Svadeni.cz | Svádění - Bolest versus potěšení | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop

Svádění - Bolest versus potěšení

Spousta mužů zapomíná, že je při svádění ovlivňuje ten nejzákladnější lidský mechanismus - obava z bolesti. Neumí se s ní vypořádat. Přitom kdyby ji byli ochotni snést trochu více, jejich potěšení by se zdesetinásobnilo.
Spousta mužů zapomíná, že je při svádění ovlivňuje ten nejzákladnější lidský mechanismus - obava z bolesti. Neumí se s ní vypořádat. Přitom kdyby ji byli ochotni snést trochu více, jejich potěšení by se zdesetinásobnilo.

O našich mentálních procesech platí jedna věc:
Lidé hledají to, co jim přináší potěšení, a snaží se vyvarovat věcí, které jim působí bolest.

Když si postavíme tyhle dvě věci vedle sebe, jsme více motivováni strachem z bolesti než příslibem potěšení. Je pro to mnoho důvodů:

 • Chápeme a věříme víc v bolest než v potěšení. Například víme, že když sáhneme na horká kamna, bude to bolet, ale nevíme s jistotou, jaké konání nám vždy přinese potěšení.
 • Bolest je základní instinkt, potěšení má zase více racionální konstrukci. Museli jsme pochopit bolest v dávné minulosti, ale potěšení si definujeme sami. Bolest je více všeobecně chápána; vyjadřujeme bolest ve velmi podobných termínech, ale potěšení je velmi subjektivní. Zřejmě to pramení z toho, že bolest může znamenat ohrožení na životě a proto musí být rychle rozpoznána a rychle na ní reagováno.
 • Bolest je koncentrovanější, účinnější, pronikavější, zatímco potěšení je více zředěné (jediné potěšení, které přichází najednou, je orgasmus). Pro někoho je ztráta potěšení bolestí, stejně jako u závislostí. A o to víc u vztahů. Co je nutné si pamatovat je, že v dnešní společnosti je u většiny populace tolerance bolesti extrémně nízká. Stali jsme se citlivějšími k fyzickému i psychickému strádání. Dobré na tom je, že pokud budete ochotni snést trochu víc bolesti než ostatní, budete mezi vrstevníky vynikat.

Bolest Hlavy

Sex a vztah je podle mého názoru jediný případ, kde jsou stejnou měrou přítomny bolest i potěšení. Jako dvě hlavy jednoho hada. Je to jedno z míst, kde příslib potěšení (dotyk ženského těla, pohled) může znechutit stejnou porcí hrozby bolesti (osamění, odmítnutí).

Použijte toto pravidlo, abyste sobě i ženě přinesli během svádění více potěšení. Žena bude vědět, že odmítnout vaši nabídku je hloupé a nebude riskovat, abyste tohle potěšení dal jiné ženě.

Bolest z neúspěchu

Zodpovědný svůdce pozná, kdy se má vzdát. Toto pravidlo říká, že nezávisle na tom, jak moc jste do svedení investovali, pokud se rozhodnete, že pravděpodobnost úspěchu je nízká, musíte se stáhnout a nechat to plavat. Nemůžete obnovit nic ze své ztracené energie. Pokud budete trvat na něčem, na co nemáte, pouze tím vyhodíte víc svého drahocenného času a způsobíte si více bolesti.

Jedním z nejdůležitějších důvodů, proč musíte být schopen zastavit a přesměrovat vaši energii je, že pokud se budete snažit dohonit více unikajících šancí, začnete prožívat hodně bolesti naráz a ve výsledku klesne vaše jistota. A když se vaše sebejistota sníží, dostanete se celkově do poklesu a vaše schopnost svádět ženy zmizí.

Jsem si jistý, že už jste zažil, když se sportovec dostane do propadu. Fotbalista vstoupí do sezóny s mnoha výbornými zákroky, ale najednou se po několika špatných zápasech prudce zhorší. Stalo se prostě to, že ztratil sebedůvěru, a nemůže hrát špičkovou hru, když jeho mentální hra je v troskách.
Nesmíte dovolit, aby vám na jakémkoliv svádění záleželo tolik, že byste začali prodávat svou vlastní sebeúctu. Chcete ženu, která je k mání, avšak venku jsou i frustrující ženy, kterým dělá dobře, když muže zkoušejí a ovládají. Musíte být schopni rozpoznat, kdy si s vámi chce žena vyjet a kdy musíte odepsat ztrátu.

Podstatně víc energie sebere snaha dostat se zpět do hry, než když si jen budete po celou dobu zachovávat pevný přístup.

Stanovte si hranici toho, kolik energie na svádění vydáte, stejně jako si pro sebe stanovujete hranici, když hrajete kostky. Ti, kteří hrají o víc, než si mohou dovolit ztratit, se vždy dostanou do spirály, kterou nemohou kontrolovat.

Inspirováno dílem: Carlos Xuma – The Seduction Method

Související články...

  Feromony a zkušenosti uživatelů
  Feromony, které se v poslední době staly synonymem pro úspěch, přitahují stále větší pozornost. Důkazem toho je neustálý nárůst objednávek v sex-shopu webu Svadeni.cz. Připomeňme jen, že tento sex-shop se jako ...

  Seznamte se s feromony
  Víte, že existují parfémy, díky nímž se můžete stát neodolatelnými pro opačné pohlaví? Někteří lidé je běžně používají. Ostatní pak na jejich úspěch zírají s ...

66%
PŘEDCHOZÍ  PŘEDCHOZÍDALŠÍ  DALŠÍ
Počet komentářů: 4 (poslední ze dne 11. 2. 2008 12:21:11)
posledni komentare  "Svádění - Bolest versus potěšení"
post leto.atreides 07.02.2008 22:09
vall 08.02.2008 22:32
09.02.2008 23:28
Jerry 11.02.2008 12:21
Číst vybrané  |  Číst všechny  |  Přidat názor
nejlepsi clanky
Šest velkých chyb při svádění

V tomto článku se budeme zabývat šesti zásadními chybami v procesu seznamování. Tyto chyby jsou ...
dots
Na co ženy myslí při sexu

Také občas přemýšlíte, co se asi honí v hlavě té usměvavé krásce ze zadní ...
dots
Balení na ulici (40)

Lucka, 20 let, Studentka Další video s Kubou v hlavní roli. V létě jsme byli s Kubou v knihovně a cestou na tramvaj (v ...
dots
nejlepsi videa
play
Lenka: Na ulici telefon nedávám

Shlédnuto: x | Komentářů: 8
dots
play
Důvěrně (4) Seznamování

Shlédnuto: x | Komentářů: 17
dots
play
Martina: Jsem v sexu pro každou špatnost

Shlédnuto: x | Komentářů: 10
dots
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2018 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak