Svadeni.cz | Oslavte s ní Valentýn | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop

Oslavte s ní Valentýn

Svatý Valentýn není jen tak ledajaký den. Je to den zamilovaných, kdy by si lidé měli projevovat lásku. Obzvláště když už na to jindy není tolik času. Dneska je tento svátek už hodně komerční, ale i tak si ho vy můžete pěkně naplánovat bez zbytečného vyhazování peněz za kýčovité předměty a výmysly. Řekneme si, jaký vybrat pro ženu dárek, kam ji na Valentýna vzít a jak to všechno zkombinovat tak, abyste na ni zapůsobili co nejlépe.

Většina žen má tento svátek ráda a každoročně ho slaví, pokud má s kým. Vzhledem k dnešním možnostem a nabídce trhu by to skoro mohlo vypadat, že na tom není co zkazit, ale opak je pravdou. Je důležité to s pozorností nepřehnat, ale zároveň se před dotyčnou blýsknout. Je také třeba rozlišovat, co darovat své partnerce a co dívce, kterou chcete sbalit.

Jak to naplánovat?

Není třeba, abyste nad tím přemýšleli dlouhé hodiny a snažili se vymyslet perfektní program. Dejte na to, co vás napadne jako první – většinou to souvisí s tím, co má vaše partnerka ráda. Nebojte se ani podniknout něco nového, pokud vám to přijde na mysl.

Nejlepší je nechat si svůj program jen pro sebe. Ženu maximálně den předem připravte na to, že s ní chcete strávit zítřek a ať si na ten den nic dalšího neplánuje. Takto se dotyčná bude přemýšlet, co ji na Valentýna čeká, a bude napjatá očekáváním.

Kam ji vzít?

Ať už vyberete cokoliv, při této příležitosti je naprostou samozřejmostí, že zvete vy, tudíž platíte za oba. Nezapomínejte, že obzvlášť v tento den si ji chcete hezky rozmazlovat.

I v tomto případě ale platí, že nic se nemá přehánět. Pokud už se tedy rozhodnete pro jednu možnost, zůstaňte jen u ní a nesnažte se tento den rádoby vylepšovat dalšími nekončícími akcemi a plány. Chcete ji potěšit a naladit na správnou vlnu a ne umořit, aby vám hned po návratu domů usnula. Nejlepší kombinace je večeře plus něco dalšího dle vašeho uvážení a možností.

Rozhodně vynechejte veškeré příliš náročné aktivity, jako například sport. Tento den má být o lásce, pohodě a odpočinku, bez jakéhokoliv shonu.

Existuje hned několik variant:

Restaurace

Rozhodně nejlepší volba, která se bude zamlouvat každé ženě bez ohledu na to, zda už s ní chodíte, nebo ne. Mimo jiné může být i vhodným místem k předání drobných pozorností a dárečků.

Zvolte raději podnik na úrovni - na zaplivanou knajpu nebo bar opravdu zapomeňte. Do restaurace si zajděte na romantickou večeři, při které si můžete náležitě užívat jeden druhého. Po jídle si třeba objednejte společný dezert a krmte jím jeden druhého.

Zároveň zde můžete posedět i několik hodin a jen tak popíjet. Jestliže se však chystáte vzít ženu do restaurace, raději si zarezervujte místo předem.

Krásnýho Valentýna miláčku...

Kino

Dle mého působí návštěva kina na Valentýna jako plán z nouze. V tento den si máte své lásky užívat, co nejvíc to jde – mluvit s ní, líbat se, objímat. Berte to spíše jako záložní plán, vždycky se najde něco lepšího, co lze podniknout. Pokud už z nějakých důvodů nemáte jinou možnost, vybírejte film pečlivě, s přihlédnutím k preferencím ženy. Během filmu se jí pak alespoň trochu věnujte. Pokud budete mít v kině dostatek soukromí, můžete toho využít i jinak.

Do kina jděte raději jen s partnerkou, neberte s sebou kamarády.

Divadlo

Tato varianta bezpochyby zapůsobí a vy uděláte dobrý dojem. Divadlo je však vhodné spíš jako pokračování, kterému předcházel oběd, nebo večeře v restauraci.

Také sem vezměte raději jen partnerku, kterou už znáte, a nejlépe v případě, že chodí do divadla ráda. U ženy, kterou chcete sbalit, byste s tím nemuseli mít úspěch.

Domácí romantika

Toto je každopádně ta nejoriginálnější možnost ze všech. Pokud si na to dost věříte, můžete uvařit vlastní večeři, popřípadě nějaké jídlo objednat, nalít víno, zapálit svíčky a pustit pohodovou hudbu. Po jídle může následovat společná vana a masáž. Například takto zorganizovaný společný večer potěší ženu kolikrát mnohem víc, než večeře v nóbl restauraci a jakákoliv jiná exotika.

Podobně jako divadlo, i toto je dobrá varianta jen v případě delšího vztahu.

Květiny

Kytice by dle mého měla tvořit základ valentýnského překvapení pro vaši lásku. Můžete ji zvolit, i když vaše partnerka nemá k valentýnskému dni příliš vřelý vztah. Věřte, že jí tím uděláte radost.

Skvělou volbou jsou poupata růží, nejlépe červená. Pokud nechcete přidávat jiný dáreček navíc, kupte pořádnou kytici. Sice se prodraží, ale vsaďte se, že vaše milá roztaje. V případě, že pro ni máte připravených víc překvapení, postačí i jen jedna hezká růžička bez jiných ozdob. Další možností může být například kytice lilií, nebo několik kousků anthuria se střídmou ozdobou a asparágy. Žádné extrémně bohaté pugéty z několika druhů květin se k této příležitosti moc nehodí.

Přáníčko

Zde je to poněkud sporné – pravděpodobně ji tím potěšíte, ale riskujete i neúspěch. Zvolte ho jedině tehdy, když víte, že dotyčná tento svátek slaví ráda. Pokud si nejste jisti, vsaďte raději jen na květinu, nebo dáreček.

Vybírejte pečlivě a raději zvolte elegantnější typ přání než žertovné, které hraje všemi barvami. Pořádně zvažte, co dovnitř napíšete, ale pamatujte, že někdy méně je více. Dobře zapůsobí jak pečlivý rukopis a rovné řádky, tak i rozpačitý škrabopis a drobné nedokonalosti. Obojí má něco do sebe. Ne, aby vás napadlo přání tisknout!

Přáníčko působí nejlépe zkombinované třeba i s nějakou sladkostí. Dejte si záležet, aby jeho předávání bylo milé a procítěné, připojte k němu pár něžných slov. Například „Miluju tě“ je krásné, jednoduché a výstižné.

Doplňující dáreček

V této oblasti máte mraky možností a volné pole působnosti. Pokud se nechcete na Valentýna chovat tradičně kýčovitě, přihlédněte k partnerčiným oblibám a zájmům (například knihy, figurky, různé doplňky do bytu apod.). Vy ji znáte nejlépe, proto se podle toho můžete lehko zařídit. Dbejte však na to, aby dárek nebyl příliš hodnotný. Šperky a cennosti si nechte k jiným příležitostem.

V případě, že se teprve chystáte dívku sbalit, doplňující dárek raději vynechejte. Maximálně jí kupte ke kytici třeba malou bonboniéru jako drobnost navíc.

Závěr

Můžete se rozhodnout buď jen pro jednu variantu, nebo jich zkombinovat víc naráz, to už je jen na vás. Ve všech případech si dávejte pozor, aby váš výběr nepůsobil příliš ledabyle, ani přeplácaně. Co se týče dárků, květin a přáníček, nekombinujte víc, než dvě možnosti zároveň. Buďte přirození, ale zároveň se nebojte osobitých nápadů. Tento den je jen jednou do roka, tak toho náležitě využijte.

Související články...

    Sladká vůně feromonů
    Stále více lidí se nás ptá, jak feromony ze Svadeni.cz vnímat. Názory se různí, a proto jsme udělali analýzu a test v terénu.

93%
PŘEDCHOZÍ  PŘEDCHOZÍDALŠÍ  DALŠÍ
Počet komentářů: 1 (poslední ze dne 14. 2. 2012 11:36:34)
posledni komentare  "Oslavte s ní Valentýn"
Problém Devler 14.02.2012 11:36
Číst vybrané  |  Číst všechny  |  Přidat názor
nejlepsi clanky
Šest velkých chyb při svádění

V tomto článku se budeme zabývat šesti zásadními chybami v procesu seznamování. Tyto chyby jsou ...
dots
Na co ženy myslí při sexu

Také občas přemýšlíte, co se asi honí v hlavě té usměvavé krásce ze zadní ...
dots
Balení na ulici (40)

Lucka, 20 let, Studentka Další video s Kubou v hlavní roli. V létě jsme byli s Kubou v knihovně a cestou na tramvaj (v ...
dots
nejlepsi videa
play
Lenka: Na ulici telefon nedávám

Shlédnuto: x | Komentářů: 8
dots
play
Důvěrně (4) Seznamování

Shlédnuto: x | Komentářů: 17
dots
play
Martina: Jsem v sexu pro každou špatnost

Shlédnuto: x | Komentářů: 10
dots
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2018 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak