Svadeni.cz | Kdy už je čas na rozchod | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop

Kdy už je čas na rozchod

Naprostá většina vztahů je předurčena k rozpadu. Všichni ale víme, že rozchody jsou vždy bolestivé, a proto se jim snažíme vyhnout. V tomto článku se podíváme na situace, v nichž již není možná náprava. Prodlužování vztahu je pak pouze oddalováním nevyhnutelného.

Málokdy se na konci vztahu shodnou obě strany. Většinou jeden z partnerů oznámí rozchod tomu druhému, který se začne rozchodu bránit. Může tak nastat situace, že se raději nerozejdeme, abychom druhého partnera neranili. V tomto případě je ale setrvávání v polorozpadlém vztahu pouze prodlužováním agónie.

Totéž platí i o vztahu, ve kterém si partneři sice nerozumí, ale bojí se rozejít. Nejčastěji se vymlouvají na to, že nikoho lepšího by si stejně nenašli.

Pro rozchod existuje řada důvodů. Zejména manipulátoři si pak vymýšlejí naprosto neuvěřitelné záminky, jejichž cílem je pouze potrápit partnera. Abyste dokázali rozlišit, zda váš vztah má ještě cenu, přinášíme tento výpis situací, v nichž je rozchod pouze otázkou času.

Manipulace

Manipulace se nejčastěji projevuje tím, že partner neustále shazuje vaše sebevědomí. Snaží se nacházet chyby v tom, jak vypadáte, v tom, co děláte atd. Krajní manipulace vás může dohnat až k zoufalým činům, kdy se kvůli partnerovi vzdáte svých přátel, změníte povolání atd. Problém je, že navzdory těmto změnám si váš partner vždy najde nový důvod k pomluvám.

Manipulace je nemoc. Jestliže nedoženete vašeho partnera k psychologovi, své chování nezmění. V takovém případě je rozchod nevyhnutelný.

Nevyrovnanost s předchozím vztahem

Čas od času narazíme na člověka, který není vyrovnaný se svým ex. Často o něm mluví, porovnává vás s ním (a vždy z toho vyjdete o něco hůře), navštěvuje ho. Dozvídáte se, že bývalý partner byl báječný, plný pochopení, příjemný…

Rada zní: Když narazíte na ženu, která vám svého ex takto předhazuje s tím, že spolu chodili do restaurací, bral ji na drahé večírky a tak dále, nesnažte se ho předehnat. Jednoduše to nelze, protože žena stále není vyrovnaná s rozchodem. Buď ji opustíte vy a zkrátíte to trápení, nebo to udělá časem ona.

Zásadní neshoda

Sbalili jste nádhernou ženu, ale poté jste zjistili, že je úplně jiná, než vy. A nejde při tom o ty malé rozdíly, které jsou v každém vztahu. Tato žena se chová v rozporu s vašimi prioritami (například považuje sex s kamarády za samozřejmý, což se vám nelíbí). Taková neshoda je skutečně nepřijatelná, a pokud nenaleznete společný kompromis, nemá cenu pokračovat.

Problémy v sexu

Problémy v sexu mohou spočívat ve specifických zálibách partnera nebo v tom, že spolu jednoduše nespíte.

V prvním případě může jít o řešitelný problém, pokud má partner vůli se shodnout. Třeba zjistíte, že některé praktiky nejsou tak strašné, jak se na první pohled zdálo. Nebo také ne. A protože kvalitní sex je jednou z priorit většiny mužů, tato neshoda je rovněž překážkou párového soužití. (Kdysi jsem v praxi řešil případ, kdy muž neměl rád předehru a nechápal, že jeho žena ji potřebuje. Ta se mu snažila několik let přizpůsobit, ale nakonec to dopadlo tak, že k sexu s manželem získala odpor a našla si milence. Manžel se dal rozvést.)

Jakmile spolu nespíte vůbec, je něco špatně. Když neodstraníte příčinu tohoto problému, povede sexuální abstinence pravděpodobně až k nevěře a následnému rozpadu vztahu. (Doporučuji pročíst „Nevěra a žárlivost“)

Dneska zase nic nebude...

Patologická žárlivost

Žárlivost je přirozená obranná reakce, která má zabránit rozpadu vztahu. Pokud flirtujete s ženami okolo, tak se nedivte, že vaše přítelkyně bude žárlit. To je normální.

Patologická žárlivost nastává v momentě, kdy žena žárlí neustále. Jdete s kamarády do podniku a již více, že vám přítelkyně ztropí scénu. Denně vám několikrát volá a kontroluje vás. Nemůžete nikam jít, aniž by o tom předem nevěděla. Taková žárlivost již není zdravá. Návštěva psychologa či rozchod je nevyhnutelný.

Nemá o vás zájem

Neustále vám dává najevo, že o vás nemá zájem. Když jste spolu, tak se dívá kamkoli, jen ne na vás. Když spolu někam jdete, tak se dívá po lidech okolo a komentuje je. „Teda, tenhle chlapák má ale svaly…“ Tráví raději čas na internetu než s vámi. Připusťte si, že o vás nemá zájem a raději to ukončete sami.

Zlatokopka

Vaše peněženka ji přitahuje více než vy. Spokojená je jen, když ji koupíte nové věci. U těchto žen platí jednoduché pravidlo – sex za peníze. Doporučuji buď stotisícové příjmy, nebo rozchod.

Možnost na nápravu

Jsou i situace, které spějí k zániku vztahu, nicméně lze je ještě napravit. Například, když vás bere jako samozřejmost. Od výše zmiňované situace „Nemá o vás zájem“ se liší v čase („Nemá o vás zájem“ se týká začátku vztahu, jako samozřejmost vás může začít brát po několika měsících). V takovém případě ji přestaňte kontaktovat, nedomlouvejte si s ní schůzky atd. Časem by jí to mělo dojít.
 

Související články...

  Sladká vůně feromonů
  Stále více lidí se nás ptá, jak feromony ze Svadeni.cz vnímat. Názory se různí, a proto jsme udělali analýzu a test v terénu.

  hitch
  Pomohou vám feromony?
  Někteří muži používající naše feromony říkají, že se k nim ženy začaly chovat viditelně příjemněji. Jiní naopak cítí pouze velmi malou či dokonce žádnou změnu v chování žen. Tyto ...

  Nevěra a žárlivost (1)
  Žárlivost boří vztahy, přestože k tomu mnohdy není racionální důvod. Často si za to můžeme sami tím, že nevěnujeme tématu nevěra dostatečnou pozornost předtím, než vypukne krizová situace. Pak již ale může být ...

  Nevěra a žárlivost (2)
  Stalo se vám někdy, že o vás partnerka na nějakou dobu ztratila zájem? Mohlo jít o duševní nevěru, kdy jste ji nepřitahoval, neboť myslela na někoho jiného.

93%
PŘEDCHOZÍ  PŘEDCHOZÍDALŠÍ  DALŠÍ
Počet komentářů: 16 (poslední ze dne 24. 1. 2012 22:40:37)
posledni komentare  "Kdy už je čas na rozchod"
Nezkušenost Petr 12.08.2009 00:30
Re: Nezkušenost 12.08.2009 10:39
Re: Re: Nezkušenost emu 12.08.2009 12:20
Re: Re: Nezkušenost Petr 12.08.2009 13:46
Re: Re: Re: Nezkušenost 12.08.2009 14:05
ještě jeden důvod emu 12.08.2009 01:20
Re: ještě jeden důvod ax 12.08.2009 08:11
Re: Re: ještě jeden důvod Petr 12.08.2009 08:53
emu 12.08.2009 12:48
misty 12.08.2009 22:49
Re: emu 13.08.2009 00:55
Re: ax 13.08.2009 10:02
Killer 13.08.2009 19:38
Re: buchtar10 21.08.2009 22:43
nechci ji ztratit tonda 23.01.2012 17:18
Re: nechci ji ztratit olej 24.01.2012 22:40
Číst vybrané  |  Číst všechny  |  Přidat názor
nejlepsi clanky
Šest velkých chyb při svádění

V tomto článku se budeme zabývat šesti zásadními chybami v procesu seznamování. Tyto chyby jsou ...
dots
Na co ženy myslí při sexu

Také občas přemýšlíte, co se asi honí v hlavě té usměvavé krásce ze zadní ...
dots
Balení na ulici (40)

Lucka, 20 let, Studentka Další video s Kubou v hlavní roli. V létě jsme byli s Kubou v knihovně a cestou na tramvaj (v ...
dots
nejlepsi videa
play
Lenka: Na ulici telefon nedávám

Shlédnuto: x | Komentářů: 8
dots
play
Důvěrně (4) Seznamování

Shlédnuto: x | Komentářů: 17
dots
play
Martina: Jsem v sexu pro každou špatnost

Shlédnuto: x | Komentářů: 10
dots
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2018 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak