Svadeni.cz | Usmiřte trucující přítelkyni | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop

Usmiřte trucující přítelkyni

Sbalili jste skvělou holku a všechno vám relativně klape. Jen kdyby se vaše přítelkyně tolik neurážela. Trochu se nepohodnete a pak přijde několik nesnesitelných hodin. Nedělejte si se života zbytečné peklo, uraženou přítelkyni můžete získat zpět poměrně jednoduše. A rozhodně se při tom nemusíte vžívat do role obětního beránka, ani otevírat peněženku, jak si někteří myslí.

Zrovna se mi naskytl krásný obrázek. Ve vlaku naproti mě sedí pár, muž kolem třiceti a přibližně dvacetiletá trucující přítelkyně. Muž je do ní viditelně zamilovaný, snaží se jí utěšit a rozptýlit. Žena sice chvilku nechá, ale vzápětí se od něj opět odtáhne. Trucuje. Muž se jí snaží utěšovat, ale zdá se, že bez výsledku. Po chvilce to vzdává a stejně jako ona se odtáhne a založí si ruce.

Přiznám se, že nevím, proč žena trucuje. Ale téměř jistě vím, jak to dopadne. Buď bude nakonec po jejím, bude jí nabídnuta nějaká „kompenzace“, případně se její emoce časem ustálí, nicméně muži zůstane vroubek, který se brzy projeví při nějaké hádce. Ženy jsou obecně hodně urážlivé. Ale téměř výhradně vůči mužům, kterých si neváží. I když můžete mít přítelkyni se sklonem k urážení, automaticky to neznamená, že to bude dělat i s vámi. Ne, pokud vás respektuje. Ukážu vám, jak se s ženskou urážlivostí vyrovnat a jak reagovat.

Od začátku mějte na paměti, že ke vzniku jakékoli hádky či urážky jsou potřeba dva lidé, tedy vy a vaše partnerka. Málokterá žena se urazí jen proto, že má zrovna trucující náladu. I když i takové se najdou. Mnohem častěji je ale současný stav výsledkem dlouhodobějšího vývoje. Žena chce něco, co od vás nedostává, případně se cítí z nějakého důvodu nepohodlně.

V takové situaci většina mužů udělá chybu a začne vše zlehčovat. Ženy nejsou malé děti, nechtějí a ani nepotřebují vaše chlácholení. Mimo to tímto způsobem řešíte následek, nikoli vznik problému. Proto zapomeňte na její utěšování a místo toho se jí snažte rozmluvit.

1. Vysvětlete jí vaše stanovisko

Předpokládejte, že situace je nyní podobná jako u páru ve vlaku zmíněného výše. Vaším prvním krokem bude přestat ženu utěšovat a místo toho jí vysvětlit vaše stanovisko, abyste ji rozmluvili. Čili dotkněte se ji, dejte jí ruku na rameno či stehno, to nechám na vás, a klidně hovořte.

U páru z vlaku mohla být předmětem sporu mužova kolegyně z práce, která mu nyní neustále volala kvůli firemnímu večírku. Žena na tuto kolegyni žárlí. Muž se tedy ženy dotkne a spustí: „Dobře, Moni, chápu, že ti vadí, jak mi neustále ta ženská volá. Ale já to zkrátka musím vyřídit, jsem za to zodpovědný. Mrzí mě, že ti to ubližuje a nevím, jak to napravit.“

Ještě dodám jednu poznámku: Pokud opravdu nevíte, proč vaše přítelkyně trucuje, nebojte se jí jemně zeptat: „Lásko, mrzí mě, že jsi naštvaná. Ale já opravdu nevím, co jsem provedl. Rád bych to s tebou vyřešil, ale to potřebuju vědět, co ti vadí.“

A teď si mě udobři...

2. Nechte jí vyjádřit její stanovisko a emoce

Vaše promluva bude mít na ženu nějaký efekt. Pokud opravdu řeknete, že vás mrzí stávající stav a chtěli byste jej napravit, žena většinou pookřeje. Pakliže se to nestane, nerespektuje vás.

Jestliže situace ženu opravdu vzala, dočkáte se trochu zmatené odpovědi. Přítelkyně vám bude chtít říct, co ji trápí, a zároveň vám zprostředkovat své emoce. To vůbec nevadí, snažte se z jejích slov zjistit, co jí přesně vadí.

Žena z vlaku nyní chvíli mlčí, po chvilce spustí: „Nevím, proč nemůžeme mít chvíli pro sebe. Jsi pořád v práci, a když už bychom měli být spolu, tak ti pořád volá ta ***** (...) To nemůžeme mít aspoň jeden den jenom pro nás?“

Tady je vidět, že žena žárlí na čas, který věnujete někomu jinému. Nyní je na vás, abyste zhodnotili, zda je situace opravdu taková, jakou ji přítelkyně popisuje. Některé mají ve zvyku trochu přehánět, jindy neuškodí, když si i vy posypete hlavu popelem. V každém případě následuje třetí krok.

3. Řekněte jí, že ji chápete

I kdyby vám žena říkala totální nesmysly a nepravdy, je vždy lepší, říci, že ji chápete. Chápete totiž její emoční rozpoložení, argumentaci nemusíte. Hned vzápětí ji obejměte. Ona pravděpodobně bude pokračovat a říkat vám další věci, které jí vadí. To je v pořádku.

4. Navrhněte jí řešení

Poslední krok spočívá v navržení řešení. Hodně záleží na vás, zda uznáte oprávněnost výhrad. Nejlepší variantou je bezesporu takový kompromis, kterým si vy nesvážete ruce, a zároveň žena pocítí, že její námitky nevyšumí do prázdna.

Předpokládejme nyní, že se ve vlaku již proběhla celá debata a nyní se muže chystá k návrhu řešení: „Dobře, Moni. Asi jsem to teďka s tou prací dost přeháněl. Řeknu Sylvě, ať mi nevolá a pošle mi místo toho mail. Zítra si vypnu telefon a celý den budeme trávit spolu. Co ty na to?“

Teď už žena nebude trucovat. Ba co víc, možná vám dokonce sama nabídne, abyste nedělal až tak velký ústupek. V každém případě je situace vyřešená. A to s mnohem menšími následky, než kdybyste čekali, až ona nálada ženu přejde.

Vybudujte si respekt

V článku jsem několikrát zmínil, že tento postup je účinný pouze tehdy, když k vám žena chová respekt. To znamená, že si vás váží. Nemusíte kvůli tomu být starší, vydělávat víc či být „lepší“ než ona, ale především se musíte chovat k ní tak, že přítelkyně bude znát své hranice. Jednoduše řečeno, žena musí vědět, že kvůli ní neuděláte první poslední, ale jen to, co sami chcete udělat. Na druhou stranu byste pro ni měli dělat tolik, aby si nepřipadala ve vztahu odstrčená. Je to opravdu těžké najít správnou míru, nicméně čím víc zkušeností ve vztahu budete mít, tím snadněji ji najdete.

Ono to hodně souvisí i s balením žen, ta provázanost zkrátka existuje. Ale to už by bylo na jiný článek.

A jak dopadla situace ve vlaku? Přiznám se, že nevím. Když jsem sepsal druhý odstavec tohoto článku a muž stále trucoval kvůli trucující přítelkyni, přesedl jsem si do jiného kupé. Ti dva viditelně potřebovali soukromí a mně se pod vlivem takto negativní energie opravdu špatně tvoří...

Související články...

  Sladká vůně feromonů
  Stále více lidí se nás ptá, jak feromony ze Svadeni.cz vnímat. Názory se různí, a proto jsme udělali analýzu a test v terénu.

  Dvě úrovně partnerské komunikace
  Během života ve vztahu postupně zjistíme, že některé věci není potřeba vyslovovat nahlas, aby je žena věděla. A stejně tak i my víme věci, které žena nemusela vyslovit. Je to tím, že existují dvě úrovně partnerské ...

  Vyzrajte na partnerské výčitky
  Nikdo z nás není dokonalý. Naopak, máme dokonce mnoho vlastností, které mohou našemu okolí vadit. V těsnějším vztahu či společné domácnosti bude naším největším kritikem partner. ...

97%
PŘEDCHOZÍ  PŘEDCHOZÍDALŠÍ  DALŠÍ
Počet komentářů: 10 (poslední ze dne 26. 6. 2012 9:31:45)
posledni komentare  "Usmiřte trucující přítelkyni"
Reaper 11.06.2012 11:53
Re: 11.06.2012 13:02
Sním, či bdím? ypsarion 12.06.2012 11:46
Re: Sním, či bdím? 12.06.2012 13:36
Re: Re: Sním, či bdím? ypsarion 12.06.2012 20:20
Re: Re: Re: Sním, či bdím? 12.06.2012 21:25
Re: Re: Re: Re: Sním, či bdím? ypsarion 12.06.2012 22:06
Re: Re: Re: Re: Re: Sním, či bdím? 13.06.2012 10:50
Re: Sním, či bdím? Alyx 20.06.2012 09:53
Pravda Tomáš 26.06.2012 09:31
Číst vybrané  |  Číst všechny  |  Přidat názor
nejlepsi clanky
Šest velkých chyb při svádění

V tomto článku se budeme zabývat šesti zásadními chybami v procesu seznamování. Tyto chyby jsou ...
dots
Na co ženy myslí při sexu

Také občas přemýšlíte, co se asi honí v hlavě té usměvavé krásce ze zadní ...
dots
Balení na ulici (40)

Lucka, 20 let, Studentka Další video s Kubou v hlavní roli. V létě jsme byli s Kubou v knihovně a cestou na tramvaj (v ...
dots
nejlepsi videa
play
Lenka: Na ulici telefon nedávám

Shlédnuto: x | Komentářů: 8
dots
play
Důvěrně (4) Seznamování

Shlédnuto: x | Komentářů: 17
dots
play
Martina: Jsem v sexu pro každou špatnost

Shlédnuto: x | Komentářů: 10
dots
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2018 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak