Svadeni.cz | Jak být familiární (1) | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop

Jak být familiární (1)

Jednou ze strategií jak se prolomit ženským bezpečnostním systémem je přimět ji, aby se s vámi cítila familiérně tak brzy, jak to jen bude možné.

Je to malá část budování vztahu, i když se jí vlastně snažíte přesvědčit, aby se cítila tak, jako byste se už znali. Pro vzbuzení tohoto familiérního pocitu je nejefektivnější, když se k ní budete chovat tak, jak se k ní pravděpodobně chovají lidé, kteří ji dobře znají.

Ženy se liší v tom, jak až daleko v tomto chování napoprvé chtějí zajít. Některé ženy mají velmi silný odpor k cizincům, kteří předstírají, že jsou s nimi již přátelé, a může je to pak přinutit k odporu nebo k silnější obraně. Všeobecně řečeno, čím hůře je ochotna akceptovat vaši přátelskou přítomnost, tím obtížnější bude její svádění. Ukazuje to její velmi odstupňovaný systém důvěry a také to, že je pravděpodobně skeptická (skepse je nepřítelem svádění).

Dívka naslouchá muži

Obvykle je to ve způsobu, jakým k ní přistupujete. Když se špatně vyjádříte a začnete: „Hej! Jsme si hodně podobní! No ne? Co? Nejsme?," akorát se uzavře. Vím, že já bych tak určitě reagoval. Musíte působit překvapeně, že se k ní tak skvěle hodíte. Tenhle způsob vypadá méně plánovitě a méně jako snaha o uznání.

Jedním ze způsobů jak navodit pocit familiárnosti je říkat jí věci, které je pravděpodobně zvyklá slýchat jen od přátel, které už chvíli zná. Věci jako:

- Na ulici: „Hej, člověče! To je skvělá bunda. Odkud ji máš?"
- Jste v obchodě a hrají známou písničku: „Jak se jmenuje ta kapela, která nazpívala tuhle písničku? Určitě si vzpomeneš, že jo?" Chovejte se, jako by byla jen dalším vaším kamarádem.
- V knihkupectví: „To je jedna z lepších knih od Allana a Barbory Peaseových. Četla jsi ale knihu „Proč muži lžou a ženy pláčou? Velmi mne zaujala."

Takhle se začíná vzájemný kontakt, který je mnohem spíše familiérní než nervózní:„Mmmm, ahoj. Jak se jmenuješ?" Jednejte s ní od samého začátku familiérně.

Jasná musí být jedna věc. Nesnažte se navodit pocit familiárnosti tím, že se k ní budete chovat jako k muži. Nechovejte se k ženě jako k chlapům, které můžete poplácávat po zádech nebo krkat v jejich přítomnosti. Tomuhle se říká: „Chovat se k ní jako k obyčejné." Ona se ale stále musí cítit jako jedinečná a zvláštní. Váš zájem také není jen přátelský.

Měli byste využít dovednosti, které se nyní učíte, abyste jí ukázal, že jí rozumíte mnohem lépe než kdokoliv jiný. Zkuste na ní použít věšteckou techniku. Jednoduše soustřeďte pozornost na řeč jejího těla a poslouchejte, co vám o sobě a svém životě říká. Můžete si udělat nějaké závěry a ty jí potom říct, stejně jako když jste „četl myšlenky." Zkrátka udělejte nějaké všeobecné závěry a potom předstírejte, že jsou to ty nehlubší objevy, které kdy slyšela. Využijte toho k vytvoření pocitu familiárnosti.

Pamatujte si, že chcete, aby se s vámi cítila jako s někým, koho vždycky znala. Čím dříve se vám to povede, tím lépe. Pokud začnete tím, že se k ní budete chovat jako k cizinci, tak vás bude tak brát už celý rozhovor.

Použijte jazyk, který bude naznačovat, že už se oba dávno znáte. Takže od samého začátku se k ženě nikdy nechovejte jako k „cizinci." Chovejte se k ní, jako byste se znali celý život a ona bude podle toho reagovat. Funguje to proto, že v ní vkládáte důvěru. Jako lidé máme všeobecně tendenci dávat důvěru tomu, kdo toto gesto udělá jako první.

Používejte množné číslo, aby bylo zřejmé, že do svých prožitků zahrnujete i ji. Symbolizuje to, že jste nějakým způsobem spolu a přiměje ji tak i myslet. Nebuďte ale příliš nevhodný. („Potřebujeme být jeden druhému v náručí, kotě...") Ale nechovejte se k ní ani jako ke svaté, křehké porcelánové panence, se kterou musí být zacházeno opatrně.

Zde je příklad:
Mluvili jste o tom, jak chladno bývá na horách, kde žijete. „Víš, míváme zimu a je to otrava když musíme odhrabávat sníh z příjezdové cesty, ale aspoň se nepotíme k smrti jako někde u moře. Víš, co myslím?"

Nebo jasnější použití množného čísla. Řekněme, že jste mluvili o divných lidech ve vaší rodině.

„Je to zajímavé," řeknete. „Oba máme stejné cvoky v rodině. Museli jsme udělat takových věcí, abychom si byli jisti, že jsme se z toho vymanili a skončili jako normální. Je úžasné, že jsme z toho vyšli tak dobře. Víš, jak to myslím?"

Najděte ve vašem rozhovoru tyhle body, ve kterých se shodnete. Nedělejte z nich velké téma, ale souhlasně přikyvujte hlavou a vypadejte překvapeně, když popisuje situace, z nichž máte stejný pocit (a to i v případě, že většinu času stejný pocit nemáte). Tímhle sdílením společných momentů v ní vybudujete důvěru tím, že vidí vaše společné zkušenosti.

Další tipy týkající se navozování pocitu familiárnosti se dozvíte příště.

Inspirováno dílem: Carlos Xuma – The Seduction Method

Související články...

    Sladká vůně feromonů
    Stále více lidí se nás ptá, jak feromony ze Svadeni.cz vnímat. Názory se různí, a proto jsme udělali analýzu a test v terénu.

    Feromony a zkušenosti uživatelů
    Feromony, které se v poslední době staly synonymem pro úspěch, přitahují stále větší pozornost. Důkazem toho je neustálý nárůst objednávek v sex-shopu webu Svadeni.cz. Připomeňme jen, že tento sex-shop se jako ...

58%
PŘEDCHOZÍ  PŘEDCHOZÍDALŠÍ  DALŠÍ
Počet komentářů: 0
posledni komentare  "Jak být familiární (1)"
nejlepsi clanky
Šest velkých chyb při svádění

V tomto článku se budeme zabývat šesti zásadními chybami v procesu seznamování. Tyto chyby jsou ...
dots
Na co ženy myslí při sexu

Také občas přemýšlíte, co se asi honí v hlavě té usměvavé krásce ze zadní ...
dots
Balení na ulici (40)

Lucka, 20 let, Studentka Další video s Kubou v hlavní roli. V létě jsme byli s Kubou v knihovně a cestou na tramvaj (v ...
dots
nejlepsi videa
play
Lenka: Na ulici telefon nedávám

Shlédnuto: x | Komentářů: 8
dots
play
Důvěrně (4) Seznamování

Shlédnuto: x | Komentářů: 17
dots
play
Martina: Jsem v sexu pro každou špatnost

Shlédnuto: x | Komentářů: 10
dots
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2018 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak