Svadeni.cz | Vyvíjejte se | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop

Vyvíjejte se

Celý svůj život prožíváme skrze přesvědčení, které nám do jisté míry diktuje naše okolí, rodina a přátelé. Každý hovor a setkání s těmito lidmi nás podvědomě utvrzují v tom, že jsme takoví, jací nás oni vidí. Ale co když je vše jinak?

Již několikrát jsme na tomto webu hovořili o tom, že přitahujeme to, co chceme přitahovat. To je fakt. Ale nikdo nám neřekl, zda to, co chceme přitahovat, je opravdu správné a pro nás nejlepší. Rozumějte, když jste například manipulátor, budete chtít přitahovat osoby, které se nechají manipulovat. Ale je to opravdu pro vás nejlepší? Nebo se tím jen vězníte sami ve své kobce a nemůžete se vyvinout? Ono je totiž dost velký rozdíl, co je pro vás nejlepší a co nejpohodlnější. Nejlepší je pracovat na své osobnosti tak, abyste odstranili ty části, které vám dělají v životě potíže. A nejpohodlnější je setrvávat ve stávajícím stavu.

Náš život je předurčen tím, co se dělo v našem dětství. Jak nás rodiče vychovali, zda nás milovali a jak nám to dávali najevo. Jak s námi zacházeli, co nám vtloukali do hlavy. V sociologii existuje koncept zvaný „Thomasův teorém“. Ten říká nádhernou věc: Definujeme-li nějakou situaci jako reálnou, stává se reálná ve svých důsledcích.

Co to pro nás znamená? Že všechno, co jsme přijali jako dané, vytvořilo své důsledky. Rodiče vám vtloukali do hlavy, že krást se nemá. Pokud se tím řídíte, opravdu nekradete. Stejně tak vám mohli vtloukat do hlavy, že cigarety škodí zdraví. A vy k nim nyní máte zdravý odpor, přestože jste v pubertě sami mohli kouřit. Takto se definovaly podstatné složky vaší osobnosti včetně toho, zda jste „alfa samec“ nebo „beta samec“, tedy zda máte tendence spíše děti plodit nebo o ně pečovat.

Jooo!

Abyste dokázali změnit představu o sobě samém, abyste dokázali nabourat koncepty, které máte pevně zakořeněné v osobnosti, je potřeba velmi usilovné snahy. A hlavně musíte kompletně překopat tendence svého uvažování a aklimatizovat se na novou doktrínu vytvářející své důsledky.

Popravdě řečeno, těžko dosáhnete uspokojivých výsledků jen tím, že o sobě začněte jinak uvažovat. Pro opravdu silnou změnu je potřeba obrovským způsobem změnit svůj život. Především ale musíte změnit pořadí vlivu okolních lidí na vás samotné.

Řekněme například, že jste muž v pubertě. Ač si to nerad uvědomujete, největší vliv na vás mají pravděpodobně rodiče, především matka. Pakliže nejste se svým současným stavem spokojeni, nahradíte svoji matku jinou osobou, která na vás bude mít podobný vliv. V této konstelaci to může být prakticky pouze osoba ženského pohlaví, třeba přítelkyně. Vaše matka samozřejmě i nadále zůstane ve vašem životě, ale už na vás nebude mít takový vliv. A vy se nyní můžete s pomocí přítelkyně vyvinout.

Nahrazení jiným člověkem může probíhat pouze ve dvou rovinách, a to podle pohlaví:

1. matka <-> starší sestra <-> jiná blízká příbuzná ženského pohlaví <-> dlouhodobá přítelkyně

2. otec <-> starší bratr <-> jiný blízký příbuzný mužského pohlaví <-> kamarád

Základní dvojice, která má největší vliv na váš vývoj a poznání sama sebe jsou vždy vaši rodiče. V závislosti na vašem vývoji si ale můžete do jedné či obou z těchto rovin dosadit jinou osobu, která na vás bude mít největší vliv.

Tím, že jste s těmito osobami v úzkém kontaktu, postupně přejímáte jejich náhled na svět, či jinak řečeno hodnotový žebříček, prostřednictvím kterého pak hodnotíte sebe i lidi v okolí.

Čili, pakliže potřebujete udělat ve svém životě opravdu velkou změnu, neobejde se tato změna beze změny osob na oněch dvou důležitých pozicích. Pro vaše podvědomí jsou tyto osoby ale důležité, a tak vám brání v rychlých změnách. Pokud nakonec zjistíte, že nemáte nikoho, koho do potřebné role dosadit, jste smutní a stýská se vám. Takže se opět vrátíte do té nejpohodlnější pozice, i když jste se z ní na začátku snažili dostat.

Pamatujte si, že všechny návody o změně života, které se učíte, jsou prospěšné jen tehdy, pokud je kolem vás prostředí, které je nakloněné vašemu vývinu. Pokud se vám dlouhodobě nedaří i přes vaši usilovnou snahu, je na čase změnit své přesvědčení a najít si lidi, kteří vás v něm budou podporovat.

Související články...

  Vzpoura proti matce
  V životě každého člověka by mělo dojít k období, ve kterém si uvědomí, že ho jeho rodiče omezují, a proto si musí vybudovat vlastní život. Obvykle tento proces začíná pubertou, nicméně zde ještě k ...

  Objevte sílu přesvědčení
  Náš život nejvíce ovlivňují věci, kterým sami věříme. A to v dobrém i ve špatném smyslu. Často tak nastává situace, která je sice z hlediska statistiky nepravděpodobná, ale za to plně ...

  Feromony a zkušenosti uživatelů
  Feromony, které se v poslední době staly synonymem pro úspěch, přitahují stále větší pozornost. Důkazem toho je neustálý nárůst objednávek v sex-shopu webu Svadeni.cz. Připomeňme jen, že tento sex-shop se jako ...

  reklama
  Feromony vám zaručí úspěch nejen u ...
  Víte, že existují parfémy, díky kterým po vás ženy budou doslova šílet? Mnozí muži už je běžně používají a ostatní na jejich úspěch jen zírají s otevřenou pusou. Feromony mají ...

87%
PŘEDCHOZÍ  PŘEDCHOZÍDALŠÍ  DALŠÍ
Počet komentářů: 3 (poslední ze dne 15. 1. 2013 11:17:54)
posledni komentare  "Vyvíjejte se"
Vtĺkanie do hlavy 5o 10.09.2012 22:56
Re: Vtĺkanie do hlavy 11.09.2012 08:52
Re: Vtĺkanie do hlavy Stinky 15.01.2013 11:17
Číst vybrané  |  Číst všechny  |  Přidat názor
nejlepsi clanky
Šest velkých chyb při svádění

V tomto článku se budeme zabývat šesti zásadními chybami v procesu seznamování. Tyto chyby jsou ...
dots
Na co ženy myslí při sexu

Také občas přemýšlíte, co se asi honí v hlavě té usměvavé krásce ze zadní ...
dots
Balení na ulici (40)

Lucka, 20 let, Studentka Další video s Kubou v hlavní roli. V létě jsme byli s Kubou v knihovně a cestou na tramvaj (v ...
dots
nejlepsi videa
play
Lenka: Na ulici telefon nedávám

Shlédnuto: x | Komentářů: 8
dots
play
Důvěrně (4) Seznamování

Shlédnuto: x | Komentářů: 17
dots
play
Martina: Jsem v sexu pro každou špatnost

Shlédnuto: x | Komentářů: 10
dots
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2018 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak