Svadeni.cz | Sbalte ženu ze skupiny (4) | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop

Sbalte ženu ze skupiny (4)

Když si odvedete ženu od ostatních lidí, máte pouze omezený časový úsek, během kterého ji můžete balit. Nesmíte tedy ztrácet čas věcmi, u kterých si nejste jisti jejich účinností. Mohlo by se vám totiž stát, že se žena zvedne a půjde zpět za svými kamarády.

Od oslovení skupiny jsme se již dostali k místu, ve kterém si získáváte souhlas s odvedením ženy. Nyní je potřeba ženu odvést, zaujmout a dávat pozor na její reakce.

8) Odveďte ženu s tím, že jí chcete ukázat něco úžasného. Během cesty ke stolu jí chytněte za ruku. Když jí stiskne, berte to jako znak zájmu. Posaďte se se ženou někde stranou od skupiny, sedněte si vedle ní a zaměřte se na další znaky zájmu.

Znaky zájmu jsou nejdůležitější věcí v době, kdy jste se ženou sami. Je to v podstatě zpětná vazba ženy. Ženu musíte pozorovat a znaky zájmu počítat. Jakmile se dostanete na číslo 3, můžete přejít na koncovku s líbačkou. Za znak zájmu považujte jakýkoli slovní i mimoslovní signál toho, že je ženě s vámi dobře. Může to být již v bodě 8 zmíněné neucuknutí, když ji chytíte za ruku. Nebo to také jsou znaky vyjmenované v Řeči těla (14). Další znaky zájmu si ukážeme v tomto postupu.

Mohli bychom vést diskuzi, zda je lepší sednout si vedle ženy, naproti ženě nebo do úhlu 90 stupňů. V situaci jako této, kdy vám jde o svedení ženy, vám doporučuji být jí co nejblíže a nejlépe bez překážek. Takže zde nejenom u mě jasně vyhrává posazení vedle ženy. Pokud cítíte, že jí vaše tělesná blízkost není ještě příjemná, trochu si zezačátku odsedněte.

9) Abyste jí zaujali, použijte čtení z rukou, test věštění, test mimosmyslových schopností, případně cokoli jiného, co ženu zaujme.

Doporučuji vám, abyste si pořídili knížku o těchto aktivitách. Není to nic složitého, a při tom vás to se ženou sblíží. Budete se jí pod záminkou čtení z ruky či věštění dotýkat, budete jí říkat věci, které ji zaujmou, protože budou pravdivé. Ženy zkrátka na tyto duchovní věci věří, a pokud ne, lze je snadno přesvědčit.

10) Řekněte: „Na kráse není nic mimořádného. Výjimečná je energičnost a správný pohled na život. Řekni mi, co se v tobě skrývá a proč bych tě měl chtít poznat blíž než jen jako jednu tvář z davu?“ Když začne vyjmenovávat svoje kladné vlastnosti, je to znak zájmu.

V podstatě si můžete tento malý proslov upravit dle své libosti. Já vycházím z původní verze, důležitá je však především poslední věta. Chcete po ženě, aby se vám kvalifikovala, tj. aby vám o sobě začala říkat, proč je zrovna ona ta, o kterou byste měl mít zájem. Když na tuto hru přistoupí, je to další znak zájmu.

11) Až vám dojde téma k hovoru, přestaňte mluvit. Pokud naváže na váš předchozí hovor otázkou, která začíná: „Takže…?“ nebo ve které je slovo „…teda…?“, máte další znak zájmu.

Tohle je dost ošemetná věc, protože u navazující otázky nelze téměř nikdy pouze pomocí slovíček s jistotou určit, zda byla znak zájmu nebo ne. Důležitá nejsou ani tak zmiňovaná slovíčka jako spíše to, že se:

 1. žena zeptá na něco, co souvisí s vámi
 2. žena pokusí navázat na předchozí konverzaci

Jsou-li tyto dvě podmínky splněny, berte to jako znak zájmu z její strany. V ideálním případě bychom v tuto chvíli měli již mít 3 znaky zájmu, a proto se přesuneme k závěru.

12) Koncovka. Je-li prostředí nakloněno fyzické intimitě, řekněte jakoby zčistajasna: „Chtěla by ses se mnou líbat?“ nebo ji spíše sami polibte. Pokud podmínky nejsou zrovna ideální, uveďte se do falešné časové tísně a řekněte: „Musím už jít, ale měli bychom v tom někdy pokračovat.“ Pak si vezměte její číslo a odejděte.

Rozhodně jí nelíbejte někde, kde je hodně světla, kouře či hluku. Jestli jí chcete políbit i za nepříznivých podmínek, přejděte s ní po třetím znaku zájmu někam do lepšího prostředí a tam ji polibte. Pamatujte, že zakončení s polibkem je vždy lepší než bez polibku.

Další postup je již na vás. Pokud jste šikovní, můžete začít stupňovat její touhu pomocí metody dva kroky vpřed, jeden vzad. Nakonec si jí můžete i odvést domů. Vždy ale záleží na vnějších podmínkách a také na tom, jak je žena uvolněná.

Zdroj:

STRAUSS Neil: Hra. 1.Vyd.,Praha: Argo 2007. 474 s. ISBN 978-80-7203-905-0

Související články...

  Sladká vůně feromonů
  Stále více lidí se nás ptá, jak feromony ze Svadeni.cz vnímat. Názory se různí, a proto jsme udělali analýzu a test v terénu.

  Řeč těla (14) - Dvoření žen (2)
  Jaké signály nám dává žena, která o nás má zájem? Zjistili jsme 13 nejčastějších signálů, které v tomto článku popíšeme.

  Sbalte ženu ze skupiny (1)
  Jak jednoduše sbalit neznámou pěknou ženu, která je s několika dalšími lidmi ve skupině? V našem novém miniseriálu si ukážeme přesné kroky, jak toho docílit. Každý krok si rozebereme, abyste viděli, že to ...

  Sbalte ženu ze skupiny (2)
  Aby se zvýšili vaše šance úspěšně sbalit ženu ze skupiny, měl byste se alespoň na nějakou dobu stát středem pozornosti skupiny. Všechny žen v sobě mají evolucí naprogramováno, že právě vůdcové ...

  Sbalte ženu ze skupiny (3)
  Poté, co se stanete středem pozornosti ve skupině, jste již na velmi dobré cestě ke sbalení ženy, o kterou máte zájem. Přesto se však může stát, že budete muset couvnout.

99%
PŘEDCHOZÍ  PŘEDCHOZÍDALŠÍ  DALŠÍ
Počet komentářů: 10 (poslední ze dne 2. 4. 2010 19:18:55)
posledni komentare  "Sbalte ženu ze skupiny (4)"
JendoslaF 23.03.2010 13:29
Re: wopic 23.03.2010 13:47
Re: Re: 23.03.2010 15:56
Re: Re: Re: wopic 23.03.2010 16:17
Re: Re: Re: Re: wopic 23.03.2010 16:22
Re: Re: Re: Re: Re: 23.03.2010 17:00
knihy lukáš 23.03.2010 16:35
Re: knihy 23.03.2010 16:52
Nataly 25.03.2010 13:04
Blbost Kleopatra 02.04.2010 19:18
Číst vybrané  |  Číst všechny  |  Přidat názor
nejlepsi clanky
Šest velkých chyb při svádění

V tomto článku se budeme zabývat šesti zásadními chybami v procesu seznamování. Tyto chyby jsou ...
dots
Na co ženy myslí při sexu

Také občas přemýšlíte, co se asi honí v hlavě té usměvavé krásce ze zadní ...
dots
Balení na ulici (40)

Lucka, 20 let, Studentka Další video s Kubou v hlavní roli. V létě jsme byli s Kubou v knihovně a cestou na tramvaj (v ...
dots
nejlepsi videa
play
Lenka: Na ulici telefon nedávám

Shlédnuto: x | Komentářů: 8
dots
play
Důvěrně (4) Seznamování

Shlédnuto: x | Komentářů: 17
dots
play
Martina: Jsem v sexu pro každou špatnost

Shlédnuto: x | Komentářů: 10
dots
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2018 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak