Svadeni.cz | Ženy cítí tělem | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop

Ženy cítí tělem

Jeden z největších rozdílů mezi muži a ženami je způsob vnímání vnějšího světa. Zatímco muži se snaží svět pochopit pomocí logiky a myšlenkových konstruktů, ženám je bližší čisté smyslové vnímání. Dokázat tento rozdíl využít je jedním z milníků na cestě k tomu stát se úspěšným svůdcem.

Ženy a muži jsou rozdílní po fyzické i psychické stránce. To je bez diskuze. Nicméně, nejenom, že muži a ženy vypadají a chovají se rozdílně, oni i vnímají samotný svět rozdílně. Kdybych to měl vyjádřit obrazně, muži se často ve svém vnímání světa odpoutávají od země a využívají představivost. Co by bylo, kdyby… Tento způsob nazírání na svět dává mužům jedinečnou možnost prosadit své tvůrčí myšlení. A tak se muži pokouší létat, píší sci-fi a přicházejí na spoustu originálních nápadů, z nichž většina nikdy nepřejde do praxe.

U žen samozřejmě také existuje tvůrčí myšlení. Nicméně není využíváno tak často, jako je tomu u mužů. Souvisí to s již několikrát zmiňovaným tradičním rozdělením rolí v pravěké společnosti. Ženy si oproti tomu vybudovaly velmi široký sociální rozhled. Proto se často říká, že muž vidí méně věcí než žena, ale za to ostřeji (tzv. tunelové vidění). Ve skutečnosti však vidí muž i žena prakticky to samé. Ovšem zatímco muž se soustředí na jeden objekt, kterému věnuje pozornost, žena dokáže cítit víc věcí.

Cítím to...A nyní se dostáváme k tomu důležitému. Využití našeho mozku lze s trochou fantazie přirovnat k využití počítačového procesoru. Pokud děláte na počítači něco náročného, například upravujete HD video, je procesor takřka plně využitý a nic moc navíc už nezvládne, aniž by se nezpomalila hlavní činnost. Oproti tomu, pokud si pustíte mp3, můžete ještě prohlížet webové stránky, něco kopírovat apod. Kvantitativně děláte mnohem více věcí, avšak méně náročných, proto je procesor zvládá. To je přesně ten rozdíl mezi mužským a ženským vnímáním světa.

Muž vidí strom, a pokud se na něj soustředí, vybaví se mu spousta informací – bude starý asi tolik a tolik let, nemohu se pod ním schovat při bouřce, dal by se z něj postavit vor či vydlabat kanoe, támhleta větev by se mohla utrhnout a spadnout… To vše probíhá vědomě či podvědomě ve zlomku vteřiny. Co vidí žena? Strom. Je velký a má pěkně zbarvené listy, protože je podzim. Další věci jí mohou vytanout na mysli stejně jako muži, pokud o tom bude uvažovat.

Všimněme si, že muž dostal vizuální impulz, viděl strom, a okamžitě jej začal zpracovávat z různých hledisek. Žena dostala vizuální impulz, udělala si základní obraz ve své mysli, a tím skončila. Zbytek mozkové kapacity je totiž v dalších smyslech. Žena onen strom nejenom vidí, ona ho může i cítit. Popřípadě cítí i jiné věci ze svého okolí. Pokud se s ní držíte za ruku a na kratičký okamžik při uvažování nad oním stromem ucuknete, žena to pozná. Vy ne. Právě totiž budujete v myšlenkách vor.

Vnímání prakticky všemi smysly u ženy občas vyúsťuje v něco, čemu obvykle říkáme šestý smysl. Pět základních – zrak, chuť, hmat, čich, sluch, všichni známe. A co je to ten šestý? Já osobně vidím jeho podstatu ve zvýšeném vnímání okolní teploty.* Žena vás dokáže najít i bez základních pěti smyslů, neboť vnímá vaši tělesnou teplotu, která je zpravidla vyšší, než teplota okolí (nebo nižší, pokud například v zimě přijdete domů se studenou pokožkou či oblečením).

Když už jsme si vysvětlili základní podstatu mezi mužským a ženským vnímáním světa, aplikujeme tento poznatek na balení žen. Tento rozdíl totiž musí alespoň podvědomě vnímat každý svůdník, chce-li být úspěšný.

V pubertě jsme často snili o konkrétní dívce a představovali jsme si jí v různých situacích či polohách. Žena si oproti tomu zpravidla nepředstavuje konkrétního muže, ale sebe v nějakém postavení, které jí dává určité smyslové stimuly (ano, je tam muž, ale důležité je, co dělá a co žena cítí, nikoli pouze jeho vzhled). Vaším úkolem při balení je tedy tyto stimuly ženě dávat, a to nejlépe tak, aby nebyly v rozporu.

Balím ji

 • úsměv + uvolněná řeč těla + lehké doteky = příjemný zážitek
 • úsměv + křečovitá řeč těla + lehké doteky = podezřelé individuum
 • úsměv + křečovitá řeč těla bez doteků = hodný / nudný chlapec
 • úsměv + uvolněná řeč těla + intimní doteky = prasák / velmi příjemný zážitek (dle stupně alkoholu v krvi)

Škádlím ji

 • úsměv + uvolněná řeč těla + škádlení + doteky = hraná urážka (žena si chce hrát)
 • úsměv + křečovitá řeč těla + škádlení = otrapa

Uvědomte si, že ženy zpravidla nepřemýšlejí příliš dopředu. Nepředstavují si, co by bylo kdyby, za to je pro ně důležité, jak se cítí v tuto chvíli.

Na tomto místě se ještě musím zmínit o článku „Mužská a ženská součást“, ve které jsme rozebírali Animus a Anima. Obě tyto složky, které reprezentují naše maskulinní a femininní sklony, tíhnou ke spojení, k sexu. Proto, abyste ženu sbalil, je vhodnější prezentovat právě maskulinní sklony. Mystery to dělá svým uměním, kouzelnictvím. Nicméně prosadit se můžete v podstatě jakoukoli cestou. Žena bude přitahována k muži, který jí nabídne něco, co ona nemá, nebo se to bojí prosadit. Psychicky, samozřejmě.

* Nutno dodat, že pojem „šestý smysl“ se používá pro řadu jevů souvisejících nejenom s vnímáním pohybu a teploty, ale také s intuicí apod.

Související články...

  testovane
  Androvita: Silná ženská zbraň
  Zatímco muži se snaží balit, ženy používají vábničky, aby muže přilákaly. Jednou z takových ženských vábniček je vůně, s jejíž pomocí dokáže žena spolehlivě zaujmout. Když se do vůně navíc ...

  testovane
  Konec zapáchajících nohou
  Také se vám stává, že si vyzujete nohy z bot a najednou ucítíte velmi nepříjemný zápach? Člověk si pak nemůže ani ulevit a vyzout se ve vlaku či někde u stolu. Mohou za to bakterie, které se na noze hromadí během ...

  Ženské myšlení (1)
  Zatímco muži mají geneticky dané řídit se primárně rozumem, ženy se řídí emocemi. Pokud si muž tento rozdíl i s jeho následky neuvědomí, bude snadno podléhat ženským emocionálním stavům.

  Mužská a ženská součást
  Každý z nás v sobě máme mužskou i ženskou část osobnosti bez ohledu na naše pohlaví. Naše chování a rozhodování se pak orientuje především podle toho, jakou z těchto složek osobnosti ...

95%
PŘEDCHOZÍ  PŘEDCHOZÍDALŠÍ  DALŠÍ
Počet komentářů: 0
posledni komentare  "Ženy cítí tělem"
nejlepsi clanky
Šest velkých chyb při svádění

V tomto článku se budeme zabývat šesti zásadními chybami v procesu seznamování. Tyto chyby jsou ...
dots
Na co ženy myslí při sexu

Také občas přemýšlíte, co se asi honí v hlavě té usměvavé krásce ze zadní ...
dots
Balení na ulici (40)

Lucka, 20 let, Studentka Další video s Kubou v hlavní roli. V létě jsme byli s Kubou v knihovně a cestou na tramvaj (v ...
dots
nejlepsi videa
play
Lenka: Na ulici telefon nedávám

Shlédnuto: x | Komentářů: 8
dots
play
Důvěrně (4) Seznamování

Shlédnuto: x | Komentářů: 17
dots
play
Martina: Jsem v sexu pro každou špatnost

Shlédnuto: x | Komentářů: 10
dots
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2018 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak