Svadeni.cz | Sbalte ženu ze skupiny (3) | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop

Sbalte ženu ze skupiny (3)

Poté, co se stanete středem pozornosti ve skupině, jste již na velmi dobré cestě ke sbalení ženy, o kterou máte zájem. Přesto se však může stát, že budete muset couvnout.

V minulém díle jsme skončili rozebíráním čtvrtého bodu postupu, ve kterém jste se měli stát alespoň na několik minut středem pozornosti skupiny. Vyjmenovali jsme si různé možnosti i úskalí, jak toho dosáhnout.

Během této fáze bylo nutné trochu ignorovat ženu, o kterou máte zájem. Taková žena se bude cítit trochu odstrčená a bude mít snahu zapojit se do hovoru. Její snaha vyústí naší odpovědi v pátém bodu postupu.

5) Pokud je to vhodné, opět ji poškádlete.

Trochu si vyjasníme, co znamená formulace „Pokud je to vhodné“. Záleží na tom, jak žena reaguje na vaše vyprávění. Pokud je ticho, bylo by jí nesmyslné škádlit. Jestliže to je ale bojovnice, která se snaží za každou cenu prosadit, pěkně jí poškádlete.

„To je vždycky tak ukecaná? Jak ji proboha zvládáte?“

Jakmile jste středem skupiny alespoň tak dlouho, abyste ukázal svoji hodnotu, přesuňte se do další fáze (bez ohledu na to, zda jste podruhé škádlil nebo neškádlil).

A už je moje!

6) Zeptejte se celé skupiny, odkud se znají. Pokud je žena, o kterou máte zájem, zadaná s některým z mužů ze skupiny, zeptejte se, jak dlouho tento vztah trvá. Jestli je to mezi nimi vážné, zdvořile vycouvejte.

Účel tohoto bodu je zřejmý. Cílem není získat nové kamarády z lidí ze skupiny, ale zjistit, zda je váš cíl s někým zadaný. Kdybyste tuto fázi vynechali a šli rovnou k odvedení cíle, zbytečně byste se vystavili nebezpečí, že žena odmítne a vy se dostanete do patové situace. Existuje pouze málo situací, kdy společenská hodnota muže klesne tak rychle jako po odmítnutí ženy. Navíc by se vaše nálada dostala na bod mrazu, a pravděpodobně byste nebyli odhodláni hned jít do další akce. Tento bod je tedy především jistící.

Když se dozvíte, že žena, o kterou máte zájem, je zadaná s mužem ze skupiny méně než 3 měsíce, podívejte se, jak se tito dva k sobě mají. Pokud stojí vedle sebe a drží se za ruce, udělali jste chybu už v tom, že jste se na tuto ženu zaměřili. V jakémkoli z jiných případů se můžete pokusit o pokračování.

Jsou-li muž se ženou déle než 3 měsíce, zjistěte, jak to mezi nimi je. Ale zklamu vás, v 95 % případů je v takové situaci lepší vycouvat.

Pokud tento test dopadne ve váš prospěch, můžete se přesunout k dalšímu bodu.

7) Řekněte skupině: „Vaše kamarádka si asi musí kvůli mně připadat odstrčená. Nebude vadit, když si s ní pár minutek popovídám?“ Odpověď bude: „Jo, jasně, jestli bude chtít.“ Pokud jste neudělali chybu v postupu, žena bude souhlasit.

Větu, kterou skupině řeknete, si doporučuji zapamatovat. Obsahuje totiž několik bodů, které zcela omezí riziko negativní reakce ze strany skupiny.

 1. Nepohodlnost kamarádky. Přiznáváte, že se kamarádka cítí nepohodlně kvůli vám. Tím dáváte najevo, že si její situaci uvědomujete a že byste jí chtěli napravit. V kombinaci s dobrou reputací ve skupině tímto odbouráte obavy skupiny.
 2. Slušnost a poddajnost. Ptáte se, zda „nebude vadit“. Je to zdvořilostní fráze, která vás dostává do submisivní role. Dává posluchačům najevo, že mají právo se rozhodnout. Kdybyste tuto frázi vynechali, může skupina nebo samotná žena špatně zareagovat.
 3. Krátký časový úsek. Říkáte, že si s ní popovídáte jen pár minutek. Toto zjemnění dá lidem ze skupiny najevo, že ženu skutečně nemusí dlouho postrádat.

Skupina přenechá rozhodovací pravomoc ženě a ta vaši nabídku ze zvědavosti přijme. Nyní si jí tedy můžete odvést. Až budete se ženou sami, musíte se zaměřit na její reakce. O tom bude další díl.

Zdroj:

STRAUSS Neil: Hra. 1.Vyd.,Praha: Argo 2007. 474 s. ISBN 978-80-7203-905-0

Související články...

  Sladká vůně feromonů
  Stále více lidí se nás ptá, jak feromony ze Svadeni.cz vnímat. Názory se různí, a proto jsme udělali analýzu a test v terénu.

  testovane
  Konec zapáchajících nohou
  Také se vám stává, že si vyzujete nohy z bot a najednou ucítíte velmi nepříjemný zápach? Člověk si pak nemůže ani ulevit a vyzout se ve vlaku či někde u stolu. Mohou za to bakterie, které se na noze hromadí během ...

  ayam
  Mysteryho technika
  Můžete číst spoustu materiálů o tom, co dokážou skuteční baliči, ale dokud to neuvidíte na vlastní oči, neuvěříte. Jeden z nejznámějších pickuperů, Mystery, předvádí své umění Neillu ...

  Sbalte ženu ze skupiny (1)
  Jak jednoduše sbalit neznámou pěknou ženu, která je s několika dalšími lidmi ve skupině? V našem novém miniseriálu si ukážeme přesné kroky, jak toho docílit. Každý krok si rozebereme, abyste viděli, že to ...

  Sbalte ženu ze skupiny (2)
  Aby se zvýšili vaše šance úspěšně sbalit ženu ze skupiny, měl byste se alespoň na nějakou dobu stát středem pozornosti skupiny. Všechny žen v sobě mají evolucí naprogramováno, že právě vůdcové ...

  Sbalte ženu ze skupiny (4)
  Když si odvedete ženu od ostatních lidí, máte pouze omezený časový úsek, během kterého ji můžete balit. Nesmíte tedy ztrácet čas věcmi, u kterých si nejste jisti jejich účinností. Mohlo by se vám ...

96%
PŘEDCHOZÍ  PŘEDCHOZÍDALŠÍ  DALŠÍ
Počet komentářů: 1 (poslední ze dne 20. 3. 2010 15:14:03)
posledni komentare  "Sbalte ženu ze skupiny (3)"
ProsteJA 20.03.2010 15:14
Číst vybrané  |  Číst všechny  |  Přidat názor
nejlepsi clanky
Šest velkých chyb při svádění

V tomto článku se budeme zabývat šesti zásadními chybami v procesu seznamování. Tyto chyby jsou ...
dots
Na co ženy myslí při sexu

Také občas přemýšlíte, co se asi honí v hlavě té usměvavé krásce ze zadní ...
dots
Balení na ulici (40)

Lucka, 20 let, Studentka Další video s Kubou v hlavní roli. V létě jsme byli s Kubou v knihovně a cestou na tramvaj (v ...
dots
nejlepsi videa
play
Lenka: Na ulici telefon nedávám

Shlédnuto: x | Komentářů: 8
dots
play
Důvěrně (4) Seznamování

Shlédnuto: x | Komentářů: 17
dots
play
Martina: Jsem v sexu pro každou špatnost

Shlédnuto: x | Komentářů: 10
dots
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2018 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak