Svadeni.cz | Přitahujte pozornost | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop

Přitahujte pozornost

Jedním z prvotních cílů svůdníků je přitahovat pozornost okolních žen, nejlépe těch, které o nás poté budou jevit zájem. Způsobů, jak docílit situace, že se stanete středem pozornosti na první pohled, je několik. Probereme si je a ukážeme, jak je každý z nás může využít.

Základním úkolem svůdníků bylo vždy přitahovat pozornost. Má to mnoho důvodů, namátkou mohu zmínit zvýšení sociálního statusu nebo jednoduše snaha vyniknout před konkurencí. Proto svůdci (konkrétně tuším Mystery) vyvinuli techniku pávení, jež spočívá v tom, že byste měli na sobě nosit několik výrazných prvků.

Nicméně zatím jsem v Česku nepotkal svůdníka, který by pávení viditelně praktikoval. Většina svůdníků se spokojí s košilí, džíny a upravenými vlasy. Vypadají dobře, to ano. Ale nezaujmou na první pohled, což je škoda. Zlepšíme to.

Pozitivní a negativní pozornost

Domnívám se, že problém většiny českých svůdníků nespočívá v tom, že by nevěděli o technice pávení nebo neměli prostředky k tomu, aby si nakoupili něco výrazného. Problém je v tom, že nechtějí přitahovat negativní pozornost. Pod tím rozumějme situaci, kdy někdo sice přitahuje pozornost, ale zároveň se tím snižuje jeho sociální status. Klasickým příkladem je smradlavý bezdomovec. Na první pohled nevypadá příliš vábně, čímž přitahuje pozornost, a když kolem něj projdete, vaše hodnocení se ještě sníží.

Mystery kdysi v Americe techniku pávení praktikoval tak, že měl několik druhů výrazného oblečení a spoustu doplňků. Takže jste ho mohli potkat v klubu v pilotní kombinéze s typickými brýlemi, nebo také, a to je asi jeho nejčastější zjev, v dlouhém černém kabátu, s vysokým kloboukem na hlavě, pořádnými botami, prsteny na každé ruce a také s líčením, které by mu mohla nejedna žena závidět.

Víte, co by se stalo, kdybyste se v takovém oblečení promenádovali u nás po ulici? Přitahovali byste pozornost. Ale spíše než žádost o číslo by od vás ženy očekávaly pozvánku do cirkusu. Především by si ale o vás myslely, že jste blázen, což by opět snižovalo vaše společenské hodnocení.

Jak tedy přitáhnout pozornost ženy, aniž by si o vás myslely, že jste blázen? Na to existuje několik prostředků.

Výška

Velmi vysocí muži, dejme tomu kolem 190cm a více, mají v tomto ohledu velkou výhodu. Pozornost přitahují sami. Ženy přirozeně hledají vysokého, silného samce s hlubokým hlasem. Jste-li takovým samcem, nemusíte se ani moc snažit. Stačí respektovat základní poučky o sebevědomí, vystupování a oblékání. U žen pak budete mít úspěch, popřípadě se vám dokonce samy budou podbízet.

Vůně

Téma vůní je sporné. Určitě s nimi dokážete přitáhnout pozornost. Otázkou však je, jestli bude negativní nebo pozitivní. V tomto ohledu mají totiž ženy rozdílné názory. Proto osobně nedoporučuji, abyste se snažili zaujmout vůní tím, že si jí na sebe nastříkáte hodně. Já jsem to kdysi před několika lety zkusil a rozhodně z toho nevznikla pozitivní pozornost.

Dostanu jakou chci!

Oblečení

Právě oblečení je tím, co vám může obrazně řečeno přidat pár centimetrů na výšce, abyste byli vidět. Nebudu vám ale dávat typické rady typu „košile a džíny“, které už považuji za základ. My chceme jít výš. Nechceme se ženám pouze líbit, chceme přitahovat jejich pozornost každým krokem. Ale zároveň nechceme být považováni za blázny. Po několika letech zkoušení různých variant oblečení jsem přišel na několik poznatků.

Poznatek 1: Od pasu dolů nemá cenu se snažit

Mohli jste si najít skutečně krásné značkové džíny za 5000,-, o kterých si myslíte, že z vás udělají lva salónů. Chyba. Vykonají stejnou práci jako jiné levnější. Ženy se totiž na džíny nesoustřeďují. Možná si řeknou, že máte pěkný zadek, ale víc ne. Džíny se zkrátka dle většiny lidí rozdělují na ty „pěkné“, „normální“ a na ty „hnusné“. Už nikdo nezkoumá, jestli ty pěkné džíny máte značky Levis, Lee, Replay či jste je sehnali v Takku.

Podobná situace je u bot, potažmo ponožek. Zcela se spokojíte s průměrem, nemá cenu snažit se hledat výstřelky.

Poznatek 2: Od pasu nahoru se nebojte být extravagantní

Ona košile a džíny jsou fajn, pokud všichni kolem vás chodí v montérkách. Ale když se pěkné oblečení stane masově nošené, ztrácí svůj půvab. A to se přesně děje kombinaci „košile a džíny“. To, že si rozepnete pár knoflíčku navíc, vás už nezachrání. Vypadáte dobře, ale pozornost nepřitahujete.

Chcete-li přitahovat pozornost, vyhledávejte extravagantní barvy a motivy. Křiklavě červená košile s černým drakem plivajícím oranžový oheň v klubu i na ulici zazáří mnohem více, než obyčejná černá košile. Totéž platí i o triku.

Bohužel, většina mužského oblečení je spíše nevýrazná. A když naleznete nějaký opravdu extravagantní kousek, tak je často problém určit, jaké myšlenky dotyčný kus oblečení vyvolá. Tedy zda budou pozitivní či negativní.

Minulý rok se mi podařilo sehnat zimní bundu s velmi originálním vzorem. To, co dokáže dělat s lidmi okolo, považuji téměř za zázrak. Každý, ale doslova každý člověk, kterého znám, se k ní musí vyjádřit. Ženy ji hodnotí výhradně pozitivně, muži pozitivně i negativně. Ale nejlepší je, že dotyčná bunda skutečně přitahuje pozornost. Nedokážu s ní projít kolem žen tak, aby mě ignorovaly.

Když hledáte originální kousek, máte tři možnosti:

 • Pokud máte dost peněz, vyrazte do značkových butiků, a brzy něco naleznete.
 • Pokud máte méně peněz, vyrazte do obchodů typu Takko, C&A, Kenvelo apod., ale nepočítejte s tím, že hned naleznete to pravé.
 • Pokud se vám nikam nechce, prolezte internet. Do hodinky budete mít několik zajímavých kousků. Odkazy k posouzení poté můžete poslat kamarádkám.

Poznatek 3: Doplňkům se lidé snaží přisoudit význam

Muži i ženy přisuzují význam doplňkům, které si na sebe vezmete. Snaží se zařadit vás pomocí nich podvědomě do sociální skupiny, případně o vás zjistit nějaké informace. V tom tkví naše skrytá zbraň na zvědavé ženy.

Pořiďte si několik neurčitých doplňků – výrazné přívěšky na krk, prsteny, náramky, hodinky či další věci, které se hodí k vašemu oblečení. Ke každému takovému doplňku si vymyslete historku a až se vás žena zeptá (a věřte, že pokud jste vybrali správně, a ona má alespoň nějaký zájem o vás, tak to udělá), tak jí povězte svojí historku a máte body navíc.

Poznatek 4: Nezapomeňte na základy

Všechny rady, které jsem vám nyní popsal, ztrácejí svoji účinnost, pokud je neumíte správě využít. Takže nezapomínejte na správné vystupování. Ale o tom jsou zase jiné články.

Související články...

  Sladká vůně feromonů
  Stále více lidí se nás ptá, jak feromony ze Svadeni.cz vnímat. Názory se různí, a proto jsme udělali analýzu a test v terénu.

  testovane
  Konec zapáchajících nohou
  Také se vám stává, že si vyzujete nohy z bot a najednou ucítíte velmi nepříjemný zápach? Člověk si pak nemůže ani ulevit a vyzout se ve vlaku či někde u stolu. Mohou za to bakterie, které se na noze hromadí během ...

  Správný oděv pro balení žen
  Výběr správného oblečení pro balení žen je poměrně důležitý, neboť díky němu dáváme najevo své sociální postavení a vytváříme tak první dojem. Pokud k ženě půjde člověk ...

97%
PŘEDCHOZÍ  PŘEDCHOZÍDALŠÍ  DALŠÍ
Počet komentářů: 11 (poslední ze dne 21. 1. 2012 12:55:22)
posledni komentare  "Přitahujte pozornost"
HS 26.03.2011 18:56
Re: 26.03.2011 22:55
Re: Re: HS 26.03.2011 23:44
Re: Re: Re: 27.03.2011 11:09
Vůdce Fondil 27.03.2011 22:42
tamel 28.03.2011 20:01
Re: 28.03.2011 21:26
Re: Re: 29.03.2011 03:55
white 29.03.2011 19:25
Re: Lucie 30.06.2011 20:20
Boty? Conny 21.01.2012 12:55
Číst vybrané  |  Číst všechny  |  Přidat názor
nejlepsi clanky
Šest velkých chyb při svádění

V tomto článku se budeme zabývat šesti zásadními chybami v procesu seznamování. Tyto chyby jsou ...
dots
Na co ženy myslí při sexu

Také občas přemýšlíte, co se asi honí v hlavě té usměvavé krásce ze zadní ...
dots
Balení na ulici (40)

Lucka, 20 let, Studentka Další video s Kubou v hlavní roli. V létě jsme byli s Kubou v knihovně a cestou na tramvaj (v ...
dots
nejlepsi videa
play
Lenka: Na ulici telefon nedávám

Shlédnuto: x | Komentářů: 8
dots
play
Důvěrně (4) Seznamování

Shlédnuto: x | Komentářů: 17
dots
play
Martina: Jsem v sexu pro každou špatnost

Shlédnuto: x | Komentářů: 10
dots
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2018 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak