Svadeni.cz | Světu vládne symbolika | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop

Světu vládne symbolika

Žijeme v době, které vévodí symbolika. Pro spoustu lidí přestává být důležité, co se ve skutečnosti děje, protože tyto událostí překrývají gesta. Jejich význam roste, neboť učinit gesto je mnohem jednodušší, než něco opravdu udělat. Tak například je mnohem jednodušší flirtovat se ženou přes internet a cítit se jako král světa, namísto skutečného flirtování tváří v tvář.

Tento problém se týká nejenom balení, ale celého našeho života. IPhone je úspěšný, protože se stal symbolem životního stylu. Jisté politické strany posilují ve volbách, protože je obecně jednodušší dát symbolicky najevo svůj názor na Facebooku, než jít skutečně odvolit.

Nedávno jsem pozoroval ženy píšící si s muži po Facebooku. A zjistil jsem, že většina z nich už prakticky necítí reakci, kterou dávají najevo. Napíšou usmívajícího se smajlíka, aniž by si o napsaném vzkazu myslely, že je vtipný. Symbol se tak již nestává zástupcem gesta, ale jeho nahrazením.

Spousta mladých lidí si zkrátka zvykla na tu pohodlnější cestu. Nechtějí dělat skutečné věci, postačí jim nahrazovat je těmi symbolickými. A pak se diví, že nepřichází očekávaný užitek. Ono sbalit ženu, která vám posílá smajlíky po Facebooku, aniž by se skutečně smála, je prakticky nemožné. Nemá s vámi spojené žádné emoce, zkrátka si vás jen udržuje v takové pozici, aby měla pocit, že o ni stále máte zájem. Dělá jí to dobře.

Zaflirtujeme si?

Ženy jsou celkově mistryně v symbolice a vysílání falešných gest. Vezměte si takové líčení. Jeho cílem není nic jiného, než zvýraznit některé části obličeje ženy, aby si dotyčná připadala přitažlivější. Nechce vás tím svádět. Chce si zvýšit svoji hodnotu v poměru k ostatním samičkám. Ještě před několika lety bylo běžné potkávat na ulicích ženy, které byly pouze minimálně nalíčené. Dnes už nám nenalíčená žena nepřipadá normální, pokud ji v tom davu černých linek, řas a rudých líček vůbec zpozorujete.

Dokonce i sex se zvolna přesouvá od reálných prožitků k symbolice. Když si zajdete v pátek večer na diskotéku, najdete tam spoustu výrazně nalíčených žen, které svůdně vrtí zadečkem. Sbalíte ji a ještě v tu samou noc zjistíte, že dotyčná sice uměla vrtět zadečkem do rytmu hudby, ale v posteli je to alkoholem zmožené prkno, v horším případě pohovka. Uděláte si tedy další čárku do deníčku a za pár dní vyrazíte znovu na lov s myšlenkou, že to snad tentokráte bude jiné. Ono s čísly se před ostatními muži dá dobře vytahovat, ale počet sbalených žen nemá s kvalitou sexuálního života nic moc společného.

Symbolika zkrátka hraje v našem životě stále větší roli. Je dobře se čas od času zastavit a zamyslet se nad tím, zda to, co děláme, má vůbec nějaký opravdový smysl. Vážně potřebujete flirtovat se třemi ženami po internetu, nebo je z hlediska pravděpodobnosti sexu či vztahu jít s jednou na skutečné rande? A vážně je lepší snažit se vyzkoušet co nejvíce žen, nebo je lepší být pouze s jednou, se kterou se ve svém životě sladíte? Odpovědi na tyto otázky jsou pouze na vašem uvážení. Pokud chcete být dlouhodobě spokojení, potřebujete vědět, že to, co děláte, má opravdový smysl. Že jste nevystavěli svůj život na symbolických gestech, protože jste se báli udělat něco skutečného.

Znám jednoho muže, shodou okolností návštěvníka tohoto webu. Tento muž se velmi dlouho bál udělat skutečný pokrok se ženami, a tak byl i ve svých 26 letech stále panic. Nakonec se odhodlal k tomu zaplatit si za sex a zjistil, že mu spaní se ženami nic neříká. Bodejť by ano, když se opět snažil svůj reálný problém vyřešit symbolicky.

Svět kolem nás nezměníme. Můžeme ale změnit to, jak na něj nahlížíme a jak se chováme. Dokud vám bude ke štěstí stačit symbolika, nemůžete se divit pocitům, že svůj život neprožíváte tak, jak byste chtěli. Vaše volba je na vás.

Související články...

  Naučte se improvizovat
  Schopnost umět improvizovat je jednou z důležitých dovedností, kterou disponují úspěšní lidé. Dokážou si v každé situaci poradit díky tomu, že velmi rychle reagují. A je jedno, jestli to dělají ...

  Věřte nevěřte: Pravda nebo fikce?
  Občas máme pocit, že se nás někdo snaží přesvědčit o naprosté šílenosti. Říkáme si, že tohle přece nemůže být pravda, je to nesmysl. A na druhou stranu, jiným věcem zcela automaticky věříme, přestože jsou ...

  Seznamte se s feromony
  Víte, že existují parfémy, díky nímž se můžete stát neodolatelnými pro opačné pohlaví? Někteří lidé je běžně používají. Ostatní pak na jejich úspěch zírají s ...

  Sladká vůně feromonů
  Stále více lidí se nás ptá, jak feromony ze Svadeni.cz vnímat. Názory se různí, a proto jsme udělali analýzu a test v terénu.

100%
PŘEDCHOZÍ  PŘEDCHOZÍDALŠÍ  DALŠÍ
Počet komentářů: 9 (poslední ze dne 26. 1. 2013 21:19:58)
posledni komentare  "Světu vládne symbolika"
Syddcz 05.01.2013 12:46
Re: 06.01.2013 12:58
lunnkas 05.01.2013 20:16
Re: Syddcz 05.01.2013 20:42
Re: Re: 06.01.2013 12:57
Re: Re: Re: Predator69 06.01.2013 17:26
Hmm Johny 19.01.2013 12:53
19.01.2013 21:35
Re: Johny 26.01.2013 21:19
Číst vybrané  |  Číst všechny  |  Přidat názor
nejlepsi clanky
Šest velkých chyb při svádění

V tomto článku se budeme zabývat šesti zásadními chybami v procesu seznamování. Tyto chyby jsou ...
dots
Na co ženy myslí při sexu

Také občas přemýšlíte, co se asi honí v hlavě té usměvavé krásce ze zadní ...
dots
Balení na ulici (40)

Lucka, 20 let, Studentka Další video s Kubou v hlavní roli. V létě jsme byli s Kubou v knihovně a cestou na tramvaj (v ...
dots
nejlepsi videa
play
Lenka: Na ulici telefon nedávám

Shlédnuto: x | Komentářů: 8
dots
play
Důvěrně (4) Seznamování

Shlédnuto: x | Komentářů: 17
dots
play
Martina: Jsem v sexu pro každou špatnost

Shlédnuto: x | Komentářů: 10
dots
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2018 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak