Svadeni.cz | Udržte si ji | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop

Udržte si ji

Prvotní zamilovanost se ženou jednoho dne pomine a vaše výjimečné chvilky se mohou lehce změnit v šeď všedních dnů. Pokud chcete zvýšit šance na uchování vašeho vztahu i po pominutí období zamilovanosti, dodržujte několik pravidel.

Spousta vztahů ztroskotá na tom, že partneři se navzájem agresivně přivlastňují, předstírají nezájem nebo si nedůvěřují. Buďte chytřejší. Existují základní pravidla, která vám pomohou být s partnerkou šťastní. Pokud je vy i ona budete dodržovat, můžete vztah udržet velmi dlouho, přestože jste doteď nemuseli mít vůbec žádné zkušenosti.

1. Buďte na sebe milí a usmívejte se na sebe

Všichni máme nějaké chyby. Od partnera očekáváme, že tyto chyby bude tolerovat. Proto ke své přítelkyni přistupujte až na výjimky pozitivně. Má-li nějaké chyby, zkuste jí je pomoci vyřešit a pracovat na nich. Mile a s úsměvem. Tedy, pokud například partnerka v posledních dnech přibrala, nekritizujte ji za to hned. Spíše jí jemně naznačte, že by mohla začít více sportovat. V žádném případě se nesnažte podlomit její sebedůvěru, to se špatně snáší.

2. Buďte vtipní

Od vztahu mimo jiné očekáváme, že nám s naším partnerem bude dobře. K tomu je výborné občas říci něco, čemu se ten druhý zasměje. Když už nemáte nějakou vtipnou poznámku po ruce, můžete jí alespoň trochu polechtat.

3. Udržujte fyzické spojení

Držení za ruce, mazlení či sex ke vztahu neodmyslitelně patří. Něžné doteky zlepšují náladu a komunikaci. Výborné je i dotýkat se partnerky, pokud řešíte nějakou neshodu. Pokud jí budete během výměny názorů hladit po vlasech či drbat na zádech, hned se vám všechno bude řešit lépe.

Doteky je nejlépe zapojit do každodenní komunikace s partnerkou. Právě ony jsou pro ni jedním z hlavních podvědomých ujištění o vaší lásce. A stejně tak, pokud se partnerka dotýká vás, je vám to příjemné a přemýšlíte pozitivněji.

Držím si ji!4. Nebojte se omlouvat a omluvy přijímat

Když už uděláte nějakou chybu, je vhodné se za ni partnerce omluvit. Dáte tak najevo, že si své přítelkyně vážíte a nejste bezohledný. Stejně tak, pokud se partnerka bude omlouvat vám, poslouchejte ji a neskákejte jí do řeči. Na většinu provinění je nejlepší reagovat pozitivně a hodit je za hlavu.

5. Buďte často v kontaktu

Máte-li možnost a nic důležitého na práci, buďte s partnerkou. Jestli to nejde, aspoň jí každý den pište či volejte. Ženy potřebují být ujištěné, že na ně často myslíte, proto roli telefonu nepodceňujte. Nezapomínejte ženě občas dávat i nějaký ten kompliment, aby si stále připadala krásná.

Když jste spolu, můžete mluvit v podstatě o čemkoli. Můžete jí vyprávět své zážitky a prožitky, své plány do budoucna či cokoli jiného. Jakmile vám témata k hovoru dojdou, můžete komentovat okolní dění nebo vzpomínat na starší krásné zážitky s partnerkou.

Nebojte se ženě svěřovat i se svými starostmi. Kromě vaší partnerky v posteli je to také vaším nejbližším přítelem. Ráda vám poskytne oporu v nejrůznějších situacích.

6. Pěstujte partnerské rituály

Každý partnerský pár je spojení dvou originálních osob. Během té doby, co jste spolu, postupně vznikne několik rituálů, které znáte jen vy dva, a které vás odlišují od ostatních lidí. Takovým rituálem může být v podstatě cokoli. Od slovních hříček po specifický soubor činností či koníčky. Udržujte tyto rituály. Máte je rádi oba a díky nim partnerka neustále ví, že je s tím pravým.

7. Posouvejte své hranice

Určitě existuje spousta věcí, které byste v životě z nějakého důvodu neudělali. Někdo se bojí horských drah, jiný pavouků. V partnerském svazku máte jedinečnou možnost posouvat své hranice a dělat věci, na které byste si sami netroufli. Milující partnerka vás totiž vždy podpoří. A vy zase na oplátku jí.

8. Hlídejte si vyrovnanost investic

Vztah je v podstatě investice. Něco partnerce dáváme a něco od ní naopak očekáváme. Má-li být vztah šťastný a zdravý, měly by být investice vyrovnané. Co si pod tím představit? Jednoduše neádejte partnerku o něco, co byste pro ni vy sami neudělali. A nedávejte jí nic, co by ona pravděpodobně nedala vám. Každý z nás ale má rád něco jiného, takže je zcela normální, že něčeho dává partnerka víc vám a něčeho jiného vy jí. Třeba jí můžete často psychicky podporovat a ona vás za to na oplátku nikdy neodmítne v posteli, i když nemá náladu.

9. Nebuďte na partnerce závislí

Udržujte si vlastní nezávislost. Jakmile se místo partnera stanete pro ženu břímě, dlouho s vámi nebude. Finanční (musí na vás vydělávat), citová (udržujete vztah pouze s ní, nemáte kamarády), ale i sexuální (víte, že by vás žádná jiná nechtěla) závislost likvidují vztah.

10. Mějte svůj život

Mějte své kamarády, svoji práci, své koníčky a další věci, které děláte bez partnerky. Zvláště pokud s ní bydlíte, vás samostatné činnosti ušetří ponorkové nemoci.

Související články...

  testovane
  Konec zapáchajících nohou
  Také se vám stává, že si vyzujete nohy z bot a najednou ucítíte velmi nepříjemný zápach? Člověk si pak nemůže ani ulevit a vyzout se ve vlaku či někde u stolu. Mohou za to bakterie, které se na noze hromadí během ...

  testovane
  Androvita: Silná ženská zbraň
  Zatímco muži se snaží balit, ženy používají vábničky, aby muže přilákaly. Jednou z takových ženských vábniček je vůně, s jejíž pomocí dokáže žena spolehlivě zaujmout. Když se do vůně navíc ...

  Proč si vybíráme špatné partnery
  Také se vám už někdy stalo, že vás ve vztahu začaly rozčilovat na partnerce ty vlastnosti, kterých jste si zezačátku cenili? Líbilo se vám, jak je vaše partnerka výřečná a nyní vás z ní akorát ...

  Neoslovujte moji holku!
  Také vás rozčiluje, když mají o vaší přítelkyni viditelně zájem její podivní kamarádíčci? Píší jí SMS, volají ji, nechávají jí zprávy na Facebooku. A co ...

94%
PŘEDCHOZÍ  PŘEDCHOZÍDALŠÍ  DALŠÍ
Počet komentářů: 8 (poslední ze dne 1. 6. 2011 9:51:23)
posledni komentare  "Udržte si ji"
HS 09.12.2010 22:49
Re: 10.12.2010 10:33
Re: Re: HS 10.12.2010 21:47
Re: Re: Re: 11.12.2010 10:05
Užitečné Moon 12.12.2010 19:57
Re: Užitečné 12.12.2010 20:52
palec nahoru showman 13.12.2010 23:20
punta 01.06.2011 09:51
Číst vybrané  |  Číst všechny  |  Přidat názor
nejlepsi clanky
Šest velkých chyb při svádění

V tomto článku se budeme zabývat šesti zásadními chybami v procesu seznamování. Tyto chyby jsou ...
dots
Na co ženy myslí při sexu

Také občas přemýšlíte, co se asi honí v hlavě té usměvavé krásce ze zadní ...
dots
Balení na ulici (40)

Lucka, 20 let, Studentka Další video s Kubou v hlavní roli. V létě jsme byli s Kubou v knihovně a cestou na tramvaj (v ...
dots
nejlepsi videa
play
Lenka: Na ulici telefon nedávám

Shlédnuto: x | Komentářů: 8
dots
play
Důvěrně (4) Seznamování

Shlédnuto: x | Komentářů: 17
dots
play
Martina: Jsem v sexu pro každou špatnost

Shlédnuto: x | Komentářů: 10
dots
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2018 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak