Svadeni.cz | Neoslovujte moji holku! | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop

Neoslovujte moji holku!

Také vás rozčiluje, když mají o vaší přítelkyni viditelně zájem její podivní kamarádíčci? Píší jí SMS, volají ji, nechávají jí zprávy na Facebooku. A co je nejhorší, ještě k tomu jí na ulici strašně rádi oslovují jiní muži. Zapomeňte na žárlivé scénky a raději se s tím vyrovnejte.

Když už se nějaký ten pátek zabýváte aktivně sváděním a znáte různé baliče, zjistíte, že existují jednoduché způsoby, jak někomu přebrat přítelkyni. Nejdřív ženu drze chytnete, poté políbíte a za hodinku jste s ní v posteli a je vaše. Výmysl? Ne, zaručená realita. Někomu se to přeci už někdy povedlo. A tak vyhledáte všechny možné scénáře, jak se dá svést cizí přítelkyně. Poté se vypravíte za tou svou a začnete jí zpovídat. „Kde jste byli? Co ti dělal? Co ti říkal? Jak si nemůžeš pamatovat, co jsi dělala 25. 2. 2010 v 17:00?“

Raději zpomalte a uklidněte se. Než se budete dohadovat se svojí přítelkyní kvůli ptákovinám, raději se zamyslete. Uvědomte si několik faktů.

1. O krásnou ženu budou mít muži vždy zájem

Všichni muži chtějí mít nádhernou přítelkyni či ženu. Pokud vy takovou máte, tak vám jí balí nejenom její kamarádi, ale i neznámí muži. No a co má být? S tím zkrátka nic neuděláte. Můžete se s přítelkyní rozejít nebo jí psychicky deptat, dokud se s vámi sama nerozejde, pokud vám to vadí. Ale za to, že jí někdo osloví, ona nemůže. Může za to, pokud dotyčnému dá na sebe číslo, jde s ním na kávu nebo něco víc. I když i zde lze nalézt spory.

Moji přítelkyni často oslovují cizí muži, zvláště ve vlaku. Ono je to na balení přímo ideální prostředí, protože žena jedoucí sama se nudí a zároveň je určitou dobu na jednom místě. Takže se s neznámým mužem pobaví, a když přijde čas na vystoupení, zaručeně dostane žádost o číslo nebo pozvání na kafe či na nějakou akci. Kávy odmítá, pozvání na akce přijímá s tím, že přijde se mnou. A co čísla? S někým si vymění, s někým ne.

2. Měli bychom svojí přítelkyni znát

Jste-li se ženou alespoň půl roku, víte, jakou má pro ni váš vztah váhu. Existují ženy, které se bez problémů políbí nebo vyspí se svým kamarádem, přestože jsou zadané, a jejich vztah to neohrozí. Ale také jsou ženy, které by jakýkoli intimnější dotek od jiného muže než od svého přítele či rodinného příslušníka nesnesly.

Protože pochybuji, že byste podnikali cestu do hlubin přítelčiny duše, můžete využít velmi zjednodušeného nástroje, jak odhalit, jakou hodnotu vztahu přikládá. Podle toho, čím žena tráví čas, si vytvořte několik kategorií. Máme tu domácí povinnosti, školu / práci, kamarádky, zábavu (televize, internet), odpočinek (spánek), vztah, ostatní (hygiena).

Nyní jednoduše zkoumejte, jaká kategorie má u ženy přednost před vztahem. V ideálním případě je jedna nebo dvě. Nula je špatně, značí přílišnou závislost. Tři a více znamená, že o vás žena nemá moc zájem či že zrovna prožívá těžké období

 • Ideální žena má podle mě pořadí: práce – vztah – domácí povinnosti – kamarádky – zábava – ostatní – odpočinek
 • Žena prožívající náročné období v práci: práce – odpočinek – domácí povinnosti – vztah – zábava – kamarádky – odpočinek
 • A jak rozhodně ne: kamarádky – zábava – odpočinek – práce – vztah – ostatní – domácí povinnosti

Všimněme si, že ideální žena dává mimo jiné vyšší prioritu vztahu než kamarádkám. Tedy neruší to, co si s vámi dohodla kvůli kamarádkám, ale naopak kvůli vám zruší něco, co si dohodla s kamarádkami, pokud to není závazné.

Jak vím, že mě má přítelkyně nepodvedla? Protože odpovídá modelu ženy s ideálním pořadím priorit. A navíc mi ráda vypráví, co se jí stalo, chlubí se s fotkami.

Jsem krásná, že? :)3. Ženy potřebují zájem mužů k rozvoji své osobnosti

Sebevědomí ženy je mimo jiné určováno zájmem mužů o ni. V podstatě od pubertálního věku až věku kolem třiceti let se sebevědomí ženy odvíjí od toho, jak ji vnímá a reaguje na ní její okolí. Proto si krásné ženy zpravidla vytváří ve svém okolí soubor kamarádů, které ženě lichotí. Tito muži ženu nesbalí, možná tak ve svých erotických fantaziích.

Výše jsem psal, že si má přítelkyně občas s někým vymění číslo. S kým? Samozřejmě s mužem, který ji hodně lichotil, a je u něj předpoklad, že to bude dělat i nadále.

4. Ne každý návod funguje pro všechny

I ten nejlepší návod, jak dostat ženu do postele, funguje pouze pro omezenou skupinu žen. V žádném případě neplatí, že by existovalo učení, díky kterému byste dostali do postele byť polovinu žen, které oslovíte. Každou ženu lze samozřejmě nějak dostat. Ale u některých, a není jich málo, je přímo podmínkou, že nesmí být zadané.

Tvrdil vám někdo, že dokáže sbalit a vyspat se s každou ženou? Udělejte s ním sázku o 1000,-, že se nedokáže vyspat ani s pěti ženami z deseti, které mu vyberete. Jako důkaz si zvolte například nahé fotografie daných žen.

5. Žárlivost je zabíječ vztahů

Nic nedokáže dlouholeté partnery od sebe oddělit tak snadno a tak rychle, jako je přehnaná žárlivost jednoho z nich. Budete-li na svoji přítelkyni kvůli někomu neustále žárlit, jednoho dne ji to přestane bavit a rozejde se s vámi. Pokud máte dojem, že v životě vaší přítelkyni figuruje jiný muž, nejlépe uděláte, když se budete chovat tak, aby vaší přítelkyni nepřestalo záležet na vašem vztahu.

Víte, pokud žárlíte na všechny muže, které vaši přítelkyni osloví, možná není chyba v ní, ani v nich. Chyba je ve vašem nízkém sebevědomí. Myslíte si, že každý muž může mít vaši přítelkyni, protože je lepší, než vy. Což takhle místo žárlení pracovat na osobním rozvoji?

Související články...

  Nevěra a žárlivost (2)
  Stalo se vám někdy, že o vás partnerka na nějakou dobu ztratila zájem? Mohlo jít o duševní nevěru, kdy jste ji nepřitahoval, neboť myslela na někoho jiného.

  Nevěra a žárlivost (1)
  Žárlivost boří vztahy, přestože k tomu mnohdy není racionální důvod. Často si za to můžeme sami tím, že nevěnujeme tématu nevěra dostatečnou pozornost předtím, než vypukne krizová situace. Pak již ale může být ...

  testovane
  Androvita: Silná ženská zbraň
  Zatímco muži se snaží balit, ženy používají vábničky, aby muže přilákaly. Jednou z takových ženských vábniček je vůně, s jejíž pomocí dokáže žena spolehlivě zaujmout. Když se do vůně navíc ...

  Sladká vůně feromonů
  Stále více lidí se nás ptá, jak feromony ze Svadeni.cz vnímat. Názory se různí, a proto jsme udělali analýzu a test v terénu.

98%
PŘEDCHOZÍ  PŘEDCHOZÍDALŠÍ  DALŠÍ
Počet komentářů: 13 (poslední ze dne 21. 10. 2010 13:35:35)
posledni komentare  "Neoslovujte moji holku!"
Nesmělý 18.10.2010 16:47
Re: OffTopic:)) 18.10.2010 17:09
Re: Re: 18.10.2010 19:29
Re: Re: Re: OffTopic:)) 18.10.2010 20:49
Re: Re: Re: Re: 18.10.2010 21:04
OffTopic:)) 18.10.2010 17:16
Re: 18.10.2010 19:34
HS 18.10.2010 22:59
Re: 19.10.2010 11:05
Dotazy: Moon 19.10.2010 20:19
Re: Dotazy: 19.10.2010 20:52
21.10.2010 12:11
Re: 21.10.2010 13:35
Číst vybrané  |  Číst všechny  |  Přidat názor
nejlepsi clanky
Šest velkých chyb při svádění

V tomto článku se budeme zabývat šesti zásadními chybami v procesu seznamování. Tyto chyby jsou ...
dots
Na co ženy myslí při sexu

Také občas přemýšlíte, co se asi honí v hlavě té usměvavé krásce ze zadní ...
dots
Balení na ulici (40)

Lucka, 20 let, Studentka Další video s Kubou v hlavní roli. V létě jsme byli s Kubou v knihovně a cestou na tramvaj (v ...
dots
nejlepsi videa
play
Lenka: Na ulici telefon nedávám

Shlédnuto: x | Komentářů: 8
dots
play
Důvěrně (4) Seznamování

Shlédnuto: x | Komentářů: 17
dots
play
Martina: Jsem v sexu pro každou špatnost

Shlédnuto: x | Komentářů: 10
dots
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2018 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak