Svadeni.cz | Jak být familiární (2) | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop

Jak být familiární (2)

Dalším způsobem jak použít jazyk k vybudování familiárnosti je použití drobných úniků, které byste v rozhovoru s někým, s kým se ještě necítíte tak pohodlně, nepoužili.

Například řekněme, že jste v knihkupectví a právě jste si začali povídat s Monikou o její knize od nějakého neznámého norského autora.

Říkáte: „Hm, ta kniha vypadá zajímavě. Nech mě se podívat." Vztáhnete k ní ruku, aby vám knihu podala. Když vám ji podává, bez pohledu na ni jí podejte svou tašku nebo cokoliv, co máte v ruce, a řekněte: „Tady, podrž mi to na chvilku, budeš tak hodná?" V 99 případech ze 100 si od vás tu věc bez vteřiny zamyšlení vezme. Ukázal jste jí nejen to, že se s ní cítíte dobře, ale také jste začal s přístupem „udělej něco ty pro mě a já udělám něco pro tebe." Vzájemný kontakt mezi vámi jí pomůže vybudovat vztah. A to už se vůbec nezmiňuji o tom, že je pravděpodobně zvyklá na lidi, kteří si tak střeží své soukromé hranice, takže se k ostatním přibližují velmi rezervovaně. Vy tohle ignorujete a předstíráte, že ji už znáte.

Ten správný grif získáte, až se budete všeobecně se ženami cítit pohodlněji. Je to atmosféra neurčitého přístupu, který říká, že s ní nebudete zacházet jako s princeznou jen proto, že jste z ženy nebo někoho cizího vystrašený. Máte o ni zájem, ale neohromila vás.

Kdo se ke mně bude chovat familiárně?

Nejlepší způsob jak se tento důvtipný přístup naučit je pozorovat lidi, o kterých víte, že nemají problém mluvit s kýmkoliv cizím. Mají vždycky ten skutečný přístup, který říká: „Hele, můžeš mi věřit, protože já tobě už důvěřuji." Díky tomu uvolněně vklouznou za ochranný štít kohokoliv. Nikdy se nechovají jako cizinci.

Netlačte ji příliš daleko, příliš rychle na první nebo druhé schůzce, ale postupně vystavte a přijměte důvěru, kterou chcete, aby vám dala. Pamatujte si, že vždy je snazší žádat o prominutí než o dovolení.

Je ještě jedna oblast, kterou jsem ve vzbuzování familiárnosti shledal jako efektivní. Je to využívání ženské terminologie, když se ženami mluvíte. Pokud jste někdy poslouchali, jak ženy mluví o svém životě, určitě jste si všimli, že s oblibou používají určitá slova a fráze. Například, když nemají silnou část své periody, nazývají to „špinění." Když je zrovna v tom období v měsíci, někdy se cítí „křehce." Příležitostné používání terminologie, kterou používá jen se svými kamarádkami, z vás udělá někoho, kdo mnohem více chápe její jedinečnou životní situaci, což je jedna z věcí, které chce cítit.

Přečetl jsem si knihu od Natalie Angier - Žena: Intimní místopis. Tuto knihu vám vřele doporučuji. Pomohla mi poznat některé z používaných termínů, stejně jako dozvědět se něco o jedinečných fyziologických odlišnostech žen. Dokonce jsem se dozvěděl některé zajímavosti, o kterých jsem zjistil, že je většina žen ani netuší.

Opravdu ji zaujmete, když můžete ukázat, že znáte ženu mnohem lépe než ona sebe sama. Věnujte čas naučení se něčeho o jedinečné ženské fyziologii i psychologii. Ve svádění vám to může jen pomoct. (Dejte si ale pozor, abyste se příliš neidentifikovali s těmito poznatky, protože riskujete, že se z vás stane „mužský feminista," nejhorší druh „milého hocha.")

Inspirováno dílem: Carlos Xuma – The Seduction Method

Související články...

  Sladká vůně feromonů
  Stále více lidí se nás ptá, jak feromony ze Svadeni.cz vnímat. Názory se různí, a proto jsme udělali analýzu a test v terénu.

  Feromony a zkušenosti uživatelů
  Feromony, které se v poslední době staly synonymem pro úspěch, přitahují stále větší pozornost. Důkazem toho je neustálý nárůst objednávek v sex-shopu webu Svadeni.cz. Připomeňme jen, že tento sex-shop se jako ...

  Seznamte se s feromony
  Víte, že existují parfémy, díky nímž se můžete stát neodolatelnými pro opačné pohlaví? Někteří lidé je běžně používají. Ostatní pak na jejich úspěch zírají s ...

  Jak být familiární (1)
  Jednou ze strategií jak se prolomit ženským bezpečnostním systémem je přimět ji, aby se s vámi cítila familiérně tak brzy, jak to jen bude možné.

  Nestálý faktor
  Někdy se vám při svádění prostě nezadaří. Jste si jisti, že se na vaší straně nestala žádná chyba. Nemusí to být přemrštěným sebevědomím. Možná máte pravdu. Možná ...

  Kontrolujte konverzaci ...
  Způsobem jak kontrolovat konverzaci, je být tím, kdo klade otázky. Ale nechce to jen pálit nějaké divoké otázky, tak aby se cítila jako u výslechu. Musíte je plánovat a pro všechny mít nějaký důvod.

86%
PŘEDCHOZÍ  PŘEDCHOZÍDALŠÍ  DALŠÍ
Počet komentářů: 0
posledni komentare  "Jak být familiární (2)"
nejlepsi clanky
Šest velkých chyb při svádění

V tomto článku se budeme zabývat šesti zásadními chybami v procesu seznamování. Tyto chyby jsou ...
dots
Na co ženy myslí při sexu

Také občas přemýšlíte, co se asi honí v hlavě té usměvavé krásce ze zadní ...
dots
Balení na ulici (40)

Lucka, 20 let, Studentka Další video s Kubou v hlavní roli. V létě jsme byli s Kubou v knihovně a cestou na tramvaj (v ...
dots
nejlepsi videa
play
Lenka: Na ulici telefon nedávám

Shlédnuto: x | Komentářů: 8
dots
play
Důvěrně (4) Seznamování

Shlédnuto: x | Komentářů: 17
dots
play
Martina: Jsem v sexu pro každou špatnost

Shlédnuto: x | Komentářů: 10
dots
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2018 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak