Svadeni.cz | Nimrání versus přehlížení | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop

Nimrání versus přehlížení

Existují lidé, kteří mají neustále tendence zabývat se něčím, co funguje. Máte krásný vztah s úžasnou ženou a přesto nemůžete přestat myslet na to, co kdyby vám zahnula. Nebo naopak, co kdybyste vy vyzkoušel jinou. Byla by lepší, než ta stávající?

Každý muž chce svůj život prožít podle svých představ. Chceme si užívat, mít úžasnou partnerku, odhalovat nové možnosti. Jenže nikdo nám nedokáže říct, zda bychom se náhodou neměli lépe, kdybychom si zvolil úplně jinou cestu, popřípadě alespoň několik drobností. Tuto otázku řeší na určité úrovni každý z nás, nejvíce, když se nám nedaří. Naopak, když jde vše podle našich představ, nemusí nám přijít na mysl velmi dlouhou dobu.

Ve zdravé míře jsou takové otázky prospěšné, sebereflexe nám pomáhá vyvarovat se minulých chyb a poučit se z nich. Horší je, když to s ní přeháníme, nebo ji naopak zcela opomíjíme a přehlížíme. Obě krajní hodnoty vedou k destrukci vztahu.

Věční nespokojenci

V podstatě mohou existovat dva důvody, proč mají muži pocit, že je ve vztahu neustále potřeba něco řešit. Tím prvním jsou osobnostní charakteristiky, které jsme získali výchovou či zkušenostmi. Někteří lidé mají v podstatě zakódováno, že nemohou být v životě spokojení. To se projevuje neustálým hledáním důvodů, proč je současná situace či možnost pro dotyčného nevýhodná, úvahami nad řešením a změnou. A to nejenom ve vztahu, ale také v práci. Paradoxem je, že takový člověk nakonec zpravidla eliminuje všechny dobré varianty, a následně zvolí buď špatnou, nebo raději žádnou.

Zde opravdu platí, že k sobě lákáme to, co chceme lákat, protože dotyčný se nakonec přizpůsobí něčemu, co by vyrovnaný člověk rychle opustil. A tak k sobě potřebuje ženu, která bude tuto zálibu sdílet. Ty vyrovnané takový vztah brzy přestane bavit.

Druhým důvodem může být sama žena s nimravými tendencemi. Psychologickými hrami se vás pak dotyčná snaží neustále nahlodávat a nutit vás přemýšlet nad tím, zda vás nemá v plánu podvést, či se s vámi rozejít. Jakmile na její hru podvědomě přistoupíte, začne vám dávat stále silnější záminky, aby ve vás vyvolala požadovanou reakci. Kromě věčně nespokojených žen si v podobných praktikách libují i dívky v pubertě.

Mám tě pod drobnohledem!

A jaká jsou řešení? V prvním případě byste se sami měli pokusit o nápravu, pokud jste se v daném bodě našli. Popřípadě vám pomůže terapeut. U nimravé ženy jí můžete zkoušet domluvit, ale většinou vše nakonec dříve či později skončí rozchodem.

Přehlížení

Druhým krajním typem mužů jsou takzvaní přehlížeči, tedy muži, kteří vztah téměř neřeší. Sem patří především příliš ambiciózní jedinci a workoholici. To, že partnera a vztah přehlížejí, samozřejmě není jejich cílem, ba naopak. Snaží se ho i svoji budoucí rodinu co nejlépe zabezpečit. A pochopitelně i zde hrají svoji roli tendence získané výchovou v dětství.

Na rozdíl od nimrání, které se doslova hlásí o slovo každý den, je přehlížení zákeřnější. Partneři si od sebe postupem času vybudovávají odstup a starají se každý o své záležitosti. Jakmile poté jeden z nich zatouží po novém dobrodružství, či plánuje ve svém životě zásadní změnu, zjistí, že ho s tím druhým pojí pouze minimum emocí. A má snahu odejít.

Pamatujte, že vždy je potřeba věnovat partnerce alespoň částečnou pozornost. Pokud se u vás stalo pravidlem, že si oba žijete ve vztahu svůj vlastní nezávislý život, přestože spolu bydlíte, může vaším vztahem otřást i zdánlivá maličkost.

Související články...

  Dvě úrovně partnerské komunikace
  Během života ve vztahu postupně zjistíme, že některé věci není potřeba vyslovovat nahlas, aby je žena věděla. A stejně tak i my víme věci, které žena nemusela vyslovit. Je to tím, že existují dvě úrovně partnerské ...

  Seznamte se s feromony
  Víte, že existují parfémy, díky nímž se můžete stát neodolatelnými pro opačné pohlaví? Někteří lidé je běžně používají. Ostatní pak na jejich úspěch zírají s ...

  Vymezte si hranice
  Během vztahu se ženou námi v různých obdobích zmítají různé pocity. Někdy se nám zdá, že nás partnerka až příliš svazuje, jindy cítíme až moc volnosti. Obojí se nám moc ...

98%
PŘEDCHOZÍ  PŘEDCHOZÍDALŠÍ  DALŠÍ
Počet komentářů: 3 (poslední ze dne 6. 2. 2013 21:23:08)
posledni komentare  "Nimrání versus přehlížení"
blaho hanszch 05.02.2013 11:22
Re: blaho ax 05.02.2013 11:37
Re: blaho Rodrigo 06.02.2013 21:23
Číst vybrané  |  Číst všechny  |  Přidat názor
nejlepsi clanky
Šest velkých chyb při svádění

V tomto článku se budeme zabývat šesti zásadními chybami v procesu seznamování. Tyto chyby jsou ...
dots
Na co ženy myslí při sexu

Také občas přemýšlíte, co se asi honí v hlavě té usměvavé krásce ze zadní ...
dots
Balení na ulici (40)

Lucka, 20 let, Studentka Další video s Kubou v hlavní roli. V létě jsme byli s Kubou v knihovně a cestou na tramvaj (v ...
dots
nejlepsi videa
play
Lenka: Na ulici telefon nedávám

Shlédnuto: x | Komentářů: 8
dots
play
Důvěrně (4) Seznamování

Shlédnuto: x | Komentářů: 17
dots
play
Martina: Jsem v sexu pro každou špatnost

Shlédnuto: x | Komentářů: 10
dots
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2018 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak