Svadeni.cz | Techniky uvádějte v praxi postupně | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop

Techniky uvádějte v praxi postupně

Na těchto stránkách se dočtete spoustu informací o balení žen. Jenže kdybyste se najednou chtěli uvést v praxi, zblázníte se z toho a ještě to k tomu nikoho nesbalíte. Náš mozek je totiž schopen udržet ve vědomí pouze několik informací.

Vžijme se na chvíli do kůže nováčka, který si právě pročetl tento web a teď poprvé vyráží do terénu. Odváží se oslovit svoji první neznámou slečnu. Oslovení mu sice vyjde, ale po chvilce konverzace s ní začne být velmi nervózní a tak se raději s ní rozloučí. Proč? Protože myslel na příliš mnoho pravidel. Podívejme se, na co takový člověk myslí od začátku rozhovoru.

 • musím se usmívat
 • musím mít sebevědomý postoj a klidnou řeč těla
 • nesmím se hrbit
 • musím se věnovat našemu rozhovoru
 • nesmím zapomenout říci si o kontakt
 • prohlížím si ženu a hodnotím její vzhled
 • sakra, ona reaguje jinak, než jsem myslel
 • cítím, jak mám tiky v oku
 • vždyť já vůbec nestojím sebevědomě, třesu se
 • to mám běžně takhle vysoký hlas?
 • musím to ukončit, tohle nemá cenu

Aniž byste se dívali výše, dokážete nyní ještě vyjmenovat první tři myšlenky při oslovení? Upřímně pochybuji. Nejsme schopni udržet tolik informací, tolik ovlivňovat svoji verbální i nonverbální komunikaci během jednoho oslovení.

Dokonce nejsme schopni ani plně ovládat svoji řeč těla. Protože i když se o to usilovně snažíme, tak podvědomí vnímá rozpor mezi naším naladěním (o něco se snažíme) a skutečnou polohou těla (sebevědomá). Tento rozpor se promítne opět do řeči těla, přímo do svalstva, které neumíme vědomě ovládat. A tak vznikají právě ony tiky v oku, třas, záškuby. Aby toho nebylo málo, tak začneme vědomě vnímat, že se něco děje. Přemýšlíme, jak to napravit, ale ono to nejde. Při tom stále platí, že náš mozek je schopen vědomě udržet pouze omezený počet myšlenek. Každý takovýhle poplach tedy cítíme za cenu toho, že se nám z vědomí vytratí nějaká z pouček o sebevědomí. Výsledek tohoto poměrně složitého procesu je, že se z rádobysebevědomého jedince postupně stává troska.

Ponaučení, které z toho plyne, se dá shrnout do jedné věty: Při balení nemyslete na více věcí, než je nezbytně nutné.

Pokud chcete ve svém životě uplatnit rady, které jste našli na tomto webu či kdekoli jinde, dělejte to postupně. Pouze postupným tréninkem dokážete přejímat teoretické rady do konkrétního chování, protože je zafixujete do podvědomí. Budete-li zkoušet všechno najednou, vyhoříte.

A to je přesně ten rozdíl mezi teorií a praxí. Víte-li, jak sbalit ženu teoreticky, prakticky se vám to nikdy nepovede přesně tak, jak jste si to naplánovali. Možná to bude jednodušší, možná těžší. Ale nikdy ne přesně takové, jak jste si to představovali. Náš mozek není mobil s Androidem, do kterého si z Marketu pouze stáhnete potřebnou aplikaci a okamžitě ji bez modifikace spustíte.

Navíc, uvědomte si, že na Zemi je přibližně 6,8 MLD lidí a toto číslo se neustále zvyšuje. Všichni z těchto obyvatel museli nějak vzniknout. Muž musel během svého vývoje neustále svádět a mít sex se ženou. A opravdu k tomu vždy neměl různé příručky, pickup, Svádění.cz či různé jiné školy svádění. Nemusel myslet na haldu pouček. To, co řešíme, je v podstatě pouze návrat muže k jeho biologickým zvyklostem, které v několika posledních desetiletích dostaly na frak. Tedy takto se svádění alespoň často prezentuje. Ve skutečnosti jde podle mě o něco trochu jiného.

V naší společnosti je nepřeberně druhů žen. Jsou tu ženy krásné i ošklivé, různě společensky postavené, různě staré či různě sexuálně zkušené. Každá žena je nějak vychována a stejně tak každý muž. Každá žena má podle svých vlastností svojí hodnotu. A každý muž svojí hodnotu nějak prezentuje. Učení svádění není o ničem jiném než o prezentaci této hodnoty. Budete-li se rok aktivně zabývat sváděním, nepochybně se to odrazí na vašem vystupování. Budete aktivnější a pro ženy přitažlivější, než jste byli před rokem. A to i za předpokladu, že veškeré jiné faktory jako vaše sociální postavení, váš majetek či vzhled zůstaly nezměněny.

Troufám si tvrdit, že každý psychicky zdravý muž si dokáže ve svém životě nalézt ženu a mít s ní sex, aniž by musel cokoli vědět o svádění. Ale muž, který o tomto učení něco ví, si dokáže vybírat. Nemusí chodit se ženou a dívat se při tom na jiné, na které nemá. Může si vybírat a nalézt tak ženu, která mu bude více vyhovovat.

Váš přístup je pouze na vás. Můžete číst články a neuvádět rady z nich praxi. V tom případě, až se jednou o něco aktivně pokusíte, pravděpodobně vyhoříte. Můžete číst, vybrané techniky zkoušet a zdokonalovat se. Tak nejlépe dosáhnete možnosti výběru ve vašem balení. Nebo nemusíte dělat nic, pouze občas chodit mezi lidi. I tak si ženu naleznete. Ale je otázkou, zda vám bude vyhovovat.

Související články...

  Sladká vůně feromonů
  Stále více lidí se nás ptá, jak feromony ze Svadeni.cz vnímat. Názory se různí, a proto jsme udělali analýzu a test v terénu.

  testovane
  Konec zapáchajících nohou
  Také se vám stává, že si vyzujete nohy z bot a najednou ucítíte velmi nepříjemný zápach? Člověk si pak nemůže ani ulevit a vyzout se ve vlaku či někde u stolu. Mohou za to bakterie, které se na noze hromadí během ...

  Svůdníkův úděl
  Takže ty chceš umět balit ženy? Dám ti přesný návod, ale za to mi budeš muset zaprodat svoji duši! Už nikdy si nebudeš o ženách myslet to, co si o nich myslíš teď. Staneš se jiným člověkem.

  Prosaďte se svým projevem!
  Od pradávna máme v mozku zakódovanou informaci, že je nejlepší poslouchat toho nejhlasitějšího. A to bez ohledu na to, co vlastně říká. Pokud tedy budeme ve společnosti, kde jeden člověk řve hlouposti, zatímco ...

98%
PŘEDCHOZÍ  PŘEDCHOZÍDALŠÍ  DALŠÍ
Počet komentářů: 4 (poslední ze dne 23. 9. 2010 17:14:23)
posledni komentare  "Techniky uvádějte v praxi postupně"
fotka Tom 23.09.2010 00:23
Re: fotka 23.09.2010 08:43
Moon 23.09.2010 16:51
Re: 23.09.2010 17:14
Číst vybrané  |  Číst všechny  |  Přidat názor
nejlepsi clanky
Šest velkých chyb při svádění

V tomto článku se budeme zabývat šesti zásadními chybami v procesu seznamování. Tyto chyby jsou ...
dots
Na co ženy myslí při sexu

Také občas přemýšlíte, co se asi honí v hlavě té usměvavé krásce ze zadní ...
dots
Balení na ulici (40)

Lucka, 20 let, Studentka Další video s Kubou v hlavní roli. V létě jsme byli s Kubou v knihovně a cestou na tramvaj (v ...
dots
nejlepsi videa
play
Lenka: Na ulici telefon nedávám

Shlédnuto: x | Komentářů: 8
dots
play
Důvěrně (4) Seznamování

Shlédnuto: x | Komentářů: 17
dots
play
Martina: Jsem v sexu pro každou špatnost

Shlédnuto: x | Komentářů: 10
dots
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2018 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak