Svadeni.cz | Základní pravidlo úspěchu | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop

Základní pravidlo úspěchu

Každý z nás chce být ten nejlepší. Mužům to zkrátka volí jejich přirozenost. Otázkou je, jak toho docílit. Jak skutečně být v něčem natolik výjimečný, že vám ostatní budou závidět. Na té nejobecnější rovině vedou dvě cesty. Jenže ta dlážděná zlatými cihlami vede přímo do pekla.

Přiznám se, že jsem již několik let přemýšlel o tom sepsat seriál o systému. O souboru pravidel a norem, kterými se naše společnost řídí. Čím déle jsem ale nad tím uvažoval, tím více jsem se utvrzoval v tom, že takový seriál bych psal prakticky do konce života. Protože toho, co nás a naši společnost ovlivňuje, je neuvěřitelné množství.

Nicméně systém je hlavním rozdělovacím bodem našeho článku. Nebudeme se v něm ale nimrat, pouze si vysvětlíme, co to je. V našem chápání si pod pojmem systém představte naši společnost a veškerá pravidla, která v ní platí. Tedy například přesvědčení, že je to muž, který by měl balit ženu, a ne naopak. Nebo bankovní trh v Česku. Či soubor zákonů. To vše spadá pod pojem systém tak, jak jej budeme chápat v tomto článku. Jde zkrátka o vše, čím se chtě nechtě řídíme.

Když chceme něčeho dosáhnout, máme dvě možnosti. Buď se budeme snažit úspěch dosáhnout v rámci systému, nebo mimo něj. Pod pojmem „v rámci systému“ si většina z nás asi představí klasické rady od maminky. Vystuduj, najdi si dobře placenou práci, krásnou dívku, měj rodinu atd. Ale stejně tak můžete v rámci systému skončit na základní škole, založit si metalovou gay kapelu, zapomenout na rodinu a být šťastný i bez toho. Systém je natolik široký, že umožňuje i tuto cestu. Pokud máte nápad nebo jste alespoň trochu nadaní, uspějete.

Tohle dokážu!Mimo systém se nám většinou vybaví zločinci. Zde je ale velký problém, protože musí jít o nepotrestané zločince, kteří zároveň nesplňují ani jeden z předpokladů úspěchu. Pokud je někdo dopadne a potrestá, dotyční již nejsou mimo systém, ale ten je naopak dohnal a podle svých pravidel potrestal. Mimo systém jsou zkrátka ti, kteří nějakým způsobem udělali něco, čím porušily platné normy a zvyklosti. I tak se ale málokdy stane, že by je systém nakonec nezačlenil do svých pravidel.

Co je tedy bezesporu mimo systém? Například, když se muž s neukončenou střední školou za pomoci svého vystupování a oblékání bez zvláštních dovedností stane uznávaným realitním makléřem bez tvrdé dřiny. Informace o správném vystupování a oblékání při tom nepochází z jeho hlavy, ale přečetl si je v knihách a na prapodivných fórech.

Systém totiž jasně říká, že ten, kdo chce být úspěšný, musí na to:

1.   buď mít vzdělání (nebo informační výhodu),
2.   nebo alespoň talent,
3.   být pracovitý,
4.   nebo mít výborné a originální nápady,
5.   či mít okolo sebe vlivné nebo bohaté lidi.

Dotyčný nemá vzdělání, nemá talent, není pracovitý, kromě svého snu nemá výborné a originální nápady, a rozhodně kolem sebe nemá lidi s dostatečným vlivem či prostředky.

Pokud by se našel někdo, kdo nesplňuje alespoň jednu z pěti podmínek a přesto je úspěšný, lze hovořit o tom, že přelstil systém. Jinak ne.

A proč to všechno píšu? Inu proto, že znám tři roky člověka, který se snažil porazit systém. Přesně podle popisu z příkladu neměl vzdělání ani talent, vše co používal, si načetl z knížek. Dotyčný měl neuvěřitelně silné sebevědomí a chtěl být skutečně realitním makléřem. Byl jsem s tímto mužem v kontaktu několik měsíců, párkrát jsme se viděli osobně. Přestože jsem jeho snu přál, nevěřil jsem jeho naplnění (právě on mne inspiroval k tomu přemýšlet nad systémem a jeho možnostmi). Postupně se mnou dotyčný ale přestal komunikovat, protože se chtěl „posunout výš“, jak sám napsal. Dnes jsem ho potkal. Před několika hodinami ke mně ve vlaku přišel se starou známou bezdomoveckou historkou, jak usnul ve vlaku a teď potřebuje peníze na zpáteční cestu. Stále v saku (bezdomovec!), byť neupravený, jde za svým snem o překonání systému. Když jsem ho poznal a on mě, kvapně utekl.

Ono to zní na první pohled lákavě obejít systém. Zjistěte si informace, díky kterým dokážete přelstít ostatní a dostat se na vrchol snadněji. Ve skutečnosti v drtivé většině případů pouze plýtváte svojí energií, časem a koneckonců i životem. Systém vás dostihne. A budete se mu muset přizpůsobit.

Když už se rozhodujete, jakou cestou se vydáte, zapátrejte, zda nelze být úspěšný i v rámci systému. Ono to totiž lze. A s jistějším výsledkem, než když jdete proti. Systém je totiž velmi široký. Koneckonců i pickup do něj patří. Kdo v něm chce být úspěšný, musí splňovat alespoň jeden z pěti předpokladů. Jiná cesta vede pouze do pekla.

Související články...

  Sladká vůně feromonů
  Stále více lidí se nás ptá, jak feromony ze Svadeni.cz vnímat. Názory se různí, a proto jsme udělali analýzu a test v terénu.

  testovane
  Androvita: Silná ženská zbraň
  Zatímco muži se snaží balit, ženy používají vábničky, aby muže přilákaly. Jednou z takových ženských vábniček je vůně, s jejíž pomocí dokáže žena spolehlivě zaujmout. Když se do vůně navíc ...

  Kolosální síla sebeprezentace
  Už toho máme hodně za sebou. Rozvíjeli jsme se, přicházeli jsme na způsoby, jak být silný a sebevědomý. Je na čase sklízet plody naší snahy. Být svůdníkem není pouze o tom umět balit ženy. Je to o tom ...

  Pravé nebo umělé?
  Obklopuje nás spousta věcí a lidí. Můžeme je vnímat svými smysly, jsou pravé. Lidský mozek je však vybavený všemocnou fantazií, která dokáže jakoukoli pravou věc vylepšit či zkrátka ...

82%
PŘEDCHOZÍ  PŘEDCHOZÍDALŠÍ  DALŠÍ
Počet komentářů: 8 (poslední ze dne 10. 3. 2011 13:07:38)
posledni komentare  "Základní pravidlo úspěchu"
Článek Satyr 27.02.2011 16:35
Re: Článek 28.02.2011 10:54
re: Fondil 28.02.2011 00:02
Re: re: 28.02.2011 10:52
nikolajn 28.02.2011 01:15
Re: 28.02.2011 10:50
Re: Re: carlos 07.03.2011 15:57
qqwdsh 10.03.2011 13:07
Číst vybrané  |  Číst všechny  |  Přidat názor
nejlepsi clanky
Šest velkých chyb při svádění

V tomto článku se budeme zabývat šesti zásadními chybami v procesu seznamování. Tyto chyby jsou ...
dots
Na co ženy myslí při sexu

Také občas přemýšlíte, co se asi honí v hlavě té usměvavé krásce ze zadní ...
dots
Balení na ulici (40)

Lucka, 20 let, Studentka Další video s Kubou v hlavní roli. V létě jsme byli s Kubou v knihovně a cestou na tramvaj (v ...
dots
nejlepsi videa
play
Lenka: Na ulici telefon nedávám

Shlédnuto: x | Komentářů: 8
dots
play
Důvěrně (4) Seznamování

Shlédnuto: x | Komentářů: 17
dots
play
Martina: Jsem v sexu pro každou špatnost

Shlédnuto: x | Komentářů: 10
dots
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2018 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak