Svadeni.cz | Jak podělat začátek slibné známosti | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop
muž

Jak podělat začátek slibné známosti

Ahoj Páni,
Chci se s vámi podělit o moje zkušenosti jak podělat slibně se vyvíjející známost a požádat zkušenější o analýzu, co všechno bylo špatně.
Takže, seznámil jsem se v baru s holkou, jen pár minut pokec a tel. číslo, pak proběhlo hezké první rande a následovalo druhé cca za 5 dní.
Druhé rande vyšlo výborně, nejdřív restaurace, pak procházka za ruce, líbání, odvoz domů autem, dlouhé líbaní v autě před domem.
Po rande hezké SMS z její strany.
Na další rande za cca 2 dny jsem šel plný optimismu, ale byla trošku sprška. Jen letmá pusa na tvář a ze začátku moc nereagovala na nějaké intimnější pokusy (chycení za ruku atd). Moc jsme si mezi druhým a třetím rande nepsali, v podstatě jen domluva na další. Byl jsem z toho trošku vykolejený a ikdyž pak zase proběhlo líbání atd. úplně dobrý pocit jsem z toho neměl, ale asi zbytečně. Za dva dny byly Vánoce a my se viděli cca za týden od třetího rande. Mezitím jsme si vyměňovali několik zpráv za den, často psala ona, nějak jsem ji neuháněl, spíš jsem se snažil držet zpátky a další termín rande jsem nechal na ní.
Čtvrté rande: začátek super, dlouhý polibek, objetí atd. Pak jsme šli bruslit, držení za ruce, líbání, kecání atd. Pak do baru na drink. Po cestě domů se ke mně sama tulila atd.
Domluvili jsme se, že by jsme druhý den večer zašli do kina. Takže druhý den píšu jestli půjdeme, ona se omluvila, že je unavená. Byla od rána do večera v práci a ráno zase hodně brzy vstávala, takže celkem pochopitelné. Ptala se jaký jsem měl den a tak... ale zdálo se mi že už to není úplně ono.
Další den byl Silvestr. Chtěl jsem ji původně někam pozvat, ale po zrušení kina mi to přišlo trošku jako vtírání, takže jsem to neudělal a jen jsem sondoval situaci. Opět byla do večera v práci, takže jen píšu jak se vyspala a co má večer v plánu. Ona, že by byla nejradši doma, ale slíbila kolegyním, že po práci půjdou spolu. Pak jsem trochu zaflirtoval a zavtipkoval po SMS, na což se podle reakce chytla a ještě mi sama poslala několika zpráv. No a pak už to šlo celé do kytek :D Takže večer ji píšu jestli půjdou do města, ona že asi ano, já odpovídám, že my asi taky, tak na sebe třeba narazíme. Bez reakce. Po půlnoci jí volám s tím, že jí popřeju do Nového roku, nezvedá, posílám teda aspoň SMS s přáním. Bez odpovědi. Alkohol sehrál svou roli, takže jsem trochu ztratil soudnost :)
Druhý den píšu jak to zvládla, ona že je vyřízená a omlouvá se, že si všimla mého volání a sms až teď (blbost, telefon má pořád v kapse). Já jsem se už jen optal jestli bude ležet celý den, nebo se pak potkáme a ona za pár hodin, že je fakt vyřízená a večer má noční.
To jsem si teda přeložil jako definitivní konec a utnul kontakt.
Trošku jsem se rozepsal, ale jednak jsem se potřeboval anonymně vykecat, protože tahle holka mě vážně mrzí.
Hlavně jsem ale chtěl poprosit zkušené svůdníky o hlubší analýzu chyb. Bylo to zabité už po čtvrtém rande, nebo jsem to podělal až tím Silvestrem? Kdy to šlo ještě zachránit a kdy už bylo pozdě? Poslední dobou mi uteklo pár slibně se rozvíjejících známostí a já jsem z toho už trochu zdeptaný. Myslím že dřív se mi to nestávalo :)
Díky za vaše reakce.
Vložil Pepe | Datum: 3. 1. 2018 19:35:42 | Odpovědí: 7 | Poslední příslěvek: 13. 1. 2018 19:27:43
Autor Text příspěvku Datum
ax
svůdník
ax
Tvl., čtyři (!) "rande", líbání, tulení, a jinak NIC??? Kolik vám je, 13??? S tím, jak to popisuješ, už to druhé rande mělo skončit v posteli... natož čtvrté :-D
3. 1. 2018 21:23:03
Pepe
svůdník
muž
To byl taky plán od druhýho rande. Bohužel to nebylo logisticky úplně možný :) Každopádně bych neřekl, že to byl důvod konce, ale nevím no :-D
3. 1. 2018 21:35:24
ax
svůdník
ax
Mohl to být ale důvod, který z těch všech ostatních rozhodl, a tipoval bych, že byl, vsadil bych si na to. To, že s holkou skončíš v posteli tě prostě posune hodně daleko, a pokud pro ni nejsi v té posteli úplné dřevo, velmi tím zmenšíš pravděpodobnost, že dostaneš košem. Prostě to pak už holka bere jako jiný level. Z tohoto důvodu je dobré mít vždycky nějaký "plán B", kam zapadnout, když se to vyvíjí dobře. Štěstí přeje připraveným ;-)
3. 1. 2018 21:54:25
Pepe
svůdník
muž
No když si to vezmu zpětně tak máš nejspíš pravdu. Člověk si říká že by z toho mohl být i fajn vztah, že úplně zapomene spěchat na sex :-(
3. 1. 2018 22:10:24
Moon
svůdník
moon
Tak zpětná analýza už asi stejně smysl nemá, protože tohle už stejně nezměníš.

Tu čtvtou jsi měl krásně rozjetou, to byla příležitost. Nic si z toho ale nedělej, tohle se stává nebo stalo každému. Příště víš. ;-)
4. 1. 2018 20:23:46
radim
neregistrovaný
muž
Proč jsi utnul kontakt? To je přece blbost. Když ji chci, tak do toho jdu po hlavě a naplno. Klidně až do chvíle, kdy mi narovinu řekne, že mě nechce. Utnout to dřív je hloupé.
13. 1. 2018 17:51:19
Moon
svůdník
moon
Protože žena Ti málokdy řekne narovinu "nechci Tě", ale použije k tomu nepřímou cestu a vymluví se, typicky na přítele, na čas, na práci, až naprší a uschne....
A tak nějak doufá, že to pochopíš. ;-)

Pak nastává takový ten paradox, kdy dlouhodobě dobýváš ženu a ono stále nic a nic.
13. 1. 2018 19:27:43

Sledování diskuse

Sledování diskuse je dostupné pouze registrovaným uživatelům. Pro jeho použití se prosím registrujte nebo přihlaste.

Zaslat příspěvek jako přihlášený uživatel, případně se registrujte
:-/ :'( :-| :-( :-o :-D :-) :-P ;-)
tučněkurzívoupodtrženě
Upozornění
Před vložením svého komentáře se ujistěte, že neobsahuje hrubé narážky, vulgarismy, spamy, není napsaný velkými písmeny, nevzbuzuje podezření z porušení zákona či není lživý. Svadeni.cz poskytuje prostor pouze konstruktivním komentářům. Pokud bude Váš komentář v rozporu s Pravidly diskuze, bude smazán. Při opětovném porušování Pravidel Vám bude zablokován přístup na stránky.
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2018 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak