Svadeni.cz | Při svádění postupujte nepřímo | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop

Při svádění postupujte nepřímo

Lidé jsou v podstatě zvířata. A stejně jako ostatní zvířata mají i lidé namlouvací rituály. Samička se pak nechá oplodnit spíše takovým samcem, který její namlouvací rituál akceptuje. Naučte se brát tuto zákonitost v potaz a vaše úspěchy se zvýší.

Pokud se podíváme na vlastní existenci z evolučního hlediska, nejsme nic jiného než hodně socializovaná zvířata. Máme kulturu, vysokou inteligenci, tvůrčí myšlení, ale stejně nás ovlivňují zvířecí pudy. A to platí především v oblasti navazování vztahů s opačným pohlavím, do kterého socializace zasáhla pouze z části. Stále nás nejvíce vnadí mladé, plodné samičky. A je zase stále nejvíce vnadí samečci, kteří dokážou nejlépe zabezpečit svoji rodinu.

Každé zvíře má určitý namlouvací rituál. A lidé ho mají také. Ženy ve svém vývoji potřebovaly vybírat z určitého množství samců toho nejlepšího. Potřebovaly vědět, že muž bude nejenom schopný potomky zplodit, ale bude rovněž ochotný se o ně starat. A proto si vyvinuly obranný mechanismus, který všechny nevhodné muže vyloučí z namlouvání. Tento mechanismus spočívá v tom, že se žena nespáří s někým, kdo postupuje přímo. Mezi svůdníky se vžil pro tento nepřímý postup název „dva kroky vpřed, jeden vzad“.

Název tohoto pářícího rituálu již sám o sobě vypovídá o jeho podstatě. Žena chce muže vnadit a posléze odmítat. Jenom muž, který tuto zákonitost akceptuje a bude dostatečně dlouho projevovat ženě i přes odmítání zájem, dostane šanci se s ní spářit a zplodit s ní potomky. Protože jde o hluboce zakódovaný proces, ani antikoncepce nedokázala tento rituál zrušit.

Krok vpřed, krok vzad... :)

Přímý a nepřímý postup

Muž se snaží uspokojit svoji sexuální touhu přímo. Potká ženu, dostane se do její blízkosti, bude se s ní líbat, vzrušovat ji, poté se s ní přesune na klidné místo, kde dojde ke styku. Takto postupovat velí muži jeho přirozenost, jeho touha po uspokojení.

Žena také touží po uspokojení. Jenže potřebuje mít v muže důvěru. Ženu nelze přinutit ke styku během pěti minut od prvního setkání tím, že jí strčíte ruku do kalhotek. A to přestože by si to mnozí muži přáli.

Nedávno jsem měl na toto téma rozhovor se svým známým, který mi neochvějně tvrdil, že existují baliči, kteří takto během několika minut dokážou dostat každou holku s jedinou podmínkou – holka musí muže shledávat alespoň trochu atraktivním. Tito baliči zkrátka ženě strčí ruku mezi nohy a ta pod návalem vzrušení okamžitě podlehne. Jeho popis jsem přirovnal k pohádce o zlatém jablíčku. Stejně jako někteří věří, že by s takovým postupem za běžných podmínek skutečně dostali okamžitě ženu do postele, tak malé děti při čtení pohádky věří, že existuje kouzelná zahrada, kde stromeček plodí zlatá jablíčka. Ano, ženu můžete získat tím, že jí strčíte ruku mezi nohy. Pokud je namol, pokud z toho očekává materiální profit nebo pokud je zoufalá. Ale stejně tak můžete vzít zlatou barvu a nabarvit jablíčka na vaší zahradě. Lidé zkrátka potřebují věřit v nadpřirozeno.

Abyste ženu dostali do postele, je třeba akceptovat její namlouvací rituál a postupovat nepřímo. V dnešní době tento rituál supluje rande. Jdete se ženou na schůzku, pobavíte se, možná se políbíte, stupňujete touhu. Poté nastává čas, kdy se nevidíte a její touha klesá. Jdete na druhou schůzku, líbáte ji, vzrušíte ji, a poté opět konec a pokles touhy. Na třetím rande si již žena ověřila, že jste dostatečně trpělivý, a tak skončíte v posteli.

Je to v podstatě jednoduché, že? Abyste se dostali výše, musíte nejdříve ukázat, že vám nevadí jít trochu níže.

Správný postup při svedení ženy na jednu noc by rovněž měl tuto zákonitost také akceptovat. Oslovíte ženu, dotýkáte se jí. Poté doteky ukončíte (osobně se při tom rád vymlouvám na to, že to na někoho může působit nevhodně, čímž ženě mimo jiné dávám najevo, že rozumím jejímu sociálnímu cítění) a chvilku se držíte zpátky. Vzápětí opět doteky, příp. pozvání na tanec. Dostanete se do její blízkosti, políbíte ji a opět ústupek. Buď jí úplně pustíte, nebo jí držíte jen lehce. Opět přitažení, polibek, líbání. A tak dále. Po každém kroku vpřed následuje mírný ústupek.

Je zcela na vás a na vašem tréninku, jak rychlé kroky vpřed budete dělat. Nemusíte se řídit mým návodem, protože já v něm účelně postupuji pomalu. Jde mi o zážitek ze hry, ne o sex. Když zjišťujete, že s tímto postupem dostáváte tu nejkrásnější ženu z okolí, na které si už hodně chlapů před vámi vylámalo zuby, cítíte se fakt dobře.

Související články...

  Sladká vůně feromonů
  Stále více lidí se nás ptá, jak feromony ze Svadeni.cz vnímat. Názory se různí, a proto jsme udělali analýzu a test v terénu.

  hitch
  Pomohou vám feromony?
  Někteří muži používající naše feromony říkají, že se k nim ženy začaly chovat viditelně příjemněji. Jiní naopak cítí pouze velmi malou či dokonce žádnou změnu v chování žen. Tyto ...

  Škádlením ženu nesbalíte (1)
  Škádlení je úžasná technika. Řeknete něco, čím snížíte hodnotu ženy a zároveň zvýšíte svoji. Geniální tah. Problém je, že to má vedlejší efekt. ...

  Balení s kamarádkou
  Při balení je výhodné mít s sebou druhou osobu. Většina mužů preferuje jiného muže – wingmana. Opravdu dobrý wingman je skutečně k nezaplacení. Když ale nechcete balit s mužem, můžete balit se ženou – pivotkou. ...

87%
PŘEDCHOZÍ  PŘEDCHOZÍDALŠÍ  DALŠÍ
Počet komentářů: 14 (poslední ze dne 25. 5. 2010 20:49:28)
posledni komentare  "Při svádění postupujte nepřímo"
Sociologicko-psych. pohled Básník 11.05.2010 00:23
Re: Sociologicko-psych. pohled ax 11.05.2010 12:22
Re: Re: Sociologicko-psych. pohled Básník 11.05.2010 19:27
Re: Re: Sociologicko-psych. pohled Ho-chi-minovy diagramy 11.05.2010 19:47
aurelian 11.05.2010 01:07
Re: 11.05.2010 08:43
Re: Re: Reaper 11.05.2010 12:12
Re: Re: Re: 11.05.2010 14:41
Re: Happy 12.05.2010 23:05
11.05.2010 12:15
Re: 11.05.2010 14:42
Denny 16.05.2010 00:01
Možná by stálo za to 25.05.2010 19:34
Re: Možná by stálo za to 25.05.2010 20:49
Číst vybrané  |  Číst všechny  |  Přidat názor
nejlepsi clanky
Šest velkých chyb při svádění

V tomto článku se budeme zabývat šesti zásadními chybami v procesu seznamování. Tyto chyby jsou ...
dots
Na co ženy myslí při sexu

Také občas přemýšlíte, co se asi honí v hlavě té usměvavé krásce ze zadní ...
dots
Balení na ulici (40)

Lucka, 20 let, Studentka Další video s Kubou v hlavní roli. V létě jsme byli s Kubou v knihovně a cestou na tramvaj (v ...
dots
nejlepsi videa
play
Lenka: Na ulici telefon nedávám

Shlédnuto: x | Komentářů: 8
dots
play
Důvěrně (4) Seznamování

Shlédnuto: x | Komentářů: 17
dots
play
Martina: Jsem v sexu pro každou špatnost

Shlédnuto: x | Komentářů: 10
dots
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2018 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak