Svadeni.cz | Zapomeňte na dlouhodobé plány | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop

Zapomeňte na dlouhodobé plány

Je to paradox, ale ve vztahu byste neměli plánovat příliš dopředu, pokud na to ještě není ten správný čas. Pakliže plánujete společnou budoucnost a ženě tyto plány říkáte, vystavujete se poměrně značnému riziku, že vás dotyčná opustí.

Ve vztazích existuje spousta paradoxů, které jsou vyvolány rozdílem mezi uvažováním muže a ženy. Jedním poměrně zásadním je postoj k plánování. Muži si rádi představují a plánují společnou budoucnost. Ženy oproti tomu žijí spíše tím, co v tuto chvíli cítí. Neplánují si rok či celý život dopředu, je to proti jejich přirozenosti. Na druhou stranu, ženy rády poslouchají plány, které jim muž se zaujetím vysvětluje.

Mladé ženy nemají potřebu samy příliš plánovat. Tuto práci přenechávají své rodině či lidem ve svém okolí. Samy většinou mají představu o jednom bodě ve svém životě, a to kdy chtějí mít první dítě. I tak je ale tento bod dost mlhavý, často ho umísťují přibližně dva roky po dokončení studií bez ohledu na to, co vlastně vystudují, a kolik jim tou dobou bude let. A upřímně řečeno, rozhodně neplatí, že by toto jejich rozhodnutí bylo nějakým způsobem závazné. Pokud dotyčná není dostatečně cílevědomá, rozhodnutí mít či nemít dítě nakonec padne za úplně jiných okolností.

Oproti tomu, muži mají tendenci plánovat a vysnít si téměř vše od prvního společného rande, přes první polibek a sex, až dokonce po společné stáří. Ženy rády slyší, když muž plánuje. Vidí, že má nějaký cíl, a to jim velmi imponuje. Většina žen první polovinu svého života hledá svojí identitu a sebepotvrzení. Tím, že muž plánuje, dává ženě najevo, že na rozdíl od ní zná svoji pozici a bude se jí snažit dosáhnout.

Problém nastává, když se muž rozhodne plánovat oběma společnou budoucnost a tento svůj plán ženě nadšeně sdělí. Ona ví, že si muž půjde za svým cílem, ale ona ne. Je to proti její přirozenosti. Pokud pro ni bude muž přitažlivý a cílevědomý, bude s ním. Ale nebude s ním kvůli tomu, že si vymyslel společnou budoucnost a začal na ni pracovat.

Jsem tvá na celý život!Uvědomme si jednu věc. Pro udržení erotického náboje ve vztahu je důležitá nejistota. Přitahuje nás, když nevíme, co přesně můžeme čekat. To, co detailně známe, přece nemá cenu dále zkoumat, to nás nebaví a nepřitahuje. A co se stane, když muž poví ženě společné plány na dalších 10 let? Říká jí mimo jiné, že se dalších deset let nemusí bát, že by jí opustil. Nejistota padá, vzrušení také, přitažlivost jakbysmet.

Toto si můžete dovolit pouze v případě, že máte jistotu, že žena s vámi není už pouze kvůli přitažlivosti, že má touhu se s vámi usadit. Čili pokud žena čeká vaše dítě nebo plánujete svatbu, můžete si nastínit stavbu rodinného domku, jehož realizaci si vezmete hypotéku. Pokud již žena dospěla do této fáze, udržíte si jí. Jenže to nebude dříve než ve 26 letech, kdy končí psychický vývoj. Některé ženy dokonce do této fáze nedospějí nikdy.

Ona a její matka

Zda již žena dokáže dlouhodobě plánovat, lze poznat na jejím vztahu s matkou. Většina žen s ní má velmi intimní vztah. Matka vaší přítelkyně určuje její život, i když to na první pohled nemusí být vidět. To ona za ní plánuje minimálně do dokončení střední školy, mnohdy i později. To ona jí pomáhá prakticky se vším od výběru oblečení po výběr partnera.

Pokud má vaše přítelkyně těsný vztah se svojí matkou, eventuálně s ní ještě bydlí, nemá cenu pokoušet se o jakékoli plány na více než několik týdnů dopředu. Pravděpodobnost zrušení ze strany ženy je zkrátka příliš vysoká.

Jinak je to se ženami, které bydlí osamoceně, popřípadě přímo s vámi, a matku navštěvují pouze sporadicky. S takovou si můžete i naplánovat letní dovolenou ještě v zimě, abyste se dostali na lepší cenu, aniž by byla vysoká šance, že zájezd budete muset za pár měsíců zrušit.

Většina žen se zkrátka učí plánovat až v době, kdy nebydlí s matkou, některé až když mají dítě. A pak jsou tu ty, které se to nenaučí celý život a jen se diví, že jim nikdy nic nevychází.

Shrnutí

Chcete-li si ušetřit spoustu starostí, neplánujte s mladou ženou, která nejlépe ještě bydlí u rodičů, věci příliš dopředu. Pokud již tu tendenci máte, alespoň jí tyto společné plány neříkejte. Většina žen má ráda překvapení. Například o výletech nepotřebuje vědět více než den dva dopředu, pokud si na to nemusí vzít volno.

A už vůbec nedělejte to, že byste plánovali společnou budoucnost s ženou, jejichž láskou k vám si nejste jisti. Prakticky každá mladá žena, s kterou jsem mluvil, má s tímto zkušenosti, a vždy to skončilo zlomeným srdcem kluka z její strany. Ve vlastním zájmu to nedělejte. Je to zabiják vzrušení a koneckonců i vztahů.

Na úplný závěr uvedu jednoduchý přehled, jak moc můžete s ženou plánovat, abyste měli vysokou pravděpodobnost, že vám vaše plány vyjdou.

 • s ženou jste nespali -> plánujte maximálně další schůzku
 • s ženou jste spali, ale ještě vám neřekla, že vás miluje -> plánujte maximálně týden dopředu či do další schůzky
 • s ženou jste spali, miluje vás, bydlí u rodičů -> plánujte maximálně několik týdnů dopředu
 • s ženou jste spali, miluje vás, bydlí sama nebo s vámi -> plánujte maximálně půl roku dopředu
 • jste zasnoubení -> plánujte svatbu, období po ní (například dovolenou)
 • jste manželé, popřípadě s dětmi -> můžete plánovat i na pár let dopředu, pokud na to máte ještě chuť

Tento přehled se týká pouze společných plánů, svůj osobní život samozřejmě plánujte libovolně dopředu. A nebojte se ženě své osobní plány říkat, jak jsem už výše zmínil, je to pro ni velmi přitažlivé.

Související články...

  reklama
  Feromony vám zaručí úspěch nejen u ...
  Víte, že existují parfémy, díky kterým po vás ženy budou doslova šílet? Mnozí muži už je běžně používají a ostatní na jejich úspěch jen zírají s otevřenou pusou. Feromony mají ...

  Seznamte se s feromony
  Víte, že existují parfémy, díky nímž se můžete stát neodolatelnými pro opačné pohlaví? Někteří lidé je běžně používají. Ostatní pak na jejich úspěch zírají s ...

  Investice ve vztahu
  Partnerský vztah je ve své podstatě souhrnem investic. Vzdáváme se své svobody a dáváme partnerce spoustu materiální či psychické podpory. Neděláme to samozřejmě ze své dobré vůle, na oplátku ...

  Udržte si ji
  Prvotní zamilovanost se ženou jednoho dne pomine a vaše výjimečné chvilky se mohou lehce změnit v šeď všedních dnů. Pokud chcete zvýšit šance na uchování vašeho vztahu i po pominutí období ...

96%
PŘEDCHOZÍ  PŘEDCHOZÍDALŠÍ  DALŠÍ
Počet komentářů: 3 (poslední ze dne 5. 7. 2011 19:16:23)
posledni komentare  "Zapomeňte na dlouhodobé plány"
adams 02.07.2011 09:19
Re: 02.07.2011 17:16
Hunter 05.07.2011 19:16
Číst vybrané  |  Číst všechny  |  Přidat názor
nejlepsi clanky
Šest velkých chyb při svádění

V tomto článku se budeme zabývat šesti zásadními chybami v procesu seznamování. Tyto chyby jsou ...
dots
Na co ženy myslí při sexu

Také občas přemýšlíte, co se asi honí v hlavě té usměvavé krásce ze zadní ...
dots
Balení na ulici (40)

Lucka, 20 let, Studentka Další video s Kubou v hlavní roli. V létě jsme byli s Kubou v knihovně a cestou na tramvaj (v ...
dots
nejlepsi videa
play
Lenka: Na ulici telefon nedávám

Shlédnuto: x | Komentářů: 8
dots
play
Důvěrně (4) Seznamování

Shlédnuto: x | Komentářů: 17
dots
play
Martina: Jsem v sexu pro každou špatnost

Shlédnuto: x | Komentářů: 10
dots
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2018 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak