Svadeni.cz | Jak ženy vnímají polibky | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop

Jak ženy vnímají polibky

Líbání je jedna z činností, bez které si většina žen nedokáže vůbec představit vztah. V závislosti na věku ženy a jejích zkušenostech dochází postupně ke změnám ve vnímání polibků. Pro mladé dívky je polibek s vysněným mužem srdeční záležitostí, pro ženy jde o vcelku běžnou činnost.

Mladé dívky mnohdy doslova pějí ódy na líbání. Podívejte se na nějaké stránky, kam přispívají dívky v pubertě, a zaručeně naleznete spoustu „velmi užitečných“ informací o líbání. Ve dvaceti letech se již líbáním ženy tolik nezabývají a ve třiceti letech už by pomalu raději dávaly pusinky svému potomkovi, než by se líbaly se svým mužem. Vnímání polibků se zkrátka mění s ohledem na věk ženy.

V tomto článku chci rozebrat, jak jednotlivé polibky vnímají mladé ženy okolo šestnácti let a vyzrálé ženy přibližně okolo třiceti let. Zvláště u mladších žen je ale potíž v tom, že mají s líbáním různé zkušenosti. Můžete se setkat s holkou, která se již stihla líbat s desítkami kluků a stejně tak s holkou, která se líbala pouze jednou či vůbec. Proto pro účely článku předpokládejme, že „mladá holka“ je taková holka, která se již líbala s několika kluky, přičemž alespoň s jedním měla vztah. Do takové kategorie spadá většina šestnáctek.

Techniky líbání

Jemný polibek, dotek rty

Pro mladou holku je jemné líbání spíše testovací a rozhodně nepříliš zajímavé. Mladé holky rády prožívají líbání celým tělem a jemné líbání jim takový zážitek nedopřává.

Starší ženy vnímají lehký polibek jako rodinný a přátelský. Při líbání s partnerem je hlavní funkcí polibku zabezpečení každodenního styku – žena z polibku hrubě rozpozná náladu muže.

Polibek, při němž vezmete ret ženy mezi své rty

Pro mladé ženy je tento polibek předehrou ke hlubšímu polibku, starší ho vnímají jako chuť muže na sex, popř. jako příslib pozdějších erotických hrátek. Když jde například muž do práce a místo obvyklého jemného polibku nasaje ret ženy a hraje si s ním, žena ví, že by muž raději zůstal doma (a pokud je žena chytrá, večer mu to vynahradí).

Hluboký polibek, vniknutí jazykem do úst partnerky

Pro mladší ženu jde o standardní polibek ve vztahu, dává jím najevo náklonnost či lásku, pokud jste spolu déle. Pokud se líbáte déle, přičemž žena rovněž vniká do vašich úst svým jazykem, značí to touhu po mazlení.

Pro starší ženu je takový polibek pozváním do postele.

Polibek, při kterém strčíte ženě do úst pouze špičku jazyka

Zde se mladší i starší ženy shodují. Je to provokace, polibky vyjadřují touhu po dalších erotických hrátkách.

Různé jiné polibky na ústa

Existuje obrovské množství jiných polibků na ústa, které můžete se ženou dělat. U mladších žen vyjadřují především touhu po něčem novém, u starších žen poté jakýsi symbol souznění či rituál, který dělají pouze se svým partnerem nebo úzkou skupinkou lidí.

Polibek na ucho

Polibek na ucho či lehké vniknutí jazykem do ucha by mělo být silným erotickým stimulem. Problém u mladších žen však je, že to nefunguje. Polibek na ucho je jim většinou nepříjemný, nic zvláštního v něm nevidí (erotogenní zóna ještě není vyvinutá). U starších žen jde o erotický stimul, součást předehry.

Polibek na krk

Krk je pravděpodobně hned po pohlaví nejzaručenější erotogenní zóna u všech žen. Některé mladé ho opět mohou vnímat jako nepříjemný, ale to pouze pokud nejsou v posteli příliš zkušené. U starších žen součást předehry.

Polibek na dlaň

Zvláštní postavení má polibek na dlaň. Pokud budete takto líbat mladou ženu, bude z toho mít akorát legraci. U starších žen záleží na tom, jak polibek pojmete. Začnete-li ženu líbat na dlani a budete jemně postupovat směrem výš, žena si takové polibky vyloží jako nepřímou výzvu k sexu.

Polibek kamkoli na tělo

Záleží na místě polibku, mladší žena je většinou bude vnímat jako lechtivé, pokud je vzrušená, tak příjemné. Starší žena je opět bude vnímat jako výzvu či přímo předehru.

Jak líbají muži a ženy

Z popisu vnímání polibků jste si mohli všimnout, že mladší ženy považují za běžné intenzivnější líbání, zatímco pro starší ženy je takové líbání již pozváním do postele. Muži se často bez ohledu na věk snaží líbat co nejintenzivněji a strkat svůj jazyk ženě až na mandle. Nedělejte to. Mnohem lepší je ženu provokovat tím, že jí budete do úst strkat pouze špičku jazyka. Ženu takové polibky navnadí bez ohledu na věk.

Perlička na závěr: Znám 18letou ženu, která se se svým přítelem nelíbá ani před sexem, protože je údajně bisexuál a polibky má ráda pouze od žen. Je to poloviční pravda. Žena bisexuál není, pouze se jednou mírně namol líbala se ženou a zjistila, že je to mnohem lepší, než se líbat se svým přítelem. Když jsem se jí ptal, v čem byl rozdíl, řekla mi, že ona žena jí na rozdíl od tří předchozích mužů hned nestrčila jazyk do krku. Že je bisexuál řekla svému příteli, aby neuškodila jeho ješitnosti.

Související články...

  Sladká vůně feromonů
  Stále více lidí se nás ptá, jak feromony ze Svadeni.cz vnímat. Názory se různí, a proto jsme udělali analýzu a test v terénu.

  testovane
  Jak jsem dostal policajtku
  Přemýšleli jste někdy nad tím, jaké by to bylo v posteli se sexy policistkou? Já jsem jednu sbalil přímo ve svém bytě. A řeknu vám, chlapi, tenhle zážitek si budu pamatovat hodně dlouho!

  Mladé holky neví, co chtějí
  Tento článek vznikl na popud chování se některých mladých holek ve vztahu zejména se starším klukem. Dozvíte se, proč takové vztahy vydrží maximálně měsíc, dva a ještě z toho máte ...

  Dejte jí pusu
  Blíží se nám lásky a tak je na čase připomenout si jednu ze základních věcí, přes kterou se mladí muži často nemohou dostat – jak správně políbit holku. Ženy považují polibek za víceméně ...

79%
PŘEDCHOZÍ  PŘEDCHOZÍDALŠÍ  DALŠÍ
Počet komentářů: 6 (poslední ze dne 23. 8. 2010 11:44:20)
posledni komentare  "Jak ženy vnímají polibky"
Sik 14.08.2010 18:40
Re: 14.08.2010 21:08
Re: JA 18.08.2010 16:28
Re: Re: white 19.08.2010 09:13
Re: Re: Re: Sik 23.08.2010 11:44
:))) white 19.08.2010 09:10
Číst vybrané  |  Číst všechny  |  Přidat názor
nejlepsi clanky
Šest velkých chyb při svádění

V tomto článku se budeme zabývat šesti zásadními chybami v procesu seznamování. Tyto chyby jsou ...
dots
Na co ženy myslí při sexu

Také občas přemýšlíte, co se asi honí v hlavě té usměvavé krásce ze zadní ...
dots
Balení na ulici (40)

Lucka, 20 let, Studentka Další video s Kubou v hlavní roli. V létě jsme byli s Kubou v knihovně a cestou na tramvaj (v ...
dots
nejlepsi videa
play
Lenka: Na ulici telefon nedávám

Shlédnuto: x | Komentářů: 8
dots
play
Důvěrně (4) Seznamování

Shlédnuto: x | Komentářů: 17
dots
play
Martina: Jsem v sexu pro každou špatnost

Shlédnuto: x | Komentářů: 10
dots
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2018 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak