Svadeni.cz | Filtry pro opačné pohlaví | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop

Filtry pro opačné pohlaví

Přemýšleli jste někdy nad tím, proč si někteří lidé vybírají stále stejný typ partnerů, se kterými špatně dopadají? Mohou za to filtry pro opačné pohlaví, které neplní svoji funkci správně.

Všichni máme určité požadavky pro partnera, se kterým plánujeme dlouhodobý vztah. Některé vlastnosti jsou pro nás naopak nežádoucí. Prvotním mužským filtrem je přitažlivost. Muž se zkrátka nezamiluje do ženy, která ho fyzicky nepřitahuje. Z tohoto důvodu se většina z nás nikdy nezamiluje například do 80leté stařenky.

Jednoduchý filtr

Někteří lidé se pomocí filtrů snaží vyhnout lidem s určitou vlastností. Představte si ženu, která zažila svůj první vztah s člověkem, který ji lhal a podváděl. Protože ji to psychicky poznamenalo, vytvořila si pro budoucí partnery filtr – řekla si, že si již nikdy nezačne nic s mužem, který lže. Aby tohoto cíle dosáhla, každého potenciálního partnera testuje. Chodí s ním na schůzky, ale dokud nenabude jistotu o jeho počestnosti, nepustí si ho k tělu. Co však tato žena ignoruje, je fakt, že normální psychicky zdravý muž se nebude snažit věčně. Půjde s ní na rande jednou, dvakrát, třikrát. Pak to vzdá a půjde za jinou.

Koho tedy taková žena přijme za svého partnera? Člověka, který se stále snaží a zároveň to není zoufalec. Takže to může být člověk, který ji má jako milenku, manipulátor či násilník. A je zase tam, kde byla předtím. Kvůli svému filtru žena odmítla všechny normální nápadníky a zbyli jí ti, kterým se snažila vyhnout.

Pokud se vám stává, že narážíte stále na ty samé prevíty, je to tím, že všechny normální partnery odmítáte.

Při tom nemusí jít pouze o ženu a o případ lháře. Časté je například, že žena naráží stále na násilníky, kteří ji bijí (v tomto případě žena pravděpodobně navíc vyrůstala v rodině, kde byl její otec násilník).

Z této situace plyne i druhá poučka – jestliže s vámi žena chodí na schůzky, ale stále odmítá intimnější fyzické kontakty, pravděpodobně vás testuje. Problém je, že vás může testovat třeba rok.

Z předchozího výkladu lze snadno nabýt dojmu, že jednoduchý filtr je něco špatného. To ale není pravda. Pokud jednoduchý filtr funguje správně, vybíráme si díky němu partnery, kteří se k nám hodí. Problém nastává v okamžiku, kdy je filtr špatně nastaven.

A musí být sečtělý a musí umět pěkně recitovat básničky...

Dvojitý filtr

Princip dvojitého filtru se uplatňuje především u lidí, kteří nejsou vyrovnaní se svým předchozím rozchodem. Trpí samotou a mají potřebu sexu. Právě proto účelně hledají člověka, který je pro dlouhodobý vztah nevyhovující. Takový člověkem je nositelem vlastnosti, která brání vést s ním dlouhodobý vztah. Účelem tohoto výběru je najít čistě krátkodobou známost.

Problém je v tom, že postupem času k sobě tito partneři začnou cítit více než pouze fyzickou přitažlivost. Jde o princip zachování rodu – mají-li spolu dva lidé častěji sex, alespoň jeden z nich se do toho druhého zamiluje. Vlastnost, která posloužila jako kritérium pro výběr takového partnera, se však v tento moment stává překážkou pokračování vztahu.

Pokud potenciální partner není viditelně vyrovnaný se svým předchozím rozchodem, je dlouhodobý vztah s ním vysoce nepravděpodobný.

Pokus překonat filtr

Může se stát, že rozeznáme filtr svého protějšku. Například vzdělaná žena požaduje po svém potencionálním partnerovi vysokou míru sečtělosti. Protože o tuto ženu stojíte, budete se velmi snažit, abyste jejími filtru vyhověli – načtete si několik recenzí na knížky, nahlédnete do databáze autorů atd. Tuto ženu nakonec díky svým vědomostem získáte.

Ale časem vám nastane problém. Muž je od přírody lovec, a proto je-li kořist ulovena, není potřeba se kvůli ní tolik snažit. Žena po několika měsících najednou pozná, že ve skutečnosti jste její filtr nepřekonal, ale oklamal. Nejste nositelem vlastnosti, kterou po muži požaduje, a proto se s vámi rozejde.

Totéž může platit o filtru týkající se majetku, sebevědomí, zábavnosti… Pamatujte si, že pokud získáte ženu vlastností, kterou ve skutečnosti nedisponujete, časem se s vámi žena rozejde.

Zdroje:

KLIMEŠ Jeroným. Partneři a rozchody. 1. Vyd., Praha: Portál 2005. 240 s. ISBN 80-7367-045-3
 

Související články...

  hitch
  Pomohou vám feromony?
  Někteří muži používající naše feromony říkají, že se k nim ženy začaly chovat viditelně příjemněji. Jiní naopak cítí pouze velmi malou či dokonce žádnou změnu v chování žen. Tyto ...

  Přitažlivé a odpudivé síly
  Když se do někoho zamilujeme, chtěli bychom s ním být pořád. Cítíme k němu velmi intenzivní přitažlivé síly. Ovšem postupem času se začne objevovat i protipól ve formě odpudivých sil. Tyto síly se ...

  Nereálná očekávání
  Každý z nás od vztahu něco očekává. Problém nastává v momentě, kdy jsou vaše očekávání jednoduše nereálná. Tento rozpor pak v člověku živí pocit nespokojenosti se současným ...

79%
PŘEDCHOZÍ  PŘEDCHOZÍDALŠÍ  DALŠÍ
Počet komentářů: 1 (poslední ze dne 15. 5. 2009 16:41:44)
posledni komentare  "Filtry pro opačné pohlaví"
Poslední věta... Newman 15.05.2009 16:41
Číst vybrané  |  Číst všechny  |  Přidat názor
nejlepsi clanky
Šest velkých chyb při svádění

V tomto článku se budeme zabývat šesti zásadními chybami v procesu seznamování. Tyto chyby jsou ...
dots
Na co ženy myslí při sexu

Také občas přemýšlíte, co se asi honí v hlavě té usměvavé krásce ze zadní ...
dots
Balení na ulici (40)

Lucka, 20 let, Studentka Další video s Kubou v hlavní roli. V létě jsme byli s Kubou v knihovně a cestou na tramvaj (v ...
dots
nejlepsi videa
play
Lenka: Na ulici telefon nedávám

Shlédnuto: x | Komentářů: 8
dots
play
Důvěrně (4) Seznamování

Shlédnuto: x | Komentářů: 17
dots
play
Martina: Jsem v sexu pro každou špatnost

Shlédnuto: x | Komentářů: 10
dots
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2018 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak