristova noho! :-) Tak to se mnou bys nešel ani po jednom chodníku ;-)

napiš nějaká ta místa kdes byl s holkou, kde by si s kamarádama nešel, to mě zaujalo, ať aspoň se dovím o co přicházím...
1. 1. 2010 17:30:03
emu
neregistrovaný
muž
třeba ZOO, u nás v praze petřín a vůbec různé parky ve městě a přírodní zajímavosti v okolí, sem tam i nějaká výstava, v létě lodička na vltavě, ted zase procházka vánoční prahou... ale třeba obecně už to, že holka má nějaký zájmy, nějaký oblíbený činnosti, který si vyzkoušíte díky tomu, že jí poznáte. zrovna tak i ona díky mě vyzkoušela mnoho nového, prostě se obohacujeme vzájemně o nové světy. a další věc je, že se to dělá ve dvou, že se u toho třeba držíte za ruce a že se v určitý okamžik políbíte a řeknete si něco pěknýho.... nevim jak tohle chceš mít s kamarádama :D na sex skutečně stálou holku nepotřebuješ, ale na spoustu jiných věcí ano. btw. znáš někoho, kdo zažil kvalitní vztah a po rozchodu už žádnou holku nechtěl, protože je to akorát přítěž? já znám jen kupy těch, co pořádnej vztah neměli nikdy a pořád vymýšlej konstrukce, jak je to vlastně dobře, protože ty holky jsou hrozný :)
1. 1. 2010 18:00:53
Archeopteryx
neregistrovaný
muž
antioidipus:
Nepleť si hrušky s jablkama. Společenskou prestiž nelze chápat pouze úzce v partě hospodských kamarádů, ale zcela všeobecně, celospolečensky. Společenská aktivita zdaleka není jen pokec s kamarády, na tomto místě to ani neznamená čistě aktivity typu návštěva divadla, večírku apod. ale cokoliv (včetně práce) čím dotyčná osoba vstupuje do sociálních interakcí. Na ten problém úniku zadaných kamarádů lze pohlížet jako na posun do vyšší společnosti. Jinak ovšem určitě sdílím nevoli k takovým jevům, ale to je prostě život. Nelze vinit jenom ženy, významý faktor je i práce. Někdo honí kariéru a kvůli ní zanedbává jiné věci včetně přátel (což je špatně), mnozí se však snaží jen uživit, raději by byli s přáteli, ale nejde to (taky špatně ale holt realita). Když partnerský vztah přeroste v rodinu, tak je to jasné, starostí přibyde a kdo se dal na vojnu, holt musí bojovat. U mladých svobodných, studujících by však nic z toho nemělo znamenat výmluvu. Pokud kluk dlouhodobě preferuje partnerku před kamarády, je to slaboch a podpantoflák co si neumí zjednat pořádek. Partnerka je sice jednoznačně významná a jedinečná osoba v životě dotyčného, ale to neznamená že spolu musí trávit veškerý čas a zanedbávat jiné mezilidské vztahy. To není zdravé. Všichni chlapi by si měli uvědomit, že podlézáním se holce nezavděčí a její zájem neudrží, spíš naopak. Dále že ženy přicházejí a odcházejí, ale kamarádi jsou tu pořád. Mužský kolektiv je pro psychiku chlapa velice důležitý, opět původ v pravěku (tlupa lovců a bojovníků). I v moderní době ve válce muže v extrémních situacích nejvíc podrželo právě kamarádství uvnitř jednotky, nikoli vymývání mozků nějakou přiblblou propagandou. Chce si to v životě uchovat nějakou zdravou vztahovou rovnováhu a nespadat do krajností.

Puberťák klidně může sklízet obdiv i za dlouhodobý vztah, pokud se jedná o holku po které všichni slintají. Jinak samozřejmě obecně platí že více jsou ceněni muži kteří mají více žen, ale opět je nutno brát v úvahu jak kvantitu tak kvalitu. Ten kdo má holek víc ale samé podprůměrné není takový borec jako ten co má jednu, ale kvalitní a atraktivní apod. O dospělém chování u puberťáků se dá jistě polemizovat, proto používám termín rádobydospělé. Oni se často snaží dělat dojem, ale ve skutečnosti se chovají děsně nevyzrále a trapně (což si sami neuvědomují), ale z toho vyrostou (aspoň někteří).

Jestli nevidíš vztahy v pubertě, tak asi vážně chodíš s klapkama na očích. Pravda ovšem že to jsou obvykle takové pseudovztahy, jde spíš o hru, vzájemné poznávání a sbírání zkušeností. Regulérní vztahy opravdu začínají spíš až kolem té dvacítky.

Taky bych s mnohými zadanými kamarády neměnil. Je to ale o tom, jaké partnerky mají. Když se mi holka vzhledem nelíbí, navíc není ani chytrá, ani nemá dobré povahové vlastnosti, kluka akorát využívá a sama je pasivní, to bych nepřál ani nepříteli, natož sobě. Pár takových kterým je co závidět ale taky znám, jsou ovšem v menšině.
1. 1. 2010 18:24:58
Archeopteryx
neregistrovaný
muž
emu:
Poslední věta v tvém příspěvku ze 17:07:59 je velice trefná a zcela pravdivá. Je to opravdu paradox a protiklad, že to nejde ani s holkama ani bez nich.

Ta místa a akce které uvádíš nemusí být nejlepší příklad. Sám to mám vše zažité a prochozené, ovšem ani s holkou, ani s kamarády, ale sólo. Leckdy lepší než se s někým neustále nekonečně dohadovat. Na druhou stranu máš plnou pravdu že ve dvou se to lépe táhne a sdílené zážitky přináší větší uspokojení než samostatné.
1. 1. 2010 18:36:42
Klára
neregistrovaný
muž
Antioidipus se ptá Emu :napiš nějaká ta místa kdes byl s holkou, kde by si s kamarádama nešel, to mě zaujalo, ať aspoň se dovím o co přicházím...

Mně napadlo,že emu by určitě nešel s kamarádama např. do postele nebo do vany,kdežto s holkou jooooo :-))
1. 1. 2010 18:51:44
emu
neregistrovaný
muž
Archeopteryx:
K závěru tvého příspěvku bych upozornil na to, že není vůbec podstatné, jak se tobě líbí partnerka kamaráda, ale jak se ona líbí tomu kamarádovi. podstatné je, že je to jeho volba, že s ní je, možná časem přijde na to, že to byla hloupost, ale zůstane mu zkušenost.
se vztahovou rovnováhou pochopitelně souhlas, nicméně to není v žádném rozporu s úbytkem kontaktu s kamarádama. pokud začneš mít vztah, tak přirozeně na něj musíš najít nějaký čas. aby mohl věnovat čas nové činnosti, je třeba ho jinde sebrat, protože den má stále jen 24 hodin. logicky tedy ubereš i část z času, který trávíš s kamarádama. najít tu správnou míru, už je ootázka povahy, osobních postojů a spousty dalších faktorů. život je prostě o kompromisech, nejen vůči ostatním, ale i vůči sobě.
1. 1. 2010 19:03:21
emu
neregistrovaný
muž
klára: to s tou postelí a vanou je však irelevantní, protože to lze při jistém umu provozovat s holkou bez dlouhodobého vztahu, záměrně jsem chtěl jít dál než k sexu :)
1. 1. 2010 19:05:12
Jirka
neregistrovaný
muž
klára:
Ve starověkém řecku byl prý intimní vztah mezi muži vysoce ceněn a stal se námětem mnoha romantických příběhů a básní :-D

Holt jiná doba. I když na druhou stranu, když má někdo někoho opravdu rád :-P
1. 1. 2010 19:14:32
Klára
neregistrovaný
muž
to Emu
podstata mého příspěvku je zcela jasná,uvedla jsem místa,kam by snad heterosexuálně zaměření muži určitě nešli "skotačit" se svými mužskými kamarády. Teda aspoň ti heterouši,které znám já:-)
Podala jsem na konkrétní otázku,konkrétní odpověď:-)
1. 1. 2010 19:27:36
netto
svůdník
muž
:)
buchtar10: Ad Mystery byl panic do 21 - Zajímavá věc, tohle jsem nevěděl. Takže celý pick-up je vlastně variace na téma "kterak nouze naučila Dalibora housti" ? :)

antioidipus: Ad 47letý panic - Ano, člověka trošku uklidní, když si uvědomí, že mnozí jsou na tom hůř. Ale z vlastní zkušenosti považuju za klíčové uvědomit si hlavně to, že to v čem se momentálně plácám není nezvratný osud a blablabla, ale že je v mých silách to změnit. Takže koukat spíš nahoru a špekulovat jak se tam dostat. Souhlasím, že být v 21 panicem není žádná katastrofa.

emu: S většinou doporučení bych celkem souhlasil, až na ty opilejší holky na diskotéce.

Moon a myslím všechny následující příspěvky: Moc krásná akademická debata:)

Moje rada: Choď mezi lidi, poznávej nové přátele, nebo se dej do nějakého spolku kde budeš rozvíjet svoje zájmy. Čím víc lidí poznáš, tím větší bude pravděpodobnost, že mezi nimi bude slečna pro tebe.

Co třeba Klub českých turistů?

Take it easy:)
1. 1. 2010 19:29:19
Archeopteryx
neregistrovaný
muž
emu:
Samozřejmě, pokud mu to tak vyhovuje, jeho věc. Se vzhledem je to diskutabilní, kamarád může mít rozdílný vkus, pokud je ale holka evidentně slepice, tak to je celkem univerzální a divím se že to kamarád neprokoukne a nechá si líbit, ale jeho boj a mně nepřísluší do toho zasahovat.

Taky souhlas, je zřejmé že když má člověk víc závazků a aktivit, jeho pozornost se zákonitě roztříští a nelze všechno stíhat na 100%. Samozřejmě je to o prioritách a kompromisech.
1. 1. 2010 19:30:15
antioidipus
neregistrovaný
muž
Archeopteryx
Ty píšeš vždycky tak komplikované příspěvky, že nevím co si mám z toho vybrat, na kterou část první odpovědět. Jako v podstatě s tebou souhlasím, dokonce se mi zdá že máme stejný názor. jenomže ne ve všem. Ano, člověk se nemá stát podpantoflákem. K tomu bych ještě rád dodal, že jakási výmluva, že člověk nemá kvůli hoky čas na své kamarády, je z devadesáti procent lživá. Protože dvě hodiny týdně nebo dvoutýdně na kamarády si udělá opravdu každý, kdo nepracuje 15 hodin denně, o tom žádná. Ale jinak v podstatě tvrdíme oba totéž - holka zvyšuje společenký kredit jen tehdy , když sama je kvalitní, když sama za něco stojí. Netřeba asi zdůrazňovat že takových je jako šafránu.
1. 1. 2010 23:26:24
Archeopteryx
neregistrovaný
muž
antioidipus:
Nápodobně, komplikovanost tvých příspěvků mně nutí psát neméně komplikované odpovědi :-)
1. 1. 2010 23:41:08
Pato
neregistrovaný
muž
Moje sklamani ze holkou
Tak co si ja mislim o holkach mnel sem svoji hoklu naj milejsi holka miluju ji a je přislo sklamani s tou holkou sem bil 4 roki vkuse spolu mneli sme aji nake problemi bilo to takle gdis holka us ty ne duvjeřuje je to fakt smutne tu hoklu milujes aji dibi bilo co koliv na svete ji neopustym ale problem je taki ta holka mi uš nevjeři nicemu co ji reknu je mi 21 roku a sem upřimni kluk nikom nic sem ne udelal nikomu sem ne ubližil bil sem stou holkou štasni fak moc as přislo den di jela do anglije a nasla si druhiho hkluka pakistana a milujeho ja ji tes miluju ale nevim co mam delat ta holka.mi znicila celi život co sem si fak štasne užival jeto fak smutny proto us holkam ne duvjeřuju fak hledam tu spravnou ženu co sni zustanu na pořad a budu sni štasni aji dibi bilo co ale ta holka este ne přišla do mojho života tak toto je muj nazor co si mislim a co přeživam tet mometalne dnes a neda seto skoncit jeto jako past :'(
31. 5. 2017 21:28:30
mišpulin
neregistrovaný
muž
pateik
9. 11. 2017 20:39:34
 |<< | < | 1 | 2 | 

Sledování diskuse

Sledování diskuse je dostupné pouze registrovaným uživatelům. Pro jeho použití se prosím registrujte nebo přihlaste.

Zaslat příspěvek jako přihlášený uživatel, případně se registrujte
:-/ :'( :-| :-( :-o :-D :-) :-P ;-)
tučněkurzívoupodtrženě
Upozornění
Před vložením svého komentáře se ujistěte, že neobsahuje hrubé narážky, vulgarismy, spamy, není napsaný velkými písmeny, nevzbuzuje podezření z porušení zákona či není lživý. Svadeni.cz poskytuje prostor pouze konstruktivním komentářům. Pokud bude Váš komentář v rozporu s Pravidly diskuze, bude smazán. Při opětovném porušování Pravidel Vám bude zablokován přístup na stránky.
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2018 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak