Svadeni.cz | Opustila mě ta pravá | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop

Opustila mě ta pravá

Měli jste krásný vztah s tou nejúžasnější holkou, jenže jednoho dne vám dala sbohem. A vy přemýšlíte, jak ji dostat zpět. Byla pro vás téměř vším a vy nyní nevíte, co si bez ní počnete. Má vůbec smysl pokračovat dál?

Když jste čerstvě po rozchodu, hlavou se vám honí nejrůznější myšlenky. Přemýšlíte, co všechno bylo špatně a proč se to mezi vámi stalo. Hledáte chyby, střídavě se vztekáte smutníte. A hlavně uvažujete nad tím, jak to celé vrátit zpátky.

Asi každý z nás na racionální úrovní ví, že slepované vztahy nejsou to pravé. Nemůžete být s někým jenom kvůli tomu, že vám je bez něj smutno, když se s ním jinak nemůžete vystát. Jakékoli neřešené problémy se stejně dříve či později projeví. A znovuobnovený vztah už nikdy nebude takový, jako kdyby se onen rozchod neodehrál. Na druhou stranu ale, pokud si oba partneři uvědomí, že chtějí bojovat, může být i rozchod prospěšný.

Problémem je, že když se s vámi žena rozejde, nemůžete ji žádným způsobem donutit, aby se k vám vrátila a byla s vámi šťastná. Pouze ona sama si může uvědomit, že udělala chybu. Vaše telefonáty, SMSky či zprávy na Facebooku tomu příliš nepomohou. Ba naopak. Jednoduše se může stát, že se svojí bývalé lásce znechutíte tím, jak se budete usilovně snažit.

Tou nejlepší variantou po rozchodu je začít se věnovat sám sobě. Bavte se s lidmi, choďte ven s kamarády, přemýšlejte o tom, co všechno byste nyní mohli začít dělat. A věnujte se tomu, na co máte zrovna chuť. Utápění se v depresi nevyřešilo ještě žádný problém. A nevyřeší to ani ten váš.

Co si bez ní počnu...Nejhorší rozchody jsou zpravidla ty, které byly v něčem první. Především ten úplně první bolí více, než by si člověk přál. Dávali jste ženě příliš vysokou váhu, protože jste s ní zažili něco, o čem jste předtím pouze snili. Byla blízko vás, mohli jste se jí dotýkat, dělala vám dobře.

Po několika dnech či týdnech si ale uvědomíte, že na světě jsou i další ženy. A spousta z nich pouze čeká na toho správného chlapa, který ji pozve na schůzku a následně spolu prožijí krásné chvíle. Každá žena je výjimečná. Každá dokáže muži nabídnout něco, co z ní bude pro něj dělat tu pravou. Jde pouze o to, aby se našli ti dva, kteří k sobě patří.

I na vás tam někde venku čeká vaše vyvolená. Ta, která se s vámi nerozejde kvůli svému bývalému, ta, která nebude mít ty vlastnosti, které vám na své předchozí přítelkyni vadily. Ale je potřeba oprostit se od svého smutku a jít ji hledat. Pamatujte si, že čím déle se budete snažit obnovit svůj starý rozpadlý vztah, tím déle se budete sami trápit a oddalovat své setkání s tou pravou. Většina z nás bohužel nemá to štěstí, aby ji našla hned napoprvé.

A popravdě řečeno je to dobře, protože kdybyste ji našli hned na začátku, stejně byste ji nedocenili. Člověk postupem času dospívá a zjišťuje své skutečné hodnoty a postavení. Teprve když si uvědomíte, kdo jste a co od života čekáte, můžete najít ženu, která vás ve vašem úsilí podpoří. Protože dokud lítáte ve vzduchu jako nějaký zeppelin, nikdy nevyberete ženu, se kterou byste byli šťastní dlouhodobě. Je třeba sestoupit z oblak a podívat se okolo sebe. Třeba zrovna tam je ta pravá čekajíc na to, až si jí všimnete.

Rozchody jsou zkrátka těžké. Ale dávají nám možnost se zdokonalit a zjistit, koho vlastně hledáme. Tak se nesnažte za každou cenu získat zpátky tu, kterou jste ztratili. Odpusťte jí a začněte se zaměřovat sami na sebe. Dokud nebudete se nebudete mít rádi natolik, abyste se dokázali přestat trápit nad zbytečnou ztrátou někoho, kdo si vás nevážil, nemůžete být už z principu spokojeni s kýmkoli. Rozchodem je třeba si projít a poučit se z něj. Ne se v něm snažit zůstat.

Související články...

  Seznamte se s feromony
  Víte, že existují parfémy, díky nímž se můžete stát neodolatelnými pro opačné pohlaví? Někteří lidé je běžně používají. Ostatní pak na jejich úspěch zírají s ...

  Sladká vůně feromonů
  Stále více lidí se nás ptá, jak feromony ze Svadeni.cz vnímat. Názory se různí, a proto jsme udělali analýzu a test v terénu.

  Dostaňte se přes rozchod
  Strávili jste spolu krásné a nezapomenutelné dny, ale najednou vše končí. Rozešla se s vámi nebo vy s ní. Přemýšlíte, jestli se nedalo něco změnit, jestli to nejde ještě nějak zvrátit. Má ...

  klaraklarova
  Co (ne)dělat po rozchodu
  Ta bolest při vzpomínce na bývalého partnera je, jako by nám někdo bodal nůž přímo do srdce. Téměř každá situace nám připomíná společně prožité chvíle. Je to tak skličující, že nejsme ...

99%
PŘEDCHOZÍ  PŘEDCHOZÍDALŠÍ  DALŠÍ
Počet komentářů: 6 (poslední ze dne 1. 12. 2012 17:54:41)
posledni komentare  "Opustila mě ta pravá"
*** 28.11.2012 20:03
Re: 29.11.2012 13:08
Gray 28.11.2012 23:22
Re: ax 29.11.2012 10:22
Re: 29.11.2012 13:10
No, Rodrigo 01.12.2012 17:54
Číst vybrané  |  Číst všechny  |  Přidat názor
nejlepsi clanky
Šest velkých chyb při svádění

V tomto článku se budeme zabývat šesti zásadními chybami v procesu seznamování. Tyto chyby jsou ...
dots
Na co ženy myslí při sexu

Také občas přemýšlíte, co se asi honí v hlavě té usměvavé krásce ze zadní ...
dots
Balení na ulici (40)

Lucka, 20 let, Studentka Další video s Kubou v hlavní roli. V létě jsme byli s Kubou v knihovně a cestou na tramvaj (v ...
dots
nejlepsi videa
play
Lenka: Na ulici telefon nedávám

Shlédnuto: x | Komentářů: 8
dots
play
Důvěrně (4) Seznamování

Shlédnuto: x | Komentářů: 17
dots
play
Martina: Jsem v sexu pro každou špatnost

Shlédnuto: x | Komentářů: 10
dots
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2018 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak