Svadeni.cz | Sbalte ženu ze skupiny (2) | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop

Sbalte ženu ze skupiny (2)

Aby se zvýšili vaše šance úspěšně sbalit ženu ze skupiny, měl byste se alespoň na nějakou dobu stát středem pozornosti skupiny. Všechny žen v sobě mají evolucí naprogramováno, že právě vůdcové skupiny jsou ti, kteří mohou zajistit potomkům nejlepší vyhlídky na život. Proto jsou vůdcové skupiny pro ženy nejpřitažlivější.

V minulém díle jsme skončili v postupu sbalení ženy ze skupiny u třetího bodu, ve kterém jsme ženu škádlili. Nyní pokračujeme bodem 4.

4) Staňte se středem pozornosti skupiny. Můžete k tomu použít historky, vtipy nebo cokoli jiného zajímavého. Soustřeďte se hlavně na muže a na méně přitažlivé ženy ze skupiny.

Důvod, proč se stát středem pozornosti skupiny máte hned v úvodu článku. Vůdce skupiny je pro ženy zkrátka nejpřitažlivější. Středem pozornosti se stanete v momentě, kdy budete říkat něco, co ostatní zajímá. Pozor však na to, že vaše téma musí umět zaujmout celou skupinu. Když se budete bavit o novém supervýkonném počítači, budou s vámi muži sice souhlasit, ale ženy se oddělí a budou se bavit o něčem mezi sebou. To je špatně. Skupina musí zůstat pohromadě a poslouchat vás.

Vděčná témata pro zaujetí skupiny jsou, jak je již zmíněno v bodu 4, historky či vtipy. O historkách platí, že by měly být zábavné, a pokud možno by měly zvyšovat vaše společenské postavení.

Můžete například vyprávět o vaší cestě do zahraničí, kdy jste si zapomněli mapu a vůbec jste nevěděli, kde se nacházíte. Pak vám došel benzin a vy jste museli začít stopovat. Zastavil vám řidič nákladního automobilu, ale mluvil takovou hatmatilkou, že jste mu vůbec nerozuměli. Poté vám zastavila nějaká žena, která uměla anglicky. Dorozuměli jste se s ní, a ona vám řekla, že nejbližší čerpací stanice je 15 km. Nastoupili jste k ní do auta a ona vám po chvilce dala svoji ruku na nohu. Snažil jste se toho nevšímat…

Historky si doporučuji připravit předem. Zapamatujte si vztyčné body, na kterých poté budete příběh stavět. Historka nemusí být sama o sobě vyloženě vtipná, pokud jí svým projevem dodáte tu správnou energii. I sebelepší historka se stane brakem, když ji nebudete umět prožívat během vyprávění.

Tak tohle nebude to pravé ořechové...

Pokud jste nic zajímavého ve svém životě nezažili (což je mimochodem blbost), můžete si historku klidně vymyslet. Jsou však důležité dva body. Za prvé, stejně jako v minulém díle u otvíráku, je důležité, abyste historce sami věřili. Zkuste se jí několikrát říci sobě, poté ji řekněte svým kamarádům a poté ji teprve použijte na ostro. Získáte tak větší sebejistotu. Za druhé by měla být historka uvěřitelná. Když budete v oblečení z tržnice tvrdit, jak si vás spletli s milionářem, asi moc neuspějete.

Při vyprávění historky buďte připraveni na to, že se vás kterýkoli z lidí ve skupině pokusí shodit. Bude se vyptávat na detaily. V mém příkladu historky vám zaručuji, že by se několik lidí zeptalo na to, proč jsem nepoužil mobilní telefon. Buďte na to připraveni. Předem si tyto možné otázky zmapujte a nejlépe si i připravte odpovědi. Čím lépe se připravíte, tím spíše se v akci nedostanete do svízelné situace.

Kromě historek můžete použít vtipy. U těch si dejte pozor na to, aby nebyly příliš sprosté. Některé ženy to může odradit. Vtipy nejsou příliš dobré na to, abyste s nimi vedli konverzaci. Jsou krátké a nemůžete se dostat do jejich vyprávění tak, abyste je mohli správně prožívat. Vtipy doporučuji proto spíše na vyplnění hluchých míst, když dokončíte historku a nebudete vědět, co říkat.

Vtipy nebo i části historky si dokonce můžete v bodech napsat na tahák do kapsy. Když si nebudete moci vzpomenout, jednoduše si před skupinou sáhněte do kapsy, podívejte se na papír, pak ho vložte zpátky a navažte: „To mi připomnělo…“ Když zůstanete klidní, vypadá to velmi přirozeně, a nikdo vás nebude podezřívat z použití taháku.

Kromě vtipů a historek je možné bavit se o všeobecných tématech jako známé osobnosti, na které jste slyšeli nové drby. Bohužel však u intelektuálnějších skupinek s takovým tématem příliš slavit nebudete. Také je výborné naučit se něco zvláštního a to pak předvádět. Mystery je například iluzionista, předvádí kouzla.

Když mluvíte nebo předvádíte, soustřeďte se na muže a méně přitažlivé ženy ze skupiny. Opět je to kvůli tomu, abyste omezili riziko negativní reakce ze strany skupinky. V žádném případě nemluvte pouze směrem k ženě, o kterou máte zájem.

Příště budeme pokračovat.

Zdroj:

STRAUSS Neil: Hra. 1.Vyd.,Praha: Argo 2007. 474 s. ISBN 978-80-7203-905-0

Související články...

  hitch
  Pomohou vám feromony?
  Někteří muži používající naše feromony říkají, že se k nim ženy začaly chovat viditelně příjemněji. Jiní naopak cítí pouze velmi malou či dokonce žádnou změnu v chování žen. Tyto ...

  Sbalte ženu ze skupiny (1)
  Jak jednoduše sbalit neznámou pěknou ženu, která je s několika dalšími lidmi ve skupině? V našem novém miniseriálu si ukážeme přesné kroky, jak toho docílit. Každý krok si rozebereme, abyste viděli, že to ...

  Sbalte ženu ze skupiny (3)
  Poté, co se stanete středem pozornosti ve skupině, jste již na velmi dobré cestě ke sbalení ženy, o kterou máte zájem. Přesto se však může stát, že budete muset couvnout.

  Sbalte ženu ze skupiny (4)
  Když si odvedete ženu od ostatních lidí, máte pouze omezený časový úsek, během kterého ji můžete balit. Nesmíte tedy ztrácet čas věcmi, u kterých si nejste jisti jejich účinností. Mohlo by se vám ...

57%
PŘEDCHOZÍ  PŘEDCHOZÍDALŠÍ  DALŠÍ
Počet komentářů: 13 (poslední ze dne 17. 3. 2010 17:07:49)
posledni komentare  "Sbalte ženu ze skupiny (2)"
acruxi 15.03.2010 10:12
Re: aurelian 15.03.2010 11:05
666 15.03.2010 11:27
Re: adulka 15.03.2010 12:50
Re: Re: 15.03.2010 13:07
Re: Re: Re: adulka 15.03.2010 16:22
Re: Jiri 15.03.2010 15:43
Re: Re: 15.03.2010 17:01
Re: Re: Re: Jiri 15.03.2010 23:36
Re: Re: Re: Re: 16.03.2010 07:29
Divne G.I.Joe 16.03.2010 20:10
Re: Divne 16.03.2010 20:15
ProsteJa 17.03.2010 17:07
Číst vybrané  |  Číst všechny  |  Přidat názor
nejlepsi clanky
Šest velkých chyb při svádění

V tomto článku se budeme zabývat šesti zásadními chybami v procesu seznamování. Tyto chyby jsou ...
dots
Na co ženy myslí při sexu

Také občas přemýšlíte, co se asi honí v hlavě té usměvavé krásce ze zadní ...
dots
Balení na ulici (40)

Lucka, 20 let, Studentka Další video s Kubou v hlavní roli. V létě jsme byli s Kubou v knihovně a cestou na tramvaj (v ...
dots
nejlepsi videa
play
Lenka: Na ulici telefon nedávám

Shlédnuto: x | Komentářů: 8
dots
play
Důvěrně (4) Seznamování

Shlédnuto: x | Komentářů: 17
dots
play
Martina: Jsem v sexu pro každou špatnost

Shlédnuto: x | Komentářů: 10
dots
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2018 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak