Svadeni.cz | Sebevědomí ženy není na škodu | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop

Sebevědomí ženy není na škodu

Někteří muži od žen očekávají, že k nim budou vzhlížet jako k pánům tvorstva. Na stříbrném podnose jim budou servírovat večeři, skočí jim do hospůdky pro čerstvě natočené pivečko a hned po ukojení chuťových buněk se vrhnou do peřin, kde předvedou umění hodné kurtizány. A jak to je v realitě?

Ta je, poněkud překvapivě, odlišná. Ti šťastnější se dočkají alespoň teplé večeře s plechovkou z lednice a následným milováním, ty méně šťastné pak čeká prázdná spíž a žena chatující si na Facebooku s přáteli, či s potenciálním nápadníkem.

Chování vaší přítelkyně k vám ovlivňuje do značné míry její sebevědomí a váš postoj k ní. Mezi muži panuje poměrně často přesvědčení, že správná žena by měla být méně sebevědomá a mít dokonalé povědomí o tom, co mají rádi. Právě taková bude totiž mít tendenci neustále si dokazovat svoji hodnotu tím, že bude dělat věci, které muž ocení. A následně bude trpělivě čekat, až ji za její úsilí odmění láskyplným slovem, či nějakým tím dárečkem.

Pokud si najdete tu správnou ženu, kterých je mimochodem nespočet, může vám tato taktika relativně dlouho vycházet. Jakmile se ale dotyčné nebudete moci nějakou dobu věnovat, nastane problém. Najednou zjistíte, že ona celý ten tyátr nedělala kvůli vám, ale kvůli své odměně. Když jí ji přestanete dávat, začne pochybovat, zda ji vůbec milujete, a bude hledat ujišťování o své výjimečnosti jinde.

Muži si při svém výběru neuvědomují, že méně sebevědomé ženy vyžadují neustálou pozornost. Jsou schopny pro vás udělat hodně, ale očekávají za to podvědomě protislužbu. Proto se z takové hospodyňky, která vám neváhala pro zlatavý mok přes plot skočit, může během několika týdnů stát hádavá a odtažitá saň. Nebo v horším případě divadelní herečka, pokud máte dostatek peněz k placení každodenní privátní šou.

Spornou výhodou pak je, že se takové ženy poměrně snadno balí. Stačí jim nepřímo nabídnout nějakou tu odměnu a hned ji máte na krku i s kufry. Nikoho ale nemůže překvapit, že ji podobně snadno bude balit i váš nástupce, popřípadě zástupce.

Vím, co chci!

Sebevědomí a láska

Sebevědomí ženy a její láska k vám jsou pověstné dvě strany jedné mince. Jde o vzájemně propojené věci, neboť pojem „sebevědomí“ lze vcelku jednoduše nahradit pojmem „sebeláska“. A už od doby Starého zákona víme, že máme milovat bližního svého jako sebe sama. Tedy, pokud máme nízké sebevědomí, nemůžeme z principu nabídnout stejnou lásku, jako kdybychom jej nízké neměli.

Vypozoroval jsem, že se lidé s nízkým sebevědomím snaží dávat druhému více, aby si „předpláceli“ jeho přízeň. Zkrátka očekávají, že druhé straně vznikne závazek. Proto jsou ženy s nízkým sebevědomým schopny zezačátku udělat pro muže první poslední. Bohužel pro ně dávají svojí přízeň dobrovolně bez jakékoli záruky, že jim jí někdy druhý člověk vrátí, což se překvapivě dost často nestane. Právě proto existuje tolik zhrzených duší bojících se znovu do vztahu investovat.

Sebevědomá žena

Chcete-li si najít partnerku, která se vám nebude snažit vnutit svoji přízeň, aby ji později po vás sama přehnaně požadovala, hledejte sebevědomé ženy. Takové, které v sobě vidí tu správou hodnotu. Poznáte je podle toho, že o sebe pečují, nebojí se mít svůj vlastní názor a vědí, čeho by chtěly ve svém životě dosáhnout.

Pokud již takovou přítelkyni máte, podporujte ji v jejím úsilí. Koneckonců jste její partner a je ve vašem zájmu, aby jí bylo s vámi dobře. Ale nezapomínejte ani na to, že je v jejím zájmu, aby vám bylo dobře s ní. Zdravý vztah je takový, v němž jsou hodnoty vzájemného dávání a braní přibližně vyrovnané a nikdo není nucen do splácení emočních dluhů, o jejichž vytvoření nestál.

Související články...

  Sebevědomí a vnímání reality
  Všimli jste si rozdílu mezi vnímáním úspěchu a neúspěchu? Když se nám něco podaří, jsme zkrátka borci. Udělali jsme dobrou práci, jsme na sebe hrdí. Ale když se nám něco nepodaří, tak to ...

  Nimrání versus přehlížení
  Existují lidé, kteří mají neustále tendence zabývat se něčím, co funguje. Máte krásný vztah s úžasnou ženou a přesto nemůžete přestat myslet na to, co kdyby vám zahnula. Nebo naopak, co kdybyste vy ...

  Seznamte se s feromony
  Víte, že existují parfémy, díky nímž se můžete stát neodolatelnými pro opačné pohlaví? Někteří lidé je běžně používají. Ostatní pak na jejich úspěch zírají s ...

100%
PŘEDCHOZÍ  PŘEDCHOZÍDALŠÍ  DALŠÍ
Počet komentářů: 5 (poslední ze dne 25. 3. 2013 14:24:54)
posledni komentare  "Sebevědomí ženy není na škodu"
nubligo 20.02.2013 01:49
Re: 20.02.2013 14:28
Re: Re: nubligo 25.03.2013 14:24
Michal 22.02.2013 23:00
Re: 24.02.2013 12:55
Číst vybrané  |  Číst všechny  |  Přidat názor
nejlepsi clanky
Šest velkých chyb při svádění

V tomto článku se budeme zabývat šesti zásadními chybami v procesu seznamování. Tyto chyby jsou ...
dots
Na co ženy myslí při sexu

Také občas přemýšlíte, co se asi honí v hlavě té usměvavé krásce ze zadní ...
dots
Balení na ulici (40)

Lucka, 20 let, Studentka Další video s Kubou v hlavní roli. V létě jsme byli s Kubou v knihovně a cestou na tramvaj (v ...
dots
nejlepsi videa
play
Lenka: Na ulici telefon nedávám

Shlédnuto: x | Komentářů: 8
dots
play
Důvěrně (4) Seznamování

Shlédnuto: x | Komentářů: 17
dots
play
Martina: Jsem v sexu pro každou špatnost

Shlédnuto: x | Komentářů: 10
dots
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2018 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak