Svadeni.cz | Nepřivlastňujte si svoji přítelkyni | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop

Nepřivlastňujte si svoji přítelkyni

Když jsme se ženou ve vztahu, máme tendenci přivlastňovat si ji. Děje se to velmi postupně - začíná to dobře míněnými radami ohledně jejího oblékání, ale časem to může sklouzávat až k různým zákazům a žárlivým scénám. Chceme si zkrátka hlídat to, na čem nám záleží.

Prakticky každý z nás se ve vztahu se ženou setkal s tím, že se nás přítelkyně ptala na náš názor ohledně výběru oblečení. Je to normální, chce se nám líbit a zajímá ji náš vkus. Pokud to dělá často, a hlavně se vašimi radami řídí, postupně zjišťuje, že vyzývavější kousky se jí dostávají někam naspod skříně. Nenosí je. Vy totiž nechcete, aby je nosila.

Ještě o něco horší situace nastává, když se vás žena sice ptá na váš názor, ale poté se rozhodne podle sebe. Najednou se vám její výstřih zdá doslova gigantický. Její prsa z něj div nevypadnou a při tom se jen chystá ven s kamarády. A tu sukni si také mohla odpustit. O pár centimetrů méně a je jí vidět spodní prádlo. Málokterý muž se dokáže přes takovou situaci přenést. Žárlíme.

Naše pocity v této situaci nevyvolává obecné pohoršení na druhem oblečení. Vadí nám, že se zrovna naše přítelkyně chce obléci vyzývavě. Nejraději bychom jí to zakázali. Proč? Má to dva hlavní důvody:

 1. Máme nízké sebevědomí.
 2. Přivlastňujeme si tělo ženy.

O nízkém sebevědomí jsme na tomto webu hovořili již hodně. Domníváme se, že se takto odhalující přítelkyně snaží sbalit někoho lepšího, než jsme my. Ohrožuje nás to. A proto se nám to nelíbí.

Moje!Druhý bod nás bude zajímat více. Již od chvíle, kdy s přítelkyní spíme, máme tendenci přivlastňovat si její tělo. Poskytuje nám rozkoš a rádi bychom ho ovládali tak, abychom jí dosahovali, kdykoli chceme. Nicméně její tělo je pouze její. Ona rozhoduje o tom, jak se bude oblékat či s kým bude spát. Žárlením a zákazy můžete toto ovlivnit. Ale pouze dočasně, protože pokud nemůže dělat to, co by chtěla, frustruje jí to. Pokud se situace časem nezmění, začne tyto věci dělat bez vás. Buď za vašimi zády nebo po rozchodu.

Možná si teď říkáte, že vaše přítelkyně je jiná, že si vaše požadavky sama převzala a teď se podle nich řídí. Zklamu vás, není tomu tak. Každý z nás se totiž dokáže omezenou dobu přetvařovat. Někdo to dokáže celé roky, jiný pouze týden. Pokud ale vaše přítelkyně kvůli vám něco potlačuje, nakonec se to projeví. Je to jen otázka času. Nikdo z nás nevydrží ten tlak věčně.

Problém s přivlastňováním si dívčina těla má spousta mužů. Většinou si ho ale uvědomí, až se s nimi žena rozejde. Najednou totiž zjistí, že chtěli ovládat něco, co nebylo jejich. Cítí bezmoc. Proto po rozchodech přicházejí takové deprese. Chtěli jste vlastnit to, co vám dělá dobře, což je přirozené. Nyní však nemáte nic.

Až teprve časem po několika vztazích zjistíte, že si ženu vůbec nemusíte přivlastňovat. Ona vám s jiným neuteče, pokud jí budete dávat to, co chce v míře, která jí bude příjemná.

Proč se tedy žena obléká vyzývavě na setkání s kamarády, i když je údajně s vámi spokojená? Chce poutat pozornost. A kromě toho si myslí, že vám tím vlastně prokazuje službu. Ostatní se mohou jen dívat, ale vy máte tyto partie k dispozici.

Ženy to zkrátka vidí jinak.

Související články...

  Feromony a zkušenosti uživatelů
  Feromony, které se v poslední době staly synonymem pro úspěch, přitahují stále větší pozornost. Důkazem toho je neustálý nárůst objednávek v sex-shopu webu Svadeni.cz. Připomeňme jen, že tento sex-shop se jako ...

  Nerýpejte se v její minulosti
  Když se dostaneme se ženou do vztahu, máme tendenci poznávat ji ze všech stran. Často však objevíme věci, které bychom raději vědět nechtěli. Vadí nám a vyvolávají v nás hněv či úzkost. Některé ...

  Vyzrajte na partnerské výčitky
  Nikdo z nás není dokonalý. Naopak, máme dokonce mnoho vlastností, které mohou našemu okolí vadit. V těsnějším vztahu či společné domácnosti bude naším největším kritikem partner. ...

75%
PŘEDCHOZÍ  PŘEDCHOZÍDALŠÍ  DALŠÍ
Počet komentářů: 0
posledni komentare  "Nepřivlastňujte si svoji přítelkyni"
nejlepsi clanky
Šest velkých chyb při svádění

V tomto článku se budeme zabývat šesti zásadními chybami v procesu seznamování. Tyto chyby jsou ...
dots
Na co ženy myslí při sexu

Také občas přemýšlíte, co se asi honí v hlavě té usměvavé krásce ze zadní ...
dots
Balení na ulici (40)

Lucka, 20 let, Studentka Další video s Kubou v hlavní roli. V létě jsme byli s Kubou v knihovně a cestou na tramvaj (v ...
dots
nejlepsi videa
play
Lenka: Na ulici telefon nedávám

Shlédnuto: x | Komentářů: 8
dots
play
Důvěrně (4) Seznamování

Shlédnuto: x | Komentářů: 17
dots
play
Martina: Jsem v sexu pro každou špatnost

Shlédnuto: x | Komentářů: 10
dots
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2018 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak