Svadeni.cz | Nevěra a žárlivost (2) | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop

Nevěra a žárlivost (2)

Stalo se vám někdy, že o vás partnerka na nějakou dobu ztratila zájem? Mohlo jít o duševní nevěru, kdy jste ji nepřitahoval, neboť myslela na někoho jiného.

Nevěra láká

Poslední dobou se ukazuje, že ženy jsou stejně promiskuitní jako muži, ne-li dokonce ještě více. Souvisí to s tím, že mají biologicky určený počet oplodnitelných vajíček. Proto se snaží najít si toho nejideálnějšího samce, aby potomstvo mohlo přežít. Nevěra zkrátka láká. Je to zakázané ovoce, které spoustě lidem chutná.

Je však třeba, abyste si uvědomili její následky. Kromě těch příjemných je tu i šance, že se to vaše drahá polovička dozví. Ne proto, že ji to někdo řekne, ale proto, že se budete chovat jinak. Něco budete zatajovat, budete odtažití. Sami tak partnerce sdělíte, že jste provedli něco zlého. Aniž chcete.

Jsou tu však i jiná rizika. Jakmile jednou zakusíte opustit stereotyp, nebudete se již chtít vrátit. Vaše partnerka vás přestane přitahovat, budete chtít jiné. V konečném důsledku tak opustíte několikaletou známost kvůli jiné ženě, se kterou si nakonec ani nebudete rozumět. Vrátit to nelze, a pokud nebudete spokojený, můžete všeho nakonec litovat. Je zkrátka důležité řídit se při nevěře nejenom pudy, ale také racionálním uvažováním. Spousta lidí už na své pudy doplatila.

Duševní nevěra

Lze považovat za nevěru i to, že myslíme na někoho jiného, přestože k fyzickému kontaktu nedošlo? To je opět na vás. Osobně zastávám takový názor, že duševní nevěra je spíše znakem nespokojenosti ve stávajícím vztahu. Rozumíte-li si zkrátka s kolegou, spolužákem, sousedem apod. až příliš dobře, něco vám ve stávajícím vztahu chybí. Dobrou zprávou je, že duševní nevěra většinou odezní během několika dní.

Jak mi to mohl jen udělat?

Proč je podvádění tak velké tabu

Pro většinu z nás je dlouhotrvající vztah s opačným pohlavím nejenom vidinou pravidelného sexu. Chceme s tím druhým sdílet společné okamžiky našeho života. Nevěra je tedy ohrožení nejenom našeho vztahu, ale je to zároveň ohrožení nás samotných. Našeho života. Říká se, že nenávist k tomu, kdo nás zklamal, je mnohem horší, než nenávist k protivníkovi. Zároveň bereme svého protějška jako něco, co patří nám. Co je naší součástí. To jsou dva hlavní důvody, proč je nevěra ve vztahu pro většinu lidí tak ožahavé téma.

Co dělat, když se stalo

Pakliže se vaše noční můry splnily, musíte sami vědět, co je v tuto chvíli nejlepší. Neptejte se kamarádek, neptejte se rodičů, ani se neptejte u nás v poradně. VY a jedině VY musíte vědět, zda dokážete partnerovi odpustit. Nikdo v okolí nesdílí vaše společné zážitky. Nemá vaše zkušenosti. Proto je naprosto zbytečné dožadovat se názoru druhých.

Vezměte na vědomí jednu věc. Co se stalo, stane se znova. Jakmile partnerovi jednou prominete, že se vyspal s jinou, udělá to znova. Je to dokázáno.

V případě, že došlo na nejhorší, popřemýšlejte nad tím, jak moc závažný byl partnerův skutek. Jestli jste si na začátku dohodli, že budete za nevěru považovat dotýkání se cizích osob opačného pohlaví, a muž v hospodě po deseti pivech a výhře Slavie plácnul servírku po zadku, není to samozřejmě důvod k rozchodu. Přesto je však potřeba s tím něco udělat.

Nevěru se ve vztahu zkrátka snažte vyřešit dříve, než k ní vůbec dojde. Informace o tom, že může něco přijít, vás poskytne sám váš partner. Stačí ho jen sledovat a přemýšlet nad tím, co jeho gestikulace a chování znamená.
 

Související články...

  Seznamte se s feromony
  Víte, že existují parfémy, díky nímž se můžete stát neodolatelnými pro opačné pohlaví? Někteří lidé je běžně používají. Ostatní pak na jejich úspěch zírají s ...

  Sex na jednu noc?
  Když se začnete hledat ženu na jednu noc, máte na výběr, jestli k situaci přistoupíte podvodem nebo čestně. Samozřejmě, nic není černobílé a existují i způsoby někde mezi tím, ale pomůže vám to lépe si uvědomit, ...

  Nevěra a žárlivost (1)
  Žárlivost boří vztahy, přestože k tomu mnohdy není racionální důvod. Často si za to můžeme sami tím, že nevěnujeme tématu nevěra dostatečnou pozornost předtím, než vypukne krizová situace. Pak již ale může být ...

97%
PŘEDCHOZÍ  PŘEDCHOZÍDALŠÍ  DALŠÍ
Počet komentářů: 2 (poslední ze dne 24. 7. 2008 19:23:56)
posledni komentare  "Nevěra a žárlivost (2)"
jednostranný pohled jan 24.07.2008 15:12
Re: jednostranný pohled 24.07.2008 19:23
Číst vybrané  |  Číst všechny  |  Přidat názor
nejlepsi clanky
Šest velkých chyb při svádění

V tomto článku se budeme zabývat šesti zásadními chybami v procesu seznamování. Tyto chyby jsou ...
dots
Na co ženy myslí při sexu

Také občas přemýšlíte, co se asi honí v hlavě té usměvavé krásce ze zadní ...
dots
Balení na ulici (40)

Lucka, 20 let, Studentka Další video s Kubou v hlavní roli. V létě jsme byli s Kubou v knihovně a cestou na tramvaj (v ...
dots
nejlepsi videa
play
Lenka: Na ulici telefon nedávám

Shlédnuto: x | Komentářů: 8
dots
play
Důvěrně (4) Seznamování

Shlédnuto: x | Komentářů: 17
dots
play
Martina: Jsem v sexu pro každou špatnost

Shlédnuto: x | Komentářů: 10
dots
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2018 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak