Svadeni.cz | Poznejte zájem z jejích zpráv | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop

Poznejte zájem z jejích zpráv

Každý svůdník se někdy dostane do situace, kdy si se ženou píše prostřednictvím e-mailu, chatu či jiných programů. I když to obecně není vhodný prostředek pro balení, můžete pomocí několika zpráv odhalit, zda má žena o vás zájem. Mrkneme se jak.

Poměrně nedávno jsem si psal s několika ženami přes e-mail a komunikační programy. Mým cílem bylo dohodnout si s nimi schůzku, což se také ve všech případech povedlo. Jak jsem však zjistil, ženy, které ve zprávách vyjadřovaly více zájmu, byly i na schůzce mnohem uvolněnější a přístupnější. Podívejme se na ony znaky zájmu, abyste je i vy dokázali ve zprávách odhalit.

Předem upozorňuji, že veškeré znaky padly během několika zpráv či po několika minutách komunikace. S žádnou ženou jsem před setkáním netrávil hodiny na chatu, nedělejte to ani vy. Je to nejenom zbytečné, ale dokonce si tím můžete ještě uškodit.

Každý z níže napsaných bodů vyjadřuje zájem ženy. Čím více jich ve zprávách od ní naleznete, tím vyšší šanci na úspěšné zakončení na schůzce máte.

1. Píše včas a vysvětluje

Žena nemusí nutně odpovídat na každou vaši zprávu ihned či vám dalším příspěvkem obohatit e-mailovou schránku 10 minut od vaší odpovědi. Přesto ale víte, že píše včas. Na e-mail odpoví nejpozději do dne, popřípadě se omluví a vysvětlí, proč nepíše rychleji. Na chatu či ICQ se vám věnuje, a pokud nemůže, opět napíše proč.

2. Píše první

Pokud komunikujete prostřednictvím chatu či kecálků, zpravidla vám napíše, pokud vás vidí online. Nemusí se ozvat hned, občas vyčkává, zda napíšete první vy, popřípadě může být sice oficiálně online, ale neoficiálně si zrovna dává ve vedlejší místnosti svačinu a nevidí vás. Takže vyčkejte.

3. Píše vám o svých rodičích či kamarádkách

Má-li o vás zájem, snaží se vás zařazovat mezi lidi, které má ráda, tedy mezi rodiče a kamarádky. Takže vám o nich píše, a to v pozitivním smyslu. Další úrovní je, když vám přímo píše, že by vás chtěla seznámit s rodiči či s kamarády. To už svědčí o velké náklonnosti.

4. Snaží se vám vyhovět, nejlépe hned

Skvělým způsobem, jak si ověřit náklonnost ženy je napsat ji nějaký požadavek. Něco, co musí splnit, protože vy to vyžadujete. Občas se tomu také říká „kvalifikace“ či „proskakování obručí“. Ve skutečnosti to není nic strašného, ale skvěle se na tom odhalí, zda má žena skutečně zájem.

„To si myješ hlavu jednou týdně? Teda, to musí vypadat docela nechutně. :/“
„Ne, neboj. Klidně si jí budu mýt častěji.“

„Hele, napíšeš mi pak tu adresu, jak jsi slíbila?“
„Jasně, mmnt, skočím se podívat.“

Vtip je v tom, že žena, která o vás nemá zájem, nemá potřebu vyhovovat vaším požadavkům a být na vás milá. Naopak ta, které jste sympatický, ano.

Copak mi to napsal?

5. Bagatelizuje problémy bránící setkání

Dotyčná může mít problémy ve svém osobním životě (každý nějaké má), popřípadě přímo se setkáním. Co je ale důležité, ona tyto problémy řeší či bagatelizuje, v žádném případě nemůže dopustit, aby tyto problémy zasáhly do vašeho setkání.

Takže jestli jí do dohodného setkání přišlo cokoli mimo tragických událostí, nějak si to zařídí. Stejně tak, pokud se vy zpozdíte a dáte jí to vědět SMS, odepíše vám, že si aspoň stihne prohlédnout okolí či že se jí to jinak hodí.

6. Píše dostatečně dlouhé odpovědi

Když píše, tak píše. Neposílá vám jednoslovné odpovědi či odpovědi skládající se pouze ze smajlíků (až na výjimky, občas opravdu nemá co říct). Někdy je dokonce natolik iniciativní, že se sama snaží, aby vás její zprávy bavilo číst. Takže vtipkuje, má různé postřehy, rozvíjí vaše zprávy.

7. Vyptává se

Ženy jsou obecně zvědavé. Pokud je něco či někdo zajímá, zkoumají a vyptávají se. Takže jestli chce o vás vědět spoustu věcí, má o vás zájem. Nicméně její všetečné otázky neberte jako svolení psát jí zprávy delší než tento článek s detailním popisem všech možných odpovědí. To by jí to vyptávání brzo přešlo a zájem o vás taky.

8. Dává si práci s úpravou

Pozorujte detaily zprávy. Píše si s vámi jako člověk nebo si nedělá starosti s tím, co vám odešle? I takové věci jako zprávy bez přepisů o něčem svědčí (čte si po sobě, co vám odesílá). Na takovém ICQ či FB chatu můžete pro změnu vidět, jak dlouho vám píše. Jestli píše dlouho a pak pošle krátkou zprávu, nedělá to, protože by neuměla psát, ale protože se rozmýšlí, co a jak vám pošle. Jinak řečeno, má o vás zájem. Dokonce jsem se setkal se ženou, která zásadně měnila u e-mailů hlavičky, aby se tam nenahromadila zkratka response (RE: ).

Závěr

Vidíte, že způsobů, jakými žena vyjadřuje v elektronické komunikaci zájem, je spousta. A to jsem vypsal jen ty, kterých jsem si během několika posledních dnů všiml. Určitě jich naleznete více.

V každém případě platí, že e-mail, chat či komunikační programy nemohou nahradit setkání. Slouží pouze k dohodnutí schůzky a k získání čísla od ženy. Nepřehánějte to s nimi, nejpozději do 14 dní od seznámení se zájem ženy o vás prudce snižuje bez ohledu na to, jak moc jste si s ní psali. Proto byste si měli schůzku domluvit poměrně brzy, ideálně v těchto dvou týdnech.

Pokud si v konverzaci se ženou všimnete ukazatelů zájmu, pravděpodobně navrženou schůzku neodmítne, a co více, bude se na vás těšit.

Související články...

  reklama
  Feromony vám zaručí úspěch nejen u ...
  Víte, že existují parfémy, díky kterým po vás ženy budou doslova šílet? Mnozí muži už je běžně používají a ostatní na jejich úspěch jen zírají s otevřenou pusou. Feromony mají ...

  Sladká vůně feromonů
  Stále více lidí se nás ptá, jak feromony ze Svadeni.cz vnímat. Názory se různí, a proto jsme udělali analýzu a test v terénu.

  Zásady správného psaní e-mailu
  Dostali jste od ní e-mail a ne číslo? Neházejte flintu do žita! Správně napsaný e-mail vám může cestu k ní ulehčit v některých případech více než telefonní rozhovor. Podíváme se, jak na to.

96%
PŘEDCHOZÍ  PŘEDCHOZÍDALŠÍ  DALŠÍ
Počet komentářů: 7 (poslední ze dne 14. 10. 2015 20:47:07)
posledni komentare  "Poznejte zájem z jejích zpráv"
white 17.07.2011 11:33
Nesmělý 17.07.2011 13:03
white 17.07.2011 21:38
xxxx 18.07.2011 00:40
Nesmělý 18.07.2011 13:44
Nezvládl jsem to Mankind 15.10.2011 13:09
x greengreen 14.10.2015 20:47
Číst vybrané  |  Číst všechny  |  Přidat názor
nejlepsi clanky
Šest velkých chyb při svádění

V tomto článku se budeme zabývat šesti zásadními chybami v procesu seznamování. Tyto chyby jsou ...
dots
Na co ženy myslí při sexu

Také občas přemýšlíte, co se asi honí v hlavě té usměvavé krásce ze zadní ...
dots
Balení na ulici (40)

Lucka, 20 let, Studentka Další video s Kubou v hlavní roli. V létě jsme byli s Kubou v knihovně a cestou na tramvaj (v ...
dots
nejlepsi videa
play
Lenka: Na ulici telefon nedávám

Shlédnuto: x | Komentářů: 8
dots
play
Důvěrně (4) Seznamování

Shlédnuto: x | Komentářů: 17
dots
play
Martina: Jsem v sexu pro každou špatnost

Shlédnuto: x | Komentářů: 10
dots
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2018 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak